Szlak transportowy

Kraj kupiecki położony na wschód od Prastarego Lasu. Graniczy z prowincjami Midori, Sogen i Kaigan. Ryuzaku no Taki jest znane ze swojego bogactwa i szeroko zakreślonych wpływów - związane jest to z dobrym położeniem i łatwym dostępem do morza, czym nie może się pochwalić Shigashi no Kibu. Kraj ten ma bardzo żyzne gleby i przyjazny klimat, co korzystnie wpływa na jego stan. Na terytoriach tej prowincji, wśród nielicznych pagórków, można też znaleźć główną świątynię Wyznawców Jashina.
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ario »

Ario czekała kolejna podróż. Trasę do Sogen znał już niemalże na pamięć, jednakże nie wpływało to raczej na jej czas. Był to okres przemyśleń i ponownej analizy swojej choroby oraz matki, a także fakt, skąd nagle ludzie zza muru zdecydowali się na taki atak. Czy można jednak mówić w którymkolwiek momencie o złym momencie? Napewno mieli swoje pobudki, czemu tak a nie inaczej, jednakże Ario był ciekaw co oni mogli również skrywać. Kto przewodzi tym atakiem? Czy Sogen wytrwa, a jeśli nie - to co dalej? Ario jak najszybciej zamierzał dotrzeć na miejsce by sam zweryfikować sytuację, która tam się dzieje. Nie wyciągał tym razem kamiennego węża, ponieważ nie chciał ryzykować uszkodzeniem marionetki przed wydarzeniem. Musi być w pełni gotów.

Dokąd: Sogen
Przez: -
Środek transportu: Pieszo

Z/T viewtopic.php?p=210573#p210573
0 x
Awatar użytkownika
Shindo
Posty: 158
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 05:31
Ranga: Dōkō
GG/Discord: shindo_13
Aktualna postać: Shindo

Re: Szlak transportowy

Post autor: Shindo »

W końcu znalazłem się w Ryuzaku no Taki, musiałem przyznać, że główna osada wyglądała bardziej majestatycznie niż Shigashi no Kibu. Jednakże obserwując wioskę uważnie ze wzgórza, jedną z myśli z gatunku porównujących było spostrzeżenie:
- Jednak u nas jest bardziej kolorowo
Tak pomyślałem, jednak do teraz nie wiem czy to plus czy minus Shigashi no Kibu.

Nigdy wcześniej nie byłem w tym miejscu, ale nie przeszkadzało mi to w realizacji mojego zadania. Jakim oczywiście było postawienie na nogi kolejnego oddziału detektywistycznego mojego przyjaciela. Chciałbym, aby domknął wszystkie swoje sprawy w Shigashi, gdyż dochodziły do mnie niebezpieczne informację z półświatka Shigashi. Mianowicie grupy mafijne coraz bardziej dawały o sobie znać, tarcia które powstawały na linii mafie - mafie oraz mafie - miasto były coraz bardziej odczuwalne. Nawet dawało się słyszeć, że niedługo doprowadzi to do otwartych zamieszek. Nie mogłem pozwolić, aby mafie wygrały, na pewno potrzebowałem uzyskać jeszcze większą siłę. Trenowałem ze wszystkich sił, ale w przyszłości na pewno potrzebowałbym, aby mój przyjaciel i współpracownica odeszli z Shigashi. Dlatego robiłem to wszystko, dlatego opuściłem osadę w której zamierzam zmienić hierarchie w szczeblach władzy, tej realnej.

Gdy byłem już przed bramą, natrafiłem na dosyć ciekawą grupę którą coś ewidentnie łączyło. Na pierwszy rzut oka nie mogłem dostrzec cóż by to mogło być gdyż każdy wyglądał inaczej nie tylko pod kątem etnicznym, ale również jeżeli chodziło o ubiór. Dopiero jak wytężyłem wzrok dostrzegłem, że każdy miał na szyi zawieszony talizman w kształcie odwróconego trójkąta który był wpisany w okrąg. Minąłem tą grupę bacznie im się przyglądając, bardzo mnie zaintrygowali, w przyszłości obiecałem sobie poświęcić czas na to, aby bliżej im się przyjrzeć.

Gdy dotarłem do Ryuzaku bez problemu znalazłem bar, napiłem się i odpocząłem po długiej wyprawie. Z kubkiem wina rozpocząłem poszukiwania biura detektywistycznego. Pewnie by mi się to nie udało, ale poznałem nowych kolegów, którzy bez problemu nakierowali mnie w dobrą stronę i już po chwili dotarłem tam gdzie miałem się zjawić.
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D - Gracz nieaktywny
  2. Saito - Misja D - Gracz nieaktywny
  3. Kenji - Misja D - Gracz nieaktywny
  4. Manjiro - Misja D
  5. Rei Uta - Wyprawa B
Awatar użytkownika
Minako
Posty: 187
Rejestracja: 28 paź 2022, o 13:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Długie, brązowe włosy
- Błękitne oczy
- Śniada skóra
- Malowane wzorki na dłoniach
Widoczny ekwipunek: - Kabury na udach
- Ochraniacz na czole
- Rękawice bez palców z blaszkami
- Srebrna odznaka na szyi
Multikonta: Rida

Re: Szlak transportowy

Post autor: Minako »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości