Cmentarz rodu Uchiha

Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Isei »

0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Isei »

0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Harisham »

Uchiha Masako Misja D
1/15

Należąc do wielkiego, potężnego i znamienitego klanu, wraz z wychowaniem bardzo mocno wpojono ci obowiązek kultu i szacunku wobec zmarłych przodków. Większość z nich zmarła lub zginęła dbając o siłę i honor klanu Uchiha i chociażby z tego względu należał im się szacunek. Wielu ludzi podchodziło do tej sprawy też nieco bardziej intymnie. Na cmentarzu spoczywali bowiem również ich bliscy i odwiedzenie ich nagrobku było często jakąś formą pożegnania, czy możliwości powspominania zmarłych. Zaczęłaś się więc powoli kierować w stronę grobu swojej matki. Gdy zagłębiłaś się już pomiędzy pomniki, usłyszałaś przekleństwa i boleściwe jęki. Odgłosy dobywały się z niedaleka, najprawdopodobniej z równoległej alejki grobów.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Harisham »

Uchiha Masako Misja D
3/15

Cmentarz z racji obecności mnóstwa grobów, z których większość należy do czyichś bliskich, zazwyczaj jest ostoją spokoju i zadumy. Zwykle nie słychać na nim głośniejszych odgłosów. Ludzie raczej spokojnie stoją nad grobami bliskich, lub cicho między sobą szepczą. Wciąż jednak istnieje szansa, aby ktoś czyjąś śmierć uznał za na tyle niesprawiedliwą, aby wyrazić owe emocje dużo głośniej. Bojąc się właśnie takiego obrotu sprawy i nie chcąc nikomu przeszkadzać w dosyć intymnej jednak chwili, cicho i powoli ruszyłaś w stronę głosu. Byłaś kunoichi, więc nie sprawiło ci to większego problemu, aby przekraść się niezauważenie. Szybko też ujrzałaś krępego mężczyznę po pięćdziesiątce, który siedział na ziemi obok małego dołu i jęcząc i krzycząc trzymał się za nogę, której stopa była wykręcona pod dziwnym kątem. Dookoła porozrzucane było parę różnych rozmiarów łopat.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Harisham »

Uchiha Masako Misja D
5/15

Na cmentarzu, jak w każdym innym miejscu, zdarza się, że ludzie doznają najzwyczajniejszych kontuzji czy zranień. Oczywiście, najczęściej ból na cmentarzu wywołany jest obcowaniem ze śmiercią kogoś bliskiego, jednak nie można wykluczać też bardziej prozaicznych powodów. W tym przypadku, gdy przyjrzałaś się nieco bliżej i dokładniej, byłaś w stanie stwierdzić, że ów mężczyzna najzwyczajniej w świecie skręcił kostkę. Gdy spytałaś się go o pomoc, przestał jęczeć i spoglądając na ciebie z niepewnością i niejednoznacznym grymasem odpowiedział:
- Dziewczyno, ty mi na nic potrzebna nie jesteś. Zawołaj lepiej kogoś, kto pomógłby mi dokończyć robotę. Pogrzeb pana Moriri będzie za godzinę, a ja nie zdążyłem jeszcze wykopać grobu. Poproś więc ojca, czy brata z którymi tu przyszłaś, żeby mi pomogli. Będę umiał się odwdzięczyć.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Harisham »

Uchiha Masako Misja D
7/15

Ludzie zwykle zauważają jedynie to co chcą zauważyć. W momencie gdy ma się skręconą kostkę, to najprawdopodobniej główną rzeczą, którą się widzi jest dziwnie wykręcona stopa. Owa stopa najprawdopodobniej jest w stanie przysłonić takie detale jak kabura, czy wysportowana sylwetka. Sporo młodych kobiet może mieć też szczupłą sylwetkę z powodu ciężkiej pracy, nie muszą wcale być wojowniczkami. Nawet wtedy jednak kopanie dołów zwykle nie jest uważane za kobiecą pracę.
- Sama tutaj? - zdziwił się mężczyzna - Przecież bez opiekuna ktoś cię może napaść, dziecko. Chyba że... No tak, nie pomyślałem, pewnie jesteś sierotą. Przykro mi bardzo, że twoi rodzice nie żyją, a ty musisz się sama tułać po świecie. Idź i znajdź mi jakiegoś chłopa, żeby mógł mi pomóc. Ty mi nie musisz pomagać. Z resztą kto wie, czy tylko byś tą pomocą nie zaszkodziła? - ostatnie pytanie mężczyzna powiedział cicho, jakby tylko do siebie, machnąwszy wcześniej na ciebie ręką, próbując cię oddalić.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Harisham »

Uchiha Masako Misja D
9/15

Przykrą prawdą na temat świata jest, między innymi, to, że ludzie często bywają twardogłowi i uprzedzeni w oparciu o różne krzywdzące stereotypy. Wtedy zazwyczaj, nie zważając na to co serwuje im rzeczywistość, nigdy nie są w stanie zgodzić się z czymkolwiek odmiennym ich przekonaniom. Najwyraźniej tak też było w przypadku grabarza. Jego umysł był po prostu nieco zbyt wąski, aby móc zrozumieć, że mogą istnieć silne kobiety. Postanowiłaś jednak nie walczyć z czymś, czego zapewne nie mogłaś pokonać. Postanowiłaś użyć oszustwa. Gdy tylko oddaliłaś się na kilkadziesiąt metrów tak, że grabarz zniknął ci z pola widzenia, przemieniłaś się za pomocą swojej techniki w swojego stryja i w tej postaci wróciłaś. Grabarz rozpromienił się na twój widok.
- Niech Amaterasu będą dzięki! Nareszcie pomoc jakiej potrzebowałem. Już się bałem, że ta sierotka sama chwyci za szpadel i po paru minutach mi zemdleje, albo sama siebie zakopie. Pan jednak widać, żeś chłop na schwał. Powiem więc krótko. Źle stanąłem i z tą nogą roboty nie dokończę. Jak wykopiesz pan ten grób za mnie, to porządnie zapłacę..
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość