Letnia Gala SW 2018

Awatar użytkownika
Inoyū
Postać porzucona
Posty: 469
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:55
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Albinos, brak źrenic, czerwony cień wokół oczu, dość niska, przewieszona zbędnymi wstążkami, talizmanami i ciężką, mosiężną biżuterią; źle jej z oczu patrzy; ubrana w białe keikogi i czerwoną hibakamę.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi u boku, torba na biodrze, dwie kabury na udach, rękawiczki z blaszkami, bordowy płaszcz.
GG/Discord: Vay#6526
Multikonta: nope
Aktualna postać: Mayū

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Inoyū »

  Ukryty tekst
0 x
PH BANK GŁOS

Obrazek

· 鹿 ·
Awatar użytkownika
Ame
Postać porzucona
Posty: 646
Rejestracja: 11 sty 2018, o 21:22
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: jak na av
Widoczny ekwipunek: *Zanbato na plecach
*Miecz obosieczny przy pasie
*Torba na zadzie

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Ame »

  Ukryty tekst
0 x
Przez miesiące, patrzył na pełny lili wodnej staw i stawał się świadom, że nie może być to zwykły rekin morski. Element, który zmienił jego charakter to wlasnie wybor bestii. Kiedy wrócił był nieco inny. Nie posiadał jeszcze paktu, jednak już do czegoś się zobowiązał, reprezentowania cechy tego zwierzęcia swoim nastawieniem. - Hakai o Ame. Obrazek
Yuka

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Yuka »

1. Miss Lata - Mamcia Saga

2. Mister Lata - Hayami Akodo (w końcu męska postać czo nie? XD)

3. Forumowy No-Life - Inoshi

4. Ciapciak - Tensa

5. Mocarz - Chise

6. Stalowy Charakter - Za mało czytam by oceniać

7. W Kimonie Urodzony - Ciocia Hamcia

8. Dobry Duszek Forum - Suzu

9. Pisarz Lata - Pass

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Fszyscy mówiom Suzu a ja mówiem Reika

11. Maruda - Reika-maruda-chan

12. Mistrz Pióra - Pass

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Yasuo

14. Złoty Pracuś - Inoshi

15. Śmieszek - Numa

16. Najlepsza Letnia Scena - pass

17. Bohater Lata - pass

18. Antybohater - pass

19.Letni Pechowiec - Tensa :3

20.Pomysłowy Dobromir - pass

21.Niespodzianka Lata - Rika Kari Matsubari
0 x
Takuna Kaba

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Takuna Kaba »

1. Miss Lata - Reika

2. Mister Lata - Ichirou

3. Forumowy No-Life - Inoshi

4. Ciapciak - Tenshi

5. Mocarz - Murai

6. Stalowy Charakter - Numa

7. W Kimonie Urodzony - Asagi

8. Dobry Duszek Forum - Seinaru

9. Pisarz Lata - Shikarui

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Inoyu

11. Maruda - Reika

12. Mistrz Pióra - Nie znam aż tak stylu pisania osób... ale dam na Minoru

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Yama-uba

14. Złoty Pracuś - Inoshi

15. Śmieszek - Akashi

16. Najlepsza Letnia Scena - -

17. Bohater Lata - Yasuo

18. Antybohater - Kurusu... chyba tak miał XD Ten lalkarz wyrzutek!

19.Letni Pechowiec - Ippo

20.Pomysłowy Dobromir - Buka

21.Niespodzianka Lata - Dla mnie to chyba każdy jest obecnie odkryciem... Najbardziej to Tenshi XD
0 x
Awatar użytkownika
Shikatsu
Postać porzucona
Posty: 459
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:47
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Shikatsu to tam takie tam, jakaś tam laska. Taka se o, ciemne włosy, niebieskie oczy, kurtka na grzbiecie, znudzona mina.
Widoczny ekwipunek: Torba nad zadkiem. Dwie kabury na udach. Czarny płaszcz. Złożony Fūma Shuriken przytwierdzony nad torbą. Duży Shuriken przytroczony do pleców.
GG/Discord: urb#6156
Multikonta: -

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Shikatsu »

  Ukryty tekst
0 x
猪 · 鹿 · 蝶 Obrazek ph · bank · kp · głos
Awatar użytkownika
Kaito
Gracz nieobecny
Posty: 463
Rejestracja: 11 sty 2018, o 21:08
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: ♠ kruczoczarne włosy
♠ błękitne oczy
♠ rekinie kły
♠ 178 cm wzrostu, szczupły
♠ ubiór: szara koszulka, niebieska zbroja z białym futerkiem wokół kołnierza, bojówki z wieloma kieszeniami, czarne trapery
Widoczny ekwipunek: ♠ czarne rękawiczki z blaszką, bez palców
♠ torba umieszczona tam, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę
♠ kabura umieszczona na prawym udzie
♠ sztylet u boku

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Kaito »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Atari Sanada
Gracz nieobecny
Posty: 275
Rejestracja: 4 gru 2017, o 15:55
Multikonta: Yama-uba

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Atari Sanada »

1. Miss Lata - Niezaprzeczalnie, urokliwa Asaka! Która jednym swoim czułym słowem - "śmieciu" - kruszy nawet najtwardsze serca. Takiego delikatnego kwiatka jeszcze SW nie widziało!

2. Mister Lata - Seinaru bohater Teiz. Oczywiście trzeba wspierać swoich. Poza tym, nikt tak w Teiz nie łapie niewiast za serduszko jak bohaterski pastuch kappa

3. Forumowy No-Life - Nie oszukujmy się. Wszyscy jesteśmy tylko NPC, więc nikt tutaj korony nie dostanie.

4. Ciapciak - Tenshi i choć nie jest to najmilszy tytuł, to warto pamiętać, że nie myli się tylko ten co nic nie robi i bezpiecznie żyje! Jestem pewna, że w końcu mu się uda~

5. Mocarz - Ponownie Seinaru. Zwycięzca turnieju i wschodząca gwiazda potęgi. Poza tym jest z Teiz kappa

6. Stalowy Charakter - Ciężko mi tutaj wytypować, ale chyba Chise. Z tym, że ona oszukuje, bo jest ślepa i nie może tego zmienić <notlikethis>

7. W Kimonie Urodzony - Hayami. Bo to pierwsza postać samurajów jaka wpadła mi do głowy - coś w tym musi być.

8. Dobry Duszek Forum - <opieop>

9. Pisarz Lata - Myślę, że mamy dużo takich ludzi co zasługują na to miano. Tutaj dam Natsume, głownie ze względu na jego oddanie i poprowadzenie dużego eventu, a to nie lada wyzwanie.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Bezapelacyjnie, niezaprzeczalnie - Inoyū - najśliczniejsze arty na foro.

11. Maruda - Chyba Inoshi? Przynajmniej takie mam wrażenie o;

12. Mistrz Pióra - Nie mogę pójść na misję do siebie - kappa - więc muszę wskazać kogoś innego. Myślę, że Shikarui. Łączy nas wspaniała wzięć mojej pierwszej misji C na której nie umarłam.

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Kiku! Tak jak ktoś tu słusznie zauważył jest to postać marionetkarzy, która marionetek nie używa! Zaskakujące i oryginalne. Definitywnie zasługuje na to miano.

14. Złoty Pracuś - Wszyscy są mróweczkami i przykładają się do budowania foro. Nagroda należy się każdemu! <feelsgoodman>

15. Śmieszek - Zwykle high school comedian był Shiga, ostatnio jakoś nie widuje, ale jestem pewna, że dalej nim jest.

16. Najlepsza Letnia Scena - Z zawstydzeniem przyznam, że nie czytam fabuł - z resztą na własną rzadko kiedy znajduje czas/wenę <feelsbadman>

17. Bohater Lata - To samo co wyżej, po prostu ni mom pojęcia.

18. Antybohater - Reika. Zdrajczyni swojego rodu, bezzczecicielka cesarskich komnat i inne takie. Trzeba uważać. Ja bym uważała na Twoim miejscu :v

19.Letni Pechowiec - Tak jak w przypadku ciapciaka - Tenshi

20.Pomysłowy Dobromir - Ni mom pojęcia.

21.Niespodzianka Lata - Ippo! Poczciwy grubasek, który nadawałby się na takiego złego cesarza czy króla obżarstwa. Szkoda, że mu się umarło. Fajnie jakby na jego cześć powstał NPC z podobnym usposobieniem i majestatycznym wyglądem. Na zawsze w moim kokoro [*]
0 x
Obrazek
Theme | Głos | Wygląd | #5f9ea0
Natsuki

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Natsuki »

Trochę martwy, ale zagłosuje jak zawsze.
1. Miss Lata - Szczerze, w tym roku mam zagwozdkę. Ale przeglądając avatary, Asaka ma najładniejszy. Aż mózg enzymów szczęścia, gdy widzi tak dobrą kreskę.

2. Mister Lata - Władca Piaskowej Rzeszy. Iczir. Przy okazji z całego serca mu życzę, by jego Kuweta Pustynna skończyła jak Włochy Mussoliniego, czyli się ośmieszyła. Pozdrawiam!

3. Forumowy No-Life - Inoshi. Nie muszę chyba nic dodawać.

4. Ciapciak - Tensa, oj Tensa. Dużo martwych troszkę, oddzielny cmentarz się powolutku robi, brakuje tylko nam wybranie naczelnego grabarza.

5. Mocarz - Natsu. Mam trochę rozumu i godności człowieka, by nie podnosić ręki na tą istotę.

6. Stalowy Charakter - Z doświadczenia zagłosuje na Hayami, uwielbiam jej postać, a szczególnie styl postów. Ach, miód na me oczy.

7. W Kimonie Urodzony - I dunno. Nie znam szczerze, nie czytam Sb w przypadku takich dyskusji zazwyczaj, a moja znajomość kultury Japonii jest za mała. Ale skoro wszyscy mówią Asagi, to i ja to powiem.

8. Dobry Duszek Forum - Nie wiem, zazwyczaj nie proszę o pomoc. Wstrzymuje się.

9. Pisarz Lata - Cyprianie Kamilu Norwidu, twoja reinkarnacja pod postacią Hayami się pojawiła! "Coś ty Shinobi-War zrobiła, Samuraju?" parafrazując jedno z dzieł. W kolejnej gali będziesz Reymontem.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Hmm... Chyba Suzu, zawsze lubiłem jej sygne i avek
.
11. Maruda - Shiga. Definitywnie. Oszczędzę sobie dalszych komentarzy.

12. Mistrz Pióra - Yami lub Inoshi I guess. Nie miałem u tej misji żadnej misji - poza pseudo-eventem u drugiego, ale to się nie liczy. Ale z obserwacji tak mi się wydaje.

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Yuji. Bo jak gościu z designem z JoJo może być niecharakterystyczny? Dwa metry i same muskuły!

14. Złoty Pracuś - TwoFace? Dużo robi przyznaje, może nie zgadzam się ze wszystkim, ale szanuje go za wykonywanie obowiązków.

15. Śmieszek - ,Masaru zawsze mnie śmieszył, ale to pewnie z powodu gróźb za tamtą zdradę :x.

16. Najlepsza Letnia Scena - Walka z Kabuto na evencie? Zakończenie było przewidywalne, ale i tak wspaniała scena. Lubię tego typu rzeczy.

17. Bohater Lata - Powiedziałbym, że Yasuo ale nie jestem pewny, bo akcji w Ryuzaku. Ale niech będzie.

18. Antybohater - Był tylko mój Kurusu i jest Yuji z tych bardziej widocznych. Na siebie nie mogę, więc pozostaje DIO - trzymaj pochodnię zła i nieś ją dalej!

19.Letni Pechowiec - T E N S A.

20.Pomysłowy Dobromir - Yami i jego wzory. Szanuję za nie, a z drugiej strony czuje przerażenie.

21.Niespodzianka Lata - Brak.
0 x
Awatar użytkownika
Hitsukejin Shiga
Martwa postać
Posty: 2746
Rejestracja: 26 wrz 2017, o 20:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Hitsukejin Shiga »

1. Miss Lata - Chise, niezaprzeczalnie. Czemu tak jest chyba jasne dla wszystkich i oczywiste co do najmniejszej wątpliwości. Cóż, sorry ladies~

2. Mister Lata - Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że każdy kto nie reaguje panicznie na piasek w majtkach chcialby być jak Ichirou <feelsgoodman>

3. Forumowy No-Life - Inoshi. Wchodzę na SB Inoshi. Idę do WT Inoshi. Pomysły? Inoshi. Fabuła? O Inoshi. Pisze do mnie ktoś z forum. O, wspomina o Inoshim. Przez tego człowieka panicznie boje się otwierać jakiekolwiek linki z forum co dostaje, bo tam może czaić się Inoshi.

4. Ciapciak - Nieaktualne ciutek ciutek, ale dla mnie wiecznie żywe i niesamowicie aktualne - Koala. Koala która wyjaśniała mi na misji, że jestem pod murem, zapominając, że to sam środek prastarego lasu. I co z tego, może mają swój własny mur! A rozmowa o starzeniu się i ogólnej kondycji wiekowej Jashinistów... Ho ho ho xD

5. Mocarz - Natsume. Cesarza boje się jak ognia, mimo, że moja domena - OGIEŃ! - kontruje jego algidowe umiejętności to jest to kawał silnego skurwola. Chyba łatwiej było mi się rzucić mano-a-mano na Kabuto niż miałbym analogicznie rzucić się na Natsume. :/

6. Stalowy Charakter - Tensa. Sam zabiłem mu dwie postacie za to, że dozgonnie trzymał się charakteru. Hehe, dozgonnie. XD

7. W Kimonie Urodzony - W pozytywny sposób oczywiście - Kakita Asagi. Nie wiem, ale zawsze jak go widzę na SB i on coś zaczyna mówić to widzę to wychodzące od tego sympatycznego wielkiego okularnika w kimonie na pyrkonie. XD Ogólnie Asagi-dono pełną gębą.

8. Dobry Duszek Forum - Hayami Akodo. Rzadko jest w stanie pomóc w jakiś bardziej skomplikowanych kwestiach, ale praktycznie zawsze chce i próbuje pomóc XD

9. Pisarz Lata -

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Podoba mi się bardzo avatar Kenshiego, a podpis Hikariego ;)

11. Maruda - Reika <3 Nie trzeba mówić nic więcej <3 A po misji z nią, woooo <3

12. Mistrz Pióra - Definitywnie najlepiej mi się czyta posty Chise. Jak się troche przyłoży i rozpisze, to miód jest taki, że och i ach.

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Akashi. Typ idzie na misję z Jashinistą zabić laskę jakąś, a misja kończy się tym, że kopie elementy ciała tego pociętego Jashinisty, mając na swoim nagim ciele tylko fartuszek, a w fartuszku czachę Mietka, a w Mietku Psa. Tak. Akashi pełną gęba.

14. Złoty Pracuś - Yami. Jak mnie imponuje ta twoje shabondamowa mapaaaaa <3

15. Śmieszek - TwoFace. Temat dobry do śmieszków? Jest by śmieszkować. Temat niedobry do śmieszków? TF jest na straży by śmieszkować. Czyjś problem, skarga, jakaś gównoburza? Kapitan TF śmieszkuje obiema twarzami na raz xD

16. Najlepsza Letnia Scena - http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=6 ... zyn#p92689 Nominuje cały wątek/event/misję Zwodniczy Karmazyn. Dla mnie to jest najlepsza letnia scena, a każdy uczestnik (prócz kilku osobników - JESZCZE) chyba dostał książeczkę-poradnik jak postępować na evencie:
1. Dziko zakończ fabułę, ucieknij z walki, opluj MG i porzuć misję.
2. Śpiesz się na łeb na szyję na event.
3. Nie odpisuj 3 dni.
4. Umrzyj.
5. ????
6. Profit
XD

17. Bohater Lata - Akashi. Po raz ostatni. Nie morduje kobiety, ratuje szczeniaczki, ratuje chłopaka tej kobiety (wiesz, że Keeichi to homoś, nie?), a wszystko nago i z uśmiechem na ustach godnym All Mighta.

18. Antybohater - Chise. Opluć antykreatora, dostać za to nagrodę - check. Na każdej misji na jakiej się jest praktycznie uznawać defenestrację tudzież dekapitację za najsłuszniejsze rozwiązania? Double check. Wiecie jak wyglądałaby gra RPG np. Skyrim w wykonaniu Chise? Do każdej opcji dialogowej, niezależnie z kim, o czym i kiedy powinna być dodatkowa opcja.
1. Tak jarlu, pomogę ci ze smokiem.
2. Powiedz mi więcej o smoku.
3. A co z tego będę miał.
4. Take your leave
5. *DECAPITATE*
xD

19.Letni Pechowiec - Tensa. Człowiek orkiestra. Idzie na misję i ginie bo trzyma się charakteru. Idzie na walkę i ginie bo kula go rozjeżdza. Robi postać i się okazuje, że czegoś nie może, a jak usuwa postać to się okazuje, że jednak było mozna... A mimo to wraca. Pechowiec ale bohater.

20.Pomysłowy Dobromir - Yami.

21.Niespodzianka Lata - Misae na modzie to dla mnie było zaskoczenie roku, nie tylko lata. Takżem walczył o jej WT, o jej kuźnie, o jej wszystko by sobie drobinka nie odpuszczała i walczyła o swoje, a teraz jest modem. Dzieci tak szybko dorastają, śpieszmy się akceptować ich pomysły nim one będą odrzucały nasze <3
0 x
Obrazek Aktualny wygląd fortecy-sana.
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.

Ekwipunek
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): Ozdobne tachi przy pasie, zbroja (+rękawice), kołczan i bełty na plecach, duża torba ze zwojami i namiot, maska, rękawica z pazurami, Kusza z systemem szpulowym na ręku, w formie rękawicy z bronią, oprócz torby ze zwojami - moneta Akuryo na szyi.
PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):Duża torba, a w niej:

Cztery puste manierki (od Hirokiego dwie, jedna po robieniu kompresu, jedna po wypiciu samemu.) Pozostałe manierki: Piąta u Chise, szósta u Harumi, siódma u Akaruiego, ósma u Hirokiego, dźwięwiąta u Juranu, dziesiąta w zwoju.

Mały zwój 2 - 5 spreparowanych notek (2,5 objętości), 5 notek świetlnych (2,5 objętości), 5 bombek chilli (10 objętości), 10 metrów łańcucha (100 objętości) - 115/150

Mały zwój 3. - 3 wybuchowych notek (1,5 objętości), pojemnik z formaliną duży i mały (40 objętości), szpony (20 objętości), mały zwój (10 objętości), 2 zabawne bombki dymne z konfetti i jedna z efektem czaszki (6 objętości), jadeitowy ozdobny zestaw medyczny (20 objętości) - 97,5/150

Mały zwój 4. - Dolne pól ciała Harumi.

Mały zwój 5. - Górne pół ciała Harumi.

Średni zwój 1 - Ciało Shikariego Nary.

Średni zwój 2. - 1 manierka z wodą (10 objętości), ogniskowy zestaw do gotowania (100 objętości), krzesiwo i hubka (15 objętości), 7 wakizashi (140 objętości) - 265/400.

Średni zwój 3. - Pełen wody z techniki Fuin no Mizu.

Średni zwój 4. - Pełen książek i dokumentów.

Średni zwój 5. - Pełen książek i dokumentów.
Statystyki
KEKKEI GENKAI: Fumetsu - Dar wyznawców Kultu krwawego Boga Jashina.
NATURA CHAKRY: Katon.
STYLE WALKI: Dwa style walki: Bukijutsu Chanbara oraz Taijutsu Rankanken
UMIEJĘTNOŚCI:
  • Wrodzona -
  • Brak.
  • Nabyta -
  • Brak.

PAKT:
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
  • SIŁA 70
    WYTRZYMAŁOŚĆ 77
    SZYBKOŚĆ 121
    PERCEPCJA 70
    PSYCHIKA 1
    KONSEKWENCJA 1 | 16
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 328
KONTROLA CHAKRY: A
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 107%
MNOŻNIKI: Brak.
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
  • NINJUTSU E
    GENJUTSU E
    STYLE WALKI
    • Chanbara S
    • Rankanken B
    • ---
    IRYōJUTSU A
    FūINJUTSU D
    ELEMENTARNE:
    • KATON A
      SUITON E
      FUUTON E
      DOTON E
      RAITON E
    KLANOWE B
Znane techniki
Fuinjutsu:
[ E] Fūin no Jutsu
[ D] Fūin no Mizu
[ D] Bakuryūgeki

Iryojutsu:
[ D] Chiyute no Jutsu
[ D] Katto no jutsu
[ C] Naosute no jutsu
[ C] Chakra Kogeki
[ C] Okasho
[ C] Tsutenkyaku
[ C-WT] Saikenchiku
[ B] Chakra no Mesu
[ B] Shikon no Jutsu
[ B] Saikan Chūshutsu no Jutsu
[ B-WT] Kasseika
[ B-WT] Bakushin
[ A] Ishoku
[ A] Shosen no jutsu
[ A] Ranshinsho
[ A] In’yu Shōmetsu
[ A] Kyori Chiyu no Jutsu

Ninjutsu:
[ E] Bunshin no Jutsu
[ E] Henge no Jutsu
[ E] Kai
[ E] Kawarimi no Jutsu
[ E] Kinobori no Waza
[ E] Suimen Hoko no Waza
[E] Nawanuke no Jutsu

Katon:
[ D] Katon: Hōsenka no Jutsu
[ D-WT] Katon: Yomi Seppun
[ C] Katon: Gōkakyū no Jutsu
[ C] Katon: Kasumi Enbu no Jutsu
[ C] Katon: Kaen Senpū
[ C] Katon: Ryūka no Jutsu
[ C] Katon: Endan
[ C] Katon: Kaengiri
[ B] Katon: Dai Endan
[ B] Katon: Karyu Endan
[ B] Katon: Karyudan
[ B] Katon: Benjigumo
[ B] Katon: Haiseikisho
[ B] Katon: Hibashiri
[ B] Katon: Hosenka Tsumabeni
[ B-WT] Katon: Hitsukejin
[ B-WT] Katon: Arashi Hinote
[ B-WT] Katon: Yomi Hando
[ A] Katon: Onidoro
[ A] Katon: Goryuka no jutsu
[ A] Katon: Suyaki no jutsu
[ A] Katon: Ryūen Hōka no Jutsu
[ A-WT] Katon: Yakitsuku Daichi
[ A-WT] Katon: Kutabare!

Bukijutsu Chanbara
[ D] Fūma Ninken
[ C] Mikazukigiri
[ C] Omotegiri

Taijutsu:
[ D] Dainamikku Akushyon
[ D] Dainamikku Entorī
[ D] Aian Kurōī
[ C] Hayabusa Otoshi
[ C] Kage Buyō
[ C] Shishi Rendan
[ C] Ushiro Hi-Ru
[ B] Doroppu Kikku
[ B] Hando Oda
[ B] Kosa Ho
[ B] Seishun Furu Pawa

Taijutsu - Rakanken
[ C] Assho
[ C] Gangeki
[ C] Hosho
[ C] Shogekisho
[ C] Shoshitsu
[ C] Tokken
[ B] Girochin Doroppu
Podręczna ściągawka zawartości zwojów:
Mały zwój 2 - 5 spreparowanych notek (2,5 objętości), 5 notek świetlnych (2,5 objętości), 5 bombek chilli (10 objętości), 10 metrów łańcucha (100 objętości) - 115/150

Mały zwój 3. - 5 wybuchowych notek (2,5 objętości), pojemnik z formaliną duży i mały (40 objętości) , 2 pigułki ze skrzepniętą krwią (2 objętości), szpony (20 objętości), mały zwój (10 objętości), 2 zabawne bombki dymne z konfetti i jedna z efektem czaszki (6 objętości), jadeitowy ozdobny zestaw medyczny (20 objętości) - 100,5/150

Mały zwój 4. - Dolne pól ciała Harumi.

Mały zwój 5. - Górne pół ciała Harumi.

Średni zwój 1 - Ciało Shikariego Nary.

Średni zwój 2. - 1 manierka z wodą (10 objętości), ogniskowy zestaw do gotowania (100 objętości), krzesiwo i hubka (15 objętości), 7 wakizashi (140 objętości) - 265/400.

Średni zwój 3. - Pełen wody z techniki Fuin no Mizu.

Średni zwój 4. - Pełen książek i dokumentów.

Średni zwój 5. - Pełen książek i dokumentów.
Mnisia maska jeżdzca.
Nazwa
Maska "Głód".
Typ
Ubranie, Maska
Objętość
Do noszenia na twarzy lub w torbie, 20
Waga Fūin
25
Opis Maska Głodu to prosty stosunkowo przedmiot. Zasłania całą twarz i jest dość gruba, przez co żeby ciężar jej był nieodczuwalny, a sama maska przyległa odpowiednio do ciała konieczne jest zawiązanie jej z tyłu głowy paskiem. Wykonana z wytrzymałej stali, oprze się większości broni miotanych, a także technik do rangi B włącznie, za wyjątkiem technik penetracyjnych, których efekt zostaje pod ocenę MG. Maska ma stosunkowo prostą budowę, ważna jest łuskowata pancerna struktura, cienkie otwory na oczy i rogi sponad oczu przypominające wydłużone oczy lub brwi. Maska głodu prezentuje się jak zdarta przednia część hełmu samuraja i tym w rzeczywistości jest - została oderwana z marionetki która była ciałem jeźdźca głodu - Kabuto.
Cena
600 ryou
Link do tematu postaci
KLIK!
Piękne ząbki Shigi.
Nazwa
Sumairu + Kiba
Typ
Unikat/Broń
Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.
Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.
Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.
Wytrzymałość
100 punktów
Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".
Link do tematu postaci
KLIK!
Nazwa
Suiseki - Krzesiwo
Typ
Dodatek
Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.
Zdobycie
300 za sztukę.
Link do tematu postaci
KLIK!
Chise

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Chise »

1. Miss Lata - jedna na której zawiesiło się oko samego Cesarza, urocza i niepowtarzana Misałka. Piękne avki na obu kontach <3

2. Mister Lata - Idąc za tradycją, Ichirrro.

3. Forumowy No-Life -

4. Ciapciak - Tensiak za całokształ twórczości <3

5. Mocarz - to w sumie za błyskotliwe rozwiązania walk w obu eventach.. Akarui. Nie tylko PH się liczy, ale także umiejętność wykorzystania swoich możliwości, a sprytu mu na pewno nie brakuje :P

6. Stalowy Charakter - w sumie jakoś wszyscy moi wcześniejsi kandydaci do tego tytułu jakoś mnie zawiedli.. To zostawiam puste.

7. W Kimonie Urodzony - Asagi, definitywnie!

8. Dobry Duszek Forum - Hayami - nawet jak ciapkowata, to zawsze chętna do pomocy, opowiedzenia paru ciekawostek o samurajach czy wysłania piosenki. Kochana istotka <3

9. Pisarz Lata - Oczywiście nasza jedyna Koello, forumowa poetka, osoatnio znów w formie i spamująca postami, aż miło <3

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Ostatnie avki Shigi bardzo mi się podobały <3

11. Maruda - Reieczka Reieczka Reieczka. Po tym co pokazała przy misji z Shigą nie może być innego wyboru kappa

12. Mistrz Pióra - Dawno mi misji nie prowadził, ale wiem, że jak już pisze to na pewno będzie mocno XD Kuroi!

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Mój Shiguś :3

14. Złoty Pracuś - Oh my. Gdyby pomysły Yasuo były podawane w bardziej zjadliwej formie i mniej zionęło od nich chęcią buffowania siebie samego.. Cusz. Tak zostawiam puste.

15. Śmieszek - Ichirrro. Śmieszkuje, ale nie wpada w szydercze tony i nie pokazał drugiej twarzy po zostaniu modem kappa

16. Najlepsza Letnia Scena - Oh my my... Sama nie wiem. Chyba Mistrz Szpiegostwa Keizo i jego wyprawa do Cesarstwa.

17. Bohater Lata - Akarui, bo jego postawa medyka na evencie była nieskazitelna. Nie zapominam jak zosłonił Chise własnym ciałem <3

18. Antybohater - Yuji. Zdrada i dołączenie do Antykreatora to wystarczający powód.

19.Letni Pechowiec - Tensiak. Tego chyba nie trzeba tłumaczyć XD

20.Pomysłowy Dobromir - Ohhhhhh.. Yami. Yami Yami Yami, który nie podchodzi do WT bez encyklopedii, podręcznika do fizyki oraz eklerki i kątomierza XD

21.Niespodzianka Lata - etto... Chyba nikt. Nie zauważyłam.
0 x
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1536
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Misae »

Ostatni dzień to pora i na moje typy ^^

1. Miss Lata - nie mam wątpliwości, że obecny avek Chise chwycił mnie za serce

2. Mister Lata - Mam tutaj, aż trzy typy... :C nie mogę odpowiedzieć...

3. Forumowy No-Life - ja jakoś ciągle trafiam na Akashiego ;)

4. Ciapciak - Hayamiś

5. Mocarz - Niczyja chakra aż tak nie ruszyła mojego serca co ta Ocirka <3

6. Stalowy Charakter - Kitashi

7. W Kimonie Urodzony - braciszku, kolekcja mieczy mnie przekonała kappa - Kakita Asagi

8. Dobry Duszek Forum - Rika :3

9. Pisarz Lata -

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Hayami Akodo

11. Maruda - każdy z nas jest nią po trochu...

12. Mistrz Pióra -

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Yama

14. Złoty Pracuś - Seinaru

15. Śmieszek - Minoru!

16. Najlepsza Letnia Scena

17. Bohater Lata - hm... chyba nie mam jednego typy

18. Antybohater - Yuji

19.Letni Pechowiec - Tensa!

20.Pomysłowy Dobromir - chyba Seinaru


21.Niespodzianka Lata - Rindou Arashi... robi naprawdę dobrą robotę od chwili kiedy zyskał swoją pozycję robocika
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Yasuo »

1. Miss Lata - Jest wiele pięknych postaci, chociażby Misae, Asaka, Takuna, Susu i wiele, wiele więcej. Ja jednak oddam swój głos na postać, z którą mój Yasuo jest bardzo związany i rzeczywiście wpatrywałem się w jej avatar jak pisaliśmy fabułę. Yuka.

2. Mister Lata - Well... ciężka kategoria. Zwłaszcza dla faceta. Nie znam dużej ilości męskich postaci i nie wpatruję się w takie avatary, ale podczas misji rzuciła mi się w oczy jedna postać. Taka uroczo mroczna. Tak jakby miała na wszystko wywalone. Generalnie mój Yasuo chciałby być taki jak on xD. To znaczy ja chciałbym, żeby był. Yami.

3. Forumowy No-Life - Inoshi. Nie mam nawet tego jak skomentować. Chociaż kiedyś mi się zdarzyło ze dwa razy, że jak wszedłem na forum to go nie było.

4. Ciapciak - Hayami. Ciapciak, ale w pozytywnym sensie. Osoba tak niezdarna, że aż urocza :D. No i bardzo ją lubię :).

5. Mocarz - Rindou Arashi. Dlaczego? Bo po pierwsze, postać z transferu i PH się zgadza. Po drugie, nie czytałem jego walk, ale skoro gra Ayatsuri i ciągle żyje to musi być strategiem lepszym niż Sun Tsu.

6. Stalowy Charakter - Rika. Perfekcyjnie odgrywa małą dziewczynkę. Jej posty są tak urocze, że chciałoby się Rikę tulić i tulić, ale jej umiejętności bojowe i ostre nożyki skutecznie odstraszają.

7. W Kimonie Urodzony - Nie wiem, ale ludzie plotkują, że to właśnie ta osoba urodziła się w kimonie. Dlatego w ciemno oddam na nią swój post. Asagi

8. Dobry Duszek Forum - Jest osoba, na której posty czekam z niecierpliwością. A nawet więcej. Na zwykłe PW też nie mogę się doczekać. Osoba cholernie miła. Zawsze przeprosi, nawet jak nic nie zrobiła. Napiszesz do niej i na pewno Cię nie oleje. Hibana. Drugie miejsce dla Yuki i Riki. Was też doceniam :).

9. Pisarz Lata - Hayami. Jej posty cholernie mi się podobają. Chciałbym pisać tak jak ona. Nawiasem mówiąc, Hayami nawet jak opowiada o studiach i pająkach to tak jakby książkę pisała xD. Z niecierpliwością czekam na jej książkę w Empiku. Najbardziej komediową i niezdarnie uroczą książkę ever kappa

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Miss lata, to i avatary i sygnatury ma na najwyższym poziomie. Yuka.

11. Maruda - Obiecałem Koalce, że oddam głos na tą osobę. Głównie za to, że mnie męczy o posty jak w robocie siedzę. Shikarui.

12. Mistrz Pióra - Urzekła mnie misja, którą prowadzi mi Inoshi. Dlatego głos na niego.

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Mam dwa typy. Postać najmłodsza i najstarsza. Rika lub Yama-uba. Hmm... oddam głos na babuleńkę, ale Rika ma u mnie wyróżnienie.

14. Złoty Pracuś - Wszyscy dają z siebie 100%. Chyba. Tzn. Tyle ile mogą, bo jednak życie prywatne i te sprawy. Jednak dam głos na BeeBee-Hachi. Działa aż miło.

15. Śmieszek - brak typu.

16. Najlepsza Letnia Scena - Sumairu i akcja ratowania Toyoko.

17. Bohater Lata - Sumairu za ratowanie Pani Toyoko i całego Ryuzaku no Taki.

18. Antybohater - Yuji. Chodzą plotki, że dołączył do Antykreatora.

19.Letni Pechowiec - Tensa. Za dużo śmierci jak na jednego gracza.

20.Pomysłowy Dobromir - brak typu.


21.Niespodzianka Lata - Hibana. Niby nowy gracz, ale posty ma naprawdę dobre. Po prostu mega przyjemnie się je czyta. No i jej postać jest trochę podobna do mojej. Dlatego jest dla mnie wielką niespodzianką.
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Yuji Saga

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Yuji Saga »

1. Miss Lata - MISAEEEEEEEEE!

2. Mister Lata - Mali chłopcy zawsze chcieli być tacy jak on. Najlepszy wzorzec, przystojniak, którego avatary zawsze powalają, w dodatku na chacie jest kimś kogo wszyscy lubią.

3. Forumowy No-Life - Inoshi

4. Ciapciak - Yasuo

5. Mocarz - Han

6. Stalowy Charakter - Inoshi

7. W Kimonie Urodzony - Nikt

8. Dobry Duszek Forum - Koala? Nie wiem

9. Pisarz Lata - Hikari

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Shiga

11. Maruda - Nie ma dla mnie

12. Mistrz Pióra - Hikari/Natsu

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Wszystkie postacie na forum są takie typowe. Chociaz Inoshi mi się podobał na evencie.

14. Złoty Pracuś - Yami coś tam próbował

15. Śmieszek - Nie ma takiego. Bo jak ktoś próbuje śmieszkować, to pojawią się osoby którym się nie spodoba śmieszek. Chociaż jakby przymknąć oko to Seinar.

16. Najlepsza Letnia Scena - Nie ma

17. Bohater Lata - ╮(╯_╰)╭


18. Antybohater - Nie ma tutaj takiej postaci. No chyba że wezmiemy Hana. Jest wiele postaci co lubi zabijac, nie patrzy na innych, czy ma rozdwojenie jaźni, ALE JEST DOBRA I NIE ROBI NA ZŁOŚĆ ŚWIATU, GRACZOM, NPC itp. Nudne, nie ciekawe, nie przeraża.

19.Letni Pechowiec - Tensa

20.Pomysłowy Dobromir - Yami? Albo Inoshi


21.Niespodzianka Lata - ╮(╯_╰)╭
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Uzumaki Hibana »

  Ukryty tekst
0 x
Rikimaru

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Rikimaru »

1. Miss Lata -
2. Mister Lata - Hayami Akodo - no spójrzcie sami, a dowiecie się.

3. Forumowy No-Life - Inoś - ten to jest no-life nad no-life'ami. Codziennie go widzę na CB czy Discordzie.

4. Ciapciak - Reika? Z tego co słyszałem z historii graczy

5. Mocarz - Natsume, bo ma więcej PH niż inni z tego forum, nawet ci najmocarniejsi.

6. Stalowy Charakter - Jeśli chodzi nie tylko o odgrywanie postaci to Kuroko XD

7. W Kimonie Urodzony - Asagi

8. Dobry Duszek Forum - Buka

9. Pisarz Lata - Hayami Akodo

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Hayami Akodo

11. Maruda - Sagisa

12. Mistrz Pióra - hehehe, powiedzmy, że wszyscy.

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Zaskoczył Cię czyjś pomysł na postać? Uważasz to za bardzo intrygujące i innowacyjne rozwiązanie? Ma nietypowy charakter, a może jakąś nietypową cechę? To właśnie kategoria miejsce dla takiego indywiduum.

14. Złoty Pracuś - Inoś

15. Śmieszek - Yasuo

16. Najlepsza Letnia Scena -

17. Bohater Lata - Yasuo

18. Antybohater - Murai

19.Letni Pechowiec - Kuroko

20.Pomysłowy Dobromir - Inoś

21.Niespodzianka Lata - Buka
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości