Zimowa Gala SW 2020

Awatar użytkownika
Shikatsu
Postać porzucona
Posty: 459
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:47
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Shikatsu to tam takie tam, jakaś tam laska. Taka se o, ciemne włosy, niebieskie oczy, kurtka na grzbiecie, znudzona mina.
Widoczny ekwipunek: Torba nad zadkiem. Dwie kabury na udach. Czarny płaszcz. Złożony Fūma Shuriken przytwierdzony nad torbą. Duży Shuriken przytroczony do pleców.
GG/Discord: urb#6156
Multikonta: -

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Shikatsu »

  Ukryty tekst
0 x
猪 · 鹿 · 蝶 Obrazek ph · bank · kp · głos
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Seinaru »

0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Asaka
Postać porzucona
Posty: 1498
Rejestracja: 18 maja 2018, o 13:08
Wiek postaci: 27
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białowłosa, złotooka, niewysoka
Widoczny ekwipunek: Kabury na broń na udach; duża torba na pośladkach; bransoletka na prawym nadgarstku; obrączka na palcu; wielki wachlarz na plecach
Aktualna postać: Airan

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Asaka »

0 x
· ·

Obrazek
· · ·
seasons don't fear the reaper
nor do the wind, the sun or the rain
Awatar użytkownika
Yukari
Gracz nieobecny
Posty: 83
Rejestracja: 4 gru 2019, o 21:25
Wiek postaci: 11
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: Torba, kabura na broń

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Yukari »

1. Miss Zimy - brak

2. Mister Zimy - Ichirou, był jest i będzie...

3. Mocarz - Świat się zmienia, ale on pozostaje taki sam. Przedstawiam Natsume <3

4. Szarak - brak

5. Najlepszy Damski Charakter - brak

6. Najlepszy Męski Charakter - brak

7. Forumowy No-Life - Ichirou, kiedy nie wejdę, on jest i tylko czeka, aż ktoś coś palnie.

8. Dobry Duszek Forum - Wybacz aniołku, muszę to zrobić... Shins

9. Pisarz Zimy - brak

10. Mistrz Opowieści - jako, że miałam tylko 3 misje, to wybieram: Kamiyo Ori

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Uchiha Masako

12. Złoty Pracuś -Asaka

13. Złoty Ślimak - brak

14. Tryhard -oczywiście,że Kyoushi tylko by te misje prowadził, najlepiej bez ograniczeń i wszystkim.

15. Śmieszek - Kyoushi

16. Maruda - brak

17. Najlepsza Zimowa Scena -brak

18. Bohater Zimy - brak

19. Czarny Charakter Zimy -brak

20. Niespodzianka Zimy - Kyoushi
0 x
Awatar użytkownika
Kuroi Kuma
Posty: 1518
Rejestracja: 23 lis 2017, o 20:52
Wiek postaci: 43
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
GG/Discord: Michu#5925

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Kuroi Kuma »

1. Miss Zimy - Youmu Nanatsuki - loffki

2. Mister Zimy - Ichirou

3. Mocarz - Seinaru, miszcz memów kija, zjadacz kanapek, członek Zegarków,

4. Szarak - Yami - nasz kochany żinszuiki, który jest znany z tego i bycia synem kupca <3

5. Najlepszy Damski Charakter - Youmu Nanatsuki - za całokształt ma moje serduszko

6. Najlepszy Męski Charakter - Ichirou

7. Forumowy No-Life - Kyoushi i jego klepanie misji xD

8. Dobry Duszek Forum - Asaka/Yukirin - gdy pytasz kto chce chińczyka, a ta od razu jest chętna, szanuję mocno

9. Pisarz Zimy - Kakita Asagi - chyba mój pierwszy głos w Gali oddany w tą kategorię. Serio fajnie się czyta jego posty, widać że czuję te postać :D

10. Mistrz Opowieści - Murai/Sexplozja/Mujin

11. Najlepsza sygnatura/avatar - jak zawsze Youmu Nanatsuki, nie chcę wiedzieć ile ona czasu spedza na szukaniu artów...

12. Złoty Pracuś - brak głosu, bo nie śledzę forko

13. Złoty Ślimak - Reika? Coś ostatnio zmizerniała

14. Tryhard - brak głosu

15. Śmieszek - Seinaru - za memeski

16. Maruda - ostatnio nie widziałem Reiki na czacie, ale jakby to już tradycja, że na nią oddaje głos więc tak... xD

17. Najlepsza Zimowa Scena - nie śledzę ;)

18. Bohater Zimy - Kakita Asagi - a niech ma! Zasłużył sobie chopok

19. Czarny Charakter Zimy - brak głosu

20. Niespodzianka Zimy - Natsume, który zakłada multi i wybiera grubaska :O
0 x
Obrazek
PH | BANK
Awatar użytkownika
Sagisa
Gracz nieobecny
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 20:26
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie czerwone włosy, stalowoszare oczy
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- cienkie pajęczynki blizn po raitonie pod ubraniem
- sygnet na łańcuszku schowany pod koszulą
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
- manierka z wodą przy pasie

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Sagisa »

[ghide]
[/ghide]
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Ichirou »

1. Miss Zimy - Inoyū. Zawsze seksi fleksi, zawsze odwalona jak bijons, po prostu chodzące milion ryo. Miss nie tylko z wyglądu, ale też (a może i przede wszystkim?) z charakteru. Zachowuje się tak, jakby jej głównym celem było po prostu to, żeby się dobrze prezentować.

2. Mister Zimy - Kuroi. No spoko gościu z niego jest, taki dobry kumpel. Spokojny, nie spina się, nie to co te młodsze zabijaki. No i w sumie fajna wizerunkowa alternatywa dla gładkich i ładnych panów, których jest u nas najwięcej.

3. Mocarz - Natsume, bo chociaż jest kilka silnych postaci, to głupio byłoby nie oddać głosu na tego typa. No i w ogóle, jakąś wielką brzytwę ma, z tygrysami się kumpluje, jakieś mędrce nie mędrce. I jeszcze włosy mu się robią białe jak używa chakry? No kurde bajer.

4. Szarak - Toshiro. Niby te Sanady już dawno porzuciły temat jego adopcji, a ten dalej taki zabłąkany i trudno mi go jakoś dokładniej określić w inny sposób niż w ten, że Toszir to Sik junior.

5. Najlepszy Damski Charakter - Shikatsu. Łatwo zwrócić uwagę ludzi jakimś skrajnym charakterem, ale ja bardziej doceniam wiarygodność postaci. A uwierzcie mi, chyba nie ma bardziej spójnie prowadzonej postaci od Szikadza. W sumie to taka zwykła, taka o, absolutnie normalna, ale bardzo autentycznie i ludzko prowadzona postać. Jak się czyta, to się widzi prawdziwą osobę, a nie jakiś zlepek cech osobowości.

6. Najlepszy Męski Charakter - Seinaru. Tutaj miałem mały dylemat, ale w sumie to Seinar jest jedną z moich ulubionych postaci na forku. Pod groteską kryje się samuraj, który mimo porzucenia bushido stara się być porządnym w świecie, w którym jest to naprawdę trudne. No i styl prowadzenia narracji też ładnie się zgrywa z samą postacią.

7. Forumowy No-Life - Asaka. W pozytywny sposób, bo to taka trochę forumowa mamusia, która trzyma swoje dzieciątko blisko serduszka i nigdy nie znika.

8. Dobry Duszek Forum - Asaka. Jak wyżej. Niezawodna, przypilnuje porządku, odpowie na pytania, pogrozi paluszkiem i pogłaska po główce, jeśli ktoś zasłużył.

9. Pisarz Zimy - Inoyū. Jej odpisy są zawsze wypieszczone, jak się tylko da. Świetnie układa zdania, pięknie dobiera słowa. Nawet jeśli pisze długo (a zwykle pisze), to i tak jest to w sam raz, z dużym wyczuciem, bez zanudzania i wodolejstwa. No trochę zazdro.

10. Mistrz Opowieści - Inoyū. W ostatnim półroczu nie miałem jako gracz wielu prowadzących, ale głównie jako sprawdzający widziałem trochę misyjek. No i zauważyłem, że Inojka prócz pisania w bardzo ładny sposób ma również bardzo fajne pomysły i wykazuje się sporą skrupulatnością w prowadzeniu. Szkoda tylko, że tak mało prowadzi.

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Shikatsu. No strasznie się flexuje w tych sygnach wspólnych z Inojką, a te nowe najacze ma po prostu czadowe. No i avek się dobrze zgrywa z postacią.

12. Złoty Pracuś - Asaka/Yukirin. Z nas wszystkich w administracji może pochwalić się największa regularnością i werwą do działania, więc trzeba oddać pracusiowi to co pracusiowe.

13. Złoty Ślimak - Hikari. Prowadzę mu wyprawę od jesieni. Gość napisze ze dwa posty, potem znika lub przestaje pisać z jakiegoś powodu, potem wraca i mówi, że będzie już pisał regularnie, napisze ze dwa posty i znowu znika, a potem znowu wraca... no i się kręci ta karuzela.

14. Tryhard - Kyoushi. Za to strzelanie postami niczym z karabinu w czterech misjach równolegle.

15. Śmieszek - Seinaru. Tak jak jestem fanem bardzo lekkiego humoru Szikadza, tak tym razem trzeba przyznać, że Seinarowi ta przerwa zrobiła dobrze i przestał marudzić i znowu jest zabawny i wrzuca nawet śmieszne memy i dużo go jest i w ogóle fajnie.

16. Maruda - Shikatsu. Za wyciąganie wszystkich forkowych brudów na czacik. Ej, właśnie zauważyłem, że od śmieszka do marudy bliska droga i teraz Shi się zamieniła z Seinarem miejscami.

17. Najlepsza Zimowa Scena - Przez brak evencików i tym podobnych wydarzeń chyba nie stało się nic takiego, co rozniosłoby się po forku głośniejszym echem, więc nic mi nie zapadało w pamięć.

18. Bohater Zimy - Kakita. No kurde, polazł na misję A i ją skończył (no chyba, bo jeszcze nie sprawdzona) z sukcesem. Nie powiecie mi, że to nie jest gość, bo to jest gość. No i w ogóle porządny jak nikt inny, honorowy i szlachetny, że aż chciałbym kiedyś ujrzeć u niego jakąś skazę na tym bielutkim charakterze.

19. Czarny Charakter Zimy - Yuu, bo przecież nie reszta mafiozów. Yuu wykazał się największym okrucieństwem, jakie widziałem na tym forku. Jak można było zabić te biedne, słodkie, małe pieski na misji? ):

20. Niespodzianka Zimy - Kyoushi potrząsający klawiaturą, z której co dwadzieścia minut wypada kolejny odpis.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Youmu Nanatsuki
Postać porzucona
Posty: 430
Rejestracja: 10 lis 2018, o 20:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Multikonta: Airen Akamori

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Youmu Nanatsuki »

1. Miss Zimy - Zdecydowanie Inoyu, która jest Yamanaka, czyli ma być ładna. Spełnia swoją rolę idealnie. Zawraca w głowach bez swoich klanowych sztuczek. <feelsgoodman>

2. Mister Zimy - Jak co galę - mój głos zdobywa Kuroi Kuma, który wygląda dojrzale i przystojnie. W dodatku charakter podkreśla to, jak czarująca postacią jest, mimo że nie gra ugłaskanym lalusiem.

3. Mocarz - Natsume, bo o ile dobrze kojarzę, to dopiero niedawno stracił prowadzenie w sile, a w dodatku jego klan jest ogólnie silniejszy, niż Sabaku i bardziej wszechstronny, zatem w pojedynku musiałby być najgroźniejszy.

4. Szarak - Okej, nie zrozum mnie źle Toshiro, ale Twoja postać jest po prostu normalna w tym dobrym znaczeniu, ale o tym jeszcze będzie po przerwie.

5. Najlepszy Damski Charakter - Shikatsu. Prowadzi tak wspaniale naturalnie swoją postać, że w ogólnym rozrachunku wypada najlepiej. Można mieć niezwykle intrygujący charakter, ale o ile się go nie odegra dobrze, to niewiele on znaczy. Shi wyśmienicie odgrywa postać.

6. Najlepszy Męski Charakter - Wracamy po przerwie. Toshiro z powodów podobnych co w moim głosie wyżej. Prowadzona przez niego postać wydaje mi się, że błyszczy w towarzystwie mojej skrajnej postaci. Bardzo polubiłam jego niby zwyczajnego Toshiro, ale jednak bystrego, zabawnego i rozważnego.

7. Forumowy No-Life - Chciałabym napisać, że Tohaku, ale jest on dopiero od niedawna, a zdecydowanie dłużej jest Ocir, którego widzę niemalże o każdej porze dnia.

8. Dobry Duszek Forum - Aktualnie najbardziej przyjaznym człowiekiem z całego czaciku jest Pan Kakita Asagi. Mógłby być twarzą Miłego Czaciku.

9. Pisarz Zimy - Ciężko nie pochwalić Toshiro za całą naszą fabułę, bo pisze ładnie, długo i, w przeciwieństwie do mnie, rzeczowo. Lubię jego posty.

10. Mistrz Opowieści - Od mojego powrotu miałam jedynie misję z Kyoushim, który naprawdę fajnie prowadził i ciekawie zakończył nie swój wątek.

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Inoyu. Co tu dużo pisać - kwestia gustu. Uwielbiam jej gust.

12. Złoty Pracuś - ...nie wiem? Seinaru? W WT z pewnością jest aktywny zawsze, jak wrzucam technikę.

13. Złoty Ślimak - Nie mam pojęcia.

14. Tryhard - Kyoushi i jego prowadzenie misji na skalę hurtową.

15. Śmieszek - Nadal najbardziej bawi mnie na czaciku Shikatsu. :>

16. Maruda - Nie mam pojęcia.

17. Najlepsza Zimowa Scena - Za mało czytam :<

18. Bohater Zimy - Nie wiedziałam o co chodzi, więc sprawdziłam heroiczną misję Reiki, w której pokonała plagę. Brawo! ❤

19. Czarny Charakter Zimy - Żarty żartami, ale Shins to psychopata i potwierdził to niektórymi czynami na fabule. Nie ma innego prawdziwego psychopaty na forum.

20. Niespodzianka Zimy -Tohaku kappa
0 x
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Embrace | the | Perfection
Awatar użytkownika
Sayuri
Posty: 99
Rejestracja: 6 gru 2019, o 20:28
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Nikusui

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Sayuri »

To teraz ja! A co! :)

1. Miss Zimy - Youmu Nanatsuki, zawsze lubię jej avki i całokształt postaci ;)

2. Mister Zimy - Kakita Asagi, nie ma mężniejszego od niego <3

3. Mocarz - Natsume, bezsprzecznie. Nie wiem czy ktoś go przegoni kiedykolwiek

4. Szarak - Tsukune, zawsze jest, tam gdzieś z boku, po cichu

5. Najlepszy Damski Charakter - Shikatsu, w połączeniu z Inoyu to świetna mieszanka. :)

6. Najlepszy Męski Charakter - Akarui, zawsze dobry, pomocny, trzymający się swoich zasad

7. Forumowy No-Life - Kyoushi, co wchodzę, to Cię widzę

8. Dobry Duszek Forum - Ichirou/Ocir, zasłużone, ot co

9. Pisarz Zimy - Asaka, najlepszy przykład jak zrobić coś, z niczego - posty zawsze pięknie napisane, dobrze i przyjemnie się je czyta

10. Mistrz Opowieści - Kakita Asagi, nikt tak nie wprowadzi Cię w samurajski świat jak Kakit

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Inoyū, dla mnie miestrzostwo

12. Złoty Pracuś - hehehehe, wszyscy jesteśmy pracusiami

13. Złoty Ślimak - Yasou, bo też tak jest, po cichu i z boku, już tak długo, dłuuuugo, dłuuuuuuuuuuugo

14. Tryhard - Shins, zawsze gdzieś się w misjach przewija

15. Śmieszek - Shikatsu, na sb nie brak dobrych tekstów Shikatsu

16. Maruda - Seinaru, posty, posty, posty

17. Najlepsza Zimowa Scena - brak

18. Bohater Zimy - Mujin, bo tak ładnie opiekował się Riką

19. Czarny Charakter Zimy - brak

20. Niespodzianka Zimy - powrót Kaiko!
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Akarui
Postać porzucona
Posty: 1567
Rejestracja: 8 cze 2017, o 01:03
Krótki wygląd: Jak na avku brązowy płaszcz z kożuszkiem - mamy zimę! ;)

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Akarui »

1. Miss Zimy -
Uchiha Masako avek charakterny, me gusta
2. Mister Zimy -
Isei, te świecące oczy ajkoś do mnie rpzemawiają.
3. Mocarz -
Kategoria coraz mocniej jednostronna? Bo czy istnieje ktoś silniejszy od Natsume?
4. Szarak -
Kamiyo Ori, bo sam na siebie nie może zagłosować ;)
5. Najlepszy Damski Charakter -
Youmu, inni chwalą, to niech ma.
6. Najlepszy Męski Charakter -
Kuroi Kuma, lubię jego styl.
7. Forumowy No-Life -
Sam nie nołlajfię, to nie wiem kto tu nołlajfi
8. Dobry Duszek Forum -
Icir bo jak raz w przeciągu ostatnich trzech miesięcy byłem na sb to mi pomógł jak spytałem o bzdurę systemową ;]
9. Pisarz Zimy -
Kyoushi, szaleniec... ;]
10. Mistrz Opowieści - przypomnienie: kategoria dla najlepszego MG
Natsume za świetną wyprawę dla Bijuudersów
11. Najlepsza sygnatura/avatar -
Jestem zwykłym facetem... Aira
12. Złoty Pracuś -
Nie obserwuję ostatnio pracy na rzecz forum.
13. Złoty Ślimak -
Nikusui, bo nie może na siebie zagłosować ;]
14. Tryhard -
Kjosz za posty z rękawa.
15. Śmieszek -
Brak
16. Maruda -
Tradycyjnie, Reika ;)
17. Najlepsza Zimowa Scena -
Gdybym mógł, to byłaby scenka z wyprawy bijuudersów, róznica między insektami a pajęczakami, no ale skoro nie można na siebie to brak.
18. Bohater Zimy -
Nie obserwuję cudzych fabuł...
19. Czarny Charakter Zimy -
Jak wyżej...
20. Niespodzianka Zimy -
Inoshi, podobno wrócił. To go nie było?
0 x
MOWA
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Mujin »

1. Miss Zimy - Nikusui. Po prostu patrzcie no, nie trzeba komentarza chyba

2. Mister Zimy - tradycję trzeba podtrzymać. Ichirou

3. Mocarz - Oczywiście jedyny i niezastąpiony Natsume. Bo kto inny? Ichir?

4. Szarak - Toshiro. Co więcej o nim napisać? Nie kojarzę typa.

5. Najlepszy Damski Charakter - Youmu Nanatsuki, wiem bo czytałem. Za wyjątkami, gdy post jest dłuższy od mojej przyszłej magisterki kappa

6. Najlepszy Męski Charakter - Akarui chyba. Nawet jeśli prosty, to dobry chłop i dobrze odgrywający.

7. Forumowy No-Life - Ichirou ostatnie sporo jest na forum więc niechaj będzie.

8. Dobry Duszek Forum - Rika Kari Matsubari. No mały duszek, dobry. Wszystkie kryteria spełnione.

9. Pisarz Zimy - Shikarui ma dobre posty. Kiedy już jestem zmuszony do ich czytania, to wychodzi przyjemnie.

10. Mistrz Opowieści - przypomnienie: kategoria dla najlepszego MG Nie wypowiem się

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Yuu na pewno się wyróżnia. Daję tutaj swój głos.

12. Złoty Pracuś - Yukirin/Asaka. Niczym Atlas trzyma to forum na swoich małych pleckach.

13. Złoty Ślimak - Minoru. Trochę mu zajęło skończenie mojej misji.

14. Tryhard - chyba Shins.

15. Śmieszek - Yami taki śmieszek śmieczny.

16. Maruda - Reika zdecydowanie wyprzedza konkurencję

17. Najlepsza Zimowa Scena -

18. Bohater Zimy -

19. Czarny Charakter Zimy - wszyscy jesteśmy trochę czarni w środeczku.

20. Niespodzianka Zimy - Rika Kari Matsubari i jej wielki powrót. Oczywiście w formie pozytywnej niespodzianki.
0 x
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Akaruidesu Yoake »

1. Miss Zimy - Shikatsu

2. Mister Zimy - Natsume, bo zimy

3. Mocarz - Yami

4. Szarak - Kuroi Kuma

5. Najlepszy Damski Charakter - Youmu Nanatsuki

6. Najlepszy Męski Charakter - Kakita Asagi

7. Forumowy No-Life - Yami

8. Dobry Duszek Forum - Toxic Yami

9. Pisarz Zimy - Youmu Nanatsuki

10. Mistrz Opowieści - Hibana

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Youmu Nanatsuki

12. Złoty Pracuś - Yami

13. Złoty Ślimak - Isei

14. Tryhard - Isei

15. Śmieszek - Seinaru

16. Maruda - Isei

17. Najlepsza Zimowa Scena - Nie śledziłem

18. Bohater Zimy - Natsume

19. Czarny Charakter Zimy - Shins

20. Niespodzianka Zimy - Nie śledziłem forko, ale zaskoczył mnie Yoshimitsu i jego niepełnosprawność
0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Inoyū
Postać porzucona
Posty: 469
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:55
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Albinos, brak źrenic, czerwony cień wokół oczu, dość niska, przewieszona zbędnymi wstążkami, talizmanami i ciężką, mosiężną biżuterią; źle jej z oczu patrzy; ubrana w białe keikogi i czerwoną hibakamę.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi u boku, torba na biodrze, dwie kabury na udach, rękawiczki z blaszkami, bordowy płaszcz.
GG/Discord: Vay#6526
Multikonta: nope
Aktualna postać: Mayū

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Inoyū »

1. Miss Zimy - Asaka, bo jest piękną, silną panią, która utrzymuje w ryzach swojego małża. No i ma teraz ten avek, który najbardziej mi się podoba, więc musiałam zostawić jej głos. ♡

2. Mister Zimy - Ichirou. Nie widzę innego kandydata do tego tytułu.

3. Mocarz - Shikarui. ◑.◑

4. Szarak - Toshiro, ale to absolutnie nie ma mieć negatywnego wydźwięku! Po prostu nie każda postać musi być specjalnym płateczkiem śniegu.

5. Najlepszy Damski Charakter - Shikatsu. Za bycie najlepszą Narą, jaka może być.

6. Najlepszy Męski Charakter - Seinaru. Od jakiegoś czasu podglądam niektóre jego posty i muszę przyznać, że coraz bardziej podoba mi się koncept jego postaci.

7. Forumowy No-Life - Shins. Widzę go praktycznie za każdym razem, gdy wejdę na forko.

8. Dobry Duszek Forum - Kakita. Zawsze jest jakoś tak milej, gdy tylko wejdzie na czacik.

9. Pisarz Zimy - Shikatsu. Piszę praktycznie tylko z nią, więc wiem, na co ją stać.

10. Mistrz Opowieści - Ichirou. Nadal nie zawodzi ze swoimi pomysłami na misyjki. : )

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Youmu. Wszystko ładnie się zgrywa.

12. Złoty Pracuś - Asaka/Yukirin. Nie śledzę jakoś dokładnie kto, ile i co zrobił, ale wydaje mi się, że Asaczka jednak robi całkiem dużo.

13. Złoty Ślimak - To nie ma żadnego sensu, że za tę kategorię i tak dostaje się PH, więc brak.

14. Tryhard - Kyoushi i jego milion misji naraz. Jakim cudem nie czuł się tym zmęczony? Nie mam pojęcia.

15. Śmieszek - Shikatsu.

16. Maruda - Sporo osób miało okazję do pomarudzenia sobie w tym półroczu. Brak.

17. Najlepsza Zimowa Scena - Raczej nie działo się nic na tyle ciekawego, bym mogła to tu wyróżnić.

18. Bohater Zimy - Reika, bo kto inny uratowałby las przed zarazą, jeśli nie ta doświadczona medyczka? :')

19. Czarny Charakter Zimy - Youmu. Za całokształt twórczości. >:)

20. Niespodzianka Zimy - Inoshi i jego powrót. :')
0 x
PH BANK GŁOS

Obrazek

· 鹿 ·
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Sans »

0 x
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości