Domek Tsukune

Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Obrazek

Dom jest średniej wielkości gdyś kiedyś zajmowała go 4 osobowa rodzinka z której 3 osoby już są martwe. Z zewnątrz dom wygląda staroświecko i jest nieco podniszczony. Wchodząc do środka zaskakuje jego ogrom. Dzięki dobremu umeblowaniu wnętrze wydaje się o wiele większe. Znajdują się tu 3 sypialnie, 2 łazienki oraz sporawa kuchnia. Jest także wyjście do niewielkiego acz pięknego ogrodu.

Znajduje się tu też od niedawna piwnica powstała dzięki pomocy techniki ziemnej przyjaciółki chłopaka. Niestety jednak należy jeszcze tą piwnicę nieco wykończyć.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

W końcu po bardzo długim czasie nieodwiedzania swojego domku wróciłem do niego ze zwierzakiem jako dodatkiem. Pod drzwiami zobaczyłem jakąś paczkę, zgarnąłem ją i wszedłem do środka. Tam odstawiłem zwierzaka na podłogę a pudełko na stolik, a skrzypce zawiesiłem na krześle i poszedłem przygotować sobie posiłek w kuchni. Gdy przygotowałem sobie kanapki, picie oraz posiłek dla swojego zwierzaka swe jedzonko postawiłem na stoliku a na ziemi posiłek dla miniaturowej pandy. Postanowiłem otworzyć pudełko i widząc jego zawartość uniosłem brew do góry widząc tam dziwne zabawki. Zamknąłem pudełko i schowałem je do szafy. Gdy wróciłem usiadłem przy stole i spokojnie sobie zacząłem jeść
-Powinienem trochę sobie potrenować jak zjem pomyślałem i przypomniałem sobie iż posiadam pewną książkę którą wypożyczyłem z biblioteki. Po zjedzeniu i wypiciu herbaty umyłem naczynia i poszedłem poszukać w pokoju owej książki. Gdy ją znalazłem zacząłem czytać
  Ukryty tekst
-No to by było na tyle tej nauki powiedziałem do siebie przeciągając się, odstawiłem książkę i gdy się przebrałem udałem się spać.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Następnego dnia wstałem sobie spokojnie w końcu niby jak inaczej miałem wstać. Oczywiście nim zszedłem z łóżka zdjąłem z brzucha miniaturową pandę która widocznie w nocy na mnie wlazła. Widocznie szybko się do mnie owe zwierzątko przywiązało. Gdy położyłem je na łóżku, wstałem i udałem się do łazienki aby umyć twarz. Gdy ją wytarłem ubrałem się i zszedłem do kuchni przygotować sobie śniadanie oraz kilka dodatkowych kanapek aby mieć co jeść podczas treningu. Przekąsiłem sobie śniadanko oraz napiłem herbaty by po chwili wyjść do ogrodu i usiąść przy ścianie.
  Ukryty tekst
Wytarłem pot z czoła gdy opanowałem jutsu które chciałem. Nie spodziewałem się, a może raczej zapomniałem ile to godzin minęło od rozpoczęcia. Wstałem, przeciągnąłem się i lekko porozciągałem, wróciłem do domu, przegryzłem sobie przygotowane wcześniej kanapki, napiłem się i postanowiłem lekko zdrzemnąć by odzyskać energię.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Po krótkiej drzemce postanowiłem udać się do sklepu po trochę potrzebnego sprzętu do walki, chociaż w tej chwili potrzebuję tego tylko do nauczenia się pewnego jutsu. Gdy wstałem przeciągnąłem się, przewiesiłem futerał przez plecy i wyszedłem z domu zamykając za sobą drzwi i kierując się do sklepów.
[z/t]
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

No i jak ustaliłem po krótkich zakupach wróciłem do domu. Gdy wszedłem do środka ruszyłem spokojnie do ogrodu aby przygotować się do treningu
-Tyle kasy aby opanować jedną technikę co za debilizm-powiedziałem do siebie i westchnąłem w załamaniu na to. Pokręciłem lekko karkiem idąc do ogrodu.
  Ukryty tekst
-W końcu przyszłą pora coś wszamać po treningu i się napić i jak powiedziałem tak też zrobiłem, schowałem osprzęt, wszedłem do domu, przegryzłem kanapkę, łyknąłem kilka czarek sake i znowu postanowiłem się zdrzemnąć.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

I po kolejnej krótkiej drzemce postanowiłem znowu się czegoś nauczyć a raczej stworzyć swoją własną interpretację pewnej techniki. Ale po kolei. Gdy się obudziłem postanowiłem wpierw coś przegryźć oraz nakarmić swojego zwierzaka. Tak więc przygotowałem owe dwa posiłki. Gdy zjadłem swój posiłek umyłem naczynie i po wytarciu dłoni jak ostatnio miałem w zwyczaju udałem się do ogrodu aby poćwiczyć gdyż przez spory okres czasu tego nie robiłem.
  Ukryty tekst
-No trening był męczący jak zwykle powiedziałem do siebie i siedząc tak odpoczywam sobie
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

No i po odpoczynku przyszła kolej pomyśleć znowu nad modyfikacją pewnej techniki. Trzeba było pomyśleć co sobie zmodernizować w końcu nie wszystko jest do tego dobre. Rozmyślałem tak pewien czas ale nie wiele mi z tego wyszło więc po prostu postanowiłem po improwizować.
  Ukryty tekst
Gdy w końcu opanowałem technikę postanowiłem wrócić do domu. Tam zjadłem coś, wypiłem no i udałem się do łazienki gdzie po umyciu, wytarciu i przebraniu położyłem się spać.
0 x
Haruyasu

Re: Domek Tsukune

Post autor: Haruyasu »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Pogoda jak to bywa jest zmienna bardziej niż kobieta. Niedawno przy treningu jeszcze była całkiem ładna noc lecz nawet nie zauważyłem gdy pogoda zrobiła się paskudna. Mimo wycieńczenia przy treningu jakoś nie czułem się zmęczony. A może byłem tak zmęczony że nie czułem że jestem zmęczony? Czy takie coś jest w ogóle możliwe? Tego jednak nie dane mi było się dowiedzieć gdyż gdy wiatr cichł czułem większą senność. Nim się zorientowałem obraz sufitu mi się całkowicie rozmył ... i po prostu zasnąłem. Odpoczywałem tak słuchając szumu wiatru który zaczął coś do mnie mówić! Widocznie musiałem być bardzo zmęczony. Niezbyt rozumiałem co mają znaczyć te słowa a może po prostu nie chciałem zagłębiać się w to ze zmęczenia? Zapewne przez to że drzemałem nie chciałem o tym myśleć
-W końcu i tak ci przypomnę to co słyszałeś usłyszałem w głowie swoje alter ego. Nawet śpiąc czasem nie daje mi spokoju. Jednak czasem to bywało przydatne lecz częściej to irytowało. Gdy głosy wiatru przestały do mnie mówić przekręciłem się na bok.
0 x
Haruyasu

Re: Domek Tsukune

Post autor: Haruyasu »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Cóż dzisiejsza noc raczej nie będzie taką w której sobie odpocznę. O nie ktoś widocznie postanowił sobie mnie wkurwić jednak sam nie wiedziałem czemu nie miałem ochoty się budzić. Zapewne to zmęczenie sprawiało że nie miałem ochoty otwierać oczu i się budzić. Gdy leżałem na boku było cicho jednak nie trwało to długo tylko kilka chwil gdy znowu wiatr zaczął do mnie gadać...Jak nic odpierdalało mi coraz bardziej i bardziej, jednak jakoś to nie było nic nadzwyczajnego będąc zmęczonym prawda? Prawda
-Tak pamiętam te słowa. Pamiętam nawet kiedy je usłyszałem. Nie wiem kim lub czym jesteś ale z łaski swojej albo mnie obudź albo daj mi zasnąć i wtedy sobie pogadamy w mojej głowie razem z moim durnym alter ego pomyślałem jakby co kolwiek miało mi to dać jakby w ogóle wiatr miałby to słyszeć.
-Ej ja to wszystko słyszę. I sam jesteś durny skoro obrażasz mnie to obrażasz samego siebie debilu usłyszałem znowu swoje alter ego
-W takim razie skoro ty obrażasz mnie to i obrażasz siebie odgryzłem się a na moich wargach pojawił się lekki wredny uśmieszek
... na swoje odgryzienie się nie usłyszałem żadnej wypowiedzi...gdyby to była jakaś bajka zapewne zobaczyłbym trzy kropeczki które pojawiają się po jednej. Jak to miałem w swoim zwyczaju zaciekawiłem się słowami wiatru jednak nie chciało mi się tego okazywać. Przecież spałem więc nie za bardzo miałem też jak okazać ciekawość. Jednak przypuszczałem iż jak się obudzę to ten a raczej tą dziwną noc zapamiętam na długo...albo szybko o niej zapomnę i będę czasem ją sobie przypominał...jak często to bywało z innymi rzeczami które nagle od niechcenia sobie przypominałem od tak.
0 x
Haruyasu

Re: Domek Tsukune

Post autor: Haruyasu »

[5/15]
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Moje alter ego mi nie odpowiedziało. Z początku się tym nie przejąłem w końcu widocznie nie miał dobrej riposty na to. Jednak im dłużej tak było tym bardziej czułem się...dziwnie? a może nieswojo? Przez kilka lat ten "gość" mi towarzyszył i się do niego przyzwyczaiłem. Irytował mnie to fakt, wkurwiał? I to jeszcze jak. Często marzyłem aby się zamknął i dał mi spokój. A teraz gdy to nastało czy się cieszyłem? Czy naprawdę było to czego chciałem?
-Rany zachowuję się jak jakiś dzieciak którego piesek gdzieś poszedł i już za nim tęskni. Chyba za bardzo się przyzwyczaiłem do tego głosu. Mimo tego jak bardzo mnie irytował było z kim pogadać i się pokłócić. Na pewno nie chciałem stać się tak szalony jak ten moje drugie ja...ale często się przydawało. Czyżbym zrozumiał że mimo wszystko już taki się stałem jak on i nie jest mi potrzebny? A może jednak po prostu postanowił dać mi trochę samotności o którą prosiłem? W sumie nie jestem sam bo mam mini pandę ale z nią nie pogadam. Rany za dużo teraz myślę może powinienem ochłonąć i na spokojnie się zastanowić i przemyśleć to co się wydarzyło? To by było najlepsze wyjście...jednak coś nie daje mi spokoju tylko co przez moją głowę przeszło wiele różnych myśli. Głównie związane były z moim alter ego lecz też czymś co mnie niepokoiło...tylko czym lub kim jest ten odczuwany niepokój? Tego chyba się na razie nie dowiem.
0 x
Haruyasu

Re: Domek Tsukune

Post autor: Haruyasu »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Po myślach jakie wcześniej miałem w głowie nadeszły wspomnienia. Dawne których nie chciałem wspominać bo wywoływały ból? Nie to nie było to, mówiłem a nawet o tym wspominałem i nic mi nie było...to czemu teraz? Czemu w tej chwili? Czy to jakaś kara a może technika? Nie wiem. Lecz wiedziałem a raczej poczułem jedno...jak po moich policzkach płyną łzy. To uczucie sprawiło że zacząłem się śmiać w duchu. Czemu? Może dla tego że po zostaniu uratowanym wypłakałem się na wiele lat? A może po prostu to sprawiło że nie chciałem płakać by osoby jakie straciłem się mną nie martwiły? Głupota, ale każdy jest na swój sposób głupi i głupi pozostanie. Naszły mnie kolejne myśli. Dotyczyły shinobiego jaki nauczył mnie uwalniania się z więzów. Czemu mu nie podziękowałem? Może uznałem że to nie będzie odpowiednie? Wróciłem wspomnieniami do tamtych dni. Miałem wrażenie jakbym widział je inaczej a raczej z innej perspektywy. Gdy dotasłem wspomnieniami do chwili gdy obudziłem się w szpitalu i spojrzałew w jego puste oczy zrozumiałem. Zwykłe "dziękuję" nie wystarczx. Jedyne podziękowania jakie by chciał to abym stał się silny i go zabił. Wtedy też stworzyłem alter ego które towarzyszyło mi do dziś. Zrozumiałem też że to moje alter ja miało mi pokazać jaki mogę się stać. Lecz teraz się już tego nie dowiem. Chociaż skoro w pewnym sensie sam je stworzyłem i nieświadomie oddaliłem od siebie to mogę je sprowadzić. Lecz czy to był dobry pomysł? Oczywiście nie. Jednak mimo iż był irytujący i mnie wkur...denerwował to była i jest część mnie. Pokazywał mi kim mogę się stac, udawadniał mi ile moje ciało mogłoby znieść...lecz to ode mnie zależał wybór czy bym taki się stał. Lecz teraz to wszystko przepadło. Jednak czy aby na pewno nie będę mógł zdecydować czy chcę być jak moje alter ego? Tego jeszcze nie wiedziałem lecz miałem nadzieję że cędę mógł sam podjąć decyzję kim się stanę
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tereny mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości