Czwarta Rocznica Shinobi War

Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3870
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Boyos »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Tsukune »

Ja chyba wybiorę Natsume.

Oby Forum rosło coraz bardziej jak drzewo. By każdy rok był zmianą na lepsze
0 x
Awatar użytkownika
Shikarui
Postać porzucona
Posty: 2078
Rejestracja: 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Sentoki | Lotka
Krótki wygląd: - Czarne, długie włosy; w jednym paśmie opadającym na prawą pierś ma wplecione kolorowe, drewniane koraliki
- Lewe oko w kolorze lawendy
- Na prawym oku nosi opaskę
- Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Łuk, kołczan ze strzałami, zbroja, płaszcz, torba na tyłku, kabura na prawym udzie, wakizashi przy lewym boku i za plecami na poziomie pasa, średni zwój, mały zwój przy kaburze,
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Koala

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Shikarui »

Bardzo cieszę, że SW nadal trwa i ma się dobrze ♥ To najlepszy PBF, na jakim miałam okazję się znaleźć. I jedyny, na którym gram już tyle czasu. A chwila minęła. Ile to już od czasu zarejestrowania się po raz pierwszy i bycia zjeżdżaną przez dziwaczny styl pisania..? <4head> Złote czasy początków. Ciągle bawię się tutaj świetnie i chociaż czasami mam chęć do zmiany klimatu, to mimo wszystko SW jest jednym z tych miejsc, do których zawsze wracam. No, pomijając fakt, że za bardzo nie odchodzę >:V Poza jednym maluczkim załamaniem. Całe szczęście, że Venus czuwała i mi wtedy nie skasowała konta! Nie oszukując się jedną z rzeczy, która tutaj człowieka trzyma są ludzie, dla których chce się wprowadzać zmiany, ulepszać forum i pracować nad nim (: Przede wszystkim - chce się tutaj spędzać czas. Za wspólne budowanie atmosfery, wzloty i upadki, chciałabym wszystkim bardzo podziękować ♥ Mam nadzieję, że będziemy się tutaj wspólnie bawili jeszcze przez długie lata, w zrozumieniu dla błędów swoich i cudzych, w docenieniu starań innych, w śmiechu i luziku z czaciku.
Wszystkiego najlepszego, forko! ♥ Żyj nam długo i szczęśliwie, póki my żyjemy! ♥
0 x
Obrazek

Fine.
Let me be Your villain.
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Yami »

Walić życzenia, dawać PH <feelsgoodman>

Yoichi
0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Numa »

No zobaczymy, czym tym razem mnie wkopią :c Natsune bo cesarz jest tylko jeden.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, w końcu to też urodziny ;p
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Kana Yuki

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Kana Yuki »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Naoki »

hmmm, wybieram Yoshimitsu. W końcu to on ubił moją pierwszą postać, więc tym razem może przyniesie mi szczęście ;) a jak nie to trudno.

Fajnie jest być na tym forum kolejną rocznicę, całkiem miło spędza się tutaj czas i w sumie samo forum sporo mi pomogło ;)
Wszystkiego najlepszego i do następnej rocznicy.
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Keion »

Stawiam na Ichirou.

Nie będę się rozpisywać, po prostu życzę żeby tych rocznic na forum było jak najwięcej i żeby graczy przybywało, a nie ubywało ;)
0 x
Harruchi

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Harruchi »

Nie znam się, to biorę pierwszego z brzegu: Ichirou.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Uchiha Masako »

Zaryzykuję Natsume.

Wszystkiego dobrego! Kampai!
0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Ame
Postać porzucona
Posty: 646
Rejestracja: 11 sty 2018, o 21:22
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: jak na av
Widoczny ekwipunek: *Zanbato na plecach
*Miecz obosieczny przy pasie
*Torba na zadzie

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Ame »

No to życzę następnych przegranych lat, wielu dobrych postaci, mało deadów, fajnej fabułki i cukierka "kukułki"


Biorę Ichirou bo lubi koty.
0 x
Przez miesiące, patrzył na pełny lili wodnej staw i stawał się świadom, że nie może być to zwykły rekin morski. Element, który zmienił jego charakter to wlasnie wybor bestii. Kiedy wrócił był nieco inny. Nie posiadał jeszcze paktu, jednak już do czegoś się zobowiązał, reprezentowania cechy tego zwierzęcia swoim nastawieniem. - Hakai o Ame. Obrazek
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1029
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Takashi »

Jestem tu od niedawna, a już na tym etapie mogę śmiało stwierdzić, że gra przynosi mi wiele przyjemności i nie mogę się doczekać każdego następnego posta. Fajna odskocznia od szarej codzienności, tutaj po prostu chce się być. Forum stale się rozwija i na pewno nie przestanie z taką ilością graczy szczególnie ze względu na to, że ciągle przychodzą nowi, a dzienna ilość postów znacząco wybiegła poza moje wszelkie oczekiwania początkującego. Oby tak dalej! :)
Mam nadzieję, że progres nie będzie ustępował, że nowi gracze będą się stale pojawiać, że wszystko to trwać będzie jak najdłużej i w jak najlepszej atmosferze, tego życzę zarówno forum samemu w sobie, administracji oraz graczom.
A ze wszystkich jegomościów wybieram Natsume. Nie jestem w temacie, więc losowałem :v
0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbankbrudnopis

Obrazek
Awatar użytkownika
Kisho
Gracz nieobecny
Posty: 455
Rejestracja: 19 paź 2016, o 19:49
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie brązowo-blond włosy, błękitne oczy, jasna karnacja, czarne spodnie, czerwono-czarna bluza i jasnobrązowy bezrękawnik z kominem
Widoczny ekwipunek: kabura na broń (na prawym udzie) i torba (na lewym pośladku)

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Kisho »

Czekajcie, to już? Kolejna rocznica? Roczek minął, a ja mam wrażenie, że Kisiak stoi tam gdzie stał...
Ludki wy moje, życzę udanego farmienia PH i widzimy się za rok!

Natsume, wybieram cie!
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Oshi
Martwa postać
Posty: 669
Rejestracja: 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasie.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Multikonta: O.O

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Oshi »

Sądzę że kolejnych moich rymowanych życzeń to forum nie wytrzyma... Więc tak po staremu aby do przodu i niech hajs się zgadza :)

Wybieram Yoichi, bo ze wszystkich wymienionych tylko jego nie kojarzę
0 x
Towarzysz podróży •<~

Obrazek
•Imię: Burū
•Wiek: 5 lat
•Płeć: Męska
•Wielkość: 80 cm
...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Murai

Re: Czwarta Rocznica Shinobi War

Post autor: Murai »

Proszę mnie nie cytować, peszę się teraz.

No dziękuję serdecznie za to że forum jeszcze istnieje. Poszedłem tutaj szukać schronu, a znalazłem ładny pokój. Biednie wyposażony no ale trafiłem na wyborną grupę budowlańców do której dołączyłem bez jakiejkolwiek praktyki.

No generalnie cieszę się z tego gdzie to forum jest, a może być i jeszcze lepiej. Właściwie to jest lepiej z każdą kolejną zmianą i reworkiem. I być tego częścią to ogromna satysfakcja, ogromna przyjemność i generalnie ogromny zaszczyt.

Biorę Muraia. Ktoś tutaj musi uprawiać narcyzym. Albo autozachwyt. Albo jeszcze coś innego, ale nie mogę tego napisać przez pozycję Administratora.

Szalomka.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości