Tablica z ogłoszeniami

Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Yūto Kōseki
Postać porzucona
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2019, o 15:43
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: -Naginata
-Torba
-Ochraniacz na czoło
GG/Discord: Destro#0111

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Yūto Kōseki »

Szczęście zdawało się mu nie dopisywać, na tablicy bowiem nie znalazł niczego co by mu odpowiadało, same proste zadania z którymi już się zmagał i które choć były bezpieczne to dawały mniejszą nagrodę oraz nie dawały żadnego rozgłosu, żadnej sławy. A to tego ostatniego potrzebował najbardziej, a fundusze i doświadczenie zdobędzie przy okazji więc same pozytywy. Tak czy siak z jego ust wyrwało się westchnięcie, bowiem mimo usilnych poszukiwań nie znalazł niczego. Już odwracał się by poszukać misji gdzieś indziej gdy z rozmyślań wyrwał go krzyk kobiety. Bez namysłu ruszył od razu za dźwiękiem, szukając jego źródła. Szybko odnalazł młodą kobietę, a może dziewczynę i spojrzał na nią zdziwiony, nie rozumiał bowiem jej zachowania. Podszedł bliżej, szukając przyczyny tego zachowania. W końcu zauważył dziwnego mężczyznę, który szybko zbliżył się do kobiety. Yuto zareagował instynktownie, szybko ściągając z pleców naginatę i wymierzając ostrą część w mężczyznę.
-Proszę puścić tą panią, ona się boi
Wolał nie używać siły ale nie wykluczał takiego scenariusza. Obserwował uważnie mężczyznę, czekając na jego ruch. W razie czego, mógł oberwać naginatą gdyby tylko coś kombinował.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Yūto Kōseki
Postać porzucona
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2019, o 15:43
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: -Naginata
-Torba
-Ochraniacz na czoło
GG/Discord: Destro#0111

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Yūto Kōseki »

Tego co za chwilę się wydarzyło nie brał nawet pod uwagę. Naginata miała być straszakiem i narzędziem do obrony. W najgorszych scenariuszach nie przewidywał, że zostanie zmuszony do odebrania życia nieznajomemu. Tymczasem stało się coś jeszcze dziwniejszego i niespodziewanego. Yuto mimowolnie zadrżał widząc czerwone, pełne wściekłości oczy. Zauważył również krew na koszuli, czyżby został wcześniej jakoś zaatakowany? Tych ran nie zadała mu raczej ta kobieta. Nie miał jednak dużo czasu do namysłu, nieznajomy bowiem nabił się na naginatę i szedł dalej, ciągnąc za sobą kobietę. Yuto stanął jak sparaliżowany, nie mogąc uwierzyć w to co się tutaj działo. Grozy dodawało też błagania o pomoc tego, który właśnie dobrowolnie wbijał w swoje ciało broń. W umyśle Kosekiego pojawiła się tylko jedna myśl, a raczej pytanie.
Genjutsu?
Nie dałby rady zaatakować, gdyby ten atak się udał. Szczęśliwie dla niego, mężczyzna upadł na podłoże. Koseki wypuścił naginatę z rąk, a ta leżała wbita w mężczyznę. Pierwszy raz kogoś zabił, to był dla chłopaka szok. Nie pomógł nawet krzyk kobiety, która właśnie zaczęła uciekać. Chłopak upadł na kolana, wpatrzony w ciało mężczyzny, którego przed chwilą przebił. Oczywiście, nie było to winą Kosekiego, on właściwie był tylko biernym świadkiem. Do kontaktu z rzeczywistością przywołał go głos strażnika, a w jego oczach widać było szok.
-Ja... usłyszałem krzyki tej kobiety... przebiegłem tutaj i widziałem jak on... ją szarpie... kazałem mu przestać a on.... nabił się na moją naginatę próbując mnie dosięgnąć.
Mówienie sprawiało mu trudność. Wziął kilka oddechów po zakończeniu tej przerywanej pauzami wypowiedzi i powoli podniósł się z ziemi.
-On prosił o pomoc, jednocześnie próbując mnie skrzywdzić. Oczy miał czerwone, pełne wściekłości, dziwnie chodził i miał krew na koszuli.
Dodał gdy tylko mógł i spojrzał na swoją broń, która nadal tkwiła w ciele mężczyzny. Cała ta sytuacja nie wyglądała dobrze. Ostatnie czego chciał to bycia posądzonym o morderstwo. Przyszedł tu poprawić swoją opinię a nie pogarszać i trafić za kratki. Nie uciekał, nie kombinował niczego, powoli oswajał się z sytuacją. Może i był shinobi, jednak nigdy wcześniej nie myślał o tym, że będzie musiał kogoś zabić...
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Yūto Kōseki
Postać porzucona
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2019, o 15:43
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: -Naginata
-Torba
-Ochraniacz na czoło
GG/Discord: Destro#0111

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Yūto Kōseki »

Powoli dochodził do siebie po całym tym wydarzeniu. Niewątpliwie pomogły w tym słowa nieznajomego strażnika, który przyznał, że to nie Yuto odpowiadał za śmierć tego nieszczęśnika. Wysłuchał uważnie jego słów, notując sobie wszystko w głowie. Nowa choroba... Brzmiało to groźnie, a jeśli ta rozprzestrzeni się na całą wioskę klanu Hyuga? A później na okoliczne tereny? Nie tylko nosiciele byli narażeni ale także cywile, którzy mogą zostać zaatakowani przez zarażonych. Chłopak na myśl o takim scenariuszu zacisnął pięść i zęby. Wyciągnął naginatę z ciała nieszczęśnika i spojrzał na strażnika, który właśnie zbierał się do odejścia.
-Chcę pomóc
Powiedział głośno, by ten mógł usłyszeć. Podparł się naginatą i spojrzał w oczy rozmówcy, gdy ten się odwrócił. W oczach użytkownika kryształu widać było, że ten nie zamierzał odpuścić. Zawsze niósł pomoc gdzie tylko mógł, więc i tym razem nie zamierzał uciec. Nie zamierzał pozwolić by ta choroba dalej nękała wioskę klanu z którego pochodziła jego matka.
-Jestem Yuto z klanu Koseki i nie zamierzam ignorować faktu, że mieszkańcy któreś z prowincji Karmazynowych Szczytów nękani są tak okrutną chorobą
Dodał i podszedł do strażnika, czekając na jego reakcję. Jeśli mu nie pozwolą, pójdzie tam sam. Chociaż osobiście wolałby nie robić niczego wbrew rozkazom miejscowym. Poza tym pójście tam bez wsparcia mogłoby być kiepskim pomysłem. Nie był medykiem, skupiał się na walce, jednak i tak zamierzał pomóc.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Yūto Kōseki
Postać porzucona
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2019, o 15:43
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: -Naginata
-Torba
-Ochraniacz na czoło
GG/Discord: Destro#0111

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Yūto Kōseki »

Yuto nie był tym typem człowieka, który się poddaje, on walczył do końca, mimo wszystkich przeciwności. Tak też było i teraz, postanowił stanąć przed kolejnym wyzwaniem, jakie pojawiło się w jego życiu. Shinobi, zdaniem młodego Kosekiego, winien pomagać ludziom. Gdyby teraz się wycofał, zaprzeczyłby tej wizji i jednocześnie odciął od cierpienia tych wszystkich, których dotknęła i dotknie ta choroba.
Strażnicy już mieli sobie iść, szczęśliwie jeden z nich zatrzymał się i obejrzał. Zwrócił uwagę na Yuto, który odetchnął w duszy, miał szansę. Nie ustępował, stał tak wpatrzony w mężczyznę, aż ten podszedł do niego. Szczęśliwie się to opłaciło, jednakże pojawił się pewien problem. Yuto nie miał żadnego planu, w końcu dopiero podjął decyzję. Musiał coś wymyśleć.
-Nie mam zbyt wielu informacji na których można zbudować plan działania. Jestem jednak przeprowadzić zwiad w tej starej farbiarni za pomocą moich kryształowych klonów. One się nie zarażą, a dzięki temu żaden człowiek nie będzie musiał ryzykować. Gdy ustalę przyczynę tej choroby, będzie można pomyśleć nad następnym krokiem. Tyle wiem, że mogę zrobić
Nie był medykiem i nie znał się na chorobach, zrobienie zwiadu było więc chyba jedyną rzeczą, którą mógł zrobić. Spojrzał na strażnika czekając w ciszy na jego słowa. Od niego zależało teraz wszystko...
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Uzumaki Hibana »

z/t -> Farbiarnia
0 x
Awatar użytkownika
Kazuma
Posty: 848
Rejestracja: 28 kwie 2021, o 13:23
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
GG/Discord: Avarice#3584
Multikonta: Avarice

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Kazuma »

0 x
~ Zawsze i wszędzie, reberu j... będzie ~ Obrazek
Henge
Awatar użytkownika
Shinju Hyūga
Posty: 76
Rejestracja: 16 maja 2021, o 14:14
Wiek postaci: 18
Ranga: Doko

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Shinju Hyūga »

0 x
Awatar użytkownika
Kazuma
Posty: 848
Rejestracja: 28 kwie 2021, o 13:23
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
GG/Discord: Avarice#3584
Multikonta: Avarice

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Kazuma »

0 x
~ Zawsze i wszędzie, reberu j... będzie ~ Obrazek
Henge
Awatar użytkownika
Shinju Hyūga
Posty: 76
Rejestracja: 16 maja 2021, o 14:14
Wiek postaci: 18
Ranga: Doko

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Shinju Hyūga »

Powoli to miejsce stawało się jej ulubionym. Często widywała jak ludzie zamieszczają tutaj różnego rodzaju ogłoszenia, inni je podejmują i dzięki temu wszyscy mieli pracę i byli zadowoleni. Młoda kunoichi ostatnimi czasy nawet specjalnie zaglądała w to miejsce aby przeczytać nowsze ogłoszenia. Często były to rzeczy wykraczające poza jej zdolności np. murowanie, naprawa dachu czy stawianie płotów. Właśnie wtedy doceniała prostotę ludzi, którzy nie kontrolowali chakry. Kiedyś miała się za lepszą od innych i traktowała ludzi z pewną dozą wyższości. Teraz z tego wyrosła bo wiedziała że jak podczas treningu rozwali płot to sama nie będzie w stanie tego naprawić.
Tym razem poszukiwała czegoś co nadawałoby się dla młodej kunoichi, która nie miała zbyt dużego doświadczenia. Może i była z potężnego klanu jednak nie można wymagać od piętnastolatki rzeczy wielkich. Ona dopiero stawiała pierwsze w swoim dorosłym życiu jako kunoichi. Trzeba jej dac trochę fory...
0 x
Awatar użytkownika
Kazuma
Posty: 848
Rejestracja: 28 kwie 2021, o 13:23
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
GG/Discord: Avarice#3584
Multikonta: Avarice

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Kazuma »

0 x
~ Zawsze i wszędzie, reberu j... będzie ~ Obrazek
Henge
Awatar użytkownika
Shinju Hyūga
Posty: 76
Rejestracja: 16 maja 2021, o 14:14
Wiek postaci: 18
Ranga: Doko

Re: Tablica z ogłoszeniami

Post autor: Shinju Hyūga »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shiroi-iwa (Osada Rodu Hyūga)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości