Karczma „Dziurawy żagiel”

Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Ayatsuri Juranu

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Ayatsuri Juranu »

0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Izanagi
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 14:34
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze.
Widoczny ekwipunek: Katana

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Izanagi »

Sytuacja szybko się zmieniała, teraz przynajmniej z groźnej stała się łagodna dzięki, można było iść do karmy aby tam sobie porozmawiać i wyjaśnić wreszcie kilka spraw. Ruszyliśmy do karczmy w której dziewczyna się zatrzymała, z ostrożności śmigaliśmy nieco dłużej niż normalnie ta droga by zajęła, na szczęście była to najlepsza droga, bo w końcu nie ma co ryzykować że wpadniemy w sidła tych typków. Wpadliśmy do karczmy, potem do pokoju dziewczyny, rozsiedliśmy się wygodnie.
- Dobra słuchaj, nazywam się Uchiha Izanagi. - szybko się przywitałem założyłem nogę na nogę, poprawiłem miecz i zacząłem mówić dalej.
- Powiedzieć muszę Ci szczerze że nie znam Twojego brata, tak naprawdę jest to przypadek że biorę udział w tym wszystkim co tutaj się dzieje i nic nie rozumiem. Twój brat zataczał się ulicami miasta, wpadł na mnie i podrzucił mi ten przedmiot. Potem napadli mnie Ci bandyci, a dalej co się wydarzyło tu już wiesz...- opowieść nie była długa ale przynajmniej szczera, miałem nadzieje że dowiem się czegoś więcej wreszcie bo już doczekać nie mogę.
- Słuchaj nie codziennie wtrącam się w nie swoje sprawy, ale tutaj szybko łącząc fakty postanowiłem odkryć tajemnicę tego dziwnego małego "czegoś". Zainteresowało mnie co to jest, dlaczego ktoś chciał mnie napaść w jego sprawie, bo wiesz gdyby normalnie porozmawiali to mógłbym im go oddać... ale jak ktoś mi grozi to niestety, coś tutaj śmierdzi.- siedziałem i czekałem na jakieś odpowiedzi uważnie przyglądając się dziewczynie, aby móc rozpoznać po mowie ciała jakie uczucia jej towarzyszą.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Izanagi
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 14:34
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze.
Widoczny ekwipunek: Katana

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Izanagi »

Siedziałem spokojnie i słuchałem tej całej historii... postawiłem oczy, nie chciałem nic mówić, po prostu pokazałem zdziwienie wyglądem mojej twarzy, że ta historia brzmi nieco dziwnie. Nie wierzyłem dziewczynie tak na sto procent, dopuszczałem myśl że mogłaby się coś takiego wydarzyć, ale gdyby to było kolejne oszustwo to wcale by mnie to nie zdziwiło. Mimo wszystko muszę podjąć jakieś decyzje, inaczej nigdy bym nie ruszył się z tego miejsca.
- A co z tym czymś mają wspólnego Ci bandyci?- wstałem i podszedłem do okna gdzie stała dziewczyna by popatrzeć na nią z bliska.
- Jeżeli sytuacja z wioską jest prawdziwa, to pójdziemy sprawdzić do niej, po za tym jak Ci oddam teraz tą figurkę to przecież mogą napaść Cię bandyci, a po drugie to przecież jak odebrali ją wam raz, mogą zrobić to drugi raz. Wydaje mi się że bez konfrontacji nie obejdzie się, by dać im nauczkę.- nie chciałem zastanawiać się ile w tym wszystkim jest prawdy, wydaje mi się że jeżeli ludzie z tej wioski w to wierzą i dzięki temu czują się lepiej, to trzeba im to oddać mimo wszystko czy zaleje ich z lub bez figurki. Oddać jej od tak tego nie mogłem, przez co musiałem sam do tej wioski dotrzeć i osobiście go oddać.
- No, dobra. Gdzie jest ta wioska? Ruszymy tam o świcie.- czekałem na odpowiedzi ze strony dziewczyny, by móc potem wyjść i załatwić sobie pokój by pójść spać.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Izanagi
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 14:34
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze.
Widoczny ekwipunek: Katana

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Izanagi »

- Dobra oddamy figurkę Twojej wiosce, obiecać nie mogę że ochronię Cię ale mogę zapewnić że będę się starał.- nie chciałem niczego obiecywać aby później przypadkiem jej nie złamać, nigdy nie wiadomo co się wydarzy, więc chciałbym aby moja towarzyszka miła świadomość tego że może jej coś stać. Odszedłem od okna i udałem się w stronę drzwi by czym prędzej wyjść i udać się w stronę wioski gdzie mieliśmy oddać figurkę.
- Będziesz prowadzić nas do swojej wioski.- odkręciłem głowę w stronę tuż przed samym wyjściem z karczmy, ona znała drogę najlepiej. Wiedziałem że tak czy siak i tak spotkam na naszej drodze tych bandytów, więc jakoś nie będę kombinował by szukać innych dróg i tak dalej, po prostu wiedząc że i tak nastąpi konfrontacja, chyba że będziemy mieli duże szczęście, w co jednak wątpię i wolę być przezorny, ubezpieczony. Miałem nadzieje że nie jest to daleko, ta wioska. Szybko dotrę i oddamy figurkę na miejsce, co mogło mnie zastanawiać to jak wioska ochroni figurkę jeżeli ja nie napotkam na swojej drodze bandytów i ich nie obije tak że im się odechce cokolwiek robić by ją pozyskać ponownie.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Izanagi
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 14:34
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze.
Widoczny ekwipunek: Katana

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Izanagi »

Dopadli nas, a raczej byli na tropie, przez co serce zaczęło szybciej bić, gdy tylko usłyszałem że przy drzwiach karczmy kręcą się przeciwnicy złapałem szybko za rękę dziewczynę, położyłem palec na ustach by ta była cicho. Szybko chciałem znowu udać się do jej pokoju, tam chcę zabarykadować drzwi szafą.
- Ustań przy drzwiach i nasłuchuj czy wchodzą tutaj.- wskazałem jej okno, sam udałem się do okna aby dyskretnie spojrzeć jaki jest teren, jak będzie z niego można wyskoczyć oraz czy ktoś z bandytów nie stoi tam. Na spokojnie trzeba czekać jak rozwinie się sytuacja, być może okaże się że przeciwnicy szybko sobie pójdą nie będą nawet nas szukać, albo uciekniemy oknem i spowolnię ich w tym miejscu. Taka mniej więcej jest moja myśl, ale dopuszczam do swojej głowy czynnik nieprzewidywalności, więc różne rzeczy mogą się wydarzyć. Po prostu dam im wykonać ruch, po czym następne kroki będę musiał czy też chciał wykonywać pierwszy.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Izanagi
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 14:34
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze.
Widoczny ekwipunek: Katana

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Izanagi »

W obecnej mojej sytuacji walka była już nieunikniona, ustałem na moment jak w ryty wiedząc że trzeba będzie walczyć, ale to tylko tak wyglądało, tak naprawdę intensywnie rozmyślałem jaki ruch jest najodpowiedniejszy w takiej sytuacji. Widząc jednego typa na zewnątrz mogę spróbować wykonać atak pierwszy i być może dzięki temu zyskam nieco przewagę nad nimi. Pewności nie miałem czy to zadziała, chociaż szybko przyszło mi do głowy że mam odpowiednią technikę która akurat idealnie działa na odległości dziesięciu metrów, a dzięki atakowi z zaskoczenia może udać mi się pokonać pierwszego z nich. Otworzyłem okno po cichu, tak aby nie słyszał nikt po czym wyszedłem przez nie i zacząłem składać pieczęcie Wąż → Baran → Małpa → Świnia → Koń → Tygrys... po czym powiedziałem sobie pod nosem.
- Katon: Gōkakyū no Jutsu.- wycelowałem prosto w szczura który miałem nadzieje spłonie czym prędzej, szybko spojrzałem czy w pokoju jest wszystko w porządku i nic nie jest dziewczynie. Gdy uda mi się zaatakować szczura to następnie łapię za rękę dziewczynę i pomagam jej zejść z dachu przez okno, następnie stawiam ją na pewnym gruncie by móc spróbować pobiec w stronę jej wioski...
- To w którą stronę!?- powiedziałem dość głośno i nerwowo, czułem że nie uda nam się uciec dość daleko, dlatego biegniemy tylko w przypadku gdy ten atak zadziała jako małe odwrócenie uwagi co pozwoli nam odskoczyć im na pewną odległość, jeśli zaś tak się nie stanie to wolę walczyć tutaj w mieście, gdzie w razie moich problemów być może przybędzie jakaś straż do pomocy czy coś w ten deseń.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Uzumaki Hibana »

KP przeciwników:
  Ukryty tekst
Użyte Techniki:
Nazwa
Suiton: Mizurappa
Pieczęci
Smok → Tygrys → Zając
Zasięg Max.
20 metrów
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Zasoby
Tworzy średnie zasoby wody
opis Typowy wodny odpowiednik popularnej "kuli ognia". W tej Suitonowej wersji nie tworzymy jednak wodnej kuli, lecz po złożeniu pieczęci wypluwamy wodę pod dużym ciśnieniem w postaci dość szerokiego strumienia. Jeden krok w lewo lub prawo nie uratuje bowiem przeciwnika przed obrażeniami. A te są sztandarowe dla rangi C. Silne uderzenie wody może powalić dorosłego wojownika, a nawet ogłuszyć i podtopić słabsze jednostki. Tym bardziej, jeśli jeśli uderzenie strumieniem pchnie oponenta w jakąś inną przeszkodę. Podstawowe jutsu dla każdego adepta Uwolnienia Wody, które dodatkowo dostarcza na pole walki spore ilości wody. Inną zaletą jutsu jest to, że w przeciwieństwie do raz wypuszczonej kuli ognia, kierunkiem strumienia Mizurappy możemy sterować po prostu odwracając głowę podczas kilkusekundowego wypluwania techniki.
Nazwa
Suiton: Tenkyū
Pieczęci
brak
Zasięg Max.
10 metrów
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3% (za 10 senbonów)
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
opis Szybka w wykonaniu technika Suitonu możliwa do wykonania niemal z każdej pozycji. Użytkownik miesza w ustach swoją ślinę z chakrą Suitonu i po chwili wypluwa ją ze swoich ust w postaci wodnych senbonów. Pociski zachowują się identycznie jak zwykłe stalowe senbony, lecz są podatne na zależności między żywiołami tak jak każda technika Uwolnienia Wody. Tak samo jak sklepowe pierwowzory, nie posiadają one dużej zdolności penetracyjnej, lecz technika nadrabia to szybkością wykonania i uniwersalnością. Po uformowaniu chakry w ustach można wystrzelić senbony krótką serią, nieco korygując pole rażenia, lecz za każdym razem trzeba wypluć wszystkie stworzone w ten sposób pociski. Nie można zachowywać ich "na później".
0 x
Awatar użytkownika
Izanagi
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 14:34
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze.
Widoczny ekwipunek: Katana

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Izanagi »

- Kuso!- zaczęła się walka, jak mogłem ogólnie sądzić że tak prosty atak może na niego zadziałać, nie było za wiele teraz czasu na rozmyślania, czas kontratakować i jeszcze w tej samej chwili odpaliłem swojego sharingana, wyciągnąłem miecz dzięki któremu będę mógł także ochronić się przed igiełkami za pomocą katany jaki i zdolności mych oczu, gdy tylko to zrobię staram się wykonać kontratak by móc zaatakować szczura, biegnąc w jego stronę, cały czas obserwując go za pomocą sharingana by móc być gotowym to ewentualnego uniku przed jego atakiem, sam jeżeli tylko znajdę się w odległości przy której będę mógł użyć miecza próbuję wykonać najpierw pchnięcie, po czym używając swojego stylu walki mieczem Chanbara atakuję i bronię się swoją kataną. Na daną chwilkę spuszczam z oka dziewczynę, nie chcę w tej chwili popełnić żadnego błędu w tej walce, po za tym to ja cały czas mam tą figurkę więc wszystko jest pod kontrolą, najważniejsze tylko pokonać agresorów.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Karczma „Dziurawy żagiel”

Post autor: Uzumaki Hibana »

KP przeciwników:
  Ukryty tekst
Użyte Techniki:
Nazwa
Suiton: Mizuame Nabara
Pieczęci
Baran → Tygrys
Zasięg Max.
15 metrów
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
opis Kolejna z technik Suitonu, która nieco zmienia właściwości "tradycyjnej" wody, którą używamy w większości technik. Po złożeniu zaledwie dwóch pieczęci i jednoczesnym zmieszaniu chakry w ustach, shinobi wypluwa na ziemię lub przeciwnika strumień lepkiej mazi o konsystencji gęstego syropu. Jutsu jest swoistą pułapką, ten kto wdepnie w kleistą maź lub zostanie nią oblany może mieć duże problemy z poruszaniem się. Samo "odlepienie się" od podłoża wymaga siły na poziomie co najmniej 60 lub... odrobiny sprytu. Użyte Suimen Hoko no Waza zapewnia ochronę przed przyklejeniem się, jednak musi ona zostać użyta PRZED nadepnięciem na maź. W przeciwnym wypadku możemy zostać uziemieni, co w walce zazwyczaj oznacza duże kłopoty. Wypluta plama ma średnicę nie większą niż 5 metrów, a jednorazowe użycie pozwala oblać dorosłego człowieka od stóp do głów.
  Ukryty tekst
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości