Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Siedziba władzy

Post autor: Defrevin »

0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Czując się świetnie w moim nowym płaszczu, żywym krokiem szłam w kierunku siedziby władzy. Kiedy zbliżałam się do budynku, widziałam co raz większe ilości kręcących się tu i ówdzie strażników, czy to patrolujących, czy po prostu stojących na posterunku. Szłam z piersią wypiętą dumnie do przodu, w końcu wchodziłam w sam środek infrastruktury Szczepu Jūgo, który był dla mnie całym życiem.
Po zostaniu przepuszczoną przez strażników, udało mi się wejść do głównego pomieszczenia gdzie były przydzielane nowe zadania shinobim i kunoichi ale również było to miejsce gdzie zdawali oni raporty odnośnie wykonanego zadania. Obserwowałam właśnie owy proceder, widziałam jak kolejne osoby podchodziły do okienek i otrzymywały jakieś instrukcje zapisane na zwoju. A może były to wiadomości, które mieli do kogoś przekazać. Kto wie? Przy innym okienku zaś widziałam jak jedna kunoichi prawdopodobnie zdawała właśnie raport z ukończonego zadania a chwilę później otrzymała również zapłatę od urzędniczki, która przyjmowała owy raport. Generalnie w pomieszczeniu było żywo niczym w pszczelim ulu wiosną.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Stojąc w kolejne nieco odleciałam myślami i właściwie nie zauważyłam upływu czasu do momentu kiedy okazało się że nadeszła moja kolej aby podejść do okienka. Wracając do rzeczywistości oraz tego co działo się tu i teraz, podeszłam żwawym krokiem do urzędnika u którego zwolniło się miejsce, kompletnie nie zwracając uwagi na przeciągłe spojrzenia jakimi obdarowali mnie mężczyźni. Minęłam młodego chłopaka i stanęłam naprzeciw przedstawiciela organu władzy, który wyglądał bardziej jak emerytowany wojownik a nie typowy dla tego zawodu okularnik. Uśmiechnęłam się do brodacza uprzejmie witając się z nim lekkim skinieniem głowy.
- Dzień dobry. Myślę że ratowanie kotków już odpowiednio dobrze przerobiłam i wypadałoby zabrać się do roboty za jakieś bardziej wymagające zadania. Może jestem jeszcze po zwykłą Dōkō ale najwyższy czas popracować nieco bardziej nad swoją pozycją w klanie i postarać się o rangę Akoraito. - odpowiedziałam pewnym siebie głosem i wyszczerzyłam zęby w nieco niezręcznym uśmiechu. Miałam nadzieję że nie przesadziłam z wylewnością i urzędnik weźmie mnie na poważnie.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Jak się okazało, urzędnikowi zdecydowanie spodobał się mój zapał i od razu zabrał się on za wyszukanie odpowiedniego zadania dla mnie. Dość szybko miał on już konkretne zadanie i przedstawił mi nieco więcej informacji na jego temat. Ogólnie zapowiadało się ono dość standartowo, jednak od razu wyłapałam drobną sugestię jaką umieścił tam brodacz. Prawdopodobnie podejrzewał on że osobnik odpowiedzialny za eskortowanie karawany stracił nad sobą kontrolę i właśnie to on był powodem dla którego karawana została zaatakowana. Oczywiście scenariusz mógł się potoczyć na wiele różnych sposobów, jednak koniec końców to było najważniejsze w tym wszystkim. Wysłuchałam reszty informacji jakie przekazał mi urzędnik i poukładałam sobie to wszystko w głowie, odnotowując również zamysł ostatnich słów mężczyzny. Nie ważne czy to był jeden z naszych czy ktoś z zewnątrz, trzeba było się nim zająć. Zacisnęłam zęby, jednak nie skomentowałam tego w żaden sposób. Przede wszystkim trzeba było dowiedzieć się jeszcze paru szczegółów.
- Hmmm, rozumiem, mam jeszcze tylko parę pytań odnośnie tego wszystkiego. No więc przede wszystkim, jak bardzo niedawno się to wydarzyło? Jesteśmy w stanie stwierdzić kiedy mniej więcej nastąpił atak? Kolejna kwestia, skąd i dokąd przemieszczała się karawana? No i jeszcze jedno pytanie, czy ktokolwiek przeżył atak? Byli jacykolwiek ocalali czy ta dwójka kupców to byli wszyscy, nie licząc ochroniarza, którzy podróżowali z tą karawaną? - zadałam pytania rzeczowym tonem, mając nadzieję że dowiem się jeszcze paru szczegółów odnośnie całego zajścia.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Bardzo dokładnie wysłuchałam reszty informacji, układając sobie wszystko w głowie aby mieć czysty obraz sytuacji. Karawana wyrusza o świcie z Nawabari, pierwszy przystanek, Saimin, jednak nie udaje im się nawet dotrzeć do stolicy Soso. W związku z faktem że mieli zamiar zrobić po drodze dwa większe przystanki, Saimin i Okami-den, znaczyło to że najpewniej mieli dużo towaru, który liczyli że uda im się sprzedać w tych miastach a potem jeszcze zostanie im coś żeby zabrać do Yinzin. Nic dziwnego że ktoś się połasił na taki obładowany transport. Pytanie teraz, czy to była jakaś zaplanowana akcja czy po prostu jacyś "miejscowi" bandyci, którzym się poszczęściło. Była jeszcze jedna, o wiele mniej przyjemna wizja, możliwe że straznik, który był odpowiedzialny za ochronę karawany, został skuszony taką ilością dóbr i stwierdził że jest to dla niego lepsze niż harowanie za minimalną misjową... Zdecydowanie ostatni scenariusz najmniej mi się podobał, jednak w przypadku jakby tak rzeczywiście było to zdecydowanie musiałam się tym zająć. Taki osobnik był skazą na honorze szczepu Juugo i trzeba taką plamę wymazać.
- Rozumiem, dziękuję za wszelkie informacje, nie ma więc czasu na głupoty, wyruszam od razu. - powiedziałam do brodacza po czym skinęłam mu głową w pożegnalnym geście po czym jeszcze żywszym krokiem ruszyłam w kierunku wyjścia z Siedziby i dalej w kierunku traktu po którym musiała jechać karawana, chciałam przede wszystkim zobaczyć miejsce zbrodni i może tam uda mi się znaleźć jeszcze parę wskazówek i jakiś trop aby szukać osoby za to odpowiedzialnej.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Po rozdzieleniu się z Haruzenem udałam się wraz z drugim Juugo w kierunku Daishi i pierwszego posterunku granicznego aby zameldować tam wykonanie zadania. Po załatwieniu formalności na posterunku, ruszyliśmy dalej, do Nawabari, gdzie dotarliśmy do siedziby władzy. Wraz z uratowanym członkiem szczepu zbliżyłam się do biurka urzędnika aby zdać raport z wykonanego zadania.
- Sasame Urumi, melduję wykonanie zadania. Okazało się że ten tutaj został uprowadzony podczas eskortowania karawany przez co została ona później zaatakowana bez ochrony. Podczas wykonywania zadania współpracowałam z shinobi od Yamanaka, który został tam wysłany z Saimin. Kiedy rozprawialiśmy się z bandytami odpowiedzialnymi za atak na karawanę, usłyszeliśmy jak jeden z nich wspominał o jakimś "Doktorku", który zlecił pojmanie członka naszego szczepu i najpewniej później miał on być wykorzystany do przeprowadzenia jakichś eksperymentów. - powiedziałam rzeczowym tonem do urzędnika.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Podróż minęła bez żadnych dodatkowych udziwnień aż wreszcie dotarliśmy do siedziby w Nawabari. Wyrzuciłam z siebie wszystkie informacje prosto na mężczyznę za biurkiem, który jednak nie poradził sobie z natłokiem słów, więc poprosił mnie o doprecyzowanie kilku kwestii. Przygryzłam lekko wargę, rzeczywiście trochę mnie poniosło i taka kanonada informacji mogła oczywiście być ciężka do ogarnięcia.
- O bandytach właściwie niczego się konkretnego nie dowiedzieliśmy, ponieważ... Ponieważ nie udało się nikogo żywego dorwać... - powiedziałam drapiąc głowę w zakłopotaniu. - No ale jak już mówiłam, działali na zlecenie jakiegoś "Doktorka", jednak nie wiemy kto to jest, gdzie jest ani cokolwiek... Całość zajęła tak długo bo najpierw na miejscu zbrodni zostaliśmy zaatakowani przez dwójkę, aby ich zidentyfikować zanieśliśmy ich na posterunek graniczny w Saimin, tam przenocowaliśmy i następnego dnia poszliśmy na dalsze poszukiwania i znaleźliśmy ich obóz i tam również trzymali naszego. Yamanaka wysłali jakiegoś Doko, nikt konkretny jak mniemam. - powiedziałam już spokojniejszym tonem.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Wysłuchałam odpowiedzi od urzędnika i podrapałam się nieco zakłopotana po głowie jak zwrócił uwagę iż miałam czas aby w międzyczasie podczas zadania udać się z powrotem do Nawabari aby zdać raport oraz zameldować kolejne poczynania, jednak miałam nadzieję że nie będzie to miało wpływu na ocenę zadania. Koniec końców zrobiłam to co miałam zrobić a później jeszcze conajmniej drugie tyle. No i oczywiście udaremniłam Doktorkowi zdobycie naszego rodaka i wykorzystanie go do jakichś niecnych celów.
- Wydaje mi się, że raczej nic więcej już nie mam do powiedzenia. Jedyne co to od razu zgłaszam dyspozycyjność jeżeli chodzi o kontynuowanie tej sprawy i odkrycie o co chodzi z tym całym Doktorkiem, nie lubie pozostawiać rozgrzebanych i niedokończonych, więc prosiłabym o uwzględnienie tego podczas rozpatrywania tego wszystkiego i ustalania kto dalej się tym zajmie. - powiedziałam do urzędnika z szacunkiem w głosie.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawabari (Osada szczepu Jūgo)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości