Karczma "Ō no Shi"

Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Tsukune »

Po pożegnalnych uprzejmościach każdy poszedł w swoja stronę. Czyli każdy udał się w tą stronę w którą z której rozmówca przybył. Droga nie była długa i dotarłem tam dość szybko.
-Urocza nazwa. Ciekawe co by ludzie powiedzieli na nazwę "śmierć władzy" uznali by to za próbę zamachu? pomyślałem widząc nazwę budynku. Schludny, miły dla oka i w porównaniu z innymi miejscami nie było tu pijaczków już śpiących bądź lejących gdzieś w zaułku. Zamknąłem na chwilkę oczy jakbym zastanawiał się czy tam wejść. Tak naprawdę po prostu sprawdziłem swoją umiejętnością wnętrze od tak aby się upewnić że trafiłem dobrze. Następnie spokojnie wszedłem do środka budynku przyglądając się tam zebranym osobą jednocześnie rozglądając się za wolnym miejscem. Gdy takowe znalazłem przy barze tak aby mieć za sobą ścianę usiadłem przy nim i zamówiłem sobie lampkę wina. Od tak aby nieco wtopić się w tłum. Czekając na zamówienie spokojnie przyglądałem się znajdującym osobą. Bardziej jednak wyglądało to jakbym obserwował wnętrze tego przybytku. Co w sumie nie byłoby też jakimś wielkim kłamstwem.
0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Tsukune »

Po tym jak zamówiłem sobie wino u kelnerki i gdy ta odchodziła od tak się jej przyjrzałem. Ot zwykła ciekawość co poradzę. Trzeba było przyznać że lokal miał swój klimat. Było tu trochę klientów więc było w czym wybierać. Tak na oko to połowa tutaj by wystarczyła. Plus tych dwóch których spotkałem wcześniej liczyłem jako dodatek...ewentualnie nieoczekiwane wsparcie. To też by było przydatne. Po chwili otrzymałem swoje zamówienie. Standardowo lekko wpierw powąchałem zawartość, następnie delikatnie zakręciłem kieliszkiem, znowu powąchałem i upiłem lekki łyk napoju. Przymknąłem na chwilę oczy czując jak wino powoli spływa mi po gardle.
-Akurat się składa że dostałem pracę. O ironio jak na razie muszę zebrać osoby potrzebne do tej pracy. Dlatego tu przyszedłem bo niedawno napotkane dwie osoby mi poleciły to miejsce do hmm...zwerbowania osób obojga płci. powiedziałem spokojnie przyglądając się uważnie mimice dziewczyny? A może powinienem powiedzieć młodej kobiety? W sumie czy to miało jakiekolwiek znaczenie skoro to i tak jest tylko w mojej głowie? Żadne.
-Poleciłaby coś Pani...albo kogoś zapytałem uśmiechając się lekko w nieco wrednym uśmieszku. Blizny nieco poszerzyły mój uśmiech. Zapytałem tak aby poza wyborem jedzenia dała mi też propozycję co do ewentualnych osób do zatrudnienia. Ciekawe czy domyśli się tego co miałem na myśli? Raczej z mojej odpowiedzi na pracę to chyba raczej powinna...No ale któż to może wiedzieć jak sobie to srebrnowłosa uzmysłowi. Jak źle to najwyżej ją wyprowadzę z błędu.
0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Tsukune »

Wysłuchałem wpierw spokojnie kelnerki...która chciała się przyłączyć do tego co planowałem. Ciekawe...Nawet bardzo ciekawe trzeba było przyznać. Taka osoba by się bardzo przydała. Będę musiał się później o to zapytać Kijina jak wróci. Tak to będzie dobra propozycja i moje argumenty co do tego raczej by go przekonały.
-Niby to ma być zwyczajna ochrona osób. Niby nic trudnego ale może dojść do walki. Jednak taka hmm... przerwałem na chwilkę aby znaleźć odpowiednie słowo ...przeciętna osoba by się przydała. Mam nadzieję że słowo przeciętna Ciebie nie uraziło ale nie znalazłem lepszego słowa. Chodzi o to że taka osoba która zbytnio nie wyróżniałaby się z tłumu przydałaby się do słuchania plotek, tego co ludzie mówią itp itd. Po prostu zyskiwała informację...Na razie co do tego pomysłu będę musiał porozmawiać ze swoim pracodawcą jak wróci. Jeżeli mój pomysł się mu spodoba to przyjdę i poinformuję Ciebie co i jak. oznajmiłem z lekkim uśmiechem. Czy się nią zauroczyłem? Nie. Po prostu taka osoba byłaby bardzo przydatna...zwyczajna...przeciętna...jak jeden z zielonych liści na drzewie...tak taka osoba byłaby bardzo przydatna co do tego nie ma wątpliwości. Wyciągnąłem z futerału zeszycik i zaznaczyłem tą kelnerkę znaczkiem zapytania przy "ukryci" od tak aby sobie to zaznaczyć. Po tym jak dałem kelnerce jako taką możliwość że może sobie dorobi wysłuchałem reszty jej słów. Gdy zakończyła mówić kiwnąłem lekko głową na znak że rozumiem.
-Najemnicy co...Z jednej strony to dobrze z innej zaś stwarza problemy...i spore ryzyko. Jednak bez ryzyka nie ma zabawy stwierdziłem ukazując swoje wampirze kiełki w wrednym uśmiechu. Po chwili moja mimika wróciła do normalnej.
-Dziękuję za tą informację. A co do mojego pomysłu to w sumie skoro tu pracujesz zapewne udało się tobie usłyszeć to i owo. Dałaś właśnie tego przykład mówiąc o tej grupie. Więc coś dodatkowego też dzięki pracy tu zyskałaś. No ale mniejsza. Jeszcze raz dziękuję za informację. Jak się dowiem od swojego pracodawcy to odezwę się do ciebie i wtedy ewentualnie zdradzę więcej dodałem z lekkim uśmiechem. Wypiłem do końca wino z kieliszka odstawiając je następnie na blat. Wyciągnąłem odpowiednią ilość pieniędzy płacąc za nie by następnie wstać, poprawić lekko kapelusz który się nieco przemieścił z powodu tego iż mój zwierzak postanowił sobie wejść do mojego ubrania tak że wystawał tylko łepek mojej pandy i spokojnie skierowałem się do trójki ludzi która była częścią "Hordy"
-Witam. Mogę wam na chwilkę przerwać? zapytałem gdy aktualnie nic nie mówili bądź brali łyk piwa by po prostu byli cicho. Spokojnie się im przyglądałem czekając na ich odzew. Zapewne kobieta raczej się nie odezwie może z ciekawości na mnie zerknie i z powrotem odwróci wzrok, kusznik wyda jakiś przyjacielski odzew a ostatni każe mi albo stąd spadać albo zagrozi mi śmiercią. Takie na pierwszy rzut oka zdawały sie możliwości ich odzewów bądź reakcji.
0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Yasuo »


0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Tsukune »

Kiwnąłem tylko głową i zapisałem imię tej kelnerki tak jak chciała.
-Cóż mi nie byłoby ciężko Ciebie odnaleźć. A i co do tej nijakości...hmm...czasem łatwiej jest zauważyć nijaką osobę niż kogoś wyróżniającego się. Przekonałem się na tym na własnej skórze dodałem puszczając jej przyjacielskie oczko. Gdy odeszła z zapłatą tak jak planowałem skierowałem się do wskazanych przez nią ludzi. Ewidentnie gdy się zbliżałem przestali co kolwiek mówić. Skąd to wiedziałem? To chyba oczywiste w końcu zanim zacząłem do nich się kierować było widać jak rozmawiają a teraz cisza. A przynajmniej przypuszczałem że to może być moja wina w końcu czemu mieliby tak nagle skończyć rozmawiać.
-To zależy o jakie przyłączenie się chodzi powiedziałem z lekkim uśmiechem. -Bardziej chciałem coś zaproponować. Zaraz przejdę do konkretów zacząłem zgarniając jakieś wolne krzesło znajdujące się nieopodal. Postawiłem je tak by oparcie krzesła było skierowane w stronę moich rozmówców. Sam zaś usiadłem na krześle i oparłem ręce na oparciu -Potrzebuję ludzi do pewnego zadania. Chodzi o ochronę. Dokładniej o ochronę pewnej imprezy. Wiem że jesteście najemnikami. Niestety nie słyszałem o was prawie nic ponieważ nie jestem stąd. Jednak wasza nazwa mi się spodobała. Trochę ryzykuję bo jak to w książkach bywa "najemnik zrobi wiele dla pieniędzy więc może też zdradzić swojego pracodawcę" zacząłem by następnie uśmiechnąć się wrednie i dodać szybko -Ale bez ryzyka nie ma zabawy prawda? Więc powiem w skrócie. Tak jak zacząłem potrzebuję zebrać ludzi do ochrony pewnej imprezy. Jeżeli wszystko pójdzie gładko zarobicie, napijecie się i najecie prawie nic nie robiąc tylko tam "będąc" i ochraniając. Jednak jak pójdzie źle będzie trzeba zająć się ochroną co jest oczywiste. W razie czego jak mój zleceniodawca wróci postaram się z nim dogadać aby ewentualne rzeczy i wszystko co posiadaliby zamachowcy trafiło do was jako dodatkowa zapłata...chyba że będzie to potrzebne aby znaleźć osobę za to odpowiedzialną. Po ewentualnym odnalezieniu sprawcy ta rzecz też trafi do was. Więc jak będzie? zapytałem spokojnie -A i zapomniałbym. Jak się zgodzicie przez czas zadania ja będę wami dowodził...i to by chyba było tyle...Mam nadzieję że w miarę mnie zrozumieliście bo często skaczę z tematu na temat. dodałem z lekkim uśmieszkiem który ukazał mój jeden wampirzy kiełek a blizny na policzkach nienaturalnie ten uśmiech poszerzyły. Nawet nie zwróciłem uwagi jak moja panda wyszła sobie i siadła mi na ramieniu przyglądając się moim rozmówcą. Chyba się już na tyle przyzwyczaiłem że tak się po mnie kręci że przestałem na to zwracać zbytnią uwagę.
0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Tsukune »

Na pierwszą wypowiedź kobiety nic nie odpowiedziałem bo nie ode mnie zależało to z kim będę negocjował. Chciałem zacząć już odpowiadać na pytania kobiety gdy całą sytuację przerwał blondyn. Spojrzałem na niego spokojnie. Prawie w tym samym momencie jego drugi towarzysz zabrał mu kuszę. Po tym jak kobieta uderzyła się ręką w czoło w ewidentnym załamaniu nie wytrzymałem i zaśmiałem się lekko
-Naprawdę jesteście nietypową grupą. oznajmiłem bez żadnej złośliwości. Można było nawet uznać to za swego rodzaju komplement? Możliwe.
-Odpowiem na te pytania ale nie po kolei. zacząłem spokojnie i przymknąłem na chwilkę swoje krwistoczerwone ślepia. -Będzie to ślub i bal. Jest organizowany przez mojego pracodawcę i jego przyszłą żonę. Obstawiam że to wszystko może potrwać parę dni. Powiedzmy tak z 2-3 dni ale dokładnie nie wiem ile dowiem się tego jak wróci. Zagrożenie jest realne. Na poprzednim balu gdy się ze sobą poznali doszło do ataku. To był nietypowy bal ale nie będę tego opowiadał. Sądzę że i tutaj może dojść do walki jeżeli osoby które ukartowały poprzedni incydent jakimś cudem uciekły. Słuszna dedukcja. Potrzebuję parę osób jako wabik i parę osób które nie będą rzucały się w oczy. Na wszystkie pytania odpowiedziałem oznajmiłem i uniosłem lekko rękę przerywając ewentualne słowa kobiety -Wiem że nie wspomniałem o zapłacie. Na razie uważajcie że będzie to 250 ryo dla osoby. Wiecie niby to ma być sama ochrona. Jednak jeżeli dojdzie do ataku zapewne cena wzrośnie tak samo jak poziom zadania więc sądzę że będzie to wtedy wynosiło z 500ryo. Oczywiście nie zapomnijmy o tym że będziecie mogli tam sobie spokojnie zjeść, napić się za darmo. Tylko się nie upijcie. dodałem a mój wzrok stał się nieco bardziej niebezpieczny a uśmiech troszkę diaboliczny
-Przy pomocy mnie troszkę poniosło. Niestety nie udało mi się "pogadać" sobie z napastnikiem mówiąc to moje alter ego zrobiło w powietrzu przy pewnym słowie palcami cudzysłów. Co mogło świadczyć że ta "pogawędka" nie byłaby miła. Po czym moja mimika wróciła do normy...czyli jakbym cały czas się uśmiechał przez blizny na policzkach.
-Ja ci kiedyś przyjebię jak będziesz wchodził mi w słowo powiedziałem w myślach
-No śmiało. Sam sobie krzywdę zrobisz Ha ha ha ha odpowiedziało mi w głowie moje alter ego. Westchnąłem tylko w duchu na to
-Będę potrzebował 5 osób które będą dawały pozory jednak też potrafiły walczyć. I przydałoby się z 10 osób najlepiej połowa mężczyźni a druga połowa kobiety. Po to by stworzyli pary i byli jako goście. Taka ukryta ochrona. Resztę szczegółów i ewentualny plan działania ustali się już po zebraniu odpowiedniej ilości ludzi. To chyba na razie wszystko....A i impreza będzie poza osadą więc ewentualne namioty do spania też tam będą...Oby nie był to kolejny Krwawy Bal na którym przyjdzie mi być to ostatnie bardziej powiedziałem do siebie ale i tak mogli spokojnie to usłyszeć. Mój zwierzak nieco tym znudzony wszedł sobie pod mój kapelusz, położył mi się na głowie i tak sobie zasnął.
0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Tsukune »

Spostrzegłem że mój plan jaki zaproponowałem chyba się im spodobał. A nawet jeśli nie to moim zdaniem najlepszy z możliwych planów...no przynajmniej jaki ja mogłem wymyślić tak na logikę biorąc. Może tylko ja bym na takie coś wpadł a inni po prostu zebrali ludzi którzy będą robić normalnie za ochronę bez żadnych ukrytych osób? To nie miało w sumie znaczenia.
-Rozumiem. Nie będę mówił czegoś w stylu "Zgadzacie się od razu albo nie ma umowy" bo nie o to tutaj chodzi. Przedyskutujcie to spokojnie. Znajdźcie ewentualne za bądź przeciw...a jak macie własny pomysł na ochronę to później mi go zaproponujcie a ja może go wykorzystam. oznajmiłem zatrzymując ich ruchem ręki aby nie wstawiali. Sam wstałem. Odstawiłem siedzenie tam gdzie było wcześniej po czym bez mówienia kciukiem wskazałem w stronę baru mówiąc w ten sposób "jak się naradzicie będę tam" po czym udałem się w tamtą stronę i usiadłem na miejscu w którym wcześniej byłem opierając się plecami o ścianę. Zsunąłem lekko kapelusz na oczy i spod niego obserwowałem swoich przyszłych podwładnych. To od czasu do czasu używałem swojej wrodzonej umiejętności aby sprawdzić czy czegoś ewentualnie nie knują...któż wie co mogą kombinować.
0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Yasuo »

Kolorki:
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Tsukune »

Spokojnie sobie siedziałem na swoim miejscu przyglądając się moim wcześniejszym rozmówcą. Na szczęście nic nie knuli a przynajmniej nic nie wyczuwałem. Sądząc po tym jak gestykulowali musieli sporo obgadać na temat tego co im zaproponowałem. Nie wiedziałem ile trwała ta ich dyskusja. Minutę? Parę minut? A może godzinę? Nie wiedziałem. Dla mnie nie minęło dużo czasu. W końcu jednak dostrzegłem jak kobieta macha do mnie.
-Czyli skończyli naradę? Ciekawe co wymyślili pomyślałem i spokojnie udałem się w ich kierunku. Podstawili mi nawet krzesło więc na nim spokojnie usiadłem przyglądając się im z uwagą. Oparłem łokcie na oparciu krzesła. Splotłem dłonie a raczej pazury ze sobą i oparłem na nich głowę tak że zasłaniały mi usta i spokojnie słuchałem tego co mają do powiedzenia patrząc się na mówiącą do mnie osobę ale kontem oka zerkając na pozostałych.
-Szczerze nie podoba mi się to że nie chcecie mnie słuchać zacząłem spokojnie przymrużając lekko oczy jednocześnie opuszczając ręce tak że lekko zwisały mi z krzesła [oparte miałem je na przedramionach]
-Jednak to rozumiem. Mogę na to przystać...JEDNAK tylko wtedy jeżeli zgodzicie się w ostateczności wykonywać moje polecenia. Mówię tu tylko o momencie w którym uznam to za stosowne. W innym wypadku macie wolną drogę co i jak będziecie robić jednak mój zastępca będzie musiał mi mówić swoje plany. Może wam się to nie podobać. przerwałem na chwilkę przyglądając się ich mimice i ruchowi ciała kontynuując
-Ale tylko po to abym wiedział co planujecie i mógł dostosować ewentualnie swój plan. Byśmy przypadkiem się wzajemnie nie pozabijali gdy będzie chaos. stwierdziłem następnie wskazując pazurem rękawicy na kusznika
-Masz rację nie znam was ani wy nie znacie mnie i jestem pewien że bym całą waszą grupą nie dał rady zarządzać...no chyba że jakoś bym udowodnił że jestem od was lepszy jednak nie chce mi się tego robić. Wam ufają i to się liczy. Jak coś spierdolą to wy za to ucierpicie za ich brak posłuchu i tyle oznajmiłem rozkładając lekko ręce na boki.
-Co do dowodzenia każdy z was ma poniekąd rację. Aby kimś dowodzić potrzebna jest siła. Lecz co z tego że ktoś jest silny jak jest debilem i poleci w przeciwników bez pomyślenia? Inteligencja też jest ważna ale co tobie po samej inteligencji skoro po obmyśleniu planu nie będziesz miał jak go wprowadzić w czyn? Tak samo z pięknem. Charyzma jest ważna bo pięknem można łatwo sobie zyskać przychylność...jednak na pozór piękno zawsze coś za sobą skrywa...hmmm powiedziałem i mruknąłem tylko w lekkim zamyśleniu. Tym razem każdemu przyjrzałem się dokładniej na końcu długo wpatrując się w ich oczy tak jakbym chciał z nich wyczytać prawdę. Podobno oczy są zwierciadłem duszy jak to powiedział pewien uczony.
-Na ten moment moim zastępcą będzie Chizuru. W aktualnej chwili jest bardziej odpowiednią kandydatką. Pewnie zapytacie czemu...Cóż po prostu bardziej zachowała się profesjonalnie. Wiem że mogą to być pozory lecz w wielu częściach naszego życia pozory grają pierwsze skrzypce. powiedziałem swoje zdanie po czym zdjąłem lewą rękawicę kładąc ją na kolanach. Mogli dokładnie dostrzec na zewnętrznej części przedramienia dość sporą bliznę po poparzeniu a po wewnętrznej tatuaż. Zdjąłem drugą rękawicę i wyciągnąłem wolną dłoń w ich stronę na potwierdzenie umowy
-Więc zgadzacie się na to aby w ostateczności usłuchać mego rozkazu i mówić mi swoje plany? Jak będziecie się dobrze sprawować to nie będę nic wam rozkazywał tylko proponował. Jakby nie było będziemy partnerami w tym biznesie. A i co to kary jak ktoś z waszych ludzi spieprzy sprawę bo was nie posłuchał. W najlepszym wypadku ta osoba albo dostanie mniej kasy bądź wcale podobnie z zastępcą...w najgorszym sam wypatroszę tego kto spartaczył. Ale mam nadzieję że nie będzie to konieczne...bo takie pomysły chcę zachować na wrogów a nie towarzyszy oznajmiłem i gdy w końcu doszliśmy do porozumienia i każdy uścisnął sobie dłoń na zgodę uśmiechnąłem się szeroko. Przez blizny wydawało się jakbym uśmiechał się dosłownie od ucha do ucha jednocześnie ukazując swoje ostre wampirze kiełki. Zakładając z powrotem rękawice.
-Skoro wszystko omówiliśmy powiedzcie mi gdzie będę mógł was odnaleźć. Jak poznam dokładną datę tego ślubu i balu będę musiał was poinformować nie tylko o samej dacie jak i o warunkach dodatkowej zapłaty jakie wam zaproponowałem. gdy mi to powiedzieli wyciągnąłem z kieszeni woreczek w którym znajdowało się po 100 ryo czyli razem w woreczku było 300ryo i położyłem go na środku stolika dając im tym samym do zrozumienia iż każdy z nich ma po równo. Niby niewiele ale aby się napić za "powodzenie misji" raczej wystarczy. Następnie wyszedłem spokojnie z baru [o ile misjodawca pozwoli]



[jak da radę to te 300 ryo można będzie odliczyć od "wypłaty" po całej serii? Jeżeli nie to wstawię link ze stratą do banku.
-300ryo]
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości