Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Masashi
Postać porzucona
Posty: 113
Rejestracja: 9 mar 2023, o 15:20
Aktualna postać: Masashi

Re: Siedziba władzy

Post autor: Masashi »

Nieco się zirytował ponieważ czuł pewnego rodzaju ignorancję oraz swoistą wyższość ze strony otaczających go osób. Nie był nigdy na wojnie więc nie wiedział „z czym to się je”. Procedury wojskowe też były mu nieco obce a jedyne co posiadał to podstawowe szkolenie ninja.
- Pale, jakie chcecie. Mam całkiem sporą kontrolę nad sposobem ich tworzenia. Budowniczym niestety nie jestem. Nie posiadam oficjalnego tytułu ale tak jak mówię... Pojedyncze budynki jestem w stanie wytworzyć gdy będzie trzeba i surowca dostarczyć. Możecie sobie zapisać i najwyżej później po mnie poślecie. - powiedział obserwując stolik, na którym przerzucane były różnego rodzaju papiery. Kiedy jednak usłyszał śmiech za plecami odwrócił się i westchnął głośno.
- Śmiejcie się ile chcecie. Kiedy wojna będzie trawiła to miasto i zabraknie wam jedzenia to będziecie mnie błagać żebym stworzył wam krzaczek z owocami, żebym stworzył wam domostwo, w którym będziecie mogli skryć swoje rodziny. Wtedy ja się zaśmieję. - powiedział pełen nerwów po czym ponownie odwrócił się do obcych ludzi plecami. Zapamiętał facjatę tego jednego strażnika, który z niego drwił. Masashi był baaardzo pamiętliwy w takich sytuacjach. Nie znosił kiedy ktoś drwił z niego i jego umiejętności. To tak jakby wyśmiewać cały jego klan a na to nie mógł pozwolić.
0 x
Obrazek PH | BANK
Awatar użytkownika
Ai
Posty: 334
Rejestracja: 29 mar 2023, o 11:40
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Złotowłosa i złotooka dziewczynka mierząca aż 148cm! Najczęściej ma na sobie białą, zwiewną sukienkę na ramiączkach, która sięga za kolana. Na niej ma czarną kamizelkę shinobi. Ochraniacz shinobi na czole - przesłonięty grzywką.
Widoczny ekwipunek: Prawe i lewe udo - kabury, 2x torba przy pasie - z tyłu, średni zwój na plecach. Kamizelka shinobi (czarna), rękawiczki z blaszkami, ochraniacz na czoło (czarny, przesłonięty zazwyczaj grzywką), na prawym ramieniu ochraniacz Zjednoczonych Sił
GG/Discord: Laertes#9788
Multikonta: Itoshii, Aoi, Sister

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ai »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości