Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3426
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Asahi Ichirou Zima 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3792
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 34
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ichirou »

0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 464
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Siedziba władzy

Post autor: Arii »

1/28
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Tsukane - Wojenna C - dokończenie misji
2. Rokudo Gaika - C - "Podróże małe i duże - Gaika zwiedza świat - Chapter I"
3. Kayo - Wyprawa B - dokończenie wyprawy
4. Tetsu Maji - D - "Zwierzaki domowe pustyni"
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: Siedziba władzy

Post autor: Satoshi »

Satoshi przechadzał się właśnie po placu targowym nieopodal własnego domostwa, szukając jakichś smakowitych kąsków na pożywne śniadanie. Planował dzisiaj nieco potrenować za miastem, w swojej ulubionej formacji skalnej, która przez większość dnia zapewniała mu zbawienny cień, dzięki czemu mógł bez przerw ćwiczyć kontrolę nad swoją chakrą i manipulację kwarcowym pyłem. Jego największą decyzją dnia miało być to, czy zakupi daktyle, które w połączeniu z chlebkami pita i wędzoną kiełbaską stworzą pożywny i przyjemny do spożycia posiłek, czy może jednak wiedziony lenistwem, zakupi kilka gotowanych na parze bułeczek bao faszerowanych mięsem i warzywami. Niestety, obowiązki dały o sobie znać w postaci posłańca, który zauważył go pomiędzy straganami. Przekaz był jasny i klarowny. Shirei-kan Sabaku wzywał go do siebie, a powszechnie było wiadomo, że Jou-dono nie lubi czekać. Satoshi podjął więc błyskawiczną decyzję. Kupił jedną bułeczkę bao z mięsem, jeszcze przy straganie wepchnął sobie całą do ust, a następnie bez dalszej zwłoki, popędził w kierunku siedziby rodu, pośpiesznie przeżuwając śniadanie.

Gdy tylko dotarł przed drzwi gabinetu, skinął na powitanie strażnikowi, wygładzając pośpiesznie swoje ubranie i przeczesując palcami włosy. -Sabaku no Satoshi, posłaniec powiedział, że lider mnie wezwał.- Kilkanaście sekund później już był w środku, stając przed majestatem najpotężniejszego władcy piachu, jakiego widziała Unia. Satoshi skłonił się nisko w geście szacunku, jakim darzył swojego rozmówcę, po czym powiedział -Dzień Dobry, Jou-dono...- no i lider, swoim sposobem nie dał mu nawet dokończyć formułki grzecznościowej, przypominając Satoshiemu jego ostatnią misję, cholerna porażka w przeklętej Ita'harze... -... rany nie były głębokie, ale obficie krwawiły.- wytłumaczył pośpiesznie. W szpitalu zaserwowano mu porządne leczenie dziurawego podbrzusza i kilka porcji pigułek z zakrzepłą krwią, co dość szybko postawiło go na nogi. Obecnie czuł się tak, jakby kości Kaguyi wcale nie podziurawiły mu jelit. Chwilę później słuchał już tego, co Shirei-kan ma do powiedzenia. Niebieskooki dziwnie się czuł, otrzymując zlecenie od samego eks-Kotei'a. Poprzednim razem gdy miało to miejsce, ten wysłał go jako szpiega w okolicę granicy Sogen i Ryuzaku, by świeżo upieczony Akoraito dowiedział się czegoś na temat przebiegu wojny i potencjalnych pogłoskach o chęci Cesarstwa do dołączenia do wojny. Chłopak miał złe przeczucia, ale to u niego już chyba normalne. Cóż, przynajmniej tym razem mógł mieć pewność, że posłaniec nie dostarczy poufnych szczegółów zlecenia cholernej Hagekacie.

Z każdym zdaniem Satoshi oddychał z większą ulgą. Kolejne zadanie szpiegowskie, choć tym razem tu, w Kinkotsu. W tym i skrytobójstwach czuł się zdecydowanie pewniej niż w ochranianiu karawan. -Wszystko jasne, Jou-dono.- Akoraito kiwnął lekko głową. Nie zamierzał zawieść i tym razem. Zebrać informacje o szemranych interesach Tatakiego Ayo, kupca, który przybył tu z Równin. Czyżby był szpiegiem? Tylko czemu w takim razie współpracował z Cesarstwem? W jego głowie trybiki już zaczęły obracać się na najwyższych obrotach, jednak zmusił się do powrotu myślami do gabinetu lidera. Sabaku no Jou był bardzo wymagającym rozmówcą i nie uchodziło pozwalać swoim myślą swobodnie się błąkać w jego obecności. -Stragan znajduje się w głównej dzielnicy targowej, czy na którymś z mniejszych targów?- Satoshi zaryzykował tak trywialne pytanie. Zaoszczędzi mu to sporo szukania i błąkania się po okolicy, a wypytywanie kolejnych kupców o jednego konkretnego typka wzbudziłoby podejrzenia. W razie co, jest jeszcze spis przedsiębiorstw tutaj, w siedzibie władz. Kochana mateczka Unia i jej słynna biurokracja. Niebieskooki kochał ten porządek.
0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 464
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Siedziba władzy

Post autor: Arii »

3/28
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Tsukane - Wojenna C - dokończenie misji
2. Rokudo Gaika - C - "Podróże małe i duże - Gaika zwiedza świat - Chapter I"
3. Kayo - Wyprawa B - dokończenie wyprawy
4. Tetsu Maji - D - "Zwierzaki domowe pustyni"
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Arino
Posty: 349
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Hiyoko
Krótki wygląd: Płomienny kolor włosów, 165 cm, szczupła, krótkie letnie kimono
Widoczny ekwipunek: kabury na broń, Wielki kunai, wielka torba na biodrach
GG/Discord: Akuro#3882
Multikonta: Rimuru

Re: Siedziba władzy

Post autor: Arino »

- Oh, Ciebie też oczywiście dobrze widzieć Hirai-kun - powiedział idąc obok niego przez dziedziniec - Czas rzeczywiście goni, służący obudził mnie zaledwie siedem minut temu - dodał Aratani starając się jak najbardziej wygiąć do tyłu. Brakowało mu porannej rozgrzewki, do której wręcz przywykł. Właściwie brakowało mu wielu rzeczy, do których przywykł z rana. Miał stałą porę o której się budził, o której dostawał swój poranny napar, czas porannej rozgrzewki, czas kąpieli i oczywiście jakieś wymyślne śniadanie - tutaj wchodziła kwestia różnorodności. Był to jego poranny rytuał, wprawiający go wręcz w doskonały humor. Tym razem jednak mu tego odmówiono, dlatego czuł się jakby ktoś właśnie go otruł.
Prowadził dosyć żwawo w kierunku głównej siedziby władzy, starając się na spokojnie wytłumaczyć co będą robić. Gdy Amida, wręcz umniejszył swojej osobie, popatrzył na niego z lekkim uśmiechem. On sam kiedyś miał podobne myśli, gdy przydzielono mu jego pierwszego opiekuna, wprowadzającego go w meandry pracy dla klanu. Westchnął, lekko się uśmiechając.
- To nie do końca, tak Hirai-kun -powiedział lekko rozbawionym tonem - Jesteś szlachetnie urodzony, twój ojciec jest też kimś ważnym. Do tego też jesteś nowy w szeregach shinobi Unii. Z tych powodów od zawsze przydziela się takim jak ty czy ja "Opiekunów". - rzekł puszczając mu oko, po zrobieniu cudzysłowowa palcami - Ty chyba masz pecha, bo przydzielono ci Faceta, ja chodziłem przez pół roku z piękną i zgrabną szlachcianką na takie akcję - zaśmiał się sprawdzając przy okazji reakcję Amidy, oczywiście nie dał tego po sobie poznać - Powód tego też powinien być dla ciebie jasny, czy mam Ci go podać? - rzekł prowadząc dalej z nim jeszcze chwilę rozmowę.
Gdy w końcu dotarli na miejsce Amida zobaczył dziesiątki, jeżeli nie setki zebranych tutaj ludzi w oporządzeniu. Widać to nie była taka mała katastrofa jak się wydawało z samego rana. Po chwili podeszła do nich dziewczyna o brązowych włosach, wskazując jeszcze cztery inne osoby, które podeszły do nich natychmiastowo. Dziewczyna lekko skłoniła głową przed Aratanim oraz Amidą.

- Jestem Tomise Iri, będę szefem tej małej drużynki na czas tej akcji. Dzielnica Kirahji, została całkowicie zasypana, pod piaskiem znajdują się tysiące osób, nie wygląda to jak sprawa tylko burzy piaskowej, wiele okolicznych domów zostało zmiecionych wręcz. Musimy jak najszybciej działać, jednak zachowując wszelką ostrożność, w każdej chwili możemy się zapaść, w końcu tam domy są liche. Ubezpieczamy się, jednak naszym priorytetem w tym momencie jest ratowanie ludzi, osada nie może sobie pozwolić na takie straty. Shinobi z Sabaku oczyszczają zewnętrzne tereny dzielnicy, naszym zadaniem będzie środek - powiedziała spokojnie i wyciągnęła z podręcznej torby mapę dzielnicy. Wskazała punkt na niej oznaczony 65G - To jest nasz region działania. Dostaniemy do pomocy kilka też zwykłych obywateli by kopali oraz nosili rannych, jednak to naszym zadaniem jest odnajdywanie ludzi, czy wszystko jasne? - zapytała spoglądając na zebranych, jako pierwszy oczywiści skinął głową Aratani. Pozostali dopiero po chwili zaczęli potwierdzać głowami. No cóż, ciężkie zadanie czekało na nich.

0 x
Fabuła ważna dla Arino
Dziennik Arino
Prowadzone misje:
  1. Amida - Nieszczęście - Misja D
  2. Kubomi - ~ Okradanie Mafii, jest Głupotą ~ - Misja C
  3. Nakuna Komi - Podżegacz - Misja D
Awatar użytkownika
Amida
Posty: 61
Rejestracja: 20 cze 2022, o 15:25
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Multikonta: Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Siedziba władzy

Post autor: Amida »

0 x
Odrodzić się by umrzeć dumnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Arino
Posty: 349
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Hiyoko
Krótki wygląd: Płomienny kolor włosów, 165 cm, szczupła, krótkie letnie kimono
Widoczny ekwipunek: kabury na broń, Wielki kunai, wielka torba na biodrach
GG/Discord: Akuro#3882
Multikonta: Rimuru

Re: Siedziba władzy

Post autor: Arino »

0 x
Fabuła ważna dla Arino
Dziennik Arino
Prowadzone misje:
  1. Amida - Nieszczęście - Misja D
  2. Kubomi - ~ Okradanie Mafii, jest Głupotą ~ - Misja C
  3. Nakuna Komi - Podżegacz - Misja D
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 181
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Siedziba władzy

Post autor: Akihiko Maji »

Tożsamość nieznajomego napastnika była niewątpliwie interesująca, niestety, Akihiko raczej już jej nie pozna. Blondyn musiał porzucić ciało, ponieważ pozostało z niego już tylko skóra, a jej raczej nie mógł pokazać władzom osady. Nie chciał być posądzony o zbieranie takowych trofeów lub o oskórowanie przeciwnika. Porzucił zatem ciało, ale zabrał dowody przestępczej działalności humanoida. Weksle i sakiewki zamierzał przedstawić jako dowód wykonania zadania. Po opatrzeniu ran, za które podziękował mieszkańcom wioski po czym ruszył w stronę osady Kinkotsu. Po dotarciu na miejsce udał się do siedziby władzy by od razu złożyć raport.
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 449
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Siedziba władzy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 181
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Siedziba władzy

Post autor: Akihiko Maji »

Chłopak wziął oddech nim ponownie stanął przed podstarzałym i doświadczonym przez służbę weteranem. Uspokoił się i udał w miejsce, w które został pokierowany na wejściu. Szybko odszukał swój cel i już miał się odezwać, gdy usłyszał ze strony mężczyzny zarzuty.
-Wątpię by byli to Akimichi...
W tym momencie, ignorując przytyk ze strony mężczyzny podał mu zebrane wcześniej "dowody", które to znalazł przy dziwnym humanoidzie. Po wręczeniu owych pamiątek po zaatakowanych kupcach, blondyn odsunął się o krok do tyłu i ukłonił lekko.
-Zostałem zaatakowany przez dziwną istotę, bo człowiekiem bym jej nie nazwał. Cały był wypełniony czarnymi niciami i potrafił wydłużać na nich swoje kończyny. Byłem zmuszony do zmiażdżenia go żelaznym piaskiem.
Wytłumaczył, niezadowolony z faktu iż nie był w stanie wziąć owego potwora żywcem do wioski na przesłuchanie. Miał jednak nadzieję, że wypadł przynajmniej przeciętnie i klan nie zapisze mu tego jako porażki. Nie chciał popaść w niełaskę u swoich pobratymców, szczególnie, że potrzebował dobrej reputacji do zdobycia wyższej rangi. Bycie Doko dawało mu się trochę we znaki w czasie podróży.
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 449
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Siedziba władzy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 181
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Siedziba władzy

Post autor: Akihiko Maji »

Młody Maji trapiony był przez pewną myśl, otóż co jeśli więcej niż jedna osoba atakowała kupców, albo działała na czyjeś zlecenie? Oczywiście, zabicie tego jednego humanoida, który jak się okazało należał do szczepu zwanego Kakuzu, mogło rozwiązać sprawę ale nie musiało. Wzięcie go żywcem dałoby, zdaniem blondyna, więcej korzyści niż zabicie go na miejscu.
-Jestem pewien, że udało mi się zniszczyć serce. Próbowałem przytargać ciało ze sobą ale po drodze cała zawartość... wylała się na mnie, została właściwie tylko skóra. Zapewne był gdzieś na moim poziomie, ale gdyby nie piasek skończyłbym podziurawiony.
Zapamiętał sobie nowo zdobyte informacje. W duchu odetchnął z ulgą, że nie nadział się na nikogo takiego podczas swojej podróży do Ryuzaku i w drodze powrotnej do rodzinnych stron. W tamtych czasach z pewnością by umarł, albo, jeśli los okazałby się łaskawy, wyszedł z walki ciężko ranny. Bez piasku to Kakuzu miał większy zasięg ataku, a do tego wydawał się być wytrzymalszy. Jeśli nie dało się go zabić inaczej niż poprzez ucięcie głowy lub zniszczenie serce to blondyn mógłby mieć bardzo poważne problemy.
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 449
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Siedziba władzy

Post autor: Haruzen »

Misja C zakończona sukcesem.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kinkotsu (Osada Rodu Sabaku i Maji)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość