Skalisty Wodospad

Najdalej wysunięta na północ prowincja Prastarego Lasu. Obszar ten jest zamieszkiwany oraz kontrolowany przez Ród Senju. Prowincja w ogromnej części pokryta jest lasem, który jest schronieniem zarówno dla zwierząt jak i ludzi w nim żyjących. Shinrin od zachodu graniczy także z „niezbadanymi terenami” co może w przyszłości zaowocować potyczkami zbrojnymi. W prowincji rozwinięte jest głównie zbieractwo oraz łowiectwo.
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yari »

2/14 Pojawienie się deski nie zaskoczyło mnie. Chociaż wynikało to z tego, że w pierwszym momencie pomyślałem, że jest to kłoda drewna. Zaskoczyło mnie natomiast jej zachowanie - takie obracanie się zwiastowało, że na tej prowizorycznej łodzi znajduje się coś ciężkiego. Jakieś zwierzę, człowiek bądź ciężki bagaż. Jakież więc było moje zdziwienie kiedy , gdy w końcu łódź pojawiła się na tyle blisko bym mógł dojrzeć co znajduje się na jej powierzchni i odkryłem, że jest tam tylko... młotek. W żaden sposób nie zgadzało się to z moimi obserwacjami. Jeszcze bardziej zaniepokoiła mnie czerwona substancja rozrzedzona przez wodę unosząca się dookoła prowizorycznej tratwy oraz pokrywającą trzonek młotka. Musiałem to zbadać.
Byłem dosyć szybki, silny oraz wytrzymały jak na człowieka jednak akcję miałem przeprowadzić w wodzie co ograniczało zarówno szybkość jak i siłę, gdyż będę musiał przeciwstawić się prądowi. Co prawda dzięki temu, że woda płynie tutaj nie w korycie ale po kamieniach prąd był znacznie wolniejszy i nie powinien nic mi zrobić niemniej jednak ściągnąłem buty i delikatnie wszedłem do wody z rękami złożonymi w pieczęć Węża. Gdyby coś poszło nie tak byłem gotowy, by błyskawicznie rzucić jutsu Mokutonu i tym samym uratować swoje życie bądź zdrowie.
0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yuichi »

  Ukryty tekst
0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yari »

4/14 Oględziny deski nic mi nie dały. Zdecydowanie przyglądając się jej mogłem jedynie stracić czas. To, że młotek pokrywała krew mogło oznaczać kilka rzeczy. Jedną z nich - i to tą najbardziej prawdopodobną moim zdaniem był najzwyczajniejszy w świecie przypadek. Ktoś robił jakiś remont albo budował tratwę, przywalił sobie w dłoń, na której pod wpływem uderzenia pękła skóra i młotek wypadł mu z ręki na jedną z desek, którą prąd zniósł znacznie niżej. Innym wytłumaczeniem było to, że ktoś chciał zwabić młodego shinobi na górę i go napaść symulując wypadek. Tą ewentualność jednak szybko odrzuciłem - rabuś prawdopodobnie wybrałby bardziej pewny sposób na zwabienie swojej ofiary jak chociażby jakieś wołanie o pomoc. Została więc jedna możliwość...
Wyszedłem z rzeki i spojrzałem na górę. Jeśli się pomyliłem i ten młotek został zachlapany krwią bezpośrednio tam na górze? Może leży tam osoba, która potrzebuje pomocy? Może nawet bez udzielenia pomocy umrze? Musiałem się tego dowiedzieć. Nie mógłbym spojrzeć w lustro wiedząc, że istnieje możliwość iż zostawiłem umierającego człowieka bez udzielenia mu pomocy. Rozejrzałem się za dogodnym wejściem na górę, który nie groził pośliźnięciem się na kamieniach. Zapewne woda w bezpośrednim sąsiedztwie wodospadu odpadała zacząłem więc poszukiwania kilka metrów od niego.
0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yuichi »

0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yari »

7/14 Zgodnie z moimi oczekiwaniami wspinaczka poszła bez większych problemów. Co prawda nastąpiło podczas niej lekkie zachwianie ale nie było to nic z czym mógłby mieć problem shinobi na moim poziomie wyszkolenia fizycznego. Nie byłem może i mistrzem ale bez wątpienia byłem w stanie zapewnić sobie bezpieczeństwo przy mniej wymagających próbach.
Na górze również nie czekali na mnie bandyci. Mało tego - wydawało się, że nie ma tutaj nikogo. Podążyłem kawałek drogi brzegiem potoku ale nie zobaczyłem nic ciekawego. Już miałem odchodzić kiedy mój wzrok wyłonił w półmroku okolicznych drzew sylwetkę mężczyzny. Był niemal nieruchomy. Jedynie ręce wydawały się wykonywać jakieś ruchy. Nagłe pojawienie się mogło spowodować, że mężczyzna wystraszyłby się mnie. Poprawiłem więc znak shinobi tak by reprezentował się w jak najbardziej widoczny sposób i ruszyłem spokojnie i na tyle głośno do przodu, by mężczyzna już z daleka mógł mnie dostrzec i wywnioskować, że wcale nie przynoszę niebezpieczeństwa.
Jednocześnie zachowywałem pewną dozę czujności. Byłem niemal pewien, że bandyci nie zwabili mnie tutaj ale nikt nie powiedział, że nie ścigają tego mężczyznę albo, że nie zaatakowało go zwierzę, które być może nadal kręci się gdzieś w pobliżu.
0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yuichi »

0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yari »

Zbliżałem się powoli do mężczyzny trzymając ręce na widoku tak, by się nie przestraszył. Widać było po nim, że taksując mnie wzrokiem stara się ocenić niebezpieczeństwo. Postanowiłem dodatkowo uspokoić go moimi słowami. Na szczęście pochodziłem ze znanego w tej okolicy klanu o dobrej renomie, a gdyby mężczyzna postanowił mi nie wierzyć to mogłem mu to zawsze udowodnić najprostszym nawet jutsu. Póki co jednak spróbuję samymi słowami.
-Spokojnie. Jestem z klanu Senju. Kogo jak kogo ale mnie nie musisz się obawiać.
Podszedłem jeszcze kilka kroków bliżej i uważnie rozejrzałem się starając się ocenić czy mi przypadkiem nie zagraża jakieś niebezpieczeństwo. Mężczyzna zachowywał się dziwnie ale być może to z powodu swojego własnego strachu...
-Niestety nie mam opatrunków ale mogę zaprowadzić cię do najbliżej osady. Tam może będzie ktoś kto będzie w stanie udzielić ci fachowej pomocy albo może mają chociaż bandaże. A tak swoją drogą to co robiłeś w środku lasu z młotkiem i gwoździami?
0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yuichi »

0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yari »

10/14 Nie bardzo chciało mi się odprowadzać mężczyznę do jego rodzinnej wioski. Wolałbym odstawić go do szpitala co do którego miałem pewność, że dobrze się w nim znają na swojej robocie, a nie zostawiać go w rękach amatorów. Z drugiej jednak strony skoro sam tak chciał to nie miałem raczej nic do gadania - w końcu na siłę nie zaprowadzę go do innego miejsca niż chciał prawda?
Kiedy mężczyzna zwierzył mi się ze swojego problemu nieco się zdziwiłem. Rzeka raczej była płytka, a jej przekroczenie nie wydawało mi się trudne. Niemniej jednak patrzyłem na to wszystko z perspektywy shinobi natomiast mężczyzna był bądź co bądź zwyczajnym człowiekiem. Pomyślałem chwilę nad jego problemem.
-Może uda mi się pomóc - powiedziałem po czym złożyłem pieczęć Węża i po chwili skupienia wysłałem chakrę nad brzeg. Moim celem było by z jednej strony brzegu na drugą miała wyrosnąć kładka łącząca oba brzegi. Miałem tylko nadzieję, że moje umiejętności wystarczą na wytworzenie dostatecznie długiej kładki. Chociaż z drugiej strony nawet gdyby coś zabrakło mogłem całą procedurę powtórzyć z drugiej strony, by zwiększyć długość mostu. Póki co jednak obserwowałem co mi wyjdzie.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yuichi »

0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yari »

12/14 Nagły ruch w krzakach przerwał naszą rozmowę. Po chwili z krzaków wyszedł misiek. To mnie zaniepokoiło. Nawet nie sama obecność niedźwiedzia - zwierzaki te są łasuchami i zwykle bardziej niż polowanie na cokolwiek interesuje je jedzenie, które już leży i nie ucieka. Szybko okazało się, że zgodnie z moimi przypuszczeniami misiek zajął się jedzeniem zostawionym nieopodal szałasu przez mężczyznę. Bardziej przerażało mnie to, że był on ewidentnie młody. Nie byłem specem od niedźwiedzi ale jeśli ten jest jeszcze pod opieką swojej matki to obydwoje możemy mieć ostro przewalone. Ja sam w spotkaniu z pojedynczym niedźwiedziem mógłbym mieć problemy a co dopiero kiedy miałbym jednocześnie chronić mężczyznę. Musiałem ułożyć plan.
Przede wszystkim misiek nie bał się ludzi - musiał nas widzieć i słyszeć kiedy zbliżał się do jedzenia. Nie musieliśmy więc kryć się z tym, że odchodzimy. Skradanie się mogłoby mieć wręcz skutek odwrotny od zamierzonego - nie wiadomo czy nie odebrałby to jako zakradanie się do niego, by pozbawić go posiłku bądź życia. Musieliśmy po prostu ominąć go szerokim łukiem nie starając się przy tym wyciszać naszych kroków. Powtórzyłem moje słowa mężczyźnie i spokojnym krokiem zacząłem okrążać miśka baaaaaardzo szerokim łukiem...
0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yuichi »

0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yari »

14/14 Byliśmy już niedaleko chaty kiedy mężczyzna upadł. Na szczęście widziałem już domostwo więc nie byłem w ciemnej du... Znaczy w złej sytuacji. Jedyne co teraz wymagało ode mnie zadanie to szybka decyzja, brak wahania i siła, którą nabyłem podczas wykonywania różnych misji.
-Nie przejmuj się, nie zostawię cię tak przecież - powiedziałem do mężczyzny, by go uspokoić.
Podniosłem mężczyznę na ręce i udałem się z nim do chaty. Szedłem na tyle szybko na ile pozwalało mi ciało, które niosłem oraz podłoże. Nie mogłem sobie pozwolić na poślizgnięcie, gdyż jakbym wywalił się razem z mężczyzną mógłbym tylko narobić większych szkód. Miałem nadzieję, że uda mi się zdążyć do chaty zanim mężczyzna poniesie jakiś większy uszczerbek na zdrowiu, oraz że w chacie rzeczywiście jest jego syn, który go opatrzy.
Co jednak jeśli nikogo nie zastanę w chacie? No cóż wtedy mężczyzna przynajmniej zaczeka w bezpiecznym miejscu aż uda mi się sprowadzić pomoc z wioski. Niemniej jednak nie było co martwić się na zapas.
0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Skalisty Wodospad

Post autor: Yuichi »

0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shinrin”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości