[Runda 1] Sasame vs Hatagi Yotoru [ZAKOŃCZONE]

Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 880
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: [Runda 1] Sasame vs Hatagi Yotoru

Post autor: Sasame »

Wreszcie, wreszcie, wreszcie! Skończyła się zabawa w kotka i myszkę i mogłam w końcu przywalić mojemu przeciwnikowi i zdecydowanie się z nim nie patyczkowałam, wystarczył jeden cios aby mocno pocharatać Hatagiego, jednak skoro walka jeszcze nie została przerwana to znaczy że nie mogłam jeszcze spocząć na laurach, nigdy przecież nie wiadomo jakie sztuczki może mieć przeciwnik jeszcze w zanadrzu. Widząc że sędzia jest w pobliżu aby w razie czego interweniować, ruszyłam szybko za lecącym Hatagim, starając się go dogonić zanim ten jeszcze wyląduje i wykonuję kolejny cios, starając się jednak omijać punkty witalne w razie jakby cokolwiek miało pójść niezgodnie z planem. Od moich i Misaki poczynań częściowo zależała opinia publiczna o Juugo, więc incydent związany z zabiciem uczestnika podczas turnieju zdecydowanie nie byłby mile widziany.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Obi Wan Nerobi
Posty: 506
Rejestracja: 1 lip 2019, o 18:38
Aktualna postać: Kisuke

Re: [Runda 1] Sasame vs Hatagi Yotoru

Post autor: Obi Wan Nerobi »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 880
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: [Runda 1] Sasame vs Hatagi Yotoru [ZAKOŃCZONE]

Post autor: Sasame »

Mimo iż przeczuwałam że już koniec walki jest bliski, brak reakcji sędziego sprawił że przeszłam ponownie do ataku. Wykonałam szybki cios od dołu w plecy lecącego przeciwnika, wyrzucając go jeszcze wyżej w powietrze i wtedy dopiero białowłosy zareagował. Złapał sprawnie Hatagiego a na pole walki od razu wkroczyli uzdrowiciele aby upewnić się że życiu mojego oponenta nic nie zagrażało. Sama również mogłam już odsapnąć i całkowicie dezaktywować Senninkę. Odetchnęłam głęboko i uśmiechnęłam się szeroko, pławiąc się w wiwatach widowni. Ukłoniłam się w stronę każdej z trybun a także do sędziego po czym skierowałam się ku wyjściu aby udać się na trybuny w nadziei że będzie tam na mnie czekała Misaki albo przynajmniej że będę miała okazję zobaczyć część jej walki.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Zablokowany

Wróć do „Walki turniejowe”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości