Karczma "Klejnot Pustyni"

Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Arii »

5/7

0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Amida
Posty: 78
Rejestracja: 20 cze 2022, o 15:25
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Multikonta: Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Amida »

0 x
Odrodzić się by umrzeć dumnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Arii »

6/7

0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Ayumi
Postać porzucona
Posty: 36
Rejestracja: 11 lip 2021, o 17:46
Wiek postaci: 17
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Niewysoka, dziewczyna o jasnobłękitnych, niemal białych włosach
Widoczny ekwipunek: Bokken z czarnego drewna
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Ayumi »

Kiedy obudziłam się następnego dnia, czułam w dalszym ciągu piętno zmęczenia jakie odcisnęło na mnie podróżowanie w niegościnnych warunkach jakie prezentował sobą klimat Samotnych Wydm. Same takie przeprawy mogły być wycieńczające również dla osób przyzwyczajonych do tego typu pogody, jednak dla mnie, pochodzącej z Lazurowych Wybrzeży, była to istna mordęga. Czułam jak gorączka trawiła moje ciało i wycieńczała mnie z wszelkiej energii. Wiedziałam jednak że zobowiązałam się do spotkania z Akihiko, więc wykorzystałam całą dostępną mi siłę aby zebrać się z łóżka i udać do głównej sali gdzie najpewniej czekał na mnie chłopak. Kiedy go zobaczyłam, zbliżyłam się do niego i ukłoniłam lekko na powitanie.
- Wybacz Akihiko-san, jednak obawiam się że będę potrzebowała jeszcze paru dni aby dojść do siebie po tej podróży, jednak nie chciałabym Cię jakkolwiek powstrzymywać od wykonywania twoich obowiązków względem klanu, więc proszę cię, nie czekaj na mnie. - powiedziałam wyraźnie słabszym i mniej wyrazistym głosem niż na co dzień. Po wysłuchaniu odpowiedzi chłopaka jeszcze raz się lekko ukłoniłam aby się z nim pożegnać i wróciłam do pokoju, biorąc jedynie po drodze kilka sporych bukłaków z wodą aby się odpowiednio nawadniać.
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 309
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Akihiko Maji »

Niestety, jego plan o wspólnej misji z nowopoznaną znajomą spalił na panewce. Nowy klimat okazał się być zbyt dużą zmianą dla samurajki i ta musiała jeszcze odpocząć. Maji nie krył swojego zawodu, jednak rozumiał, że dla osoby z zewnątrz pustynia mogła okazać się dużym szokiem. Dlatego też, Akihiko pożegnał się z koleżanką i rozejrzał po karczmie. Planował jeszcze chwilę tutaj posiedzieć, następnie wyruszyć w dalszą drogę. Rozważał także popytanie gości o jakieś drobniejsze zlecenia. Los jednak miał wobec niego inne plany. Już rozważał do kogo by tu podejść, gdy to do niego ktoś podszedł. Blondyn kiwnął głową w geście powitania i jednocześnie zaproszenia do rozmowy... gdy nagle wydarzyło się coś niespodziewanego. Maji natychmiast się podniósł, a następnie z szacunkiem ukłonił.
-Hai, przepraszam! Pomagałem tutaj trafić osobie, która nie zaadaptowała się jeszcze do panującego w prowincji klimatu i zamierzałem powoli ruszać na poszukiwanie zadania.
Wytłumaczył się pospieszenie i dopiero wtedy się wyprostował. Komuś o takiej randze należał się szacunek, a klanowi przeprosiny. Postanowił zapytać od razu, by nie zabierać rozmówcy zbyt wielu cennych minut. Miał też nadzieję, że emerytowany kogo nie był na niego zły, podobnie jak władze klanu.
-Jak mogę pomóc klanowi?
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 309
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Akihiko Maji »

Akihiko wysłuchał uważnie tego, co miał mu do przekazania weteran. O protezę wolał nie pytać, nie chcąc przywołać wspomnieć, które z pewnością były nieprzyjemne. Starał się także na nią zbytnio nie patrzeć. Pokiwał głową, gdy tylko emerytowany kogo zakończył swoją wypowiedź.
-Czy znana jest przybliżona liczba napastników, lub jakieś konkretniejsze miejsce, które upatrzyli sobie do ataków?
Wolał o to zapytać, chociaż nie spodziewał się satysfakcjonującej odpowiedzi. Jako shinobi musiał jednak spróbować zebrać możliwie jak najwięcej informacji przed przystąpieniem do walki. Mimo swojej rangi wiedział, jak ważne są takie rzeczy na polu bitwy. Szczególnie, że misję tą miał wykonywać samemu. Ostatnią misję, która zakładała z góry walkę z wrogiem wykonywał w asyście dwójki shinobi. Nie mógł jednak odmówić, nie klanowi. W najgorszym wypadku zamierzał rozejrzeć się po okolicy miejsca docelowego i popytać oraz obserwować. Najlepiej byłoby zaatakować z zaskoczenia, gdy bandyci atakowaliby jakąś małą karawanę. Jednak Maji nie chciał ryzykować życiem i zdrowiem niewinnych. Bycie dobrym było doprawdy trudne...
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 309
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Akihiko Maji »

A zatem chodziło przede wszystkim o zbieranie informacji... Cóż, misja ta nieco się skomplikowała. Akihiko nie miał doświadczenia w wywiadzie, zazwyczaj po prostu wykorzystywał przedstawione już informacje i działał w oparciu o nie. Nie posiadał także umiejętności, których mógłby użyć, by w miarę bezpiecznie dowiedzieć się czegoś. Blondyn zmarszczył brwi, zastanawiając się nad tym wszystkim i kalkulując swoje szanse. Niestety, zbyt dokładnego planu nie mógł przygotować z tym co miał.
-W takim razie wyruszam od razu. Dziękuję.
Jeśli mężczyzna nie miał niczego do dodania, Akihiko pozbierał swoje rzeczy i pożegnał się, by następnie opuścić karczmę i wyruszyć w podróż. Nie było potrzeby pozostawania tutaj czy zadawania kolejnych pytaniach. Pozostało iść na przysłowiowy żywioł.
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Karczma "Klejnot Pustyni"

Post autor: Haruzen »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kinkotsu (Osada Rodu Sabaku i Maji)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości