Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2630
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Kyoushi »

Na pewno ekipa Klepsydry z iczirem na czele.

Ale najważniejszy w zmianie Kjosza był nie kto inny jak pierwszy antagonista z wesela Antai: Mizuno Uchiha, przez którego kjoszo zauważył, jak silni są Uchiha w myśl zasady - jeśli przeciwnik jest za silny, dołącz do niego. Co kreowało jego dalszą karierę i cele w zdobyciu potęgi Uchiha, którą w końcu osiągnął, a gdyby nie śmierć to dalej realizowałby plan, który miał na celu...

Nie zdradzę co miał na celu, bo odszedłem, ale chciałem byście wiedzieli jak było dobrze od 9 lat fabułki <brokenheart>
1 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Ichirou »

Seinaru. Był bardzo dobrym, a może i nawet najlepszym kompanem Ichirou. Bez nie powstałaby klepa. RIP

Największy wpływ to chyba jednak Antykreator (?), bo nie wiem komu przypisać Pustynny Pogrom i wszystkie jego późniejsze następstwa, które dość mocno wstrząsnęły Ichirou i zbudowały jego motywacje i dążenia. Gdyby nie tamte wydarzenia, Ichirou prawdopodobnie dalej byłby klanowym synem marnotrawnym i jego dalsze losy nie byłyby tak bardzo związane z Sabaku i pustynią.
1 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Kisuke »

Tamaki/Hoshi - Bardzo trudny wybór, która w tych kobiet wpłynęła na Kisuke mocniej. Z całą pewnością Tamaki zakiełkowała w jego głowie niesamowitą ideę i pokazała zupełnie inny świat, który chciała stworzyć. A Hoshi doskonale odnalazła się jego osoba godna zastąpić Tamaki po jej tragicznej śmierci. Obie stały się dla Aburame pewnymi symbolami oraz co ważniejsze przyjaciółkami, które zawsze podziwiał.

Ario - ta znajomość wydawała się praktycznie nie mieć sensu. Z zupełnie różnych światów, z zupełnie różnym podejściem, z zupełnie inną mentalnością. A jednak coś zaskoczyło. I choć każdy z nich miał swoje zobowiązania oraz obowiązki, przez co trudno im było usiąść i spokojnie porozmawiać, to jednak nie potrzebowali wiele, bo rozumieli się praktycznie bez słów.


Dawać PHczki i kaskę <winakisuke>
1 x
Awatar użytkownika
Meguru
Posty: 71
Rejestracja: 24 maja 2023, o 01:11
Wiek postaci: 14
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie krucze włosy, pojedyncze piegi, wąski nosek o zadartym czubku, różowawe oczy bez źrednicy, maska na twarzy zakrywająca dolną część twarzy, druga maska, tym razem drewniana uwieczniająca kota, zawieszona na prawej skroni.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na lewej nodze | Kabura na broń na prawej nodze | Torba na prawym pośladku |
Biały płaszcz z ciemnymi wstawkami | Maska na skroni
GG/Discord: bombel#0351
Multikonta: Mijikuma

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Meguru »

Z mężczyzn to będzie Minoru - dla Mijikumy mężczyzna, z którym dość szybko połączyło go coś więcej pod kątem wspólnego przeżywania - wspólnie z nim Mijikuma przewalczył najcięższą walkę w swoim życiu i żeby tego było mało, łysy samuraj uratował go przed niechybną śmiercią wyciągając go z gruzów kamieni po strąconym murze przez bijudamę jak jakieś domino <catnotlikethis>

Z kobiet nie będzie to zaskoczeniem i wymienię tu Ai - osoba, z którą Mijikuma przygotowywał się do bitwy, tworząc balistyczne pociski, które może i na nic się zdały, tak Miji złapał bliższą relację z dziewczyną, która tylko się pogłębiła po rezultacie całego starcia z dzikimi.


Odbieram na meguru ph i skrót treningów!
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1202
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Tetsurō »

No cóż, Tetsuro nie miał zbyt wiele interakcji z innymi graczami z powodów różnych, no ale ciężko nie wspomnieć tutaj największego pustelnika pustyni, czyli starego Kuroi'a. Dziad po dwóch wspólnych misjach i wizycie na evencie wiele go nauczył, przekazując mu zebrane przez lata doświadczenie.

Z kobiecych postaci za to chętnie wspomnę Misae, mimo tego, że Zielony poznał ją niedawno, to wiele nauczył się od niej w kwestii bycia profesjonalnym lekarzem. Co więcej, zaimponowała mu przywołując wielką, gadającą Jaszczurkę!

No i na koniec, Kjoszu [*] w wersji Bijuu. Zobaczenie dwóch walczących bestii na własne oczy było dosyć zmieniającym światopogląd wydarzeniem.

Dziękuje za fajny konkurs, odbieram PH i Ryo #BiednyMarionetkarz.
0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Rokudo Gaika
Posty: 595
Rejestracja: 9 lip 2020, o 16:53
Wiek postaci: 21
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Spiczaste srebrne włosy. Smukłej sylwetka i żółte oczy. Ubrany w czarną koszulę z długim rękawem oraz jasne spodnie. Na dłoniach owinięte ma bandaże.
Widoczny ekwipunek: Plecak, torba na lewym pośladku, dwie metalowe tonfy przyczepione rzemieniami do paska nad pośladkami
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Kamiyo Ori/Yuki Renji

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Rokudo Gaika »

Gracze:
Jeśli chodzi o postać żeńską, to na zawsze w serduszku pozostanie najlepszy damski charakter forko w osobie nikogo innego, jak dzielnej piratki Maname. Postać trudna do interakcji i jeszcze trudniejsza do prowadzenia. Przy tym procesie jednak bardzo dużo się nauczyłem zarówno jako gracz i MG.

Z postaci męskich to będzie nieco trudniejsze, bowiem nikt na Kamyku, ani Gajku nie wywarł tak ogromnego wrażenia. Jun był strasznym nudziarzem, a z Daisuke ledwo co się po mordach pookładaliśmy. Z tego powodu musiałbym zdecydować się na nieszablonowych graczy, których lurkowałem. Od razu na myśl przychodzi mi Klepa, konkretniej w osobie Kjosza i Seinara (RIP x2). Z żyjących zaś to chyba Ario jest najbardziej charakterystyczną postacią, choć zamienił z Kamykiem jedynie dwa słowa, zupełnie nie pokazując całego spektrum jego charakteru.

NPCety:

Miałem to szczęście w nieszczęściu brać udział w fabularnym Ariiverse naszego wielkiego, nieobecnego koleżki na forko, gdzie dostałem kilku niezwykle interesujących ludzkich NPCetów, nie wspominając o zwierzakach. Z nimi miałem na Gajku najwięcej do czynienia, jednak moje serduszko skradły niesamowite dwie postaci z Turnieju Pokoju: Sumizato Umezume (której raczej nikt z imienia i nazwiska nie zapamiętał) AKA Bombowiec, dziewczyna energiczna i wybuchowa. Bardzo jednak pozytywna, chociaż nikt nie wie, co się z nią w końcu wstało (podsumowanie kiedy?). Drugim turniejowym arcydziełem prowadzenia postaci była niesamowita Asugi, która przekonała wszystkich obserwatorów jej walki z Sugiyamą młodszym, że może warto by tak profilaktycznie wpisać wszystkich członków klanu Hyuga do rejestru zboczeńców.

Dziękuje serdecznie za pehaczki i linijki skróconego treningu <catlove>
1 x
PH | RYO | KP | Notes| WT
Obrazek
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 880
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Sasame »

Długo zbierałem się w sobie żeby napisać tego posta ale wreszcie się udało.

Tamaki
Dla mnie bardzo ważną postacią na forum, była Tamaki Hyuuga (tak wiem, to była moja postać ale nie mogłem o niej nie wspomnieć). Kiedy grałem Tamaki, odczuwałem największą przyjemność z grania na forum, zarówno pod względem fabularnym jak i mechanicznym. Przedwczesna śmierć tej postaci była dla mnie ogromnym ciosem i od tego czasu nie potrafię się już tak bardzo wkręcić w grę jak wtedy, jednak stało się i teraz już nie ma możliwości odwrotu. Mimo wszystko czułem radość i satysfakcję kiedy jej wizja została wypełniona rękoma jej przyjaciół, szkoda tylko że ona nie mogła brać w tym udziału. <catcryrain>

Kropla
Nie mogę wspomnieć o Tamaki nie wspominając o Kropli, tak samo jak nie mogę wspomnieć o Kropli bez wspominania o Hoshi, Kisuke oraz Ario. Tamaki nie mogła sobie wymarzyć lepszych przyjaciół i cieszę się że stworzyli i w dalszym ciągu tworzą oni Kroplę, pracując nad tym aby pomagała ona wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują. <catlove>

Klepsydra
Pomimo iż moje postacie nigdy nie miały zbytnio kontaktu z członkami tej organizacji, zawsze uważałem że mieli oni wkład w dużą część historii naszego forum i ogromny szacun dla nich za to. Przyznam również że właśnie ta organizacja była dla Tamaki inspiracją aby dążyć do założenia jej własnej organizacji, charytatywno-najemniczej Kropli.
Dobra robota moi mili i oby tak dalej. <catmariner>

NPC
Ponownie będę musiał przeprosić za częściowe chwalenie samego siebie, jednak w dalszym ciągu sprawia mi to radość i zawsze poprawia dzień. NPC Turniejowe. Za każdym razem jak widzę jak ktokolwiek dobrze wspomina czy nawiązuje do niegraczowych uczestników Turnieju Pokoju czuję szczęście. Duża część podziękowań w tej kwestii tyczy się również Papyrus, która była w stanie w taki wspaniały sposób przywołać te wszystkie postacie do życia. <catflushed>
1 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1022
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Azuma »

Troszkę takich "niezapomnianych" postaci się przewinęło w trakcie grania (nie tylko na tej postaci), ale biorąc pod uwagę te które najsilniej zapadły w pamięć, to na wyróżnienie zasługuje (kolejność przypadkowa):

1. Kagutsuchi – i to właściwie nie tylko ta jedna jego postać, ale każda którą odgrywa, widze w tym jego oddanie 100% poglądom które postać reprezentuje i gotowość poświęcenia się tym ideałom, jest to nawet na pewien sposób mi bliskie. Brawo!

2. Ichirou / Sousei - nie chodzi tu o klepsydrę, czy też imponującą siłe postaci, ale o sposób odgrywania postaci. O ile Sousei mnie na Seinaru nie przekonywał (mam tu na mysli sposób śmieszkowania), to sposób ogrywania mafioza Souseia już mi imponuje. Z kolei Ichirou trzyma dla mnie poziom postaci od samego początku, świetnie idzie mu prowadzenia kochanka pustyni (czy księcia pustyni <cathmm> ).

3. Nikusui / Reika - tutaj postacie które mocno zapadły mi w pamięci z uwagi na moją poprzednią postać, każda związana mocno z Shigeru przez bardzo długi czas, jeden z lepszych okresów moich na forum, nie nudziłem się wtedy i z niecierpliwością czekałem na odpisy dziewczyn, ufam że podobnie silną i długą relacje do wspólnej zabawy uda się zbudować na obecnej postaci <catok>

5. (and last but not least) Papyrus - za jej gotowość do poświęcenia prywatnego czasu, aby służyć nam rozgrywką, wiem i widzę że zawsze ma jak najlepsze zamiary i choć nie zawsze wszystko udaje sie w stu procentach, doeniam jej starania a także i smutasy za to że coś się nie udało, to jest bardzo ważne widzieć że komuś tak bardzo na tym wszystkim zależy

PS. odbieram ph i skrócenie treningu
3 x
Awatar użytkownika
Minako
Posty: 186
Rejestracja: 28 paź 2022, o 13:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Długie, brązowe włosy
- Błękitne oczy
- Śniada skóra
- Malowane wzorki na dłoniach
Widoczny ekwipunek: - Kabury na udach
- Ochraniacz na czole
- Rękawice bez palców z blaszkami
- Srebrna odznaka na szyi
Multikonta: Rida

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Minako »

Azuma (Shigeru) - tak jak sam napisał wyżej, jeden z lepszych okresów na tym forum. Do tej pory ciepło wspominam wspólną fabule przybranego rodzeństwa, które nie zawsze się ze sobą zgadzało, ale zawsze trzymało się razem i opiekowało sobą nawzajem. Najlepsza fabuła ever. Wtedy ludzie chętniej nawiązywali znajomości i grali wspólnie. Ichirou, Natsume, Yoichi, każdy bliski sercu mojej pierwszej postaci. Mam nadzieję, że na Minako też odnajdę wreszcie swoje miejsce w fabule i trafię na dobrych przyjaciół, z którymi warto będzie nawiązać dłuższe relacje.

Yami - wyjątkowy towarzysz i świetny MG. Mimo, że nasze postacie słabo się znały, również ma w moim serduchu szególne miejsce.

Mus - i na koniec nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała o Musku. Męczy się biedny ze mną, ale mam nadzieję, że w głębi serducha nie nienawidzi mnie tak mocno, jak stara się to czasami pokazać.

Papyrus - rzadko miałam styczność z damskimi postaciami i żadna jakoś szczególnie nie wywarła na mnie wrażenia, dlatego chciałabym w tym miejscu uhonorować naszą Panią Fabular, która odwala kawał ogromnej pracy, aby zapewnić nam wszystkim rozrywkę. Z przykrością stwierdzam, że jeśli kiedyś zdecyduje się nas opuścić, to forum po prostu przestanie istnieć. Jest jego bijacym sercem i fundamentem całej fabuły. Chciałam w tym miejscu podziękować, za jej siłę i wytrwałość, a także życzyć cierpliwości, spokoju i jak najwięcej pozytywnej energii. Wiem, że jest jej ciężko, dlatego wspierajmy ją najlepiej jak umiemy, bo drugiej takiej nie będzie. Jak to wczoraj zostało ładnie ujęte na czacie, jesteśmy jak rodzina, trochę dysfunkcyjna, ale jednak. Spędziliśmy tu ze sobą lata życia i nadal chcemy to robić. Już niedługo minie kolejna rocznica forum, a ono nadal się trzyma pomimo wzlotów i upadków. Każdy na tym forum zasługuje na uznanie, bo jest częścią jednej, wyjątkowej wspólnoty.

Odbieram 30 PH i 1000 Ryo
0 x
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 618
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Kubomi »

Nie takie łatwe wyzwanie, człowiek dotąd siedział na misyjkach i swojej własnej, mafijnej bańce — więc niestety się nie obserwowało wiele postaci, a tym bardziej NPCtów. Ale dzięki stażowi na szczęście jestem w stanie określić parę postaci, które zdecydowanie zapadły w pamięć:
Mężczyźni:

Kobiety:
Odbiorę 30 PH oraz 1000 Ryo, żywot lalkarza jest jednak trudny <catsweat> .
0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Ise Kutashi
Posty: 21
Rejestracja: 8 mar 2024, o 20:43
Wiek postaci: 18

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Ise Kutashi »

Nie gram zbyt długo dlatego nie odniosę się do przygód mojej postaci ale do moich doświadczeń z forum...

Ichirou (postać męska) - to jest ktoś kiedy widzę jego profil/posta/KP to mam ochotę walnąć pokłon. Nie wiem dlaczego ale od jego postaci bije jakiś rodzaj MAJESTATU, który mocno oddziałuje i sprawie że człowiek sobie mówi: "Wow... Chciałbym też być jak ten koks". Dla mnie chłop jest Królem Samotnych Wydm i nikt mnie nie przekona że jest inaczej.

Ai (postać kobieca) - to taki promyczek na forum. Bardzo go cenię za starania oraz zaangażowanie w to co robi. Podobają mi się jego posty a trzeba przyznać że klimatyczne odgrywanie 13-latki nie należy do najprostszych zadań. Cały czas pozostaje w roli i za to ogromny plusik. Czytając jego posty uśmiecham się pod nosem ponieważ potrafi wpleść w swoje teksty humor (nawet jeśli jest dziecinny - taki pasuje do jego postaci)

Odbieram 30PH + 10x skrócenie treningów o 625 znaków
1 x
Obrazek KP | PH | BANK
Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 255
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Sugiyama Orochi »

0 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Nana
Posty: 810
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 23
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Nana »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 601
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Haruzen »

Hibana - jedna z najlepszych scen, jakie przydarzyły mi się na tym forum, to kłótnia o miecz z Yasuo i to w dużej mierze dzięki Hibanie, która stanowiła piękny głos rozsądku.
Yosuke - bardzo tęsknię za Rekinkiem, z którym cudownie mi się grało i którego przypadkiem na misji sam zabiłem...


Odbieram 30 ph i wszystkie ryo zamieniam na skrócone treningi
0 x
Awatar użytkownika
Nao
Martwa postać
Posty: 109
Rejestracja: 16 wrz 2018, o 14:41
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: - Skórzana, zdobiona kaletka.
- Duża skórzana torba.
- Manierka przywiązana do pasa.
- Mały zwój przywiązany do pasa.
- Mały kozik przypięty do pasa.

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Nao »

Póki co za krótko gram, żeby wpisać tu coś konkretnego. Jedyne moje doświadczenia to sb i misja :D
Ciężko więc nie wymienić:

Shiori - Świetnie poprowadzona misja, ciekawe postacie, szkoda że nie dotrwałem do momentu żeby się cała fabuła jakoś wyjaśniła, ale to mój błąd :D Miła, pomocna zawsze gdy trzeba.
Moje natchnienie do grania takedą xD

Rei Uta - Sentyment ze starego forum, podobny wynik w banach na forum, także zawsze propsy :D
Pamiętam, że mi zniknął w środku fabuły na poprzednim forum <catstab> <catstab> <catstab>

Odbieram nagrody jak bozia przykazała, 30ph i 1000 ryou gotówką do zasobnika :) Dziękuję ślicznie

Jak można to odbieram na nowym koncie, nie wiedziałem, że trzeba nowe zakładać :D
1 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości