Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Azuma »

  Ukryty tekst
Wstał z miejsca. Żałował, że się dowiedział. Ta wiedza, świadomość tego co ma nastąpić, paliła go wewnątrz. Co mógł jednak z tym zrobić? Powiadomić innych? Wszcząć bunt? Ostatnie godziny i dni już powinny go nauczyć, że nawet jeżeli działał w dobrej mierze, jego poczynania odnosiły wręcz przeciwny skutek. To co mógł zrobić, mogło doprowadzić do krwawego zamachu. Tak przynajmniej przypuszczał.

- Dochowam staranności... - powiedział, podnosząc wzrok na Katsumi, która w tym momencie przedstawiała się w oczach Azumy inaczej jak jeszcze parę chwil temu. Widział przed sobą zmęczoną i zrezygnowaną kobietę. Była jak złamana strzała. Wciąż mogła zranić, ale w jego oczach, nie nadawała się już do tego czemu miała służyć. - ... i tajemnicy. Teraz pragnął jedynie wyjść stąd i oddalić się tak daleko, by go nikt nie znalazł. Miał ochotę krzyczeć, albo bić w coś tak mocno, aby ból zagłuszył to co czuł. A czuł że przegrał. On, jego klan, wszyscy w Sogen.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3680
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Uchiha Azuma Jesień 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2621
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kyoushi »

To już był jednak ten czas, ponieważ bardzo niebezpiecznie zbliżali się do siedziby, była ona na widoku. Tuż tuż, a on czuł, że to chwila w której mogą dokończyć swoją luźną gatkę. Pojawili się tu na tyle szybko, że w sumie białowłosy nie zdążył przemyśleć co zrobić z Misae i gdzie ma na niego czekać, przecież w ten sposób Katsumi ich na pewno nie wpuści. Szczególnie, że Sentoki dawno tu nie był i pewnie będzie znów zrzędzić i mamrotać coś pod nosem w jego kierunku. Z drugiej strony jakby tak nad wszystkim miał myśleć i się martwić to nic ciekawego nie spotkałoby w tym nudnym mieście.
O tym jednak za chwile, bo przecież został jeszcze temat, który mieli omówić, a raczej dokończyć. Nic tak nie denerwuje jak brak odpowiedzi czy też ciągnięcie wątku. W tej chwili właśnie piłeczka była po jego stronie, więc zamierzał ją odbić z klasą. - O! Nawet wiesz co robić, byśmy przeżyli kolejne przygody. W końcu nie każdy walczy w tak głupi sposób jak ja, pakując się pod nóż, co nie? - zażartował, wiedząc, że klan Yamanaka akurat specjalizuje się w przebiegłej i strategicznej walce, nie to co on - ten który wchodzi w klincz i nie łudzi się, że są lepsze sposoby na pokonanie przeciwnika, mimo że często w przebiegły sposób i całkiem inteligentny wykonuje ataki to koniec końców są one dość klasyczne, skracające dystans. To nie Genjutsu... Nie zawsze. W nawiązaniu do kolejnego tematu, którym miała być rozmowa z Katsumi, białowłosy jednorącz zaczesał swoją grzywę w tył, by odpowiedzieć dumnie.
- Eee, no to ten, także tego... To mogę cię poprosić byś została gdzieś... Trochę dalej jak za drzwiami? Może się dziać to o czym mówisz. Wiesz, jak na moją rangę to rzadko raportuje i później mi się za to obrywa, hehe. - zaśmiał się tak jakby czuł trochę wstyd, z drugiej strony taki po prostu był. Od tylu lat współpracował z Uchiha, że Shirei-kan już mogłaby się zdążyć do tego przyzwyczaić, a nie narzekać, no. Gdy tak wciąż szli, a na widoku był już główny budynek wioski, poczuł głowę Misae na ramieniu, a on sam spojrzał na nią z góry i uśmiechnął się szczerze i delikatnie. Odwzajemnił to położeniem dłoni pomiędzy łopatkami w objęciach kosmyków włosów. Pogłaskał delikatnie i w końcu dalej dokończył, nim wszedł już do siedziby.
- Jesteś częścią, a nawet elementem tak ważnym jak ja czy Ichirou. Nikt gorszy, każdy lepszy, pamiętaj. - w sumie nie wiedział dlaczego tak powiedział, bo chyba to inaczej szło, no ale słowo się rzekło. - Tja, demencja starcza dotknęła naszego dziadunia i tak się później kończy. Szczęście, że się odnalazł Feniuś. Dobra, trzymaj kciuki by mi nie powyrywała wszystkich włosów. - powiedział, poprawiając z uśmiechem swój mundur w kolorze smoły i wszedł nie pukając. O tym też zapomniał... Co ciekawe jednak w drzwiach, gdy miał wejść tak niespodziewanie, pierwszy otworzył ktoś kto od samej Shirei-kan wychodził. Minął go i od razu poznał. To był ten dzieciak z trybun podczas wydarzeń z Bijuu. Azuma?! Białowłosy mijał go i spojrzał przyjacielsko, wyraźnie uśmiechając się w jego stronę, gdy tylko mógł złapać jego wzrok. Widać było jednak pewną nowość u szermierza z Sogen, gdy tylko spotkał się z jego soczewkami... Ciekawe czy rozmowa z Katsumi będzie równie owocna jak spotykanie starych znajomych.
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3680
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Kyoushi Zima 392
Post Fabularny Misae Zima 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2621
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kyoushi »

Białowłosy jak zawsze wraz ze swoim pojawieniem się narobił nie tylko dużo szumu, ale i wiatru, który przybrnął tuż za nim. Widać było, że gdzie go nie poniesie to dzieje się wiele więcej niż ktokolwiek w okolicy by chciał. Tak też było i przy wejściu do gabinetu samej Shirei-kan, gdy ten bez pardonu postanowił wparować i przywitać się w pełni uśmiechu, mimo że mógłby jednak zachować trochę powagi. Druga strona medalu jest taka, że tej powagi w sobie nie miał za grosz. Chyba, że był ubabrany we krwi, jednak te sytuacje po prostu prowadziły do tego, że myślał jedynie o walce i pojedynku. Tylko jaka w tym powaga?
Nie tylko Azumę zauważył, ponieważ jego wielka percepcja pozwoliła wyczuć już samą kierowniczkę tego bajzlu, która wyglądała nieco inaczej niż wcześniej. jej długie włosy już nigdy więcej nie były długie. To chyba nawet dobrze, trochę ją to odmłodziło na pewno. Mimo wszystko wyglądała na jakąś taką przyćmioną i przemęczoną. Musiało się bardzo dużo dziać, jednocześnie wcale jej tego nie zazdrościł. Wiedział z czym wiąże się wielka władza, której nie potrzebował ni huhu. Gdy tylko zobaczyła jego i jego wielki uśmiech, który wparował tu jak do siebie, wyglądała na bardzo zaskoczoną. Chyba nie udawała, więc uśmieszek zaczął powoli zanikać, jednak nie całkiem, wciąż widniał na jego perfekcyjnie nieidealnej twarzy. W końcu przeszła do tego czego on sam w niej za bardzo nie lubił. Zaczęła mówić i prawić morały.
- O, sugerujesz Katsumi-sama, że przytyłem?! Dobrze się składa, bo będę miał gdzie te pokłady dodatkowej energii zrzucić, bo na pewno masz coś dla mnie co będzie trudne, męczące i czasochłonne, co nie? - zapytał z dużą dozą pewności siebie i ironii, która o ironio miała tutaj odegrać kluczową rolę w tej konwersacji. Wtem trochę nieco zdębiał.
- O ile o murze jeszcze wiem, bo zostały zwołane dodatkowe siły najemnicze, gdzie nikt mnie nawet z rodu nie zaprosił na to wydarzenie o tyle o jakiej wojnie... Wojnie? Co się tu wydarzyło w przeciągu dwóch lat? Mówiłem, że idę szukać śladów demonów, ale żeby tu się odbywała wojna? Co prawda coś tam mi mignęło po drodze, jakieś ślady potyczek, ale od razu wojna? Em, nie dotarły do mnie żadne informacje... Przecież pierwszy bym był by zlać obce klany! - rzucił frywolnie. Mimo już zaawansowanego wieku i siły bojowej zachowywał się jak gówniarz, który nic sobie z tego nie robił. Jednak było to spowodowane tym, że był posiadaczem ogromnej wręcz siły, która przez niego przemawiała... Cóż, sama Shirei-kan na pewno nie będzie z tego powodu zadowolona, że on niczego nie wiedział..
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1530
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Siedziba władzy

Post autor: Misae »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kamiyo Ori »

z/t do -> klik

Kamiyo
Urzędniczka
0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3680
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Kyoushi Zima 392
Post Fabularny Misae Zima 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2621
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kyoushi »

Spojrzał wymownie na Katsumi ze znakami zapytania w oczach. Sam sobie nagle przypomniał, że przecież Misae coś o tym wspominała o jakiejś walce na murze i wojnie. Chyba, bo nie był do końca pewny. Wyglądało jednak na to, że coś tam w głowie świtało, więc mógł śmiało stwierdzić, że to nic takiego, że czasem jest jakaś amnezja w jego głowie. Jednak nie tak najgorzej być człowiekiem pochodnią, rozpalonym każdego dnia, nie tylko w soboty.
- Wojna, tuż po wydarzeniach na murze na które nie byłem zaproszony w celu zlikwidowania obrońców muru? A, teraz już pamiętam. Trochę mnie to zabolało, że tak łatwo zostałem pominięty, a zabierano byle najemników. - dodał to nim usłyszał resztę, którą dodała rudowłosa już po chwili. Białowłosy nie zamierzał się kajać, bo nie po to tutaj przyszedł.
- Czyli tak jak myślałem, po ataku na mur skończyło się wojną... Ryuzaku? To prawie jak ja. Przecież stamtąd pochodzę, z bogatej rodziny kowali i kupców. Tym bardziej mogę się przydać politycznie by zamiast walki przydać się przy okrągłym stole. Chyba, że wolisz bym odpokutował spaleniem tej wiochy, to nawet bardziej by mi odpowiadało. - zażartował ostatecznie, delikatnie pocierając dłonią śnieżnobiałe włosy. - Tak jak mówiłem, ruszyłem śladami demonów, jednak jedyne co się dowiedziałem przez ten rok to to, że gdzieś na pustyni jest Shukaku, który wydostał się spod kopuły, w której został wiele lat temu zamknięty. Sam wciąż lepiej bym nie służył za broń, bo skończy się to tragicznie, póki nie rozwiążę zagadki jak stłamsić tę wewnętrzną nienawiść i ją okiełznać. W przeciwnym wypadku zniszczyłbym Sogen do cna i prawdopodobnie nie byłoby tu nikogo kto potrafiłby mnie w pełni powstrzymać, gdy tylko bestia przejęłaby kontrolę... - to było bardzo szczere i bardzo prawdziwe, jak sam Shiroyasha, który nie przebierał w słowach. Wiedział co robią bestie, które nie potrafią się opanować. Zniszczył by wszystkich i wszystko, a później sam zginął. Nie był pewien, że na cokolwiek by się wtedy przydał. Później wysłuchał co ma do powiedzenia sama Shirei-kan, która wyglądała na naprawdę przejętą. Jednak teraz musiał się skupić i wysłuchać. To co usłyszał było... ALE ZAJEBIŚCIE INTERESUJĄCE. Jego oczy zapłonęły żywym płomieniem. Był tak podniecony, że chyba zaraz sam spłonie od własnego jakże palącego Katonu.
- Jednak nie przydam się przy stole, a na arenie? Mogę walczyć? Poważnie mogę? Ja pierdziele, ale jestem POD JA RA NY! - mało nie wyskoczył przez sufit ze szczęścia. - Nie, demon pozostaje tam gdzie jego miejsce, czyli wewnątrz. Jako najemnik Uchiha pokażę co najlepsze. Nie panuje nad nim na tyle, by móc korzystać w pełni z jego mocy, tylko na tyle na ile wiesz, że nie wyśliźnie się spod kontroli. Ale sam się nie zamierzam powstrzymywać, już nie mogę się doczekać! - mówił to dalej z płomieniem w oczach, to naprawdę była chwila, która go poniosła. Zupełnie się nie spodziewał, że sama Katsumi zdecyduje się go wystawić w takich zawodach. Zawsze tylko mówiła "nie, bo to", "nie, bo tamto". Chyba poszła po rozum do głowy i dała mu na tyle wolną rękę, na ile on sam potrzebował.
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1530
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Siedziba władzy

Post autor: Misae »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3680
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Kyoushi Zima 392
Post Fabularny Misae Zima 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2621
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kyoushi »

Jeśli ktoś myślał, że z siwym można się nudzić to nigdy nie miał z nim tak naprawdę styczności. Wszystko było nie takie proste, a z nim się okazywało, że jednak jest inaczej. Prosty gość o wielkiej sile serca i możliwościach przełamywania barier. Tutaj zaskoczył i to jakże pozytywnie, jak na Sentokiego przystało. Mimo nieobecności ba wojnie, znów może pokazać się z dobrej strony.
- Nie zamierzam go wykorzystywać. - powiedział mrugając okiem na zachętę z wielkim widocznym uśmiechem. - Nie może być łatwiejszego zadania dla mnie niż sianie chaosu podczas walki. Dziękuje za telę możliwość! Podpowiedzieć pozostałym? Jeśli są spod ramienia klanu to nie ma problemu, jeśli będą potrzebowali pomocy w strategii walki na wielu płaszczyznach. Z tego również się wywiąże. - zapowiedział dumnie, wiedząc że to co najważniejsze to już za nim. To był wątek, który był niezbędny by kontynuować, by niedługo później przejść do kolejnego.
- Będę cały w gotowości, jak najbardziej. Jeśli tylko nadarzy się okazja to ją wykorzystam. Nie mam żadnych oporów by skontrować Ryuzaku. A nawet chciałbym to zrobić z przyjemnością. - zastanowił się nad tym, ale jakby samej stolicy handlu pokazał, że nigdy nie był nikim to może i oni zatęskniliby za Białym Demonem, który od lat najmowany był i traktowany jak jeden z (uciśnionych) członków klanu Uchiha.
- To jest moim priorytetem, gdy tylko sytuacja się ustabilizuje i wywiąże się z zadań dla klanu. Gdy tylko poznam naturę demonów lepiej to biorę tę misje i myślę, że klan idealnie nadałby się do pochwycenia tego bydlaka. Dobry plan Katsumi-sama. - zakończył, tym razem zakładając ręce za siebie. Nie mógł jednak ukryć uśmiechu, który co rusz pojawiał się na jego niebryzdkiej japie. W głowie jednak myślał, czy Misae na pewno nie jest napastowana przez pozostałych członków klanu, którzy szaleli na widok białowłosych…
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3680
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Kyoushi Zima 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1530
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Siedziba władzy

Post autor: Misae »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3680
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Misae Zima 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość