Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3870
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Boyos »

Ciapciak i Pechowiec to dwie, odmienne kategorie. Nie przypominam sobie, żebym miał pecha którym zapracowałem na swojego Ciapciaka :P
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Yami »

Nom, pechowcem mógłby tu na przykład być Masachi, który zginął w głównej mierze dlatego, że był przy Harumi, kiedy ta nie dała posta na evencie
0 x
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Isei »

Masachi zginął, bo był krzykaczem kappa
0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Rokuramen Sennin »

Owszem, dwie odmienne, dlatego zaproponowałam zastąpić jedną na drugą, by nie robić nadmiaru rang do zdobycia, na co uwagę zwrócił już Akarui (:
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Yami »

Ale ciapciak Hayami zawsze w naszych sercach. Chcesz jej to odebrać? Jeszcze powiedz, że pozbywacie się mojego Szaraka kappa
0 x
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Akaruidesu Yoake »

Osobiście też bym wyrzucił Ciapciaka i Tryharda, zamiast tego dorzucić Pechowca i Złotego Leniwca.

Nocny Marek ciągle ma wielu kandydatów, bo nocna zmiana jest silna nawet mimo straty Harumi, więc jest w czym wybierać. A nie jak Ciapciak z dwoma oczywistymi kandydatami.
0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Rika Kari Matsubari »

A może jednak nie tyle zadbajmy o to by nagród nie było za wiele, a by były one... no nie wiem, na przykład za coś? :v
Podpisuję się pod wszystkimi pomysłami typu "filozof", bo to nagroda dla kogoś, kto wprowadza trochę ożywienia w rozmowy na czaciku i fajnie gdyby ktoś taki został nagrodzony. Tylko darujmy sobie złote leniwce, czyli de facto nagrody nie tylko za nic, ale za to że ktoś nie zrobił czegoś do czego się zobowiązał. Zdecydowanie lepiej dać Ciapciaka czy jakkolwiek to teraz nazwiemy komuś, kto może i coś spartaczył, ale przynajmniej dał społeczności forum trochę uśmiechu, choćby nawet był to uśmiech politowania :)
Radzę też jeszcze raz przemyśleć argument, o tym, że w każdej kategorii musi być konkurencja. Może coś przeinaczę, ale była kiedyś (albo nawet wciąż jest?), kategoria "w kimono urodzony" dla osób wnoszących klimat na forum. Zdaję się, że tylko Kakit i Hayami mieli w niej szansę, a jednak osoby te dają jakąś wartość dodaną na forum. Jeśli chcemy robić kategorie dla mas, to może "Brzydal" dla osób, które sprawiły najwięcej przykrości innym? Z tego co wiem to po ostatnich wydarzeniach byłoby w czym wybierać.
Ale żeby nie było - chcę by gala była fajna. Fajniejsza niż zwykle. Pamiętajcie, że każdy chciałby być choć trochę docenionym, a żeby tak się stało nie trzeba niczego wygrać ani nawet być na podium. Wystarczy przeczytać o sobie miłe słowo. Dlatego gorąco apeluję, aby głosowanie odbyło się bez hajdów, a także by liczyły się jedynie te, które choć jednym słowem będą uzasadnione. Wiem, że zaraz podniesie się larum, że ludzie się poobrażają, ale myślę, że więcej od obrazy będzie ciepła na serduszku z przeczytania o sobie. No i będzie sprawiedliwiej. Bodaj rok temu ktoś jawnie powiedział, że wpisał losowe nicki, żeby zgarnąć PH. Czegoś takiego chyba nikt sobie nie życzy :)
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Toshiro »

Ja też uważam, że Nocny Marek dalej powinien zostać, bo nocna zmiana nie jest wcale taka mała! :D
0 x
Awatar użytkownika
Akarui
Postać porzucona
Posty: 1567
Rejestracja: 8 cze 2017, o 01:03
Krótki wygląd: Jak na avku brązowy płaszcz z kożuszkiem - mamy zimę! ;)

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Akarui »

Nocna zmiana nie ma sensu jako kategoria dla tych, którzy nie siedzą w nocy. Na kogo mam głosować skoro nie wiem kto jest w nocy, bo sam wtedy nie siedzę? Kategorie powinny być związane ze wszystkimi w jakiś sposób a nie stylizowane pod daną grupkę ludzi...

Dobra, chyba mam niejako rozwiązanie. Niech kategorii będzie i pięćset, co tam. Ale jeśli w danej kategorii zwycięzca nie zdobędzie co najmniej powiedzmy 3 głosów to nie zdobywa nagrody (a głosów ogólnie było mało). Może sam tytuł. Dla graczy, którzy nie siedzą na SB, nie integrują się z innymi w takim stopniu jak jakaś chatowa śmietanka, nie czytają wszystkiego jak leci są kategorie, gdzie nie mają pomysłu kogo wstawić i połowę z puli głosowania zostawiają pustą. Jeśli takich osób niegłosujących będzie sporo i w danych kategoriach będą kiepskie wyniki, to będziemy wiedzieć, żeby ich nie dawać za pół roku.
0 x
MOWA
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Akaruidesu Yoake »

Nocny Marek nie dotyczy przecież tylko siedzenia na chacie, a wrzucania postów w środku nocy. A event obfitował w posty o godzinie 2+ nie tylko od uczestników, ale i od samego Natsa.

Większość kategorii w pewien sposób dotyczy grupy ludzi: kategoria dla MG, dla postaci żeńskich, męskich (i to po dwie - Miss/Mister i charakter). Dla kogoś, kto prawie nie gra i nie śledzi forum, to ponad połowa kategorii jest bez sensu. I tak istnieje zasada, że nie można odebrać nagrody jeśli nie było tam wystarczająco (2?) głosów.

Niektórzy zawsze będą głosować dla darmowego PH, niektórzy się po prostu bawią. Nie róbmy z tego czegoś, gdzie trzeba totalnie zdeklasować konkurencję, by wygrać tytuł, niech przez rozbicie głosów też mają szansę. Można zagłosować na osobę w 3 konkurencjach, a niektórzy by zagłosowali w 10. Więcej kategorii daje szanse ludziom bez gangów na zostanie docenionym.
0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Shins »

tytuł do Gali "Prawie jak Hakai" - to człowiek, który w swej twórczej pracy posunął się do opisów tak barwnych, że nikt nie był w stanie ich zrozumieć <delfineł>
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Ame
Postać porzucona
Posty: 646
Rejestracja: 11 sty 2018, o 21:22
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: jak na av
Widoczny ekwipunek: *Zanbato na plecach
*Miecz obosieczny przy pasie
*Torba na zadzie

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Ame »

Nazwę powyższego zmieniłbym na "szkoła fioletu" żeby nikogo wprost nie obrażać.
0 x
Przez miesiące, patrzył na pełny lili wodnej staw i stawał się świadom, że nie może być to zwykły rekin morski. Element, który zmienił jego charakter to wlasnie wybor bestii. Kiedy wrócił był nieco inny. Nie posiadał jeszcze paktu, jednak już do czegoś się zobowiązał, reprezentowania cechy tego zwierzęcia swoim nastawieniem. - Hakai o Ame. Obrazek
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Letnia Gala SW 2019! - przymiarki

Post autor: Rokuramen Sennin »

0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości