Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ichirou »

  • [zt]
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Mayū
Posty: 334
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 22:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średni wzrost, ciemna karnacja, złote oczy i czarne, długie włosy. Nadmiernie obwieszona złotą biżuterią.
Widoczny ekwipunek: Gurda na grzbiecie; fūma shuriken u boku; duża torba na biodrze; dwie kabury na udach.
GG/Discord: vaynei
Lokalizacja: Atsui

Re: Siedziba władzy

Post autor: Mayū »

1 x
Obrazek
PH BANK KP GŁOS 黄金
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Mayū
Posty: 334
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 22:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średni wzrost, ciemna karnacja, złote oczy i czarne, długie włosy. Nadmiernie obwieszona złotą biżuterią.
Widoczny ekwipunek: Gurda na grzbiecie; fūma shuriken u boku; duża torba na biodrze; dwie kabury na udach.
GG/Discord: vaynei
Lokalizacja: Atsui

Re: Siedziba władzy

Post autor: Mayū »

1 x
Obrazek
PH BANK KP GŁOS 黄金
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Mayū
Posty: 334
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 22:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średni wzrost, ciemna karnacja, złote oczy i czarne, długie włosy. Nadmiernie obwieszona złotą biżuterią.
Widoczny ekwipunek: Gurda na grzbiecie; fūma shuriken u boku; duża torba na biodrze; dwie kabury na udach.
GG/Discord: vaynei
Lokalizacja: Atsui

Re: Siedziba władzy

Post autor: Mayū »

1 x
Obrazek
PH BANK KP GŁOS 黄金
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Mayū
Posty: 334
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 22:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średni wzrost, ciemna karnacja, złote oczy i czarne, długie włosy. Nadmiernie obwieszona złotą biżuterią.
Widoczny ekwipunek: Gurda na grzbiecie; fūma shuriken u boku; duża torba na biodrze; dwie kabury na udach.
GG/Discord: vaynei
Lokalizacja: Atsui

Re: Siedziba władzy

Post autor: Mayū »

1 x
Obrazek
PH BANK KP GŁOS 黄金
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Mayū
Posty: 334
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 22:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średni wzrost, ciemna karnacja, złote oczy i czarne, długie włosy. Nadmiernie obwieszona złotą biżuterią.
Widoczny ekwipunek: Gurda na grzbiecie; fūma shuriken u boku; duża torba na biodrze; dwie kabury na udach.
GG/Discord: vaynei
Lokalizacja: Atsui

Re: Siedziba władzy

Post autor: Mayū »

1 x
Obrazek
PH BANK KP GŁOS 黄金
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: Siedziba władzy

Post autor: Satoshi »


Poprzednia Lokacja
0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
Awatar użytkownika
Nana
Posty: 811
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 23
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Re: Siedziba władzy

Post autor: Nana »

Satoshi dowiedział się od mężczyzny, że ten nazywał się Kin Satomi. Mężczyzna podziękował mu jeszcze kilka razy na odchodne po czym zebrał się do swojego małego domku. Sytuacja była opanowana, wielbłądy nakarmione i w zagrodzie. Czego więcej chcieć?
Młody Sabaku kierował się w stronę siedziby. Po drodze wypatrywał strażników, żeby opowiedzieć im o całym zajściu. Niestety nie trafił na ani jednego. Gdzie się podziewali, kiedy byli potrzebni? Pewnie w centrum wioski, tam najwięcej się teraz działo. Chłopak dotarł w końcu w okolice siedziby i od razu mógł wypatrzeć Hao. Stała tuż przed drzwiami do siedziby, widocznie strzegła jego wejścia.
- Satoshi! - Zawołała do niego kiedy nadchodził. Jej pochmurną twarz od razu rozjaśnił lekki uśmiech na jego widok. - Jak Ci poszło? - Zapytała zaciekawiona podchodząc do niego o krok. - U nas spokojnie - dodała rozglądając się na boki. Widocznie siedziba władzy nie była oblegana po wyborach. Większość ludzi zebrała się w centrum, wśród małych uliczek i straganów. Shinobi nie mogli sobie jednak pozwolić na przerwę, nie w tym momencie. Mieli swoje zadanie i tego się trzymali. Hao wyglądała na szczęśliwą z towarzystwa Satoshiego. W końcu zrobiło się trochę ciekawiej. Cały ten czas kwitła przed drzwiami siedziby. Praca odpowiedzialna, ale na ogół bardzo nudna. Zwłaszcza, że Hao wyglądała na osobę energiczną, potrzebującą wrażeń. Stanie w miejscu wychodziło jej naprawdę średnio.

kolor - Sabaku Hao
0 x
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: Siedziba władzy

Post autor: Satoshi »

Satoshi drugi już raz spotkał się z brakiem strażników, gdy byli potrzebni. Znów będzie musiał składać skargę, niech to szlag. To ostatnie, na co miał teraz ochotę, ale ktoś tych leserów musi w końcu wziąć w ryzy, bo do niczego się nie nadają. Przynajmniej na shinobi w tej osadzie można polegać. Przynajmniej tym razem obyło się bez dymów z komendantem, który tym razem nie byłby tak pobłażliwy na narzekanie Satoshiego. Chłopak teraz zrozumiał, że to pewnie jego zasługa, że strażników nie ma nigdy pod ręką. Wzmożony ruch w centrum wcale nie zwalniał nikogo z odpowiedzialności pilnowania innych miejsc w wiosce. Cała sytuacja była tego najlepszym przykładem.

Przemierzając ulice, Sabaku wreszcie dotarł pod siedzibę klanu, gdzie czekała na niego Hao. Gdy tylko ją zobaczył, przyśpieszył kroku. Zdziwił się, że się uśmiechnęła na jego widok, ale w sumie było to zrozumiałe — niósł wieści, a ona musiała się tu okropnie nudzić.
-No już jestem, dobrze, że przynajmniej tutaj jest spokojnie. Krótko mówiąc, banda jakichś niedorostków postanowiła pobawić się w podpalaczy. Co chcieli osiągnąć, tego nie wiem, przybyłem na tyle szybko, że udało mi się ugasić płonącą palmę, która rosła przy zagrodzie wielbłądów. Ogień nie zdążył się przenieść na budynki, więc chociaż takie szczęście. Aż strach pomyśleć, jak wysuszona strzecha szybko potrafi się zająć... Nie udało mi się złapać bachorów, uznałem, że nie mogę ich gonić, dopóki nie upewnię się, że nie ma zagrożenia pożarowego, a wielbłądy nie wylądują w zagrodzie. Do tego czasu już pewnie zdążyli się gdzieś pochować... Był tam podstarzały jegomość, najwyraźniej zajmujący się tym miejscem - Kin Satomi. On rozpoznał niektórych z tych dzieciaków, mówił, że należą do rodzin Honame i Goko. Niestety nie wiem, czy mogę mu wierzyć, wydawał się ich kryć, może ma za miękkie serce. Próbowałem całą sprawę zgłosić strażnikom, ale jak na złość, nikogo w okolicy, wszyscy chyba strzegą centrum osady. - Ostatnie słowa Satoshi zaakcentował wzruszeniem ramion. Nie miał raczej nic więcej do powiedzenia w sprawie całego zajścia...
-Ehh, się porobiło przez te całe wybory. Z jednej strony było wiadomo, że Jou-dono nie może wygrać, z drugiej jednak strony liczyłem na jakiś cud...
0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
Awatar użytkownika
Nana
Posty: 811
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 23
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Re: Siedziba władzy

Post autor: Nana »

Hao wysłuchała Satoshiego w milczeniu. Pokiwała głową, że rozumiała. Zdecydowanie podzielała jego zdanie.
- Rzeczywiście ma za miękkie serce - skwitowała żelaznym tonem śmiejąc się bez cienia wesołości. - Co z nich wyrośnie, jeśli będą tacy bezkarni? - Dodała ewidentnie wkurzona. Egh. Po chwili westchnęła jedynie trochę zrezgywnowana. No cóż, nie byli w stanie zmienić całego świata, prawda? Nie miel wpływu na dzisiejszą młodzież. Niestety nikt nie miał takiej mocy. Mogli jedynie wykonywać swoje obowiązki i starać się robić jak najlepiej. Pomagać innym i naprawiać wyrządzone szkody.
- Dzięki za pomoc. Jak zobaczę jakiegoś strażnika to im zgłoszę - powiedziała podchodząc do drzwi siedziby wraz z Satoshim. Chwilkę później wyszedł z nich inny, wysoki mężczyzna, a Hao uśmiechnęła się z ulgą. Widocznie miał ją zmienić i mogła w końcu zająć się czymś bardziej pożytecznym niż stanie przed drzwiami.
- Zgłoś się po zapłatę w środku. Też nie jestem zadowolona z wyniku - powiedziała do młodego Sabaku. Spojrzała jeszcze przelotnie na budynek zbierając się do drogi. Rozpuściła swoje włosy i wręczyła Satoshiemu swoją spinkę do włosów z wygrawerowanym symbolem rodu Sabaku. - Możesz dodać, że Cię tam wysłałam, a to masz na potwierdzenie.
Bez spinki jej długie włosy zafalowały na wietrze. Zbierała się w swoją stronę. Na odchodne odwróciła się jeszcze do Satoshiego posyłając mu ciepły uśmiech - Możesz mi ją oddać przy kawie - puściła mu oko i pobiegła przed siebie.

kolor - Sabaku Hao
0 x
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: Siedziba władzy

Post autor: Satoshi »

Nareszcie ktoś, kto się z nim zgadzał! Nawet drobnym występkom nie należy popuszczać, bo mogą przerodzić się w poważne wykroczenia i przestępstwa w przyszłości. Satoshi uśmiechnął się, słysząc słowa Hao.
-No, niestety też mam takie zdanie, szkoda tylko, że chyba jesteśmy w mniejszości. - powiedział chłopak, wzruszając ramionami. Ludzie są zbyt pobłażliwi. Nikt przecież dzieci nie postawiłby przed pręgierzem, zazwyczaj solidne postraszenie wystarczy, żeby wbić na tyle rozumu do głowy, żeby gówniarzeria wiedziała, że takie wybryki mogą być bardzo nieprzyjemne w skutkach.
-Dzięki, ja już tracę cierpliwość do tych nierobów, już drugi raz, jak nie mogę na nich liczyć. Dasz wiarę, że kiedyś celowali we mnie włóczniami po tym, jak odwaliłem za nich robotę i unieruchomiłem tygrysa, który rozwalił klatkę podczas pokazu? Ehhh, kogo oni przyjmują...


Satoshi zdziwił się, widząc, jak kobieta wyciąga spinkę z włosów i mu ją wręcza. Na całe szczęście nie była to jego zapłata, szkoda byłoby pozbywać się czegoś tak ładnego, tym bardziej że widniał na niej grawerunek z symbolem rodu.
-Dzięki, no to idę do środka po wypłatę- Sabaku wyszczerzył zęby, co jak co, ale pieniądze zawsze budziły w nim radość. Widząc, że kobieta odchodzi, zamrugał tylko zdezorientowany, sądził, że szybko odbierze zapłatę, a następnie odda jej spinkę, a tu się okazuje, że będzie musiał jej szukać. Już miał zadać pytanie, gdy kobieta mu odpowiedziała. Czego jak czego, ale takiej odpowiedzi się nie spodziewał, zdołał tylko wydusić z siebie -Eee, dobra - w ślad za odbiegającą pięknością.


Gdy już został sam, shinobi ponownie wzruszył ramionami, patrząc na wysokiego mężczyznę, który zmienił Hao na warcie. Dziwna sytuacja. Nie było jednak sensu stać jak kołek, więc Satoshi udał się do wnętrza siedziby. Jak zawsze, wnętrze było przyjemnie chłodne, aż miło było tu przebywać. Bez zwłoki podszedł do ludzi, zajmujących się wydawaniem misji i odbieraniem raportów z tychże, po czym, gdy przyszła jego kolej, powiedział:
-Dzień Dobry, Sabaku no Satoshi. Hao poprosiła mnie, żebym sprawdził doniesienia o zamieszkach przy stajniach dla wielbłądów. Podpalono palmę, udało mi się ugasić pożar i połapać zwierzęta. Niestety nie mogłem złapać dowcipnisiów, odpowiedzialnych za całą akcję. Hao zaoferowała się, że zgłosi wszystko straży. Przyszedłem odebrać zapłatę za zlecenie, na potwierdzenie jej słów dostałem spinkę, chyba jest na tyle charakterystyczna, że powinna wystarczyć jako dowód prawdziwości moich słów. - po tych słowach shinobi zaprezentował błyskotkę z grawerunkiem rodowego herbu.

Odebrawszy zapłatę, z nieukrywaną niechęcią wyszedł z budynku, prosto pod czujne, grzejące oko Amaterasu.
-Gdzie by się teraz udać? - powiedział cicho do siebie, po czym oddalił się od budynku.

0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kinkotsu (Osada Rodu Sabaku i Maji)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości