Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Siedziba władzy

Post autor: Yari »

Nie spotkałem tego urzędnika co poprzednio ale nic nie szkodzi. Przecież w końcu chodziło mi o wykonywanie misji i zdobywanie siły oraz doświadczenia a nie o zawieranie przyjaźni. Tym razem zadanie przydzieliła mi miła starsza kobieta. Kiedy wypowiedziała do końca moje zadanie zastanowiłem się przez chwilę. Takich zadań zwykle nie przydzielano shinobi tylko zwyczajnym urzędnikom. Dlaczego tym razem zdecydowano się aż na wynajęcie żołnierza? Bądź co bądź początkującego ale jednak żołnierza. Dodatkowo kiedy przyglądałem się kobiecie odnosiłem niejasne wrażenie, że wie znacznie więcej niż zdecydowała się powiedzieć. Z tego też powodu podzieliłem się z nią moimi wątpliwościami, o których przed chwilą myślałem.
-Oczywiście podejmuję się tego zadania ale wcześniej chciałbym się dowiedzieć dlaczego shinobi jest wyznaczony do zadania, które zwykle jest przyznawane szeregowym urzędnikom? Gdzie jest haczyk?
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Siedziba władzy

Post autor: Yari »

A więc takie buty. To dlatego wysyłali na misję mnie a nie jakiegoś typowego urzędnika. Cicho westchnąłem w myślach ale co można było zrobić? Shinobi w swoim życiu musiał wykazać się nie tylko siłą ale również sprytem a to zadanie jak najbardziej pozwoli mi można by rzec w cieplarnianych warunkach mogłem potrenować sobie tę cechę.
Wziąłem od urzędniczki papierek i skinąłem jej głową
-Postaram się jak najlepiej wykonać tę misję. Dam z siebie wszystko. Trudno będzie go do tego zmusić ale po drodze coś wymyślę.
Po czym ruszyłem w stronę szpitala.

z/t
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Siedziba władzy

Post autor: Yari »

Spokojnie wysłuchałem co starsza kobieta ma do powiedzenia na temat mojej misji jednak nie usłyszałem nic czego bym do tej pory sam nie wydedukował z moich własnych spostrzeżeń bądź z obserwacji zachowania faceta. Aż paliłem się do tego żeby wykonać jakieś bardziej zaawansowane zadania ale wiedziałem, że jestem do nich zbyt słabo przygotowany. Chociaż nie bardzo mi się to podobało musiałem teraz poświęcić trochę czasu na trening i dopiero po tym wszystkim ruszyć na bardziej zaawansowane misje. A może... może nadal byłem zbyt słaby? Może powinienem jeszcze poprosić o kilka misji rangi D zanim porwę się na coś większego? Chciałbym poprawić moje zdolności dotyczące władania drewnem ale jeszcze nie czułem się na siłach aby tego dokonać. Dlatego kiedy kobieta, która po mnie weszła załatwiła swoje sprawy i wyszła wpadłem z powrotem do gabinetu.
-Przepraszam ale tak sobie pomyślałem... Skoro tak szybko udało mi się wykonać tę misję to może zdążę dzisiaj zrobić jeszcze jedną rangi D? Co do rangi C miała chyba pani rację... Nie czuję się na siłach żeby zwiększyć swoje siły a od nich może zależeć przeżycie...
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Siedziba władzy

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Siedziba władzy

Post autor: Yari »

Okazało się, że kobieta nie podziela mojego zdania co do rangi misji C. Przez chwilę chciałem się z nią sprzeczać ale po chwili naszła mnie refleksja, że przecież na pewno jest już trochę na tym stanowisku a co się z tym wiąże widziała już wielu shinobi i jest w stanie lepiej ocenić moje zdolności niż ja, który dopiero co zaczynałem swoją karierę i wykonywanie misji. Zapewne żeby móc spokojnie iść na misję rangi C będę musiał wykonać jeszcze kilka a kto wie czy i nie kilkanaście misji rangi D, by się sprawdzić. Z tego krótkiego rozmyślania wyrwał mnie głos kobiety, która właśnie opisywała jak będzie wyglądała moja misja o ile zdecyduję się ją przyjąć.
Już samo to, że decyzja co do przyjęcia misji została w moich rękach wydawało się nieco dziwne. A jeszcze dodatkowo to, że miała ona dotyczyć jakiegoś ducha... No cóż tego nie spodziewałbym się w najśmielszych snach. Propozycja kobiety zdumiała mnie tak bardzo, że przez chwilę zastanawiałem się czy nie stroi ona sobie ze mnie żartów ale wyraz jej twarzy mówił co innego. Wziąłem z jej rąk zwój z zadaniem i sprawdziłem adres gospody.
-Oczywiście przyjmuję to zadanie. Ród Senju nie boi się duchów.
Kiedy przeczytałem treść zadania oraz zapamiętałem adres gospody udałem się pod wskazany adres.

z/t
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Siedziba władzy

Post autor: Uzumaki Hibana »

z/t -> Gospoda
0 x
Awatar użytkownika
Tsuyoshi
Gracz nieobecny
Posty: 459
Rejestracja: 25 maja 2020, o 13:18
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, złote oczy; czarne bufiaste spodnie, czarna koszulina, wszystko związane czarnym pasem na wysokości bioder, czarne trzewiki z miękką podeszwą.
Widoczny ekwipunek: •Kabura na prawym udzie,
•Duża torba nad lędźwiami,
•Miecz obosieczny pod dużą torbą,
•Rękawiczki z blaszkami na dłoniach,
•Manierka obok torby,
•Odznaka ninja przyczepiona do koszuli.
GG/Discord: cichuteńko#0324
Multikonta: -

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
Obrazek

|| THEME ||
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Siedziba władzy

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Sayona Kidori
Gracz nieobecny
Posty: 282
Rejestracja: 25 sie 2020, o 14:05
Multikonta: -

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sayona Kidori »

W takich chwilach spokoju Sayona zawsze lubiła sobie wyobrażać co będzie, gdy w końcu zostanie Akoraito. Bo przecież oczywiście, że w końcu dostanie awans, w to nawet nie wątpiła! Koniec końców na pewno będzie miała odpowiednie umiejętności i zasługi, pokaże wszystkim jaką przydatną i zdolną jest kunoichi, liderka spojrzy na nią przychylnie i pokiwa głową z zadowoleniem, zanim wręczy odznakę.. A potem? Ah, to się zmieniało z czasem. Było przecież tyle prowincji do zwiedzenia i tyle do odkrycia! Na pierwszy ogień oczywiście pójdzie jakaś sąsiednia prowincja, ale która! Midori i Kaigan znajdowały się również na terenie Prastarego Lasu, na ich terenie zatem nie spodziewała się jakiś wielkich zmian.. Choć z pewnością mieszkały tam inne klany i to było interesujące! No i ta niedawna wojna również sprawiała, że stawały się bardziej kuszącym celem. Z drugiej strony, Sakai i Sogen, należące już do Wietrznych Równin. Myśl o opuszczeniu lasu powodowała szybsze bicie serca, zwłaszcza gdy chodziło o drugą prowincję. Odwieczni wrogowie Senju, krwistoocy Uchiha, budzili w niej mniej więcej tyle obaw co i ekscytacji. Ciekawa była, czy prawdą było co mówili o nich dzieciaki w szkole.. Tyle mrożących krew w żyłach opowieści! No, ale nic pod względem opowieści nie przebijało oczywiście Tajemniczego Lasu! Ale akurat tam niezbyt ją ciągnęło.. W końcu lubiła ludzi i towarzystwo, a tam towarzyszyć mogły jej najwyżej owady. Niezbyt ciekawa perspektywa.
Po chwili leżenia podniosła głowę, potrząsnęła nią i rozejrzała się. Właściwie zrobiła to z ciekawości i nawyku, nie oczekiwała przecież nikogo.. Ale jednak, złapała wzrokiem jakiegoś chłopca. Co dziwniejsze, uśmiechnął się do niej, jak do znajomej, więc Senju automatycznie odpowiedziała uśmiechem, otrząsając się z rozmarzenia. Wyprostowała się i poprawiła na krześle, czekając aż podejdzie bliżej, kiwając na niego głową.
- Dzień dobry! - odpowiedziała natychmiast, jednak zastanawiając się skąd tego malca zna. Bo chyba musi go znać, skoro on ją wyraźnie poznał i znał jej imię? Machnęła na niego ręką, by tak się przed nią sztywno nie prężył, tylko nieco rozluźnił. W końcu nie była Sentokim, prawda?
- Generał Kenji Senju - powtórzyła z pewną przyjemnością po nim, wyciągając rękę po zwój, który położyła sobie na kolanach. Sprawność w zawodzie z pewnością nie była przypadkowa, wynikała zapewne z doświadczenia, dziwnego w tak młodym wieku. Gdy tylko dostała zwój w ręce, chłopak natychmiast odszedł.. Nim zdążyła zadać kolejne pytanie. Sayona patrzyła za nim, zastanawiając się, czy zleceniodawcom takie nagłe znikanie nie zaczyna przypadkiem wchodzić w nawyk.. Miała jednak ważniejsze rzeczy do roboty. Zerknęła do zwoju, chcąc szybko się zorientować w czym rzecz, po czym wstała energicznie, przeciągnęła się mocno.. I szybkim krokiem ruszyła w stronę siedziby władz, gdzie spodziewała się zastać generała Kenjiego.
Sam budynek był już piękny, nawet bez aury władzy, która go otaczała. Zdobienia na fasadzie upiększały zgrabna bryłę, wtopioną w zieleń, a stoją przy wejściu strażnicy dodawały powagi. Szybkim krokiem podeszła do jednego z nich, pokazując otrzymany zwój.
- Dostałam polecenie przyjścia tutaj, od Generała Kanjiego Senju - nie dało się ukryć dumy w jej głosie oraz pewnego wzruszenia. To był pierwszy raz, kiedy została imiennie wezwana do jakiegoś zadania, a to zawsze wyjątkowe wydarzenie. Musiała zostać zauważona, to na pewno to! Nie czas było jednak na emocje, skoro czekało ją zadanie, starała się więc powstrzymać przed ich okazywaniem. Ale nie mogła się doczekać, aż będzie mogła opowiedzieć o tym rodzicom! To na pewno był krok bliżej do awansu.
0 x
Awatar użytkownika
Tsuyoshi
Gracz nieobecny
Posty: 459
Rejestracja: 25 maja 2020, o 13:18
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, złote oczy; czarne bufiaste spodnie, czarna koszulina, wszystko związane czarnym pasem na wysokości bioder, czarne trzewiki z miękką podeszwą.
Widoczny ekwipunek: •Kabura na prawym udzie,
•Duża torba nad lędźwiami,
•Miecz obosieczny pod dużą torbą,
•Rękawiczki z blaszkami na dłoniach,
•Manierka obok torby,
•Odznaka ninja przyczepiona do koszuli.
GG/Discord: cichuteńko#0324
Multikonta: -

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
Obrazek

|| THEME ||
Awatar użytkownika
Tsuyoshi
Gracz nieobecny
Posty: 459
Rejestracja: 25 maja 2020, o 13:18
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, złote oczy; czarne bufiaste spodnie, czarna koszulina, wszystko związane czarnym pasem na wysokości bioder, czarne trzewiki z miękką podeszwą.
Widoczny ekwipunek: •Kabura na prawym udzie,
•Duża torba nad lędźwiami,
•Miecz obosieczny pod dużą torbą,
•Rękawiczki z blaszkami na dłoniach,
•Manierka obok torby,
•Odznaka ninja przyczepiona do koszuli.
GG/Discord: cichuteńko#0324
Multikonta: -

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
Obrazek

|| THEME ||
Awatar użytkownika
Sayona Kidori
Gracz nieobecny
Posty: 282
Rejestracja: 25 sie 2020, o 14:05
Multikonta: -

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sayona Kidori »

Starała się podejść do strażników z godnością i dumą.. W końcu generał to nie byle co! To już była ważna postać, która mogła szepnąć pozytywne słówko na jej temat liderce albo chociaż napisać o niej dobre słowo w raporcie. I całą tą podniosłą chwilę zepsuła.. Jej własna pomyłka. Widząc rozbawienie strażników, początkowo sama się uśmiechnęła niepewnie, sądząc, że to jej postawa ich bawi.. Albo jej włosy? Albo to, że przyszła w letniej yukacie? Jednakże chodziło o to, że pomyliła imię generała. POMYLIŁA IMIĘ. Jej twarz szybko zaczęła się czerwienić, aż kolorem zaczęła się zbliżać do jej włosów. Zw wszystkich głupich błędów jakie mogła zrobić, ten był chyba najgorszy.
- Dziękuję bardzo za radę - ukłoniła się głęboko, aż loki niemal nie zamiotły podłogi. Od teraz będzie dziesięć razy powtarzać czyjeś imię zanim je powie! Co za wstyd. Ze spuszczoną głową i piekącymi uszami weszła do środka, zaczynając szukać odpowiedniej sali. Ten czas pozwolił się jej nieco uspokoić, choć nadal była mocno zarumieniona kiedy znalazła odpowiednie drzwi. Już miała zapukać, ale usłyszała ze środka jakieś głosy. Nie chciała być wścibska, więc odsunęła się od drzwi pod przeciwną ścianę i oparła się o nią. Jednak już po kilku sekundach zaczęła tupać delikatnie nogą, a zaraz po tym bujać w miejscu, z palców na pięty. Dlatego lekko się zachwiała kiedy drzwi się nagle otworzyły i stanęła niemal na baczność. Jednak to nie generał wyszedł z pokoju, tylko jakiś chłopak, mniej więcej w jej wieku. Odwzajemniła z ulgą uśmiech, nieco się rozluźniając dzięki tej prostej, sympatycznej reakcji. To, jak i słowa generała za chłopakiem pozwoliły jej uwierzyć, że jednak nie będzie aż tak źle na tej wizycie. Nawet odważnie zrobiła krok do przodu, ale drzwi zamknęły się tak szybko, że znów stanęła jak wryta. Odetchnęła, poprawiła włosy, próbując je lekko okiełznać, choć był to bardziej nawyk niż rzeczywista próba uporządkowania, szybko przygładziła yukatę.. Tak, trochę w tym było z gry na czas, bo się denerwowała. Odczekała z minutkę, aż jej serce się uspokoiło.. I wtedy dopiero podeszła do drzwi. Uniosła dłoń i przymierzyła się raz, a potem uderzyła kilka razy, w miarę silnie. Nie chciała walić w te drzwi, ale też nie chciała zabrzmieć jak mimoza. Zaczekała więc na jakiś odzew lub otworzenie drzwi, co tam nastąpi pierwsze. Wyprostowała się, by wyglądać jak najbardziej godnie i odważnie wkroczyła do środka, by zaraz się ukłonić. Starała się powstrzymać przed rozglądaniem, skupiając się na osobie przed nią.
- Szanowny Pan Generał mnie wzywał, jestem Sayona Senju! - powiedziała głośno na jednym tchu, patrząc przed siebie sztywno.
0 x
Awatar użytkownika
Tsuyoshi
Gracz nieobecny
Posty: 459
Rejestracja: 25 maja 2020, o 13:18
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, złote oczy; czarne bufiaste spodnie, czarna koszulina, wszystko związane czarnym pasem na wysokości bioder, czarne trzewiki z miękką podeszwą.
Widoczny ekwipunek: •Kabura na prawym udzie,
•Duża torba nad lędźwiami,
•Miecz obosieczny pod dużą torbą,
•Rękawiczki z blaszkami na dłoniach,
•Manierka obok torby,
•Odznaka ninja przyczepiona do koszuli.
GG/Discord: cichuteńko#0324
Multikonta: -

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
Obrazek

|| THEME ||
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hayashimura (Osada Rodu Senju)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości