Cmentarz rodu Uchiha

Rairakku

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Rairakku »

Ach te niezręczne pytania, jak ja tego nienawidzę. Biedna kobieta przykro mi się jej zrobiło, zwłaszcza że ewidentnie ją coś trapi. Dziwny był ten gest, ten dotyk szyi, z początku był taki naturalny, lecz ta ucieczka ręki od szyi i wyraz twarzy kobiety. Strasznie mnie to zaintrygowało, coś mi mówiło żeby się temu przyjrzeć. Ach i znów trzeba brnąć w te niewygodne tematy, ale chciałbym jej pomóc.
-Dziękuję bardzo. Również proszę przyjąć moje najszczersze koolencje - odpowiedziałem skinąwszy głową w geście podziękowania i szacunku.
Po raz kolejny przepraszam za moją śmiałość, ale czy mógłbym się z panią pomodlić za pani męża? bałem się, nie chciałem jej urazić ani się za bardzo narzucać zaś z drugiej strony strasznie mnie intrygowała. Chciałem jej pomóc, sprawić żeby choć trochę mniej cierpiała. Może jak bym odzyskał to co chciała dotknąć na szyi będzie w lepszym nastroju. Ale powoli nie zalewajmy jej wszystkim naraz, jak się zgodzi na moje towarzystwo może opowie mi coś o tym przedmiocie.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Rairakku

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Rairakku »

Nikt nie powinien być tak smutny. Wiem co przeżywa ta kobieta w końcu sam przeżywałem to samo.
Widziałem w tej kobiecie siebie po śmierci mojej siostry? Chyba tak i właśnie dlatego chciałem jej pomóc. Musiałem coś zrobić, jak bym to zignorował to nie mógł bym z tym żyć. Ile takie przypadkowe spotkanie może przynieść wspomnień. Niby dwoje nigdy nie znających się ludzi a tyle ich łączy. Z pewnej perspektywy to straszne. Zawsze uczono mnie pomagać ludziom, mimo że tego mi się nie chce, tak mnie uczył ojciec. Przepraszam, widzę że panią coś dręczy. Zauważyłem ten ruch i naprawdę chciałbym pani pomóc, proszę tylko powiedzieć jak. Spojrzałem się w oczy kobiecie. Postaram się… Zrobię wszystko by przywrócić Pani choć trochę szczęścia – Jak się bałem, jak się denerwowałem, obawiałem si ę tego że odmówi każe mi iść a ja będę się tym zadręczał. Proszę się nie przejmować, to nie będzie żaden problem dla mnie. Z przyjemnością pomogę Patrząc jej w oczy lekko się uśmiechnąłem
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Rairakku

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Rairakku »

To straszne, jak tak można kogoś potraktować zwłaszcza kogoś z własnej rodziny. Takie osoby najchętniej bym….. ech szkoda strzępić gębę na nich. Jak to mawiają są ludzie i parapety a niektórzy są wręcz taboretami. To był czas by stać się poważnym, koniec z użalaniem się nad sobą, koniec z tą postawą zgarbionego dzieciaczka. Pora zabrać się za to na poważnie. Moja postawa się zmieniła o 360 stopni , nawet głos stał się pewniejszy siebie.
przykro mi, i tak jak powiedziałem zrobię wszystko co w mojej mocy by zwrócić Pani naszyjnik Pewnym głosem złożyłem obietnicę której nie wiem czy dotrzymam.
Proszę mi powiedzieć tylko gdzie znajdę ten naszyjnik,opisać jak wygląda i dać mi trochę czasu. Gdy go zdobędę będę czekał tu przy grobie pani męża Teraz do mnie doszło że już na samym początku powinienem to zrobić.
Przepraszam, powinienem to zrobić na samym początku naszej rozmowy. Nazywam się Rairakku Uchiha, bardzo miło mi panią poznać Skłoniłem się w geście grzeczności, takie zachowanie jest niewybaczalne.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Uzumaki Hibana »

Zapraszam na herbatkę -> Herbaciarnia
0 x
Awatar użytkownika
Ryou
Gracz nieobecny
Posty: 86
Rejestracja: 4 sty 2019, o 19:34

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Ryou »

Środowisko w karczmie zdecydowanie nie było sprzyjające, szemrane towarzystwo lubi głównie swoją kompanię jeśli w ogóle jakiekolwiek preferuje. Ryou nie pasował tu do obrazka, a przynajmniej tak było w tym momencie, lecz kto wie, wszystko może się zmienić. Chłopak poczekał aż karczmarz udzieli mu niezbędnych informacji. O dziwo wyśpiewał wszystko z niebywałą łatwością i nie zechciał za to nawet złamanego grosza. Trybiki w głowie Ryou kręciły się nieprzerwanie kiedy rozważał możliwości. Człowiek ten bronił Kaori i nie chciał zdradzić lokacji, możliwe również że dziewczyna sama dołączyła do mafii przez co niezbyt korzystnie byłoby zdradzić jej lokację, jednak opcja gdzie nie brzydka dziewczyna została porwana również jak najbardziej mogła mieć miejsce. Może dziewczyna od początku była w mafii i to to skłócenie "rodzin" o których mówiła babcia dotyczyło kłótni na większą skalę. Teorii można było wysunąć wiele, lecz Ryou nie posiadał wystarczającej wiedzy by być czegoś pewnym. Chociaż nie, był pewny tego że z karczmy musi wynieść się jak najszybciej, nie chciał podzielić rzekomego losu dziewczyny, a na to się chyba zanosiło jeśli pozostałby tu dłużej.
- Dzięki, bardzo mi pomogłeś. Znasz może jej nazwisko? - Rzucił jeszcze na odchodne. Na cmentarzu mogło przecież być kilka Kaori, choć nie było to wielce prawdopodobne.
Wychodząc postanowił nie prowokować nikogo, ze spuszczoną głową szybko opuścił lokal.

Podróżując do cmentarza chłopak rozwijał swoje teorie w głowie jednak był to próżny trud, wiedział że niczego nie osiągnie, a robił to jedynie po to aby zabić nudę. Kiedy znalazł się już na miejscu postarał zorientować się jak posegregowane są groby i udał się do części z tymi względnie nowymi w poszukiwaniu tabliczki z odpowiednim imieniem.
0 x
Kana Yuki

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Kana Yuki »

13/15Cirrus na niebie pogoda się zje...zepsuje!
[ Ryou - misja D ]

Kontynuuj tutaj: http://shinobiwar.pl/viewtopic.p ... &start=135
0 x
Awatar użytkownika
Sagisa
Gracz nieobecny
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 20:26
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie czerwone włosy, stalowoszare oczy
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- cienkie pajęczynki blizn po raitonie pod ubraniem
- sygnet na łańcuszku schowany pod koszulą
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
- manierka z wodą przy pasie

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Sagisa »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Keizo
Gracz nieobecny
Posty: 709
Rejestracja: 16 gru 2017, o 21:39
Wiek postaci: 20
Ranga: Ogar
Widoczny ekwipunek: Mundur Shinsengumi, pod nim czarna zbroja; rękawiczki, torby przy pasie, guandao na plecach

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Keizo »

0 x
Obrazek
¯\_(ツ)_/¯
Awatar użytkownika
Sagisa
Gracz nieobecny
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 20:26
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie czerwone włosy, stalowoszare oczy
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- cienkie pajęczynki blizn po raitonie pod ubraniem
- sygnet na łańcuszku schowany pod koszulą
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
- manierka z wodą przy pasie

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Sagisa »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Keizo
Gracz nieobecny
Posty: 709
Rejestracja: 16 gru 2017, o 21:39
Wiek postaci: 20
Ranga: Ogar
Widoczny ekwipunek: Mundur Shinsengumi, pod nim czarna zbroja; rękawiczki, torby przy pasie, guandao na plecach

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Keizo »

0 x
Obrazek
¯\_(ツ)_/¯
Awatar użytkownika
Sagisa
Gracz nieobecny
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 20:26
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie czerwone włosy, stalowoszare oczy
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- cienkie pajęczynki blizn po raitonie pod ubraniem
- sygnet na łańcuszku schowany pod koszulą
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
- manierka z wodą przy pasie

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Sagisa »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Keizo
Gracz nieobecny
Posty: 709
Rejestracja: 16 gru 2017, o 21:39
Wiek postaci: 20
Ranga: Ogar
Widoczny ekwipunek: Mundur Shinsengumi, pod nim czarna zbroja; rękawiczki, torby przy pasie, guandao na plecach

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Keizo »

0 x
Obrazek
¯\_(ツ)_/¯
Awatar użytkownika
Sagisa
Gracz nieobecny
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 20:26
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie czerwone włosy, stalowoszare oczy
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- cienkie pajęczynki blizn po raitonie pod ubraniem
- sygnet na łańcuszku schowany pod koszulą
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
- manierka z wodą przy pasie

Re: Cmentarz rodu Uchiha

Post autor: Sagisa »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość