Siedziba Watanabe Minashigo-in

Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Ario »

Zeskoczyłaś na ziemię używając swojej zwinności Shinobi, jednakże nikt raczej tego nie zauważył. Zarówno chłopak jak i mężczyzna biegli dalej, więc dopiero jak wyskoczyłaś na ulicę i zatrzymałaś chłopaka. Wyciągnęłaś rękę w kierunku mężczyzny, aby go zatrzymać.
- CO TY ROBISZ! PUŚĆ, BO NAM WPIERDOLI! - krzyknął przerażony chłopak, starając Ci się wyrwać, jednakże Ty trzymałaś go dość solidnie w miejscu. Nie miał szans na wyswobodzenie się.
- HA! LEPIEJ ZMÓW PACIOREK GÓWNIAKU! - wydarł się, totalnie ignorując Ciebie i skupiając się na chłopaku.

Facet biegł przed siebie dalej, miał do Ciebie jakieś 3 metry i brał właśnie zamach, w sensie wymach - ręką. Z pałką. Celował co prawda w chłopaka, ale ze względu na fakt, że stoisz między nimi, no to możesz uznać, że najpierw Tobie rozłupie głowę, a potem weźmie się za smarkacza.
- O nieee! - krzyknął chłopak odwracając się od wroga tak, by przyjąć uderzenie na plecy (zgarbił się i takiego żółwia zrobił trochę, na ile mógł - bo go trzymasz).
0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Ruushi Fea »

Zgodnie z planem udało mi się zeskoczyć na ulicę a następnie zatrzymać chłopaka. Niestety jednak nie wyglądało aby biegnący mężczyzna miał się zatrzymać, więc byłam zmuszona zainterweniować. Widząc że ten już bierze zamach, szybko wyciągam moją kamę i przygotowuję się aby przechwycić nią cios pałką a także wykonuję kopnięcie w kroczę mężczyzny, w nadziei że pozwoli to zatrzymać go w miejscu i ostudzić jego zapał.
- Uspokoić się jeden z drugim albo nie ręczę za siebie! - powiedziałam bardzo zdecydowanym tonem i przeskakiwałam wzrokiem pomiędzy jednym i drugim. Jeżeli mężczyzna z pałką w dalszym ciągu próbował atakować to ponawiam manewr zablokowania ataku moją bronią i kontrataku kopnięciem.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Ario »

- Spakować Cię do szuflady młoda? - krzyknął uchachany zamachowiec.
Zgodnie z przewidywaniami, cios pałką został wyprowadzony. Fea to przechwyciła w prosty sposób, a następnie z czuba wyprowadziła kopniaka prosto w jądra przeciwnika. Uderzenie doszło do celu niczym trafiona 10 przy rzutkach, a facet opadł na kolana, trzymając się za miejsce w którym nastąpiła synteza stopa - krocze. Pałka mu wyleciałą z rąk, a on sam po takim uderzeniu upadł na kolana, oczy zbiegły mu się w zeza i niemrawy padł na ziemię.

Nastąpiła głucha cisza i chłopak odwrócił się z żółwia i spojrzał na mężczyznę.
- O...kurde, dzięki. Ale masz cios. - powiedział zaskoczony, po czym spojrzał na Ciebie.
- Kurai Momo, gildia kurierska. - dodał, prezentując dumnie na swojej piersi odznakę.

Gdy przyjrzałaś się odznace wydawać się można było, że jest ona zrobiona...chyba z ziemniaka, pokolorowana we wzroki z dużym logo jakieś...flagi? Nie byłaś pewna. Sam chłopak miał na swoim ręku zieloną opaskę, która dopiero teraz rzuciłą Ci się w oczy.
- Kurde...nie chcesz wstąpić do gildii? Z Twoją pomocą byśmy mogli sporo zarobić. - powiedział i odstąpił trochę na bok, delikatnie wyrywając Ci się z ucisku i trzymając dalej swoją paczkę.
- Muszę to dostarczyć do celu, pójdziesz ze mną? Często na nas napadają i chcą nas okradać, a jeszcze trochę mam do przejścia. Podzielimy się zyskiem, co Ty na to?
0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Ruushi Fea »

Zgodnie z przewidywaniami, mężczyzna-krzykacz zamachnął się pałką i próbował wyprowadzić skierowany we mnie cios, jednakże z łatwością go zablokowałam a następnie wyprowadziłam mu bardzo solidne kopnięcie w kroczę, po którym zamaskowany napastnik nie był zdatny do kontynuowania walki. Spojrzałam jeszcze na niego i pokręciłam głową po czym odwróciłam się w kierunku chłopaka, który już zauważył że nie grozi mu niebezpieczeństwo ze strony pałkarza i nieco się wyluzował. Spojrzałam na zaprezentowaną mi odznakę z pewną dozą sceptycyzmu. Nie mogłam powiedzieć żeby wyglądała ona na całkowicie autentyczną, jednakże nie wiedziałam jak wygląda odznaka gildii kurierskiej, więc nie chciałam spowodować sytuacji gdzie mogłabym podważyć znaczenie tej organizacji.
- Raczej nie sądzę żeby dołączenie na stałe było dla mnie możliwością, jednakże jeżeli potrzebujesz pomocy to mogłabym pełnić rolę twojego ochroniarza na najbliższe zlecenie bądź kilka. Oczywiście za wspomnianą przez ciebie opłatą. - powiedziałam po namyśle do chłopaka i uśmiechnęłam się lekko.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Ario »

Wkroczenie do gildii kurierskiej nie było dla Ciebie opcją, stąd grzecznie odmówiłaś, ale zgodziłaś się na bycie ochroniarzem za wynagrodzeniem. Co prawda młodzik posmutniał na tą informację, ale jak to mówią, lepszy kunai w ręku niż w plecach, stąd bycie jego ochroniarzem też mu finalnie podpasowało.
- Eh, kurcze, myślałem, że Cię namówię. Naprawdę dobre pieniądze z tego są. Czasem tylko można guza zarobić, ale wystarczy być szybkim i wtedy udaje się uciec. - zaczął. - Dobra, to w sumie możesz być moim ochroniarzem pomocnikiem, a jak poznasz resztę ekipy to może się przekonasz. Ruszajmy, bo nie ma czasu do stracenia. Pamiętaj, że nasi klienci na nas liczą, bo wkońcu czas to pieniądz!

Na ten znak chłopak wystartował pierwszy i cokolwiek o nim można powiedzieć - szedł bardzo szybko. Był mniej więcej Twojego wzrostu, ale to Ty musiałaś szybciej przebierać kopytkami by za nim nadążyć. Po drodze opowiedział Ci, że jego matka choruje, stąd dorabia na lekarstwa dla niej będąc kurierem, no i że w mieście są niemalże same mafie i on stara się od nich trzymać z daleka, więc to super że trafił na takiego ochroniarza jak Ty. Miał jeszcze mniej istotnie historie po drodze, ale nie bardzo dawał dojść Ci do głosu, a tym bardziej, że zbliżaliście się do miejsca docelowego to nagle zakończył opowieść w półsłowie.

- Dzień dobry! Przyniosłem paczkę! - krzyknął wchodząc do środka, aczkolwiek była kolejka w sklepie, więc miałaś chwilę na rozejrzenie się po budynku.

Z/T viewtopic.php?p=209250#p209250
0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Ruushi Fea »

Po powrocie do domu zajęłam się zrobieniem dla siebie kolacji a także spakowaniu ubrań i prowiantu na podróż. Kiedy już zjadłam i się spakowałam zabrałam się za naskrobanie listu dla rodzeństwa, żeby mogli przeczytać go kiedy wrócą do domu a mnie nie będzie.
Liścik zostawiłam Muraiowi i jego również poinstruowałam żeby się dobrze zachowywał i pilnował całej reszty zgrai. Później położyłam się do spania i następnego dnia wyruszyłam w drogę.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Yachiru »

FabułaWiosna 394r.
Oczywiście, że Zan zbytnio się nie spieszył w tym, żeby nas dowieść do domu, bo niby po co? Nie dość, że przez niego zmokłyśmy do suchej nitki to teraz jeszcze coraz wolniej jechał, tłumacząc się jakimś durnym utrudnieniem błota na drodze. I ja miałam to uznać za prawdę? Gnojek chciał nas za coś ukarać, ale za co skoro to on był problemem?
Na jeździe powozem się nie znałam a tym bardziej na drogach, ale byłam pewna, że to nie wina pogody! Byłam strasznie zirytowana, nie mieliśmy za dużo jedzenia a ostatni posiłek w karczmie był okropny, mieliśmy trupa w łóżku, sytuacja z bieganiem po deszczowej wiosce... Nie chciało już mi się nawet o tym myśleć!
Gdy tylko w końcu zobaczyłam naszą "willę" ucieszyłam się i jako pierwsza wyskoczyłam z powozu, wbiegając obrażona na Zana. Od razu wleciałam do swojego pokoju na górze i się tam zamknęłam siągając śmierdzące, mokre ciuchy i szykując sobie kąpiel. Musiałam z siebie zmyć to wszystko. Oby tym razem ten zbok nie wchodził!
Gdy tylko się ogarnęłam zeszłam na dół i przeczytałam skrawek liściku. -Ruushi... Tak beze mnie?- powiedziałam to sama do siebie, ze smutkiem w głosie. I z taką też nietęgą miną wróciłam do pokoju wchodząc pod ciepłą kołdrę. Cholera! Akurat jak jej potrzebowałam ruszyła, gdzieś beze mnie!
0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Azugimoto »

Kolejny post prowadzącego będzie na rynku. Wy możecie odpisać jeszcze w siedzibie lub już się tam udać.
0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Yachiru »

MisjaWiosna 394r.
Nadal w głowie miałam dźwięk tej cholernej ulewy, mój brzuch nadal pamiętał obrzydliwą kolację i tego idiotycznego brata, który kazał nam podróżować kilka dni w takiej ulewie. To było znęcanie się nad nami! Kropka!
Dodatkowo jedyna osoba, która mnie tutaj rozumiała wyjechała gdzież daleko ode mnie... Ruushi, dlaczego nas zostawiłaś? Mogłaś poczekać, na któreś z nas, aby zrobić to razem, prawda? Teraz musiałam przyjmować zlecenia i chodzić z Zanem lub Misaki. Manjirou i Goro, gdzieś zniknęli. Do Azugimoto nawet się nie zbliżę, jeszcze ta ćpunka Taiyo... Dajcie mi żyć! Byłam całkowicie sama jak palec. Dlatego całe dnie spędzałam w pokoju unikając Zana, nawet jak byłam zła, nadal przed moimi oczami wchodził do pokoju i widział mnie nago. I się lampił, zanim od razu się odwrócić, on... On... Zrobiłam się cała czerwona na twarzy i zakryłam ją dłońmi. Potrzebowałam wody, koniecznie, wody!
Zbiegłam z góry na dół do kuchni, aby nalać sobie z dzbanka wody do glinianego kubka. Nagle zobaczyłam, jak czerwony ptaszek wlatuje do nas przez okno i zostawia liścik. Szybko go przeczytałam i wpatrywałam się w adnotacje do kogo to... -Dajcie mi żyć...- nie mówiłam? Nie mówiłam?! Jak ja mam to przetrwać?
Ruszyłam szukając Misaki, aby pokazać jej liścik. Musieliśmy się już zbierać a wiadomo, jak to z nią było... Musiała mieć czas na przygotowania. Gdy tylko wręczyłam jej liścik wyszłam przed dom. Już wcześniej się ubrałam i poprawiłam, więc jak co dzień o tej porze byłam gotowa na kolejne zlecenie. Obym nie musiała czekać przed wejściem więcej niż kwadrans... bo wyrwę jej te różowe kudły i ją tym nakarmię!

z/t
0 x
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Manjiro
Postać porzucona
Posty: 63
Rejestracja: 19 lip 2022, o 21:44
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Niski, szczupły, długie "ogniste" niebieskie włosy, ostre zęby, żółte oczy, jasna cera.
Multikonta: Amida
Aktualna postać: Baji

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Manjiro »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tereny mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Kamiyo Ori, Sasame i 8 gości