Główna droga w wiosce

Shigemi

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Shigemi »

Widząc iż dziewczyna powoli ruszyła postanowiłem "przestać liczyć ludzi" i zrównać się z nią w prędkości chodu, tak aby dotrzymać mojej krewniaczce towarzystwa. Podrapałem się po głowie, a następnie nabrałem powietrza, żeby coś powiedzieć odnośnie "przerzucania się", ale postanowiłem jednak wyciszyć tę potrzebę i pociągnąć konwersację, wyglądało że Nikusui chciała jeszcze chwilkę ze mną pogawędzić co napełniło mnie miłym uczuciem, jednak starałem się tego nie okazywać. Nasze zachowanie wobec siebie było niczym balansowanie na szalach wagi, każda większa emocja wykazana przez drugą stronę dawała przewagę tej pierwszej, jednak co nas do tego wszystkiego ciągnęło? Dlaczego staliśmy się tym kim jesteśmy? Na pewno szereg czynników to sprawił, jednak teraz trzeba było się skupić na teraźniejszości, a nie na tym, dlaczego nie chcę pokazywać światu emocji.
-Nikusui... powtórzyłem cicho, a następnie odpowiedziałem na zadane mi pytanie:
-Odkrywanie nowych rzeczy w Rantonie trochę mnie ostatnio pochłonęło, dopiero niedawno wróciłem do zadań i cóż... przeczesałem grzywę i westchnąłem cicho z lekką dezaprobatą: -Szefostwo na razie postanowiło, że muszę wrócić do uderzenia, więc na razie nic ambitnego. zasępiłem się na sekundę, kiedyś dawno temu byliśmy na zbliżonym poziomie, a teraz ta dziewczyna rozwinęła się tak bardzo, a mi został tylko Ranton, którego dwa no może trzy użycia sprawiały, że byłem skrajnie wyczerpany, a ona już tyle zrobiła, jak doprowadziła do tego porozumienia? Tego kiedyś będę chciał bardzo się dowiedzieć, spojrzałem jej w oczy jeśli było to możliwe i dodałem:
-Można, więc uznać że po części czekałem na Ciebie, może z Tobą uda mi się dostać ambitniejsze zlecenie..., przejdziemy do jakiejś knajpy albo gdzieś gdzie nie wieje? zaproponowałem, czarka Sake przydałaby się w tym momencie, zawsze będzie troszkę cieplej...
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Nikusui »

Od czasu kiedy poznała Shigeru, jakoś zaczynała przekonywać się do swojego imienia, stąd też przedstawiła się młodemu Kaminari tym razem w ten sposób. Jakby oddalała się od obrazu, jaki kiedyś chciała reprezentować. Że to wszystko nie polegało na tym, by stwarzać twardą skorupę, przez którą nikt nie da rady się przebić. Rzecz tkwiła w tym, że białowłosa tę skorupę chciała mieć dalej, ale była już zupełnie inna. Była taka, przez którą dało się przebić, czasem i sposobem. Mogłaby śmiało przypuszczać, że coś podobnego, a może i takiego samego ma Shigemi. Nie dało się jednak ukryć, że przed sobą odgrywali świetne, aczkolwiek pasujące im role twardzieli, a pokazanie chociaż małej słabości, byłoby korzyścią dla drugiej osoby. Dokładnie tak. Czy było to jednak złe? Póki nie próbowali się wzajemnie zabić, to nie Ryukata nie widziała w tym nic niedobrego.
- W sumie, nie ukrywam, że przydałoby się jeszcze podszkolić ranton, a już dawno nie miałam styczności w walce z kimś o podobnych umiejętnościach. - powiedziała, wspominając w swojej pamięci starcie ze swoich przyrodnim, wielce wychwalanym bratem. Do tej pory, mimo rewanżu, nie potrafiła spojrzeć na niego inaczej, jak na rywala, wręcz wroga. Może to była jej słabość, że nie potrafiła oprzeć się tej nienawiści i pozwalała, by wciąż w niej panowała. O ile ojciec z czasem zaczął kojarzyć jej się z jakimiś dobrymi epizodami, tak jego syn już w ogóle. - A wydaje mi się, że nic tak nie polepszy jakości rantonu, jak walka z jego odpowiednikiem i skoro mogłyby to być obopólne korzyści, czemu nie. Nie jestem pewna czy Ukyo będzie mnie teraz gdziekolwiek wysyłał, skoro ugadałam się z nim, że chce sobie teraz trochę czasu poświęcić. - dodała, powoli kierując się w stronę niewielkich knajpek, które oferowały przeróżne rzeczy, w zależności od tego, do której się weszło.
- Gdzieś, gdzie nie wieje i podają sake. - potwierdziła, pozwalając sobie na delikatnie uśmiech, w gwoli tego, że zaznaczyła, czego jeszcze oczekuje od takiego miejsca. Po drodze tylko na chwilę się zatrzymała, widząc jakieś nowe ogłoszenie. Przejrzała je dosłownie na szybko, rejestrując coś o festiwalu, turnieju i koronacji. Natsume Yuki. Nie mogła ukryć tego, że to imię i nazwisko nie było jej nieznajome. Co prawda już dawno go nie widziała i ich znajomość była raczej... krótkotrwała, przelotna, bez większego znaczenia.
No proszę, Natsume Cesarzem. Przeszło przez jej myśli, chwilowo nie próbując bardziej zagłębiać się w temat. Nie znała planów tego człowieka, nie wiedziała co zamierza i co nim kieruje. Był dla niej zagadką, zwłaszcza po tak długim czasie. Nie tracąc jednak czasu, wznowiła swój marsz, kierując się z Shigemim do jednej z osadowych knajpek.

z/t z Shigemim
0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Rindou Arashi

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Rindou Arashi »

0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Anzou »

i] Młody Anzou przechadzając się po różnych miejscach trafił w końcu na jakieś konkrety. Trzeba to przyznać, że spacer po głównej ulicy był całkiem miły, młodzieniec uwielbia przebywać wśród tłumu, jednoczyć się z nim, scalać. Być po prostu częścią społeczeństwa. Przed chłopakiem trudna decyzja, przecież nie może się rozdwoić, a do sprawdzenia ma trzy miejsca. W którą stronę należy się udać? [/i]
*Na spokojnie, przeanalizujmy fakty. Osoba, której szukam jest ślusarzem, więc wątpię, że była w stanie obronić karawanę przed bandytami... Z drugiej strony, jest to osoba, która jest odpowiedzialna za zabezpieczenia, w dodatku zabezpieczenia wysokiej klasy, więc możliwe, że to ta osoba. Intuicja jednak mówi mi inaczej. Strażnik? Też raczej odpada. Najlepszym trafem wydaje się być osoba, która umówiła się z tymi kobietami, chyba pójdę za nimi i dowiem się, czy to jest osoba, której szukam. W końcu, kobiety są słodkie, hehe.*
Pomyślał młody Kaminari i postanowił śledzić owe kelnerki. Oczywiście, pośród tłumu nie było to zbyt trudne, ale ostrożność zawsze jest wskazana. Anzou ma nadzieję, że jego dedukcja pozwoli mu odnaleźć mistrza ślusarstwa i przekonać go do współpracy z człowiekiem z knajpy. Niedługo wszystko się wyjaśni...
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Akaruidesu Yoake »

0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Akaruidesu Yoake »

0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Akaruidesu Yoake »

0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Akaruidesu Yoake »

0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości