Łaźnia "Nyūhaku" na obrzeżach

Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Łaźnia "Nyūhaku" na obrzeżach

Post autor: Tsukune »

-Rozumiem. To w pewnym sensie trochę jak Shinobi. Też poniekąd wykonujemy takie zadania wliczając to czasem rozlew krwi zbirów. stwierdziłem spokojnie
-Tsukune albo Kuro. Wybór pozostawię tobie jak się do mnie zwracać. Jasne zanieś mu te pieniądze jako zapłatę za piosenkę niespodziankę. Przekaż mu razem z pieniędzmi te słowa "Możliwe, że aktualnie będzie Pan nieco stratny. Jednak jestem przekonany iż taki "prezent" byłby miłą niespodzianką dla mojego przyjaciela. Poza tym da mu też swego rodzaju możliwość zobaczenia na własne oczy Pańskich umiejętności. Oczywiście nie mówię aby to było od razu ogromne dzieło sztuki. Bardziej pokaz nie pełnych pańskich umiejętności. Ot taka piosenka napisana "w chwilę". Skoro takie dzieło stworzył Pan przysłowiowo "w chwilę" to jakie arcydzieło powstanie gdy się pan na tym skupi? Zapewne w ten sposób pomyśli mój przyjaciel" powiedziałem do przedstawiciela Pana Ito wręczając mu pieniądze oraz kołek
-Te słowa możesz ale nie musisz przekazać jeszcze Panu Ito. To swego rodzaju rada z mojej strony. Jeżeli dostanie jakąkolwiek ofertę ze strony mojego przyjaciela niech nie patrzy na to jako Pan Ito. Niech postara się spojrzeć na to z perspektywy osoby, która to obserwowałaby z boku nie będąca za żadną ze stron. To jest trudne do wykonania. Jednak jestem przekonany, iż mój przyjaciel złoży ofertę która powinna obie strony zadowolić. No i czasem bycie zbyt pazernym na przyszłość, może być złym pomysłem. Niech Pan Ito pomyśli o tym czy ewentualnie nie zejść z propozycji mego przyjaciela ale za to poprosić o to aby szepnął dobre słowo swoim Kupieckim Przyjaciołom. Czasem informacja i kontakty są cenniejsze od pieniędzy. To chyba tyle. Poczekam niedaleko wyjścia aby poczekać na odpowiedź co do tej piosenki. Zaś później udam się ustalić termin spotkania. Zaś co do "legendy" tego lokalu słyszałem o nim i jak do tej pory się trzymam a byłem tam już kilka bądź kilkanaście razy. oznajmiłem z lekkim uśmiechem i tak jak mówiłem poczekałem na odpowiedź którą powinien otrzymać jegomość od Ito by następnie udać się na poszukiwania Kijina...W końcu muszę z nim ustalić kiedy chciałby się spotkać z "samym Ito"
0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Łaźnia "Nyūhaku" na obrzeżach

Post autor: Yasuo »

Na prośbę gracza i za pozwoleniem administracji przejmuję misję...
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Łaźnia "Nyūhaku" na obrzeżach

Post autor: Tsukune »

-Cóż to zależy od shinobi. W końcu jesteśmy tylko ludźmi i każdy jest inny. stwierdziłem wzruszając lekko ramionami na wzmiankę o przelewaniu krwi nie tylko zbirów. W końcu nie mi oceniać kto co będzie robił.
-Tak właśnie o to chodzi. W końcu najlepiej na wszystko patrzeć na spokojnie. Podam taki prosty przykład dotyczący Mnie, Ciebie i Pana Ito. Wyobraź sobie że zapłacę tobie 500 ryo za to żebyś podał Panu Ito w napoju środek na przeczyszczenie. Nie przyjmiesz tego bo daje tobie pracę. Jednak dla kogoś stojącego obok taka propozycja nie będzie złą. W końcu dostaniesz kasę za zrobienie drobnego psikusu za który i tak zapewne oberwie osoba która wlewała napitek a nie osoba która go podała. Taki prosty i głupi przykład ale taki który raczej wyjaśni co mam na myśli mówiąc "osoba bestronna". powiedziałem od tak ze spokojem i machnąłem lekko ręką jakbym zbywał swoje słowa. Po czym spokojnie czekałem aż posłaniec wróci z odpowiedzią od pana Ito. Nie wiedziałem ile czekałem. Na pewno trochę czasu to trwało ale w końcu dotarła do mnie odpowiedź. Nie musiałem odpowiadać na to co usłyszałem i tylko kiwnąłem głową w potwierdzającym geście że nic więcej nie chcę. Cóż, uszczupliłem nieco swoją kieszeń na "prezent" dla Kijina jednak byłem pewny, że i tak w przyszłości mi się to zwróci. Udało mi się znaleźć mojego przyjaciela i wcisnąć mu lekkie kłamstwo iż Pan Ito nie chciał pieniędzy lecz postanowił się spotkać z Kijinem na rozmowę w której dogadają co i jak by stworzyć pieśń specjalnie pod Yuri. Następnie wspomnianą wiedzę zapisałem na karteczce którą złożyłem i zaniosłem do Mariko aby przekazała tą informację pewnej osobie, wyjaśniając przy okazji dokładnie co i jak otrzyma aby mieć pewność, że to ta osoba. Przy okazji wspomniałem również aby poinformowała Hordę o zmianie miejsca imprezy. No i również o tym aby sama jeżeli będzie miała możliwość udała się w tamto miejsce. Następnie po przepłukaniu gardła kieliszkiem wina ruszyłem w swoją stronę.

[z/t]
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość