Messhū Enrō

Awatar użytkownika
Mukutaro
Posty: 231
Rejestracja: 15 wrz 2023, o 10:51
Wiek postaci: 30
Ranga: Tsume/Pazur
Widoczny ekwipunek: Katana przy pasie, sztylet za pasem, plecak
GG/Discord: wolfig

Messhū Enrō

Post autor: Mukutaro »

Nazwa
Messhū Enrō
Ranga
C
Pieczęci
Baran → Smok → Szczur
Zasięg
5m
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%
Dodatkowe
Tworzy chmurę o kształcie koła o promieniu 5m
Opis Po złożeniu pieczęci użytkownik tworzy w ustach duże ilości dymu, które wypuszcza w wybranym kierunku. Efektem tego jest powstanie chmury gęstego dymu o średnicy 5m i właściwościach bardzo podobnych do mgły stworzonej techniką Suiton: Kirigakure no Jutsu. Dym, poza ogólnym ograniczeniem widoczności, jest w stanie oszukać Sharingana przez chakrę obecną w dymie, jak również doskonale maskować zapach obecnych w nim osób. Inne zdolności sensoryczne, w tym te pokazujące układ chakry istot żywych, są w stanie rozpoznać osoby w dymie bez problemu. Chmura utrzymuje się 3 tury, liczone od tury jej stworzenia, po czym znika bez śladu. Twórca dymu nie widzi przez niego i musi polegać na innych umiejętnościach do wykrycia przeciwnika.
https://naruto.fandom.com/wiki/Destroyi ... oke_Prison
https://narutoboruto.wbijam.pl/odtwarza ... K_icm.html 6:20

Generalnie technika fillerowa, jedna z kilku technik dymnych których na forum nie ma. Miałem nadzieję że rework ninjutsu doda te techniki do listy, a szkoda że nie dodali, bo byłaby to fajna opcja utility dla ninjutsu + unikalny efekt zacierania swojego zapachu, czyli jedyna opcja na zmylenie Imuzuka jaka byłaby dostępna na forum. Plus generalnie ninjutsu ma techniki do ukrywania swojej obecności
0 x
Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3870
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Re: Messhū Enrō

Post autor: Boyos »

Dla mnie może być, im więcej jakichś technik dywersyjnych tym lepiej
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1105
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Messhū Enrō

Post autor: Souei »

Zasięg 5 metrów
Tworzy koło o promieniu 5 metrów.
W opisie jest o średnicy 5 metrów.
Rozumiem, że mówimy o sferze o promieniu 5 metrów jak w przypadku granatu dymnego.
Nie mamy chyba żadnej informacji o tym, że dym ma właściwości mgły z kirigakure i oszukuje sharingana? W opisie na wiki mamy również, że twórca techniki widzi w wytworzonym przez siebie dymie, ale to rozumiem, że zostało wyrzucone, aby technika została na niskiej randze. Ogólnie to poprawiłbym zasięg i zrobił z tego zwykły dym, a nie nasączony chakrą.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Mukutaro
Posty: 231
Rejestracja: 15 wrz 2023, o 10:51
Wiek postaci: 30
Ranga: Tsume/Pazur
Widoczny ekwipunek: Katana przy pasie, sztylet za pasem, plecak
GG/Discord: wolfig

Re: Messhū Enrō

Post autor: Mukutaro »

Nazwa
Messhū Enrō
Ranga
C
Pieczęci
Baran → Smok → Szczur
Zasięg
5m
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%
Dodatkowe
Tworzy chmurę o kształcie koła o promieniu 5m
Opis Po złożeniu pieczęci użytkownik tworzy w ustach duże ilości dymu, które wypuaszcza w wybranym kierunku. Efektem tego jest powstanie chmury gęstego dymu o promieniu 5m i właściwościach bardzo podobnych do mgły stworzonej techniką Suiton: Kirigakure no Jutsu. Dym, poza ogólnym ograniczeniem widoczności, jest w stanie oszukać Sharingana przez chakrę obecną w dymie, jak również doskonale maskować zapach obecnych w nim osób. Inne zdolności sensoryczne, w tym te pokazujące układ chakry istot żywych, są w stanie rozpoznać osoby w dymie bez problemu. Chmura utrzymuje się 3 tury, liczone od tury jej stworzenia, po czym znika bez śladu. Twórca dymu nie widzi przez niego i musi polegać na innych umiejętnościach do wykrycia przeciwnika.
Tylko to dym stworzony chakrą i ma w sobie chakrę, nie? Tak samo jak tworzysz mgłę, to ta mgła ma w sobie chakrę, więc oszukujesz Sharingana. Więc założyłem że powinno działać tak jak tworzenie mgły, właśnie.
0 x
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1105
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Messhū Enrō

Post autor: Souei »

W sumie może to i racja. Jak spojrzałem jeszcze raz na Kirigakure to ta technika nie wydaje się jakoś dużo silniejsza, a jest na randze wyżej. Nieśmiały akcept ode mnie, bo może jeszcze Ario tu znajdzie coś do skorygowania, ale ja na obecną chwilę już nic więcej nie mam do dodania.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3870
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Re: Messhū Enrō

Post autor: Boyos »

Dla mnie git, ale tak jak kiedyś gadane było: to jest wpuszczanie technik do kanonu forum, wiec my jako ogolni jedynie wspieramy opinia, decyzyjnosc czy dodac technike powinni wydawac techniczni.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Mukutaro
Posty: 231
Rejestracja: 15 wrz 2023, o 10:51
Wiek postaci: 30
Ranga: Tsume/Pazur
Widoczny ekwipunek: Katana przy pasie, sztylet za pasem, plecak
GG/Discord: wolfig

Re: Messhū Enrō

Post autor: Mukutaro »

Zrozumiałe, pozostaje w takim razie czekać <catmariner>
0 x
Awatar użytkownika
Brook
Moderator
Posty: 28
Rejestracja: 6 kwie 2024, o 13:44
Aktualna postać: Souei

Re: Messhū Enrō

Post autor: Brook »

Wprowadzone, przerzucam.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Brakujące techniki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości