Szlak transportowy

Przypuszczalnie najbardziej nieprzyjazna ze wszystkich sektorów Samotnych Wydm, prowincja Atsui zamieszkana jest przez Ród Sabaku i Ród Maji. Sąsiaduje ona od północy z Wietrznymi Równinami i Shigashi no Kibu, zaś od wschodu - z niezbadanymi terytoriami. Tak jak w innych prowincjach tego regionu, większość krajobrazu to oceany piasku - z tą różnicą, że na Atsui temperatury są znacznie wyższe, zaś oazy są niezwykle rzadkie. Jedyne zwierzęta zapuszczające się tu to gady oraz sępy, polujące na umierających podróżników.
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4109
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jawa »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Minako
Posty: 187
Rejestracja: 28 paź 2022, o 13:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Długie, brązowe włosy
- Błękitne oczy
- Śniada skóra
- Malowane wzorki na dłoniach
Widoczny ekwipunek: - Kabury na udach
- Ochraniacz na czole
- Rękawice bez palców z blaszkami
- Srebrna odznaka na szyi
Multikonta: Rida

Re: Szlak transportowy

Post autor: Minako »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4109
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jawa »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Minako
Posty: 187
Rejestracja: 28 paź 2022, o 13:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Długie, brązowe włosy
- Błękitne oczy
- Śniada skóra
- Malowane wzorki na dłoniach
Widoczny ekwipunek: - Kabury na udach
- Ochraniacz na czole
- Rękawice bez palców z blaszkami
- Srebrna odznaka na szyi
Multikonta: Rida

Re: Szlak transportowy

Post autor: Minako »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4109
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jawa »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Minako
Posty: 187
Rejestracja: 28 paź 2022, o 13:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Długie, brązowe włosy
- Błękitne oczy
- Śniada skóra
- Malowane wzorki na dłoniach
Widoczny ekwipunek: - Kabury na udach
- Ochraniacz na czole
- Rękawice bez palców z blaszkami
- Srebrna odznaka na szyi
Multikonta: Rida

Re: Szlak transportowy

Post autor: Minako »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tetsu Maji
Posty: 124
Rejestracja: 15 cze 2022, o 15:20
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Blada skóra, długie ciemne włosy zaplecione w warkocz, pustynne ubrania. Średniego wzrostu szczupły młodzieniec o przyjaznym usposobieniu.
Widoczny ekwipunek: Torba na broń przy pasie, kabura na broń, rękawice z blaszkami (zakładane podczas walki); odznaka klanowa, średni zwój (z tyłu przy pasie).
GG/Discord: Hana-chan/sushimaru9208
Multikonta: Hana

Re: Szlak transportowy

Post autor: Tetsu Maji »

Chwilowy odpoczynek na wozie powinien wydawać się zbawienny, kiedy ciało było pozbawione potrzebnego mu paliwa. Jeśli ubytkowi znacznej ilości energii towarzyszyło omdlenie, to u Tetsu było chwilowe. Niczym nie różniło się też od zwykłego opadnięcia z sił po fizycznym treningu. I tak oznaczało to, że musiał popracować nad wytrzymałością. Niby nie pracował tak intensywnie, co tragarze o ciałach niemalże ze stali, ale czasami brakowało mu potrzebnej tkanki mięśniowej

W zasadzie, to cały ten wymarsz z pomocą wydał się teraz mało atrakcyjny. Za nic nie mogli być przygotowani na nadciągającą katastrofę. Brak odpowiedniego sprzętu do naprawy tak poważnych uszkodzeń przeważyła nad wszystkim. Shikata już nie chciał wspominać o zachłanności, z jaką daishański kupiec chciał potraktować wynajętych pomocników. Sytuacja wydarzyła się niemal w mgnieniu oka, więc chłopak starał się wszystko sobie poukładać w głowie. Wiedział, że każdy próbował zaradzić problemowi. Zaczęli przenosić skrzynie, więc Maji zwyczajnie zszedł z wozu i stanął z boku, żeby nie zawadzać. Obserwował, jak ładunki zostały umieszczone na miejsce, które było zarezerwowane dla nich. Niestety tak było rozsądnie i żadne narzekanie tego nie zmieni. Tetsu odetchnął z zakłopotania.
- Nic na to nie poradzimy. Czasami zdarzają się beznadziejne sytuację. Pan Tanaka z pewnością zarobi na sprzedaży swoich dóbr, ale nasza osada też na tym skorzysta. Tak działa rynek. - odparł dość małostkowo, ale chciał przemówić do rozdrażnionego tłumu i odrobinę ich uspokoić. Nie chciał mieć podczas zadania więcej kłopotów niż to przewidziane. To część bycia shinobi, żeby zażegnać konflikt nim zdoła wyrządzić więcej zniszczeń. Nie chciał narazić własnej misji na niepowodzenie.
- Jak wrócimy do miasta stawię każdemu kolejkę. - zdobył się na perswazję, która na pewno powinna przypodobać się każdemu entuzjaście pustynnego życia. Tego im teraz było trzeba, odrobiny motywacji w tej waśni.


Nie zrobił za wiele, ale dołożenie małej cegiełki na pewno doprowadzi do poprawienia relacji między wszystkimi. W pewien sposób zjednał sobie przychylność tutejszych i bycie bezstronnym może im się nie spodobać. Ważne, żeby zrozumieli, jak istotna jest współpraca i unikanie dodatkowych konfliktów. Na sam koniec starał się zebrać jak najwięcej sił. Wypił kilka łyków wody i postarał się podzielić z innymi. Potem maszerował za wozem, jeśli nie było wyjścia. Nie chciał wciskać się jako jedyny na miejsce siedzące. Najgorzej, że w samym zenicie nie było gdzie schować się przed promieniami słońca. Mógł za to zarzucić trochę chusty na głowę i liczyć, że ciało nie nagrzeje się do zbyt wysokiej temperatury. Nie życzył tego nikomu.
0 x

Obrazek Gdy złote piaski przykryje cień,
Iskrzyć się będzie, uważaj!

PH - BANK
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4109
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jawa »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 832
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Minoru »



0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Izuro
Posty: 109
Rejestracja: 22 wrz 2023, o 20:50
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
GG/Discord: izuro94

Re: Szlak transportowy

Post autor: Izuro »

Kiedy to opowiedział o swojej przeszłości nie odczuwał jakiegoś wielkiego smutku. Pogodził się już dawno z tym wszystkim, nie miał na to wpływy. Teraz miał już dwadzieścia dziewięć lat, a więc szmat czasu za nim. Mimo to staruszek postanowił go wesprzeć mentalnie wspierając go swoim ramieniem. Jasnowłosy był lekko zmieszany, ale starał się nie dawać poznać po sobie.
- Dziękuję za wsparcie. Wydaje mi się, że mam już to jednak za sobą, nie oczekuję od życia by mi wszystko dawało tylko chcę samemu zapracować. Nie potrzebuję wiele, ale chcę za to dużo doświadczyć, być mądrym i silnym, a przy tym szanowanym. - wtem zadał pytanie jaki ma plan na to wszystko by być tym liderem, machnął ramionami nie wiedząc do końca samemu. Nie zamierzał nikogo okłamywać. Był na początku swojej kariery shinobi, ona do długich nie należała. Na każdym kroku czekała śmierć i liczył się z tym. Stąd też pośpiesznie pragnął mu odpowiedzieć.
- Jaki mam plan? Przeżyć. Myślę, że jako shinobi mam spore szanse by umrzeć praktycznie każdego dnia. Stąd też planuję być rozważnym, zdobędę doświadczenie w walce, ale wpierw muszę być na nią gotowy. Muszę też nauczyć się pokory i mniej gadać, a więcej słuchać. To na początek, a co będzie dalej życie pokaże. Mam marzenia i do nich dążę, a jak mi pójdzie zobaczymy.... - zaśmiał się, pogoda dopisywała, a podróż była naprawdę sympatyczna. Tak płynął czas na luźnych rozmowach, a droga była co raz bardziej ciekawsza. Siwy opowiadał trochę o świecie, o Tsurai które było jego domem, jego azylem. Ryuzaku no Taki, niebezpieczne miejsce przez wojnę. Sogen w którym znajdował się ogromny, potężny mur i granica z dzikimi. Shigashi no Kubi, miejsce pełne mafii i gangów.... Słuchał uważnie cały czas analizując zdobytą wiedzę. Miał nadzieję, że kiedyś mu się ona przyda.
- Planuję zwiedzić większość świata, poznać kultury więc nie wykluczam, ale będę miał to na uwadze co mówisz...-
wtem otrzymał lejce aby poprowadzić. Już chciał coś powiedzieć, ale powstrzymał się, złapał za nie i prowadził. Wielbłądy to chyba wyczuły, nie przejmował się tym zbytnio. Facet robił teraz swoje, a on no cóż.... Nagle coś uderzyło, odczuł to, wielbłądy się zatrzymały stąd też spojrzał pośpiesznie na staruszka i zszedł z powozu aby obejrzeć co się wydarzyło. Kiedy dostrzegł co było efektem złapał się za głowę.
- Znowu?! My to mamy pecha.... Ja.... Przepraszam Pana. To moja wina, że nie dostrzegłem zagrożenia, a teraz.... Jesteśmy jeszcze przed celem naszej podróży... - nie do końca wiedział co ma robić, ale w tym momencie zareagował staruszek. Jego zadaniem było powędrowanie do osady kupieckiej i poproszenie strażników o pomoc. Był on w niej dość znany. Nie zamierzał za długo się zastanawiać. Ruszył więc w ów kierunku, nie chciał zostawiać staruszka samego na drodze, ale ktoś musiał pójść po pomoc. Miał nadzieję, że to nie daleko. Jak tylko dojdzie na miejsce to pośpiesznie udaje się do napotkanych strażników. Uważał po drodze by nic złego mu się nie stało w końcu wojna tuż tuż.
- Witam, nazywam się Izuro i podróżuję z kupcem imieniem Takeshi. Nie opodal zniszczyło nam się koło u wozu czy jest możliwość pomocy...? - starał się zachować spokój, być przy tym przekonujący mając nadzieję na pomoc z ich strony.
0 x
PH BANK

Prowadzone misje:
Awatar użytkownika
Shindo
Posty: 158
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 05:31
Ranga: Dōkō
GG/Discord: shindo_13
Aktualna postać: Shindo

Re: Szlak transportowy

Post autor: Shindo »

Misja D
Izuro
"Święto żniw w cieniu wojny"
_____________________________
Posty:
MG: 8
Gracz: 7
_____________________________
Strażnicy
Takeshi




GRATULACJE !
MISJA D ZAKOŃCZONA SUKCESEM
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D - Gracz nieaktywny
  2. Saito - Misja D - Gracz nieaktywny
  3. Kenji - Misja D - Gracz nieaktywny
  4. Manjiro - Misja D
  5. Rei Uta - Wyprawa B
Awatar użytkownika
Izuro
Posty: 109
Rejestracja: 22 wrz 2023, o 20:50
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
GG/Discord: izuro94

Re: Szlak transportowy

Post autor: Izuro »

Pośpiesznie udał się do strażników aby powiadomić ich o problemie. Kiedy już jakichś odnalazł opowiedział o całej sytuacji. Jeden niewysoki przyglądał mu się uważnie, a drugi wyższy po prostu sikał. Po chwili ten drugi skończył, zapiął rozporek i spojrzał na niego. Mocno się zdziwił, dostrzegł tą dziwną reakcję jasnowłosy, ale nie specjalnie wiedział co się dalej wydarzy stąd też kiedy został poproszony by ruszyć z nimi tak też uczynił. W końcu musiał pomóc staruszkowi. Udali się w stronę strażnicy, gdy byli już blisko dostrzegł grupę ludzi. Jeden z jego "towarzyszy" ruszył do najprawdopodobniej dowódcy. Ten od razu podszedł do nich. Dopytał czy to ten człowiek po czym szybko zareagował. Pod zielonookim pojawił się piasek który niemal natychmiast przyblokować go w bezruchu. Był mocno zdziwiony całą tą sytuacją, w końcu nie wiedział dlaczego został tak potraktowany. Został nazwany złodziejaszkiem i grożono mu śmiercią przy jakimkolwiek ruchu. Nie zamierzał nawet drgnąć! Po chwili gdy mógł się odezwać, oniemiały zaczął coś jąkać się....
- Jaa... jaa.... jestem Izuro. Jestem z wioski Tsurai i pomagałem staruszkowi imieniem Takeshi. Był on w naszej wiosce jako kupiec po czym udaliśmy się do Atsui. Towarzyszyłem mu gdyż powiedział, że zostanę opłacony, a sam chciałem zwiedzić trochę świata. Nie wiem co tu się dzieje, ale staruszek potrzebuje pomocy przy wozie... Koło... nam się znowu zepsuło... - posmutniał, nie wiedział skąd taka reakcja. Strażnicy chyba nie specjalnie wiedzieli o co chodzi ale zażądali by zabrać ich tam. Bez problemu postanowił pokazać im ów miejsce. Po paru chwilach znaleźli się na miejscu, wóz stał, ale siwego nie było. Jak się okazało zrobił ich, a także Izuro w bambuko! Kim był ten człowiek, zostawił po sobie jakiś ślad organizacji. Bacznie mu się przyjrzał i zapamiętał. Dowódca był nazwany Nobciem. Nie specjalnie mu się to chyba spodobało, został zabrany do więzienia i tam przesłuchiwany. Opowiedział całą sytuację jeszcze raz, każdy najmniejszy szczegół. Nie wiedział co tu się dzieje, nie podobało mu się to, ale co miał zrobić. Strażnicy nie kwapili się by go wypuścić, ale w końcu został wypuszczony.
- Mogę jakoś pomóc? Nie przybyłem tu by utrudniać życie regionowi. Po prostu chcę poznać kultury, jeżeli znacie kogoś kto pozwoli mi parę pieniążków zarobić, bądź też miejsca które powinienem zwiedzić to chętnie posłucham. Przepraszam również za zaistniałą sytuację na którą również nie miałem wpływy... - zamilkł, miał nadzieję, że los nakieruje go na następne zadanie, na następną przygodę. Ta zakończyła się... bardzo dziwnie...

KONIEC MISJI I POCZĄTEK NOWEJ.
0 x
PH BANK

Prowadzone misje:
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Izuro
Posty: 109
Rejestracja: 22 wrz 2023, o 20:50
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
GG/Discord: izuro94

Re: Szlak transportowy

Post autor: Izuro »

Kiedy to już zrobił zakupy udał się w stronę głównego szlaku transportowego. Chciał czym prędzej opuścić to mało życzliwe dla niego miejsce. Nie miał zbyt dobrych wspomnień. Dobrze, że chociaż wizyta w sklepie z wyposażeniem poprawiła mu opinię. Nie rozmyślając jednak za dużo kroczył w ciszy. Po drodze dostrzegł ogłoszenie o ucieczce dziewczyny o imieniu Tajima, było to bardzo świeże ogłoszenie! Lekko przerażony podszedł bliżej aby doczytać więcej. Dowiedział się, że strażnica została napadnięta, a większość strażników wyrżnięto! Jak się okazało jasnowłosy nie pomógł za bardzo, a Takeshi mocno się wściekł. Zapewne i ona mając na uwadze całą sytuację która ją spotkała nie była za bardzo zadowolona. Założył sakkat aby nie rzucać się wszystkim w oczy i pośpiesznie ruszył w stronę innej wioski, tą chciał mieć za sobą mając nadzieję, że nie napotka bandy Takeshiego. Znajdowali się zapewne w przeciwnym kierunku, czyli Shibashi no Kibu, ale nie miał pewności. Postanowił trzymać się jednak nieco oddalonym od jakiegokolwiek zgrupowania ludzi na szlaku, nie brał też niczego, ani karawany, ani wierzchowca bo mógłby się bardziej rzucać w oczy, a tak jako wędrowiec powoli, ale do celu! Był dobrej myśli, ale mimo wszystko uważał na siebie...


/Notka o Tajimie i wiadomościach (Zgoda prowadzącego dotycząca znajomości sytuacji z misji)

Z.T.
Dokąd: Sakai
Przez: -
Środek transportu: Pieczo
Czas: 30 min (14:24)
0 x
PH BANK

Prowadzone misje:
Awatar użytkownika
Minako
Posty: 187
Rejestracja: 28 paź 2022, o 13:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Długie, brązowe włosy
- Błękitne oczy
- Śniada skóra
- Malowane wzorki na dłoniach
Widoczny ekwipunek: - Kabury na udach
- Ochraniacz na czole
- Rękawice bez palców z blaszkami
- Srebrna odznaka na szyi
Multikonta: Rida

Re: Szlak transportowy

Post autor: Minako »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Atsui”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości