Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Yari »

Yari słuchał chłopaka i jednocześnie cały czas coś nie dawało mu spokoju. Jakoś ani jego zachowanie ani wygląd nie odzwierciedlał w pełni tego co przekazywał on swoimi słowami. Yari popatrzył na niego przez chwilę i się zastanowił. Mógł napytać sobie niezłej biedy pomagając chłopakowi. Kto wie czy nie był on członkiem jakieiś szajki, która tylko nabiera naiwnych podróżujących na litość a następnie ich rabuje? Z drugiej strony byli zbyt blisko miasta, by taka możliwość wydawał się prawdopodobna a Yari również nie miał przy sobie nic cennego więc raczej bandyci nie wzięliby go na swój celownik. Mimo wszystko postanowił zachować niezbędną czujność. Jeśli po drodze pojawi się jakieś niebezpieczeństwo - niezależnie czy to w postaci zwierząt czy ludzi to lepiej być przygotowanym.
-Pieniądze mogą ci się przydać więc zachowaj je dla siebie. No dobra - im szybciej ruszymy tym szybciej dojdziemy na miejsce. Ruszajmy.
Yari poszedł przed siebie zachowując bezpieczną odległość od chłopaka i jednocześnie wytężając wszystkie zmysły - w końcu byli w lesie i nie wiadomo co mogło im się przydarzyć po drodze nawet jeśli chłopak mówił prawdę.
0 x
Awatar użytkownika
Hōzuki Wakana
Gracz nieobecny
Posty: 79
Rejestracja: 8 maja 2020, o 11:17
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o długich, rudych włosach i brązowych oczach. Posiada charakterystyczne zęby przypominające uzębienie rekina. Ubrana w jasne, delikatne barwy, najczęściej w zwykłe spodnie, sznurowane buty i top z długim rękawem.
Widoczny ekwipunek: Kij Bō na plecach, torba na biodrze

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Hōzuki Wakana »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Yari »

Ponownie przystanąłem przed grobowcem dawnego przywódcy naszego rodu. Po krótkim odpoczynku byłem gotowy do dalszego wypełniania swojej powinności względem rodu oraz naszej profesji. Jednak jak na złość nie było żadnych zadań, które udowodniłyby moja przydatność wobec rodu Senju. Codziennie kładąc się spać zadawałem sobie pytanie - czy to, że wykonuję zadania, które nie przynoszą chwały mojemu rodowi wskazują na moją nieprzydatność? A może po prostu tak wygląda życie shinobi, że poprzez pomoc innym wskazuje na siłę swoją oraz swojego rodu.
Ciężko westchnąłem. Tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi. Usiadłem przed grobowcem podwijając pod siebie nogi i wsłuchując się w panującą w lesie ciszę. To miejsce napełniało mnie spokojem. W przeciwieństwie do pełnej ludzi i zgiełku osady tutaj można było zwolnić i znaleźć siebie samego w tym codziennym pośpiechu. Oddychałem powoli i swobodnie pozwalając na to żeby moje ciało wypełnił spokój. Starałem się odsunąć od siebie wszystkie myśli dotyczące codziennych spraw a po prostu zatopić się w chwili codziennej i po prostu w niej trwać...
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Uzumaki Hibana »

Wygląd i głosy:
Pierwsza kobieta
Pierwszy mężczyzna
Stary weteran
Parka:
  • Dziewczyna
  • Chłopak
Kobieta z dziećmi:
  • Matka
  • Syn
  • Córka
0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Yari »

Moja medytacja skończyła się wraz z przybyciem kolejnych zwiedzających grobowiec. Zresztą i tak powinienem się już zbierać bo spędziłem tutaj za dużo czasu. Jednak nagle niebo zasnuło się ciężkimi chmurami a na ziemię spadł ponury półmrok. Westchnąłem ciężko ale postanowiłem przeczekać burze w grobowcu. Burze nieraz potrafiły przerodzić się w szalejące gniewem natury upiorne przedstawienia zdolne do wyrywania z korzeniami potężnych drzew a ja nie zamierzałem sprawdzać czy jest to jeden z takich tytanów będąc pośrodku lasu.
Wszedłem do środka grobowca a deszcz zaczął monotonnie bębnić dookoła. Powoli jednak przeradzał się w potężną ulewę. Siedzenie w bezpiecznym schronieniu w taką ulewę mogłoby być nawet całkiem przyjemne, gdyby nie hałasujące dzieciaki, które przyprowadziła ze sobą jedna z kobiet. Zaczynałem się jednak powoli do tego przyzwyczajać kiedy usłyszałem nowy krzyk. Tym razem dochodził jednak z środka grobowca i pochodził od dorosłej osoby. Zaciekawiło mnie to oraz zaniepokoiło dlatego szybko podążyłem z tamtym kierunku.
Mym oczom ukazała się przedziwna scena. Pomijając trupa, przerażoną kobietę i pustą gablotę zaciekawił mnie pewien fakt - mężczyzna był przemoczony ale posadzka była sucha... Musiałem się bliżej przyjrzeć trupowi.
-Przepraszam proszę się przesunąć jestem shinobi
Przepychałem się przez ciekawski tłumek, który już zdążył się tutaj zebrać korzystając z rangi swego zawodu. Shinobi rozwiązywali czasami sprawy morderstw i nie powinno to nikogo zdziwić. Okazało się, że w pustej gablotce powinien znajdować się pamiętnik byłego lidera klanu, jednak była ona pusta. Więc to na pamiętniku zależało złodziejowi i najprawdopodobniej mordercy. Mężczyzna, który leżał trupem... Nie widziałem go wcześniej więc musiał się tutaj znajdować już dłuższy czas. Czemu jednak był przemoczony? Czyżby jakieś jutsu Suitonu? Podszedłem bliżej i zacząłem uważnie badać zwłoki, by uzyskać więcej informacji.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Uzumaki Hibana »

Wygląd i głosy:
Pierwsza kobieta
Pierwszy mężczyzna
Stary weteran
Parka:
  • Dziewczyna
  • Chłopak
Kobieta z dziećmi:
  • Matka
  • Syn
  • Córka
0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Yari »

Kiedy badałem ciało nagle na moje ramię zwalił się ciężar ciała dorosłego człowieka. Aż stęknąłem pod tym ciężarem i nie będę ukrywał, że się wystraszyłem, gdyż przez chwilę myślałem, że dopadł mnie morderca złodzieja ale okazało się tylko, że to ten dziadek będący emerytowanym shinobi nie mógł się doczekać wyników śledztwa i sam postanowił się upewnić czy dobrze wykonuję swoją robotę.
-Pan mnie nie poucza - odpowiedziałem mężczyźnie. - Sam jestem z klanu Senju i najbardziej mnie ze wszystkich tu zgromadzonych zależy na tym żeby zguba się odnalazła i żeby zabójca, który zbeszcześcił to miejsce odpowiedział za swoje czyny.
Następnie wstałem i wytarłem ręce o spodnie. Zbadanie ciała udzieliło mi wielu wskazówek ale żadna z nich nie prowadziła do ujęcia podejrzanego. Spojrzałem na zgromadzonych. Istniało duże prawdopodobieństwo, że któreś z nich jest mordercą. Jak mam jednak ustalić, który to z nich? Przecież będą mi się tutaj zapierać w żywe oczy, że to nie oni. Nagle wpadł mi do głowy szalony pomysł ale w zasadzie mógł się udać. Jeśli nie zmuszę ich do przyznania się wprost to mogę ich podejść podstępem...
-Najprawdopodobniej morderca jest wśród nas. Jest jednak prosty i w stu procentach skuteczny sposób na sprawdzenie tego kto jest winny śmierci. Ofiara została uduszona a taka zbrodnia zostawia ślady. Żeby je ujawnić potrzebuję jakiegoś naczynia wielkości miski bądź wiadra. Ma ktoś coś takiego? - rozejrzałem się po zebranych.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Uzumaki Hibana »

Wygląd i głosy:
Pierwsza kobieta
Pierwszy mężczyzna
Stary weteran
Parka:
  • Dziewczyna
  • Chłopak
Kobieta z dziećmi:
  • Matka
  • Syn
  • Córka
0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Yari »

Obserwowałem uważnie reakcje ludzi na wieść o tym, że mężczyzna leżący na ziemi został uduszony. W końcu zabójca musiał wiedzieć, że mężczyzna wcale nie jest uduszony ale ma skręcony kark... Zdziwieniem zareagowały dwie osoby - emerytowany shinobi i robotnik. Kiwnąłem głową kobiecie żeby przyniosła dzbanek po czym zastanowiłem się nad reakcjami emerytowanego shinobi i robotnika. Teraz to oni byli moimi głównymi podejrzanymi. Jednak czy rzeczywiście mógł to zrobić ten dziadek? Przecież co chwilę wykrzykiwał, że pamięta to czy tamto a morderca raczej powinien zachowywać się cicho. Chociaż czy na pewno? Może to była zmyłka? Jeśli rzeczywiście był przyjacielem mojego zmarłego krewniaka to taki pamiętnik byłby dla niego na pewno cennym łupem. Albo zobaczył, że mężczyzna go kradnie i w gniewie do zabił. A robotnik? Nic o nim nie wiedział.
Kiedy kobieta przyniosła dzban przystąpiłem do kolejnego etapu planu. Z dzbanku była woda ale ją wylałem i napełniłem świeżą wodą z wodospadu, który był przy wejściu. Następnie położyłem go przed ludźmi, wykonałem nad nim kilka przypadkowych pieczęci żeby wyglądało to na rzucanie jutsu i odsunąłem się na kilka kroków.
-Taka zbrodnia jak ta pozostawia po sobie ślady. Zanurzcie wszyscy ręce w tym dzbanku a następnie wyciągnijcie je przed siebie.
Jeśli osoby wykonały zadanie sprawdziłem ich ręce. Miałem nadzieję, że morderca przestraszy się fałszywych pieczęci i nie zanurzy rąk dzięki czemu bezbłędnie będę w stanie go wskazać.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Uzumaki Hibana »

Wygląd i głosy:
Pierwsza kobieta
Pierwszy mężczyzna
Stary weteran
Parka:
  • Dziewczyna
  • Chłopak
Kobieta z dziećmi:
  • Matka
  • Syn
  • Córka
0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Yari »

Składałem do siebie wszystkie fragmenty układanki kiedy ludzie zanurzali ręce i coś mi tutaj ewidentnie nie pasowało. Kiedy moczyłem ręce cały czas się nad tym zastanawiałem. Następnie wyciągnąłem ręce przed siebie i patrzyłem nieco nieprzytomnym wzrokiem. Wtedy mnie olśniło! Jak mogłem od samego początku tak się mylić? Woda na ubraniu mężczyzny nie pochodziła z technik Suitonu. Jakakolwiek znana mi technika rozlałaby trochę wody dookoła a tutaj jedyne mokre ślady należały do kobiety i jej dzieci. Zupełnie jakby mężczyzna pojawił się znikąd albo... Spadł z góry! Co jednocześnie wyjaśniałoby skręcony kark! Woda więc pochodziła od deszczu. A osoba, która podprowadziła dziennik nie jest winna śmierci mężczyzny! Tylko kto był tą osobą? Wszystkie osoby oprócz jednej wahały się podczas wsadzania rąk do wody czyli winna kradzieży jest... kobieta, która znalazła ciało. Widziała jego śmierć i wiedziała, że woda jej nie wskaże. Poza tym miała czas na ukrycie pamiętnika zanim zbiegła się reszta osób. A więc tak to się wszystko miało...
Miałem tylko nadzieję, że się nie myliłem ale nie było innego sposobu bym mógł jeszcze bardziej się upewnić. Musiałem wydać wyrok już teraz. Odwróciłem się i patrząc jej prosto w oczy powiedziałem.
-Oboje wiemy już, że nie ma tutaj mordercy. Odda pani pamiętnik mojego zmarłego krewniaka po dobroci czy będę musiał użyć siły?
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Uzumaki Hibana »

Wygląd i głosy:
Pierwsza kobieta
Pierwszy mężczyzna
Stary weteran
Parka:
  • Dziewczyna
  • Chłopak
Kobieta z dziećmi:
  • Matka
  • Syn
  • Córka
0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Yari »

Kobieta naprawdę bardzo dobrze odgrywała role niewiniątka i na początku zacząłem już mieć wyrzuty sumienia, że oskarżyłem o kradzież niewinną osobę. Kiedy tak się cofała ze swoją wystraszoną miną niewiniątka poczułem szybsze bicie serca ze strachu, że jednak no nie ona a ja publicznie oczerniłem niewłaściwą osobę. Jeszcze pół biedy gdybym był tylko zwykłym shinobi ale byłem członkiem klanu Senju, który przecież był czymś w rodzaju swoistej elity nie tylko w naszej prowincji ale w całym rejonie Prastarego Lasu. Taka wtopa mogła mieć fatalne skutki dla wizerunku klanu!
Wtedy jednak kobieta szybkim ruchem rzuciła w moją stronę kunaiem jednocześnie biorąc ze sobą jedno z dzieci jako zakładnika. Odskakując przed kunaiem uśmiechnąłem się pod nosem - jednak się nie myliłem, a kobieta najwidoczniej nie miała bladego pojęcia o zdolnościach klanowych Senju. Mogłem pokonać ją w prosty sposób ale wszystko po kolei żebym nie popełnił żadnego głupiego błędu.
Kiedy wylądowałem po odskoku pierwsze o zrobiłem to upewniłem się jak kobieta pokonuje drogę do wyjścia. Była odwrócona do wyjścia plecami, gdyż trzymając swojego zakładnika pilnowała nas wzrokiem, by nikt za nią nie ruszył. I właśnie w tym była moja szansa. Szybko złożyłem pieczęć Węża, by gałąź wyrosła pomiędzy wyjściem a kobietą i oplątała z tyłu rękę kobiety z kunaiem uniemożliwiając jej poderżnięcie gardła dziecku. Ponieważ kobieta najprawdopodobniej nie była shinobi nie powinna zorientować się, że coś wyrosło za nią i zmierza do jej unieruchomienia dopóki nie będzie za późno. Zresztą nie miałem czasu na bardziej wyrafinowany plan - musiałem działać szybko i skutecznie.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Uzumaki Hibana »

Wygląd i głosy:
Pierwsza kobieta
Pierwszy mężczyzna
Stary weteran
Parka:
  • Dziewczyna
  • Chłopak
Kobieta z dziećmi:
  • Matka
  • Syn
  • Córka
0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Cmentarz i Grobowiec Senju Isoshiego (千手伊孑志の墓)

Post autor: Yari »

Mój plan częściowo się powiódł i ramię kobiety zostało oplecione przez gałęzie. Niestety nie pomyślałem o drugiej ręce i teraz właśnie nią kobieta dusiła dziecko. Skląłem się w myślach za własną głupotę. Dodatkowo kilku mężczyzn ruszyło w stronę kobiety co właśnie spowodowało jej gwałtowną reakcję. Ostatnie czego było im teraz potrzeba to nerwowe ruchy a mężczyźni popełnili właśnie ten błąd. Przynajmniej dziewczyna trzymała matkę dziecka dzięki czemu nie musiałem się martwić, ze poleci ona na oślep naprzód. Zapewne chciała ratować swoje dziecko ale taka akcja mogła tylko zaszkodzić w tym przypadku. Powstrzymałem ich wszystkich gestem, a następnie sam postąpiłem powoli jeden krok w stronę kobiety. Ręce trzymałem w górze, by jej dodatkowo nie zdenerwować.
-Spokojnie nikt tutaj nie chce niepotrzebnego rozlewu krwi. Odstaw dziecko na ziemię i poczekaj chwilę, przyniosę ci coś co wymienię za jego wolność.
Po wypowiedzeniu tych słów wycofałem się powoli do tyłu. Kiedy znalazłem się za załomem korytarza mogłem wcielić w życie mój plan. Byłem członkiem klanu Senju więc moją podstawową bronią był Mokuton jednak mało kto pamiętał, że żywioł ten powstaje z połączenia Dotonu i Suitonu a co za tym idzie władałem obiema tymi naturami chakry a nawet znałem kilka prostych ale użytecznych sztuczek. Sam korytarz był kamienno drewniany ale znajdował się we wnętrzu góry. W wypadku jeśli podłoga jest z ziemi wykonuję Doton: Moguragakure no Jutsu. W przeciwnym wypadku wcześniej staram się dostać na szybce do warstwy ziemi i dopiero wykonuję technikę. Wcześniej zapamiętałem dokładnie położenie kobiety więc teraz przemieściłem się w to miejsce i wykonałem na niej technikę Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu.

Chakra: 88%-28%=60%
Nazwa
Doton: Moguragakure no Jutsu
Ranga
D
Pieczęci
Brak
Zasięg
Na siebie
Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (1/2 na turę)
Dodatkowe
Użytkownik porusza się pod ziemią z połową posiadanej szybkości
Opis Jedna z podstawowych technik Dotonu. Użytkownik rozmiękcza glebę pod swoimi stopami i zapada się pod ziemię, by potem poruszać się pod jej powierzchnią. Dzięki temu jutsu można więc uniknąć zagrożenia, zniknąć z pola wiedzenia wroga, czy też przemieścić się niezauważonym i przygotować zasadzkę. Możliwe jest poruszanie się w różnego rodzaju glebach, a mniejsze przeszkody takie jak kamienie, żwir, czy korzenie drzewa nie są dużym problemem. Niemożliwym jednak jest przebicie się przez litą skałę. Oczywistą wadą techniki jest brak poglądu na to, co dzieje się na powierzchni. Dzięki technice użytkownik jest w stanie jedynie wyczuć występujące w promieniu dwóch metrów drgania gruntu wywoływane przez poruszających się ludzi lub cięższe obiekty. Jutsu polega na przemieszczeniu się pod ziemią, a nie drążeniu tuneli, więc niemożliwe jest przetransportowanie innych osób. W czasie trwania tej techniki niemożliwe jest wykonywanie innych jutsu, ale można podtrzymywać te wcześniej przygotowane. Proces wejścia pod ziemię trwa 5 sekund, podczas których wykonawca jest narażony na ataki.
Nazwa
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
Ranga
D
Pieczęci
Brak
Zasięg
Należy znajdować się pod przeciwnikiem, max. metr od niego
Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2%
Dodatkowe Wymaga znajomości Doton: Moguragakure no Jutsu, szybkość manewru równa szybkości użytkownika
Opis Całkiem prosta technika Doton, wymagająca znajdowania się już pod ziemią za pomocą innego jutsu. Polega ona na złapaniu przeciwnika znajdującego się na powierzchni, a następnie wciągnięciu go pod ziemię na swoje dotychczasowe miejsce. Następuje wtedy wymiana pozycji - po skutecznym wykonaniu techniki użytkownik wyskakuje na powierzchnię, a ofiara zostaje zagrzebana w ziemi najczęściej do samej szyi. Oczywiście z pułapki tej można się wydostać za pomocą własnej siły, trwa to jednak dłuższą chwilę (około dwóch tur, przy sile 50 maleje do jednej). Natychmiastowe wyrwanie się jest możliwe przy aktywowaniu dużej ilości chakry (SM, Akuma no Kigo, Hachimon etc.), lub dzięki sile powyżej 100.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hayashimura (Osada Rodu Senju)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości