死~♥ AKTUALIZACJA

Awatar użytkownika
Shikarui
Postać porzucona
Posty: 2078
Rejestracja: 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Sentoki | Lotka
Krótki wygląd: - Czarne, długie włosy; w jednym paśmie opadającym na prawą pierś ma wplecione kolorowe, drewniane koraliki
- Lewe oko w kolorze lawendy
- Na prawym oku nosi opaskę
- Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Łuk, kołczan ze strzałami, zbroja, płaszcz, torba na tyłku, kabura na prawym udzie, wakizashi przy lewym boku i za plecami na poziomie pasa, średni zwój, mały zwój przy kaburze,
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Koala

死~♥ AKTUALIZACJA

Post autor: Shikarui »

Witam serdecznie! ♥
Poszukuję towarzysza trudów i podróży!
Boo jestem taka samaa jak palec alboo cooś taam
Do czegoś bardziej ambitnego, głębokiego i stało-niestałego z całym workiem dram ♥ Miłości, przyjaźnie, czy cokolwiek innego (: Relacje międzyludzkie są w końcu bardzo zawiłe! Z zaangażowaniem, miłością i całym worem eukaliptusów w prezencie - ale wymaga się zapłaty jednakowej!


Aktualnie? Wybieram się na event, potem któż to wie, gdzie nogi poniosą! Mogę być wszędzie ♥[/s]
NIEAKTUALNE, AKA MNIE KOCHA ♥
0 x
Obrazek

Fine.
Let me be Your villain.
Awatar użytkownika
Shikarui
Postać porzucona
Posty: 2078
Rejestracja: 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Sentoki | Lotka
Krótki wygląd: - Czarne, długie włosy; w jednym paśmie opadającym na prawą pierś ma wplecione kolorowe, drewniane koraliki
- Lewe oko w kolorze lawendy
- Na prawym oku nosi opaskę
- Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Łuk, kołczan ze strzałami, zbroja, płaszcz, torba na tyłku, kabura na prawym udzie, wakizashi przy lewym boku i za plecami na poziomie pasa, średni zwój, mały zwój przy kaburze,
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Koala

Re: 死~♥ AKTUALIZACJA

Post autor: Shikarui »

Witam serdecznie! ♥
Poszukuję STAŁEGO MG!
Ale o szo chodzi?
Szukam MG, który prowadziłby mi misje i wyprawy. Na razie misje/wyprawy C. Zależy mi na bardziej ciągłej fabule, ciekawej, która by wciągała w tych misjach, a nie pojedynczych przygodach, które jedyne, co mają ze sobą wspólnego, to mnie (iks de). W sumie nawet pojedyncze przygody mi nie przeszkadzają, ale nadal - ciągłość jest spoko. I te same NPC, a nie ze po raz pięćdziesiąty odwiedzasz strażnicę, a tam po raz pięćdziesiąty nowy szef straży.

No i co dalej?
Rzecz jasna też fabule, zamierzam w czasie najbliższym pociągać ze sobą na misję C Asake. Zapewne powrót do Karmazynowych Szczytów.

A od siebie?
Miłość, eukaliptusy, masa dobrej zabawy, wyrzucanie zleceniodawców przez okno i sombrero Yujiemu w prezencie od firmy.

I wyczekiwane - WYMAGANIA
Nie ukrywam - mam tempo. Jeden post dziennie to takie marchewkowe absolutne minimum, że wybuchnę ze wściekłości, jak będzie tylko jeden post dziennie. W weekendy to z dziesięć najlepiej. Nie oczekuję poematów, chociaż mi się je zdarza pisać.
AMEN.
0 x
Obrazek

Fine.
Let me be Your villain.
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: 死~♥ AKTUALIZACJA

Post autor: Yasuo »

Mogę Cię zaklepać? :P Wypraw co prawda nie mogę robić, ale zapewniam niezapomniane wrażenia kappa. Potrzebuję masy PH :).
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia graczy”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości