Park

Awatar użytkownika
Atasuke
Gracz nieobecny
Posty: 126
Rejestracja: 24 kwie 2021, o 15:18
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
GG/Discord: Hiroto#8938

Re: Park

Post autor: Atasuke »

Kaiho oznajmił, że wraca już do domu i Atasuke odczuł pewien smutek. Znał tę osobę ledwo jedną dobę, a nie był do końca pewien czy w ogóle minęła ta doba, jednak nawiązał z chłopakiem pewną więź. Przygodna relacja, która opierała się na rozmowach przy butelkach alkoholu i jednym wspólnym zadaniu, a jednak była to jedna z przyjemniejszych rzeczy, które doświadczył w przeciągu ostatnich kilku tygodni. Może nie warto tak stronić od nowych znajomości i Atasuke powinien częściej wychodzić na miasto? Albo samemu udać się w taką podróż po pobliskich krainach i doświadczyć czegoś nowego? Na razie jednak pozostało mu tylko pożegnać się z towarzyszem i wrócić do domu.
-Rozumiem. W takim razie życzę ci spokojnej drogi i cieszę, że cię spotkałem. Liczę, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie. Jeśli tylko będę nieopodal twojej osady, to nie omieszkam zajrzeć. - Atasuke przyjął wyciągniętą dłoń i uścisnął ją mocno. - Pozdrów Kyo ode mnie i powiedz, że następnym razem z nią też bym chętnie zamienił parę słów. - Odwzajemnił uśmiech i przez chwilę obserwował jak Kaiho udaje się z powrotem w stronę karczmy, gdzie miał wynajęty pokój. Kiedy zniknął, skręcając w jakąś uliczkę, Atasuke również udał się w stronę swojego domu. Wcześniej zahaczył jeszcze o jakiś targ, by kupić parę rzeczy do jedzenia. W końcu po to wczoraj się udał do wioski, a nic z tego nie wyszło.

[z/t]
0 x
Awatar użytkownika
Meijin
Postać porzucona
Posty: 93
Rejestracja: 14 sie 2019, o 11:59
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Blady, niebieskie oczy, czarne włosy. Normalna waga i wzrost.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na prawym udzie. Torba po lewej stronie lędźwi.

Re: Park

Post autor: Meijin »

0 x
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: Park

Post autor: Satoshi »

0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
Awatar użytkownika
Meijin
Postać porzucona
Posty: 93
Rejestracja: 14 sie 2019, o 11:59
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Blady, niebieskie oczy, czarne włosy. Normalna waga i wzrost.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na prawym udzie. Torba po lewej stronie lędźwi.

Re: Park

Post autor: Meijin »

0 x
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: Park

Post autor: Satoshi »

0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
Awatar użytkownika
Meijin
Postać porzucona
Posty: 93
Rejestracja: 14 sie 2019, o 11:59
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Blady, niebieskie oczy, czarne włosy. Normalna waga i wzrost.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na prawym udzie. Torba po lewej stronie lędźwi.

Re: Park

Post autor: Meijin »

0 x
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: Park

Post autor: Satoshi »

0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Park

Post autor: Tsukune »

Moje plany udania się na pole treningowe zostały zmienione przez...cóż...samego siebie. Stwierdziłem, iż zamiast iść na pole treningowe udam się na spokojnie do parku. Pochodzę po nim, pozaglądam w różne zakamarki. Od tak połażę bez żadnego pomysłu, celu. Najprościej mówiąc "bezmyślnie". Pokręciłem się tak jakiś czas. Może trwało to godzinkę? Nie byłem pewny ale na pewno gdzieś tak w okolicy godziny na pewno się kręciłem. Po takim bezcelowym łażeniu postanowiłem wejść w jakieś mało uczęszczane miejsce. Przysłowiowo zwane "dzikim". Zdjąłem z pleców swój płaszcz kładąc go na ziemi i usiadłem na nim. Następne co zrobiłem to ostrożnie i bez pośpiechu zacząłem czyścić, smarować, ostrzyć oręż jaki posiadam przy sobie. Najprościej mówiąc postanowiłem zadbać o "narzędzia" swojej pracy, swojego życia, czyjejś śmierci, czyjegoś ratunku, czyjegoś zarobku. Nie spieszyłem się z tym. Nie miałem zamiaru się spieszyć. Takie coś należało wykonywać spokojnie, starannie i bez pośpiechu. Nigdy zbytnio nie przejmowałem się dbaniem o broń. Czyściłem ją to prawda. Sam nie wiedziałem czemu postanowiłem zrobić całkowite czyszczenie. Może coś przeczuwałem? Może zwykła ciekawość sprawiła iż chciałem zobaczyć jak broń, którą posiadam, o której wykonanie poprosiłem, za którą zapłaciłem, którą walczyłem wygląda od środka? Zapewne to wszystko mogło mieć jakiś swój niewielki trybik który zachęcił mnie do tego...i muszę przyznać sam przed sobą że takie czyszczenie mi się bardzo podobało. Po skończonej pracy na powrót przywdziałem swój sprzęt i sprawdziłem go w działaniu. Miałem wrażenie jakby działał lepiej...a może po prostu czyszcząc oręż bardziej się z nim zżyłem? Bardziej dopasowałem do siebie? Stał się jeszcze bardziej częścią mego ciała? Tak wiele różnych i dziwnych pytań na które nie miałem odpowiedzi. I będąc szczerym nie obchodził mnie brak odpowiedzi, te dziwne przemyślenia. Liczyło się dla mnie aktualnie tylko to iż odświeżenie broni sprawiło mi przyjemność oraz dało mi poczucie iż wiem lepiej i dokładniej jak się nią posługiwać. Teraz pozostało tylko chwilkę posiedzieć i posłuchać naturalnej pieśni jaką wygrywa przyroda.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Park

Post autor: Tsukune »

Taka błoga naturalna cisza była mi potrzebna od ostatnich rzeczy jakie miały miejsce. Wyciszenie się, uspokojenie, ochłonięcie, oczyszczenie, zresetowanie. Nazwijcie to jak sobie chcecie. Jedno jest pewne. Taka chwila niczym nie zmącona była mi potrzebna. Zapewne nie tylko mi taka chwila lub chwile dają odpowiednie ukojenie, którego w życiu i rytmie bycia shinobim brakuje. Proste przyjemności bywają bardziej cenne niż niejedna droga zabawka. Proste pyszne jedzenie jest w stanie dać nam podobną satysfakcję co zarobienie dużej ilości pieniędzy na prostej misji. Pokręciłem karkiem co spowodowało iż moje kości lekko strzeliły odpowietrzając się w ten sposób. Wciągnąłem na koniec powoli i głęboko powietrze w płuca, wstrzymałem na chwilkę oddech by następnie również spokojnie je wypuścić. Podniosłem się spokojnie z ziemi, zabrałem wszystkie swoje rzeczy jakie miałem, otrzepałem ubranie i niespiesznie skierowałem swoje kroki w stronę bramy jak zwykle lekko bujając się na boki w rytm muzyki która jedynie wybrzmiewała w mojej głowie. Cicho sobie nuciłem pod nosem melodię którą miałem zamiar stworzyć. Na razie jej nie zapisywałem ze względu na to iż był to swoisty prototyp? Nieukończone i dopiero powstające dzieło. Wiele jeszcze się w nim mogło pozmieniać. Jak wysokość dźwięku, szybkość, tonacja i inne podobne rzeczy. Lecz wiedziałem już w głowie zarys, a może wydźwięk? całości jak to powinno wyglądać. Byłem pewny, że to będzie nietypowe a zarazem całkiem intrygujące dzieło. Nie zwracałem zbytnio uwagi na to jak reagują na moje ruchy ludzie. Zapewne sądzili, że jestem pijany. Mogli sobie myśleć co chcą jeżeli nie będą mnie bez jakiegoś powodu zaczepiać. W końcu nikomu nie przeszkadzam tym, że bujam sie na boki. Nie awanturuję się, nie wszczynam żadnych burd. Ot po prostu idę bujając się na boki w stronę bramy osady.

[z/t]
0 x
Awatar użytkownika
Shinsu
Posty: 811
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 10:40
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: Dwie torby u pasa.
GG/Discord: Shins#7007

Re: Park

Post autor: Shinsu »

  Ukryty tekst
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość