"Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

"Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Papyrus »

I tak, moi kochani, zakończył się kolejny event. I nie mam bladego pojęcia co mam teraz napisać.

Przede wszystkim dziękuję wszystkim graczom za współpracę. Mniejszą bądź większą, ale mimo wszystko nie było z waszej strony negatywnego odzewu w związku z moimi decyzjami i werdyktami (poza jednym urwisem), za co serdecznie wam dziękuję. Przyznaję, że prowadzenie tego eventu, mimo że był on moim pierwszym, było zdecydowanie ciekawym przeżyciem. Kiedyś sobie myślałem "Ej no co to za sztuka poprowadzić event?". Teraz wiem jak to jest i oddaję szacuneczek poprzednim fabularom, bo to mimo wszystko nie jest łatwa rzecz.

Jeszcze bardzo dziękuję Venus za pomoc i poprowadzenie jednej grupy. Byłem gotów na najgorszy scenariusz zgodnie z którym musiałbym poprowadzić to samotnie, ale dzięki niej udało się zachować moje zdrowie psychiczne. I odwaliła kawał dobrej roboty w związku z tym. Nawet jeśli support, to bardzo kochany. Więc no, podziękuję raz jeszcze.

Co do mnie to mam nadzieję, że event był fajny od początku, do końca. Starałem się go nie przedłużać i prowadzić różnorodnie w zależności od ludzi i etapu. Żeby się nie nudziło nikomu, nawet tym którzy pozornie nie mogli wiele zrobić. Zdaję sobie sprawę że popełniłem kilka większych bądź mniejszych błędów (tak Akarui, wiem że tam jesteś!) i często się myliłem w drobnych sprawach. Dlatego chętnie zobaczyłbym waszą opinię o tym evencie. Co zrobiliśmy dobrze, a co gorzej. Żebym wiedział gdzie mamy braki i uzupełnić je w przyszłych eventach : )

A teraz to co tygryski lubią najbardziej, czyli PH.
I to by było na tyle! Dziękuję raz jeszcze i cieszcie się z życia póki jeszcze możecie : )
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Hisui

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Hisui »

Hej hej wszystkim!
Chciałabym podziękować kochanej Venus, która miodnie poprowadziła naszą część. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to za miękkie serduszko XD Jakby więcej poleciało tych trupów to nikt by się nie obraził.. Poza tymi co zginęli oczywiście kappa Żarty żartami, odbieram swoje wynagrodzenie <3
Nie czytałam zbyt dokładnie części Musa, więc o nim nie zamierzam nawet się wypowiadać, ale dla Venus myślę, że 75 PH będzie odpowiednią nagrodą.
0 x
Senju Toshio

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Senju Toshio »

To, co miałem do odegrania dla własnej postaci przypadło mi do gustu. Nie było gorączkowo i nie miałem narzucone nic na siłę. Czegoś jednak zabrakło. A jako że uważam, iż stać Venus na poziom podobny do Kana czy Natsu z poprzednich eventów, to wyrażę się o niedociągnięciach. Sam fakt, że narracja potoczyła się w taki, a nie inny sposób zależało pewnie od całej masy niespójnych poczynań graczy na ekspedycji. Przez to nie było, jak wykazać się zespołowo i powodowało zamieszania. Cała akcja musiała skupiać się na wielu wątkach i według mnie zabrakło sporo wiadomości, po które zawsze można było udać się na PW. Barwniejsze opisy dodałyby tu lepszego nastawienia i podsyciło chęć poznania dalszej części, a w efekcie zakończenia. Nie winię za utajnienie akcji, która nadal była tu prawidłowa dla rozwoju fabuły. Mimo to przez całą ekspedycję nie było śladu obecności Bijuu. Stąpające widmo, które jednak znajdowało się tuż obok. Nie było tej dramaturgii przy pieczętowaniu, którą pokazywały wspomnienia pokazane przy przekazywaniu Ślimaka Utakacie. Odgłosy zmagań na taką skalę jakoś powinny były dotrzeć na sporą odległość. Zwrócić uwagę walczących i oderwać ich od zamiarów zabijania się nawzajem. Wszystko pewnie przez tą felerną mgłę. Nawet Hisui ze swoim Doujutsu nie bardzo pędziła do opisywania akcji pieczętowania i przystała przy sytuacji na polu walki.
Szkoda, że w końcowej bitwie nasza Kapitan została odstawiona na bok i nie było z nią żadnej interakcji. Grunt, że nie pozabijaliśmy się bardziej niż to wskazane ; )
Ode mnie tak, żeby nie zaniżyć zasłużone 85PH dla Venus.
0 x
Unagi

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Unagi »

Co prawda mnie na eventcie nie było ale może podam swoją propozycje co do wynagrodzenia dla prowadzących. Odwaliliście kawał dobrej i żmudnej roboty, więc należny się coś. Myślę, że uczciwie byłoby adekwatnie do pracy włożonej C;

Statystyczny gracz tutaj musiał przeczytać post prowadzącego i napisać swój - co oznacza, powiedzmy wartość 2
Statystyczny gracz zarobił na eventcie 1885(suma punktów za evnet)/21(suma osób) = 90 PH
Za wartość 1 dajemy 45PH


Exodia miał 12 osób
Venus 9 osób



Co daje:
Exodia musiał napisać swojego posta i przeczytać kolejne 12 co daje wartość 13
13 x 45PH = 585 PH

Venus w tym wypadku 9 osób i jej własny post to wartość 10
10x 45 PH = 450PH

Nie wiem czy to co tutaj licze jest dla kogokolwiek zrozumiałe, ale w skrócie proponuje dać
Venus: 450PH wynagrodzenia
Exodia: 585 PH wynagrodzenia
0 x
Awatar użytkownika
Akarui
Postać porzucona
Posty: 1567
Rejestracja: 8 cze 2017, o 01:03
Krótki wygląd: Jak na avku brązowy płaszcz z kożuszkiem - mamy zimę! ;)

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Akarui »

Cieszę się, że w krótkim czasie od rozpoczęcia gry, mogłem wziąć udział w sporym Evencie, który do tego przedstawia się bardziej jako pierwszy akt większej historii. Jestem jeszcze trochę jak dziecko we mgle, nie mając rozeznania we wszystkich tajnikach, zasadach i tematach forum, ale i tak poszło nie najgorzej ;) I dopiero teraz się dowiedziałem, że ten gość, co go potraktowałem jadem, to był generał! xD

Jedyne, co można by poprawić, to pisałem Ci na bieżąco - większa kontrola nad mapką i przydałyby się informacje na temat zjawisk pogodowych, pory dnia itp. To jednak skromne rzeczy, niektórym nie przeszkadzają ;) Miałem też swoją postacią ze dwie tury "przestoju", do napisania bieda-posta, ale mając tyle do ogarnięcia wymyślanie na siłę kolejnej pierdoły dla pojedynczego gracza może czasem zostać pominięte, to zrozumiałe :)

Czekam na drugi akt tej historii ;)

A wynagrodzeniem dla Was powinien się zająć osobiście H@ ;)
0 x
MOWA
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Seinaru »

Za długie kolejki odpisowe! <babyrage>
Nie no, to zrozumiałe, że trzeba było dać wszystkim czas. Ogólnie event bardzo mi się podobał, cała akcja z dzikusami, generałowie itd. była bardzo wciągająca i nie mogę się już doczekać, aż przeciwnikiem w kolejnym evencie będzie Natsu (bo chyba na to się zanosi, co? :D)
Długo czekaliśmy z Shi na swojego indywidualnego przeciwnika, ale w końcu się pojawił i też mogliśmy popisać sobie konkretną walkę, więc good.
Ogólnie zabrakło mi tylko jednej rzeczy: zmęczenia postaci. Czas bitwy pewnie już był liczony w godzinach, a jednak jak ktoś sam nie napisał, że jest zmęczony, zdyszany, to nie był. Mimo że ich chakra spadała do 20 czy 30% to nie było żadnych wzmianek o tym że siły opadają, zadyszka chociaż jakaś czy cuś. To tylko taki jeden brak z mojej strony, ale całokształt oceniam na bardzo dobry+ :D
Wynagrodzenie powinno być chyba większe niż nasze, ale nie aż tak duże jak zaproponowała Unagi. 200 PH na głowę? Tak bym dał z czystym sumieniem.
I swoje wynagrodzenie odbieram.

P.S. Yamiyo [*]
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Yujiro

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Yujiro »

Dzięki wszystkim za dosyć długi, ale miło spędzony czas :3
Swoje wynagrodzenie odbieram i niech gracze osądzą waszą ciężką pracę :D
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Hayami Akodo »

Jeśli chodzi o mnie, odbieram event jak najlepiej. Traf chciał, że dostałam się do wspaniałej drużyny - szczególnie dobrze współpracowało mi się z Kenshim. Mistrzowie Gry? Bardzo byli wyrozumiali, cud, że znieśli to moje nieszczęsne spóźnianie się. XD Wprowadzili ciekawych NPC'ów i element komiczny: Murai, piję do Ciebie i do Akuraia!
Fabularnie Hayami pokazał, co umie w walce, rozwinął trochę znajomości (zwłaszcza z Keiem i Shijimą), poznał też nowe możliwości...więc nie było źle! ^^
Odbieram swoją nagrodę i dziękuję!
0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Motoko

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Motoko »

Biorę co dają i mówię DO CHOLERY Z TYM >.<
Museł już dostał miliony powiadomień o tym jakie to nie fair i walka ponad wszystko, a tu wunż, trucizna...i brak zgonu. kappa

Jeśli już chodzi o wynagrodzenia to propozycja Ungai brzmi nieźle, podpisuję się. <jaszczureł>

edit. Tak czytam bardziej zaangażowanych i zorientowanych w tym temacie i poznając sprawę dogłębnie, stwierdzam, że Def ma rację. Admini techniczni nie dostają PH za to co ( >:V ) robią, a jednak fabularzy chyba właśnie po to biorą na swoje barki coś takiego jak event, 'bo jest to ich robota'. Także ten. Uścisk prezesa i może jakieś przyszłościowe przemyślenie, żeby admini/modzi dostali coś za to że zrobią na takiej samej zasadzie mogliby uzyskać użytkownicy(?) ale ja się nie znam, także bez biczy proszę! >.<
0 x
Awatar użytkownika
Kenshi
Postać porzucona
Posty: 426
Rejestracja: 3 sty 2017, o 12:21
Wiek postaci: 25
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły brunet o jasnych, żółtych tęczówkach. Cechą charakterystyczną jest głęboka blizna przecinająca twarz. Mężczyzna nosi lekki, przewiewy strój w którego skład wchodzą spodnie, tunika, okrycie głowy i szyi - wszystko w odcieniach bieli.
Widoczny ekwipunek: Płaszcz, tunika, okrycie głowy i szyji, rękawiczki, blaszane plakietki na nadgarstkach oraz pochwa z kataną przypasana u boku.
Multikonta: Azuma
Lokalizacja: Atsui

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Kenshi »

Odbieram wynagrodzenie, dziękuje za sprawne poprowadzenie eventu. To chyba pierwszy raz, gdy obyło się bez większych opóźnień i to w obu wątkach. Będę miło to wspominał i myślę, że nie tylko ja, co też jasno wynika z powyższych opinii ;)

Co by można jeszcze poprawić? Podpiszę się tylko pod tym co zostało już wyłuskane:
Są to jednak w moim mniemaniu, nieduże niedociągnięcia, które nie rzutowały i nie przysłaniały świetnego wydźwięku eventu. Na prawdę dobra robota <brawo>

Co do wynagrodzenia, trzymam się tego co ustanowiliśmy przy poprzednim evencie - taką pracę traktujemy jako czynności wynikające z obowiązków Administracji i nie przyznawałbym wynagrodzenia. Administracja techniczna niczego nie otrzymuje za swoją pracę i to byłoby według mnie nie fair w stosunku do tych osób. I do osób które prowadziły poprzedni event i niczego nie otrzymały. Każdy za to może prowadzić misję i otrzymać za to dodatkowe wynagrodzenia co wynika z prawa bycia przede wszystkim graczem. Przepraszam Was też za swoją "upartość" :(
0 x
Wiem, że niektórzy mają ser­ca jak dzwon

Silne, głośne, pra­wie niez­niszczal­ne

Lecz zim­ne jak żela­zo, z które­go je odlano
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisho
Gracz nieobecny
Posty: 455
Rejestracja: 19 paź 2016, o 19:49
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie brązowo-blond włosy, błękitne oczy, jasna karnacja, czarne spodnie, czerwono-czarna bluza i jasnobrązowy bezrękawnik z kominem
Widoczny ekwipunek: kabura na broń (na prawym udzie) i torba (na lewym pośladku)

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Kisho »

Trochę byłem, podleczyłem, pofightowałem potem mnie nie było i wszystko się skończyło :V
To taki mój własny „szczegółowy” opis ewentu. A tak na poważnie, to chciałbym w pierwszej kolejności podziękować zarówno wspaniałej obsadzie ekspedycyjnej (tym drugim też no ale tak mniej), jak i prowadzącym, którzy odwalili kawał dobrej roboty. Jasne, że można było stworzyć większą dramaturgię, polać nieco hektolitrów krwi (chociażby od tego trupa bez głowy - btw. graty dla pana, który dokonał dekapitulacji kaRakana. Jesteś mego ziom!), ale ja się pytam po co? jeszcze by połowa wąchała kwiatki od dołu. Tak przynajmniej wszyscy (prawie) żyją i mają hajsy i PH i radochę i kto by tam wiedział co jeszcze... No np. taki Masaru ma przyszłą nową du... to znaczy podwładną (hehehe he) a jakiś ktoś inny ma Nibiego (Nie wcale ci nie zazdroszczę. Wcale)
Do rzeczy. Swoje należności odbieram, a co do wynagrodzenia Muśka i Nikuśki to hmm... Po 200PH na głowę nie brzmi jakoś strasznie przesadnie, ale skoro za poprzedni ewent prowadzący dostali jajowate 0 to tak trochę lipa :/ Może wstrzymam się od głosu w tej sprawie, co wy na to? Pasuje? No to dogadani. Jeszcze raz dzięki wszystkim i wielkie graty dla zwycięzców wojny!
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2630
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Kyoushi »

Z wielką przyjemnością odbieram nagrodę po tak emocjonującym evencie, w którym działo się całkiem sporo, jak na tak małą liczbę postów. Dziękuję również za ciekawe rozwinięcie fabularne dla mojej postaci - przecież nie można płakać z takiej 'nagrody' :p.

Osobiście uważam, że o wiele więcej trzeba poświęcić czasu jako prowadzący, stąd doceniam i chciałbym wynagrodzić Wasz trud jak najwyższą ilością PH. A skoro decyzja należy do graczy to tym bardziej się należy.

Tymczasem zabieram się niedługo za posta wieńczącego przygodę, arrivederci!
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Masaru Yoshida

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Masaru Yoshida »

Dobry event XD Podobał mi się, co prawda nie odczułem za bardzo tego dreszczu emocji że mogę umrzeć czy coś, no ale w końcu byłem cały czas na 2 linii >:V Ogólnie bardzo pozytywnie, znacznie lepszy niż ten na którym urwali mi rękę na dawnej postaci <jaszczureł> tutaj wróciłem w całości przynajmniej. Nooo, co prawda bez uczennicy i dziecka, ale uznajmy że w całości. > Punktualne odpisy > Długie i wyczerpujące odpisy > Sporoooo tłumaczenia na GG co i jak się dzieje jak ktoś nie rozumiał > Aborcja przeprowadzona tak dobrze że po matce nawet śladu nie ma, polecam ci założenie własnej kliniki. Coś czuję że zgarniesz na niej majątek xddd To chyba najlepsze zalety. Przyjmuję nagrodę i jak bym miał dawać to sądzę że i Venus i Exodia zasłużyli tak na 600PH. Ponieważ musieli odwalać sporo ścieżek, a my gracze tylko po jednej że tak powiem. Dałbym więcej, no ale Mus to mój cel do zabicia, i nie chce go za bardzo wzmacniać <kappapride>
0 x
Shijima

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Shijima »

Bierę co moje..~!
Obrazek
I z tego miejsca dziękuję mojemu komputerowi, nodze Muraia i Venus, bo bez nich nie byłoby mnie tu ♥
Dziękuję też wszystkim moim fanom (#TeamShijima), zwłaszcza Ichirowi, który rozpoczął ten ruch społeczny. Koszulki z autografami wysyłam jutro! ♥ Kisski, loffki, foreffki ♥
Seinarowi nie podziękuję, bo może gdyby nie jego noga, to byłabym tu poprzednią postacią. I mnie zdradził, bo #TeamAvarice
0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Yasuo »

Moją opinię na temat tego eventu znacie. Moje uczestnictwo w nim było błędem. Event śledziłem tylko do chwili, kiedy moja postać żyła. Nie będę się wypowiadał, bo większości Waszej "dobrej zabawy" nie czytałem.

50 PH to jest nic, więc zrzekam się swojej nagrody. No i przyrzekam, że w następnym evencie nie wezmę udziału.

Co do PH dla prowadzących, to nie mam zdania.
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Zablokowany

Wróć do „Wydarzenia”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości