Szlak transportowy

Trzecia pod względem wielkości prowincja Wietrznych Równin zamieszkała przez Ród Uchiha. Prowincja Sogen zarówno od północy jak i południowo-wschodniej strony sąsiaduje z morzem, z kolei od południa graniczy z regionem Prastarego Lasu. To co jednak w szczególności warte jest odnotowania, to fort graniczny postawiony od północnego wschodu na granicy z niezbadanym obszarem dawno upadłego kraju, zniszczonego jeszcze w trakcie potyczki z Juubim. Kultura prowincji w głównej mierze skupia się na militariach, przemyśle żeglarskim oraz hodowli co wynika z uwarunkowań geograficznych.
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1024
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Azuma »

Poprzedni wątek: Posiadłość rodzinna Azumy

Zgodnie z danym wczoraj słowem, pojawił się przy murach osady czekając na współtowarzyszy. Azuma rozstał się z Ame i Anzou dość wcześnie wczorajszego dnia i miał nadzieję, że każdy zdążył się odpowiednio przygotować do wyprawy. Miał też nadzieję, że któryś z chłopaków zdecydował się na zakup mapy Sogen, bo bez tego będą rzeczywiście musieli się zdać na dobrą wolę tutejszych handlarzy lub innych podróżników.
Czekając na nich jednocześnie rozmyślał nad tym co może ich tam spotkać. Azuma nie do końca orientował się czego może się spodziewać. Wynikało to nie tylko z jego jeszcze dość małej wiedzy, ale również z okoliczności w jakich dochodziło do 'tego zebrania'. Celem ich podróży była wioska, dość zasadniczo oddalona od Kotei. Oznaczało to tyle, że organizatorom nie zależało na uwadze władz osady, co też skłaniało do pomysłu, że dzieje się to poza wiedzą najwyższych władz Sogen. Czy tak w rzeczywistości było?
- Musimy się tego dowiedzieć. Dowiedzieć i zgłosić jeżeli będzie trzeba - w roztargnieniu kopnął kamień, który dość mocno poturlał się po mocno ubitym szlaku. Wciąż było jeszcze wcześnie, na szlaku poza nim i strażnikami, nie było żywej duszy. Stąd nie bardzo przejmował się takim zachowaniem. Nie istniało niebezpieczeństwo, że tymi wygłupami zrobi komuś krzywdę.
0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Szlak transportowy

Post autor: Anzou »

Białowłosy po dokonaniu zakupów, spędzeniu nocy w karczmie był gotowy na nieznane. Był cholernie podekscytowany faktem, że te chwile spędzi w towarzystwie swojego przyjaciela - Azumy. Młodzieniec będzie musiał mieć na niego oko, jednak co do jego umiejętności Anzou jest pewny. Wie, na co go stać. Albo inaczej, wie, na co go było stać i do czego jest zdolny. Minęło trochę czasu od ostatniej wspólnej walki zabójczego duetu AA. Teraz, grupka się powiększyła o Ame, czyli Trio AAA jest gotowe do walki o godne imię Uchiha? Czy Kaminari jest na to gotowy? Tak wiele pytań, niewiadomych, a odpowiedzi w chwili obecnej brak. Białowłosy dostrzegł swojego kumpla i wyjął z plecaka zakupioną mapę.
- Wyspałeś się, Azuma? Patrz, co kupiłem!
Powiedział Anzou i się uśmiechnął jednocześnie przekazując małemu Azumie mapę. Niech prowadzi całą trójkę do wioski, w której jeszcze nigdy nie był!
- Nie mam pojęcia, co się dzieje, ani w co się pakujemy, jednak wiem, że damy sobie radę, Azuma. Zawsze sobie radziliśmy. Teraz jesteśmy zdecydowanie silniejsi. Skupiłem się na tym, by uzupełnić swoje braki, wiele mi brakuje do ideału, jednak... jak teraz kogoś strzelę Reberu, to raczej nie będzie to zbyt przyjemne.
Anzou od razu postawił karty na stół. Uchiha musiał wiedzieć, na co może liczyć w sytuacji zagrożenia. Musiał też wiedzieć, że Kaminari będzie walczył przy jego boku, do samego końca. Ta relacja była bardzo specyficzna, jednak była prawdziwa.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ame Uchiha
Martwa postać
Posty: 244
Rejestracja: 21 sty 2021, o 17:00
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ame Uchiha »

Ame szybko oddalił się od znajomych, ale tak na prawdę nie miał żadnego planu na ten dzień. Zamierzał tylko odpocząć po męczącej misji i na wszelki wypadek wylizać rany. Nie to, że w szpitalu go nie zaopiekowali, ale skoro planowali robić coś niezwykłego, to lepiej mieć pewność, że jest się w idealnej kondycji. Spędził więc noc w domu i przespał pół dnia i całą noc jak niemowlę. Tak mu się to spodobało, że w zasadzie to spał dłużej niż całą noc. Sen był tak dobry, że przez kilka minut po obudzeniu nie wiedział gdzie jest i który mamy rok. Zaczął swoją codzienną rutynę - śniadanko i higiena. Gdy tak szamał ryż przypomniała mu się ważna rzecz. Był umówiony z Azumą i Anzou na tę akcje, co nie wiedzieli o co chodzi i gdzie to jest. Wiedział, że był już spóźniony. Szybko nałożył na siebie wszystko co było mu potrzebne. Sprawdził czy ma cały sprzęt i pobiegł do bramy. Na miejscu zastał już chłopaków. Miał wrażenie, że Azuma był już znudzony, bo kopał jakieś kamienie.
- Cześć, przepraszam za spóźnienie. - rzucił kładąc dłoń na potylicy, lekko czesząc tył swojej fryzury. Wyglądał tak jak wcześniej, nie licząc tego, że miał bardziej nieobecne spojrzenie i podkrążone oczy. Takie jakby spał właśnie albo dwie godziny albo koło osiemnastu. Ciężko poznać.
- Jak tam, macie mapę? Dowiedzieliście się czegoś? - starał się odwrócić uwagę od wyglądu i spóźnienia przechodząc do konkretów.
0 x
Obrazek Wszystko opiera się na prostym fakcie, iż 1+1=13
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Szlak transportowy

Post autor: Anzou »

Kaminari czekał wraz z Azumą na pojawienie się Ame. Czas spędzony z przyjacielem zawsze leci szybko, więc Białowłosy nie miał żadnej pretensji do spóźnienia ze strony jednego Uchihy. Każdemu się zdarza. Grupa w końcu była w komplecie, Anzou po cichu liczył na to, że Azuma lub Ame ustali coś, być może ktoś z ich rodzin coś wiedział na ten temat, jednak na to się raczej nie zapowiada. Młody Kaminari był już na Murze i widział dzikie ludy. Wiedział też, jak wiele niebezpieczeństw czai się po drugiej stronie, jednak nie wszystko, co poza granicami jest złe. Każdy zasługuje na szansę. Nie można wiecznie żyć przeszłością. Anzou i Azuma to idealny przykład. Pomimo różnic, pomimo tylu złych rzeczy na linii Kaminari - Uchiha mimo wszystko są w stanie sobie zaufać i razem wykonywać zlecenia. Wszystko jest możliwe, niczego nie można wykluczać. Wystarczy być w tym wszystkim ostrożnym i z dystansem podchodzić do pewnych kwestii, analizować fakty. Tyle i aż tyle.
- Przykro mi, ale ja sam nic nie ustaliłem. Myślałem, że Wasze rodziny coś wiedzą... Co do mapy, tak, kupiłem Mapę Sogen i przekazałem ją Azumie. Chyba możemy ruszać, prawda?
Zapytał Anzou z lekkim ogniem w głosie. Jego obsesja na punkcie Muru znowu brała powoli górę. Nie wiedział, co go tam czeka, nie wiedział, co czeka go w wiosce, do której zmierza, jednak wszystko musi mieć jakiś sens. Podróż raczej nie będzie męcząca i obejdzie się bez większych komplikacji. Mapa z pewnością ją ułatwi. Kaminari był gotowy do tego by ruszyć z całą grupą w nieznane. Ku przygodzie.
- Stresujecie się? Mam nieodparte wrażenie, że wydarzy się coś, czego jeszcze w życiu nie doświadczyliśmy...
Anzou chciał rozpocząć otwartą dyskusję. Nie miał problemu z tym, by komunikować się ze swoimi rówieśnikami. Grali do jednej bramki. Ame był bardziej podejrzliwy, ale fakt istnienia samego Azumy chyba nieco uwiarygodnił Białowłosego w oczach Uchihy...
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1024
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Azuma »

Cierpliwie czekając na przybycie Anzou i Ame, nie spodziewał się najpierw ujrzeć tylko tego pierwszego. Myślał, że razem przyjdą, choć jak się głębiej nad tym zastanowił, nie umiał wyjaśnić dlaczego tak pomyślał. Może z tego powodu, że przy poprzednim spotkaniu z Anzou, proponował mu możliwośc zatrzymania się w rodzinnej posiadłości? Nie wnikał już głębiej w tą sprawę, przyjrzał się w zamian rzeczy jaką Kaminari trzymał w ręce.
- Mapa? Świetnie! Dziękuje Anzou-kun - entuzjastycznie podziękował, przyjmując podarek. Dość szybko skrawek papieru poszedł w ruch. Nie patyczkując się z nią, Azuma rozwinął pergamin na ziemi, uważnie lustrując poszczególne punkty. Już po chwili zlokalizował cel ich wyprawy. - Zobacz… to będzie tutaj - mruknął nie odrywając wzroku od kartograficznego dzieła. Palcem wyraźnie kreślił drogę jaka dzieliła ich od celu. - Droga będzie wiodła przez las.. a właściwie brak drogi, bo sami wytyczymy przejście - zauważył akurat w chwili przybycia Ame. Starszy kuzyn Azumy przeprosił za spóźnienie, co spotkało się z lekkim przytaknięciem Azumy jako wyraz zrozumienia i nie roztrząsania dalej tej sprawy.
- Mamy, Anzou-kun kupił. Własnie wytyczyłem ścieżkę. Po południu powinniśmy tam dotrzeć - spostrzegł, ostatni raz spoglądając w dzielący ich na mapie obszar. Nastepnie zwinął podarunek i wsadził mapę Sogen do torby.
- Ja również nie próżnowałem, ale jeżeli mam być szczery… Wolałbym, żeby tylko na wielkim gadaniu się skończyło. Mam jakieś… niemiłe przeczucie - zdradził lekko się krzywiąc przy tym wyrazie szczerości ze swojej strony. - Podpytałem ojca, jest shinobim. Niemniej on sam nie wiele więcej wie od nas. Nie zna szczegółów, wie tylko że te zdarzenie oczerniające Uchiha nie jest jednorazowym incydentem. To najwyraźniej zaplanowana akcja - chłodno spostrzegł, pozwalając by każdy z nich przetrawił ta informację wewnętrznie i miał czas na wyciągnięcie jakichś wniosków.
- Dobra, nie tracmy więcej czasu. Ruszajmy - zaproponował, a gdy nie spotkało się to z protestem chłopaków, cała trójka wymaszerowała w kierunku Shikimury. - Jak zgłodniejecie to mówcie. Ulepiłem dla nas kilka kulek ryżowych z rana - rzucił, kątem oka zerkając na Ame, bo to ten z ich całej trójki wyglądał na najmniej wyspanego i jednocześnie być może głodnego bo z uwagi na pośpiech, będącego bez śniadania.

0 x
Awatar użytkownika
Nana
Posty: 811
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 23
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Re: Szlak transportowy

Post autor: Nana »

Nana wyruszyła w drogę. Zostawiła mur za sobą. Czy zamierzała tam powrócić? Na pewno! Miejsce wywarło na niej duże wrażenie. Było ciekawe, inne i niebezpieczne. Teraz jednak skupiała się na swoim treningu. Podróż była dla niej ciekawą odmianą. Chętnie skorzystała z pobliskiego szlaku transportowego idąc przed siebie. Nie dłużyło jej się, lubiła spędzać czas na świeżym powietrzu. Ile szła? Ciężko powiedzieć. Nie spieszyła się, robiła przerwy, odpoczywała po ciężkiej walce z bestiami za murem. Na szczęście nie odniosła ran. Tak na prawdę była jedynie zmęczona. Dlatego traktowała podróż jako formę spaceru i odpoczynku. Tak dla zdrowia!

zt
Dokąd: Kaigen
Przez: Midori
Środek transportu: pieszo
Czas podróży: 60 min
0 x
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Ryuujin
Martwa postać
Posty: 361
Rejestracja: 29 kwie 2021, o 14:42
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częściowo spięte w kucyk, reszta puszczona luzem
przez co jeden kosmyk zasłania lekko lewą część twarzy. Spore płatki uszu w
których znajdują się duże, okrągłe czarne kolczyki. Ubiera się w stylu buddyjskich mnichów.
GG/Discord: Aogiri#3463
Multikonta: Zenin Toji

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ryuujin »

0 x
Obrazek
Słowa|BattleTheme | +18 | Theme|Myśli
Jeśli to czytasz to chciałbym Ci życzyć cudownego dnia! ❤️
Lepiej tu nie zaglądać.
BabyRyuujin
Awatar użytkownika
Kaiho
Martwa postać
Posty: 331
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 14:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Doko
Krótki wygląd: - Inuzukowe, zielone ślepia
- Cienka, pionowa blizna na lewym oku
- Proste, długie włosy, część zapleciona w warkoczyki
- Niski
GG/Discord: Angel Sanada #9776
Multikonta: Koala, Yugen
Aktualna postać: Yugen

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kaiho »

Stara, dobra Kyo dzielnie niosła torby zarówno za siebie jak i za Kaiho, któremu towarzyszyła. Sroga zima pizgała każdemu po równo - i za to ją można było kochać! Jak i za to kochało się to paskudne miasto, jakim było Sogen. Wita cię słodyczą ust, tylko po to, by pożegnać plaskaczem w twarz. Chociaż tym razem... tym razem jakoś wychodziło się stąd lżej. Lekkość miała to do siebie, że wydawała się człowiekowi dobra, pozytywna. A potem ktoś, kogo spotykasz na ławce w parku podchodzi do ciebie i pyta - mogę się wyspowiadać? Wiesz, miałem ciężkie życie. Płynęło przez niego wiele smutków. Ale dziś - dziś czuję się lekki. Dziś nie mam obaw i nie mam już smutków. To taki dzień, w którym człowiek może umrzeć. To nie była lekkość, która niosłaby ze sobą uśmiech na ustach. I można dywagować nad tym, czy więc nie była gorsza (a może lepsza?) od ludzkich zmartwień i smutków.
Nie płynęły słowa między nim i wilczycą, kiedy szedł szlakiem. Pocieszał go tylko wiatr kołyszący drzewami, które nagie, pozbawione liści, nie miały się nawet jak przed nim obronić. Dziwne, że to właśnie te wielkie, stare dęby łamały wichury, a trawa ledwo uginała się pod jego dotykiem jak kochanka pod ciepłą dłonią. Gięła się i szemrała, wydawała się wręcz chichotać, gdy wiatr czesał te zielone włosy ziemi. Wichura, przed którą ludzie chowali się do domów, dla niej była ledwo pieszczotą. A dla Kaiho był to po prostu zimny wiatr, przed którym broniło się obejmowaniem rąk wokół kruchych ramion. Drżeniem ciała i myślą, że przyjemnie byłoby się zakopać pod skórę przed kominkiem i tak przezimować. Przespać.
Mimo tego, jak miły i serdeczny był Atasuke, Kaiho dobrze wiedział, że to miasto będzie mu się kojarzyło tylko gorzej. Wiedział, że nigdy nie pójdzie już do karczmy O no Shi. Że nie będzie chciał przejść się parkiem, do którego poszedł, żeby wyczyścić myśli. I że te przykre słowa strażnika wbiją się do jego głowy jak kolejna szpila. Można udawać - to nie ma znaczenia. Że przecież skoro jedni o tobie zapominają, bo jesteś jedną z wielu anonimowych twarzy, to ty też możesz zapomnieć. Musisz zapomnieć. Ale po cichu może o mnie pomyślisz, kiedy innej oddasz te czarne oczy..?
[z/t]

Dokąd: Antai
Przez: drogę, lasy, pola i łąki. Może nawet rzekę.
Środek transportu: ręce
Czas podróży: 30min
0 x
Obrazek
Love, don't get in the way
Of this game I was born to play
Your feelings, they can't have a say
In this game you're either hunter or prey.


phbankgłosa to cały art od Kaisy ♥
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Ryuujin
Martwa postać
Posty: 361
Rejestracja: 29 kwie 2021, o 14:42
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częściowo spięte w kucyk, reszta puszczona luzem
przez co jeden kosmyk zasłania lekko lewą część twarzy. Spore płatki uszu w
których znajdują się duże, okrągłe czarne kolczyki. Ubiera się w stylu buddyjskich mnichów.
GG/Discord: Aogiri#3463
Multikonta: Zenin Toji

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ryuujin »

0 x
Obrazek
Słowa|BattleTheme | +18 | Theme|Myśli
Jeśli to czytasz to chciałbym Ci życzyć cudownego dnia! ❤️
Lepiej tu nie zaglądać.
BabyRyuujin
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Ryuujin
Martwa postać
Posty: 361
Rejestracja: 29 kwie 2021, o 14:42
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częściowo spięte w kucyk, reszta puszczona luzem
przez co jeden kosmyk zasłania lekko lewą część twarzy. Spore płatki uszu w
których znajdują się duże, okrągłe czarne kolczyki. Ubiera się w stylu buddyjskich mnichów.
GG/Discord: Aogiri#3463
Multikonta: Zenin Toji

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ryuujin »

0 x
Obrazek
Słowa|BattleTheme | +18 | Theme|Myśli
Jeśli to czytasz to chciałbym Ci życzyć cudownego dnia! ❤️
Lepiej tu nie zaglądać.
BabyRyuujin
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Ryuujin
Martwa postać
Posty: 361
Rejestracja: 29 kwie 2021, o 14:42
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częściowo spięte w kucyk, reszta puszczona luzem
przez co jeden kosmyk zasłania lekko lewą część twarzy. Spore płatki uszu w
których znajdują się duże, okrągłe czarne kolczyki. Ubiera się w stylu buddyjskich mnichów.
GG/Discord: Aogiri#3463
Multikonta: Zenin Toji

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ryuujin »

0 x
Obrazek
Słowa|BattleTheme | +18 | Theme|Myśli
Jeśli to czytasz to chciałbym Ci życzyć cudownego dnia! ❤️
Lepiej tu nie zaglądać.
BabyRyuujin
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sogen”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości