Lokal "Czarna Perła"

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Shiyasu
Postać porzucona
Posty: 119
Rejestracja: 20 lut 2020, o 14:03
Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: White Rabbit
Widoczny ekwipunek: Czerwony płaszcz z kapturem, wakizashi przy pasie.
GG/Discord: 12377440
Lokalizacja: tuż obok

Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Shiyasu »

0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Gundan »

Gdy wychodziłem z domu wyjść miałem po prostu na spacer jednak ten się przeciągnął ze względu na spokój panujący w mieście. Przeciągnął się do tego stopnia, że piękne bezchmurne, błękitne niebo przybrało barwę ciemnego granatu który rozświetlały liczne gwiazdy i księżyc.
Wstępnie miałem udać się bezpośrednio do domu jednak los chciał, że czystym przypadkiem znalazłem się niedaleko "Czarnej Perły" w której istniała szansa na spotkanie jakiś starych druhów, wymienienie się informacjami czy ewentualnie znalezienie jakiegoś zajęcia. O tym ostatnim w prawdzie mówiąc nawet nie myślałem ale skoro już tu byłem postanowiłem zajrzeć więc zaraz po przywitaniu się z ochroną przekroczyłem progi tego miejsca.
Nie bywałem tu zbyt często więc wystrój za każdym razem robił na mnie nie małe wrażenie, w środku nie było zbyt wielu gości przez co moja uwaga bardzo szybko skupiła się na białowłosym mężczyźnie odzianym w czerń. Nie wyglądał za bardzo na mieszczucha, a ciemnym kolorem skóry wyróżniał się na tle wszystkich obecnych. Postanowiłem zamówić sobie coś do picia, ot zwykłą wodę nic poza tym i ruszyłem w jego stronę.
- Mogę się dosiąść? - zapytałem z uprzejmym uśmiecham na twarzy, choć prawdę mówiąc pytanie było bardziej retoryczne ponieważ bez zważania na odpowiedź zająłem miejsce obok. - O wybacz, gdzie moje maniery nazywam się Gundan, a ty? Po zadanym pytaniu wziąłem łyk wody i rozejrzałem się po wnętrzu.
- Bardzo ładne miejsce prawda? Mimo, że należy do mojej rodziny zawsze robi na mnie wrażenie gdy tu przychodzę. - tym pytaniem postanowiłem sprawdzić z kim mam aktualnie przyjemność z bratem czy może z nikim godnym szczególnej uwagi.
0 x
Awatar użytkownika
Shiyasu
Postać porzucona
Posty: 119
Rejestracja: 20 lut 2020, o 14:03
Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: White Rabbit
Widoczny ekwipunek: Czerwony płaszcz z kapturem, wakizashi przy pasie.
GG/Discord: 12377440
Lokalizacja: tuż obok

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Shiyasu »

0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Gundan »

Spojrzałem lekko zdziwiony na mojego rozmówce po czym lekko się zaśmiałem słysząc jego odpowiedź. W końcu nie trzeba było dużo aby i od niego uzyskać jasnej deklaracji przynależności do rodziny no ale cóż tak już czasem bywa, że widzimy drzazgę w oku brata, a belki we własnym już nie.
Wzrok przeniosłem na barmana gdy zapytał o moje zamówienie na co zareagowałem uśmiechem. Bardzo dziwnie było z nim rozmawiać, odnosiłem wrażenie rozmowy ze ścianą.
- Szklanka wody wystarczy, dziękuję. - ponownie skupiłem uwagę na charakterystycznym bracie - Gdyby każdy miał świadomość do kogo należy lokal raczej długo by nie stał, nie uważasz? No ale nie mam w zwyczaju wdawać się w niepotrzebne słowne przepychanki bracie... Wybacz chyba nie dosłyszałem jak się nazywasz?
Facet zdawał się mało sympatyczny, możliwe że trochę na bakier z dobrym wychowaniem jednak łączyła nas rodzina, więc uznałem że dobrym pomysłem będzie co nieco się o nim dowiedzieć. Ot na przyszłość lepiej znać swoich by przez pomyłkę ich nie trafić. Ciekawe czy jest silniejszy ode mnie? Po wyglądzie raczej na takiego nie wygląda jednak kto tam wie cicha woda brzegi rwie jak to się mówi. Możliwe, że jest kimś pokroju Tanjirou...ciekawe co go tu sprowadziło?
Odebrałem swoje zamówienie, dziękując zwykłym skinięciem głową po czym wziąłem łyk żeby przepłukać gardło. Mam tylko nadzieję, że nie wpakuję się w coś zaraz jak poprzednio. Choć znając moje szczęście lepiej mieć oczy dookoła głowy.
0 x
Awatar użytkownika
Shiyasu
Postać porzucona
Posty: 119
Rejestracja: 20 lut 2020, o 14:03
Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: White Rabbit
Widoczny ekwipunek: Czerwony płaszcz z kapturem, wakizashi przy pasie.
GG/Discord: 12377440
Lokalizacja: tuż obok

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Shiyasu »

0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Gundan »

Mieliśmy nieco odmienne zdanie, co do niektórych kwestii jednak jak wspomniałem wcześniej Shiyasu nie miałem ochoty na słowne przepychanki więc w odpowiedź znów się tylko lekko zaśmiałem i machnąłem ręką. Oczywiście mój śmiech nie był w żaden sposób drwiący czy lekceważący, ot zwykły śmiech jak bym usłyszał naprawdę dobry żart.
- Miło mi cię poznać, nic dziwnego że się nie kojarzyliśmy skoro obaj nie stoimy zbyt wysoko w tym łańcuchu pokarmowym. Zakładam też, że raczej nie masz ochoty opowiadać czym był ten niefortunny zbieg okoliczności więc nie będę wypytywał ale podoba mi się te podejście. Też nie zamierzam być całe życie tu gdzie jestem, myślę że musimy po prostu udowodnić jakoś swoją przydatność. - rozgadałem się trochę ale to możliwe, że przez to iż nie codziennie miałem możliwość ot tak sobie z kimś porozmawiać i większość wolnego czasu spędzałem raczej samotnie. Pociągnąłem solidny łyk wody zastanawiając się chwilę nad tym o co powinienem zapytać. Niestety nie byłem zbyt dobry w prowadzeniu tego typu rozmów.
- Jednak wiesz, Shiyasu zastanawia mnie skoro zostałeś zdegradowany jakie stanowisko zajmowałeś wcześniej? Wiem, że to trochę nietaktowne z mojej strony jednak zastanawiałem się jak silny jesteś. - doskonale zdawałem sobie sprawę, że moje pytanie może zostać zbyte bądź uznane za niestosowne jednak ciekawość wygrała. Zapytałem szybciej niż zdałem sobie z tego sprawę. Może nie strzeli focha, chociaż kto wie...hahahaha...może faktycznie mam czasem za długi język? Interesująca z niego postać i ten niefortunny zbieg okoliczności, ciekawe, naprawdę ciekawe.
0 x
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Jun'ichi »

0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Shiyasu
Postać porzucona
Posty: 119
Rejestracja: 20 lut 2020, o 14:03
Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: White Rabbit
Widoczny ekwipunek: Czerwony płaszcz z kapturem, wakizashi przy pasie.
GG/Discord: 12377440
Lokalizacja: tuż obok

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Shiyasu »

0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Gundan »

Shiyasu ogólnie rzecz biorąc nie wypadał tak źle w moich oczach. Był specyficzny ale i ja nie należałem do większości, wysłuchiwałem uważnie opowieści mojego brata. Niestety zamiast odpowiedzi zrodziła ona więcej pytań jednak nie chciałem ponownie wykazywać się nie taktem. Dlatego uznałem, że przynajmniej póki co nie będę prowadził przesłuchania.
- Rozumiem. - odparłem krótko, bo moją (ale jak się okazało nie tylko moją) uwagę przykuli nowi goście. Mały i duży, z bandażem owiniętym wokół ręki. Odziani w czerwień przybysze skierowali się w ku dolnej części lokalu co mogło, nie musiało, świadczyć że też są częścią naszej uroczej rodzinki.
Czy mogli to być Ro i Tanjirou? Ro niedawno ucierpiał w rękę przez tamtego Króla Olbrzymów... - pomyślałem obserwując ich kątem oka. Gdybym miał pewność to bym machnął w ich stronę na powitanie jednak nie chciałem w razie pomyłki wyjść na skończonego idiotę przed kimś kto w moim mniemaniu nie miał najlepszej opinii na mój temat.
Całe szczęście Shiyasu ich nie zignorował i zapytał karczmarza, który w sumie mógłby wiedzieć takie rzeczy. Dlatego od razu po pytaniu całą uwagę przeniosłem na tego gości. Choć nie ukrywam nie, że jakoś nigdy nie lubiłem patrzeć na tą kamienną twarz. Było to takie nienaturalne, że w pewnym stopniu mnie przerażało. Może wypadało by pójść za nimi? Ciekawe co ich tu sprowadza? Chociaż znając Tanjirou zaraz znowu by mnie posądzał za szpiegostwo....z drugiej strony Shiyasu był kiedyś wyżej, a nie kojarzy tych osób...czyżby szpiedzy? Poruszają się zazwyczaj w parach, to by się zgadzało. Pomyślałem oczekując odpowiedzi od naszego wyzbytego emocji "kolegi".
0 x
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Jun'ichi »

0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Gundan »

Jak się okazało ów dwójka to faktycznie byli moi ostatni współpracownicy, jednak niestety nie zdołałem w porę ich zawołać, że zapytać co ich tu sprowadza. Mimo to od barmana dowiedziałem się jeszcze jednej ważnej rzeczy. Jeden z najlepszych duetów? Ciekawe czy w takim wypadku mogę liczyć na awans w najbliższym czasie... Przeszło mi przez myśl gdy spoglądałem jak znikają za drzwiami.
- Tanjorou i Ro, tak mi się wydawało przez ten bandaż u Ro, że to mogą być oni. Ciekawe co ich tu sprowadza. - powiedziałem jakby bardziej do siebie niż do moich rozmówców.
W tym czasie pojawiła się kolejna osoba. Tłoczno tu jak na taką porę. Wyglądał jakby wrócił z niezłej imprezy, cały poobijany i podrapany. To co jednak zwróciło moją szczególną uwagę to poparzenia. W końcu jak często po rozróbie w karczmach kończy się z czymś takim? No przynajmniej na moje nie za często. Nawet w "Szkarłatnej Spelunie" takie rzeczy nie są częste.
Spojrzałem na Shiyasu potem znowu na Skwarka, wypiłem jednym dużym łykiem całą swoją wodę i wstałem spokojnym krokiem przesiadając się nieco bliżej tego jegomościa.
- Jeszcze jedną kolejkę dla tego pana na mój koszt. - zwróciłem się do Yao - Nie wyglądasz za dobrze kolego, wpadłeś na jakiś zbójów czy żona z kochanką zastała? Postanowiłem trochę pogadać i z tą osobą, a nóż widelec może zna jakieś ciekawe plotki bądź po kilku głębszych może nawet powie bez ogródek co mu się stało. W końcu alkohol skuteczne rozwiązuje języki, zwłaszcza mocny i darmowy.
0 x
Awatar użytkownika
Shiyasu
Postać porzucona
Posty: 119
Rejestracja: 20 lut 2020, o 14:03
Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: White Rabbit
Widoczny ekwipunek: Czerwony płaszcz z kapturem, wakizashi przy pasie.
GG/Discord: 12377440
Lokalizacja: tuż obok

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Shiyasu »

0 x
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Jun'ichi »

0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Gundan »

- Stosunkowo niedawno pomagałem im w werbowaniu jednego z nowo przybyłych medyków do rodziny. - odpowiedziałem Shiyasu pytanie.
Tak więc jak się okazało nowy gość też był bratem, który po prostu się przepracowywał. Zadanie za zadaniem na dłuższą metę musiało się skończyć potknięciami. Ogólnie nie mówiłem głośno jednak w moim osobistym odczuciu była to wręcz głupota, a ów facet miał farta, że w ogóle przeżył. Wewnętrzny kryzys rodziny był bardzo niebezpieczny zwłaszcza jakby wieść o tym trafiła do pozostałych rodzin. Jednak no cóż byłem aktualnie zbyt małym trybikiem w tej maszynie by coś zmienić.
Po tym jak popalony facet zasnął na barze wróciłem na swoje wcześniejsze miejsce obok mojego wcześniejszego rozmówcy w ten sposób by naprzeciw siebie mieć drzwi za którymi zniknęli moi wcześniejsi towarzysze.
- Możemy w sumie sprawdzić co się tam dzieję, co ty na to Shiyasu ? - zapytałem cały czas wpatrując się w zamknięte drzwi z nieukrywaną ciekawością. Możliwe, że dzieje się tam coś ciekawego, cholera jeśli znowu się w coś wpakuję i dalej nic z tego nie będę miał chyba udam się na jakąś wycieczkę...
Na krótki moment przeniosłem wzrok na śniadego faceta aby zobaczyć jego reakcje na moją propozycję, po czym znów mój wzrok powędrował na zamknięte drzwi. Dobra chyba nie wytrzymam, najwyżej tamte karki mnie nie przepuszczą. Pomyślałem podnosząc się z miejsca bez różnicy na odpowiedź Shiyasu i ruszając powolnym krokiem w stronę drzwi i ich ochroniarzy.
Może nie była to najlepsza decyzja ale kto wie czy za nimi nie znajduje się coś co sprawi, że stanę się silniejszy. Nigdy nie wiadomo więc lepiej spróbować i nic nie zyskać niż żałować, że się nie spróbowało. Przynajmniej tak sobie wmawiałem kierując się przed osiłków. Jeśli mnie nie zatrzymują to po prostu wchodzę jeśli mnie zatrzymują to staje w miejscu i mierze ich wzrokiem by spróbować ocenić ich możliwości. Natomiast moja reakcja zależy przede wszystkim od tego co się wydarzy.
0 x
Awatar użytkownika
Shiyasu
Postać porzucona
Posty: 119
Rejestracja: 20 lut 2020, o 14:03
Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: White Rabbit
Widoczny ekwipunek: Czerwony płaszcz z kapturem, wakizashi przy pasie.
GG/Discord: 12377440
Lokalizacja: tuż obok

Re: Lokal "Czarna Perła"

Post autor: Shiyasu »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości