Opuszczona Tawerna

Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Yoku
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2021, o 19:53
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Całkiem wysoki, szczupły. Na głowie burza czarnych włosów, a na twarzy wiecznie niezadowolona mina. Ubrany w białe kimono z długimi i luźnymi rękawami przemierza ten padół chwiejnym krokiem.
GG/Discord: narkomar#6368

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Yoku »

Ledwo powstrzymując chichot obserwowałem jaka para zbliża się w moją stronę, a więc zadziałało. Teraz tylko jakoś to odkręcić...
- Ty chyba jesteś jakiś popierdolony... - klątwa samozagadania albo klątwa-mątwa jak ją zacząłem nazywać w myślach znowu o sobie przypomniała - Zabieraj się stąd zanim Cię coś zeżrę... - coraz bardziej byłem przekonany, że mam do czynienia z zagubionymi dziećmi, postanowiłem zaryzykować i jeszcze trochę poznęcać się nad pechowcami - mogli to właściwie potraktować jako karę za zgubienie swoich dzieci, nawet jeśli im uciekły, to niedopuszczalne.
- No no, obudził się w Tobie tatuś... - zakpiłem sam z siebie. Musiałem jakoś zatrzymać ich przed wejściem do środka i przy okazji zacząć rozglądać się za zgubami. Moje naprędce planowania przerwał jakiś hałas dobiegający z bardzo bliska, znowu przeżyłem mini zawał. Szlag... Osiwieje ze strachu i stresu zanim stąd wyjdę... Tak na wszelki wypadek postanowiłem się ubezpieczyć i splotłem dłońmi pieczęć barana. Skupiłem się na krótką chwilę i odciąłem dopływ chakry do mózgu na krótką chwilę, żebym potem nie pluł sobie w brodę... A może dzieją się tu jeszcze dziwniejsze rzeczy, a hałasy i nierozgarnięci rodzice to dwie zupełnie różne sprawy?
- Nie dość, że masz schizofrenię to jeszcze i paranoję... - tak czy siak nie mogłem już tracić czasu i musiałem zacząć działać, uważnie obserwując czy aby nic mnie nie zaatakuje czy też może wszystko ustało, przygotowywałem się do przemowy.
- Proszę się zatrzymać! Tak ze dwa metry od drzwi i... Yyy... Proszę przygotować 200 rou i 20PH, znaczy 200 rou i kanapkę! Za chwilę proszę mi położyć pieniądze pod drzwiami, a ja idę już po dzieci! - odwróciłem się w stronę czeluści opuszczonej tawerny i wziąłem głęboki oddech, kilka kroków na przód uważnie szukając jakiś poszlak dotyczących dwójki dzieci, o ile można było mówić o uważnych poszukiwaniach w tych ciemnościach.
- I proszę nikogo nie wołać i nic nie robić! Bo dzieci zabiję! - krzyknąłem na odchodne. Raczej słaby ze mnie aktor i porywacz, ale jak na pierwszy raz musiało wystarczyć. Starałem się też co jakiś czas rzucić okiem czy szantażowana parka nie knuję czegoś podłego.
  Ukryty tekst
0 x
mowa | myśli | T H E M E | voice
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Yoku
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2021, o 19:53
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Całkiem wysoki, szczupły. Na głowie burza czarnych włosów, a na twarzy wiecznie niezadowolona mina. Ubrany w białe kimono z długimi i luźnymi rękawami przemierza ten padół chwiejnym krokiem.
GG/Discord: narkomar#6368

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Yoku »

Miało wyjść całkiem zabawnie, ale pewnie przerażonym rodzicom nie było do śmiechu - no cóż, nie moja wina, nie ja zgubiłem dzieci. Te zapewne mogły wszystko słyszeć i zaczęły może się nawet niepokoić. Swojego klona zostawiłem przy drzwiach, miał on pełnić rolę straszaka i wartownika, powinienem wiedzieć kiedy ktoś dostanie się do środka i go zniszczy. Skoro odgłosy zaczęły się oddalać to zapewne moje słowa doszły do uszu zagubionych dzieci, chyba przyszła pora na to, aby to wszystko spróbować odkręcić albo naprawić. Ruszyłem w głąb opuszczonej tawerny nasłuchując uważnie, próbowałem zlokalizować zguby przy pomocy wywoływanego przez nie hałasu. Starałem się teraz aby mój głoś brzmiał jak głoś jakiejś odległej zjawy.
- Uuu.... Koooniec tego doobrego dziecioooory! - specjalnie przeciągąłem niektóre samogłoski aby brzmiało to tak jakbym zawodził niczym etatowy straszak - Jestem zjaaaawąą spopieloooonej taweeerny... Macie natychmiast oddać się doooo swoich rodziców i przeeeestać zakłócać mój spoooookój - ich wiek pozostał dla mnie zagadką. mogłem jedynie liczyć, że nie widziały jak wcześniej reaguje na każdy najmniejszy szmer, no bo co to za zjawa co się boi?
- No no... Weź to wszystko napraw... Jak jeszcze zobaczą, że gadasz cały czas ze sobą... -
0 x
mowa | myśli | T H E M E | voice
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Yoku
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2021, o 19:53
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Całkiem wysoki, szczupły. Na głowie burza czarnych włosów, a na twarzy wiecznie niezadowolona mina. Ubrany w białe kimono z długimi i luźnymi rękawami przemierza ten padół chwiejnym krokiem.
GG/Discord: narkomar#6368

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Yoku »

Głupi wybryk, a wpieprzył mnie w takie kłopoty, nawet wyjście stąd żywym niewiele mi pomoże. No i jeszcze ten trzask, jak te dzieciaki się tam pozabijały, to w sumie mógłbym zdechnąć razem z nimi. No dobra, koniec tego dobrego.
- No no, a Tobie przeszkadzało, że gadasz sam do siebie, to teraz masz poważny problem... - klątwa nawet w tak napiętych sytuacjach nie odpuszczała. Nie było jednak teraz czasu na narzekanie, musiałem to wszystko odkręcić
Dobra kurwa, ani kroku dalej! - warknąłem w stronę rodziców - Ta cała rudera zaraz runie, ani kroku dalej jak nie chcecie pogrzebać własnych dzieci! - zacząłem ostrożnie przemieszczać się w stronę z której dobiegł mnie trzask zapadającej się podłogi - Wyłazić na zewnątrz, bo jeszcze i was przysypie. Zaraz wam przyniosę wasze pociechy, na wytłumaczenia przyjdzie czas później! - co jakiś czas oczywiście oglądałem się za siebie aby sprawdzić czy mężczyzna dostosował się do moich poleceń, postanowiłem się jednak na wszelki wypadek upewnić i jeszcze trochę mu pogrozić - Jak zauważyłeś, to był mój klon. Naprawdę chcesz stanąć do walki z shinobi? - jakby samo zniszczenie klona nie powinno go zniechęcić do pojedynku, to chyba był zwykły człowiek, a nie użytkownik chakry. Może to miłość do dzieci gwarantuje taką odwagę? Odwagę i głupotę... W głębi duszy liczyłem, że to wystarczy, a dzieciaki wcale nie leżą już martwe i przysypane gruzami. To by nie tylko zniszczyło moją nową karierę shinobi, ale i zapewne moje życie. Jakbym przeżył to świat pewnie przemierzałbym już napiętnowany. Poza tym czy moje sumienie by wytrzymało? Co innego zabić wroga, a co innego mieć na sumieniu takie niewinne istotki jakimi są dziećmi.
- Hop, hop! Gdzie jesteście? Krzywdy wam nie zrobię, a musimy się stąd wynosić! - liczyłem, że z ciemności dobiegnie mnie jakaś odpowiedź - Na zewnątrz czekają wasi rodzice i bardzo się martwią. Z tym zabijaniem to jak tak głupio żartowałem, nie chciałem żeby ktoś inny tu wchodził, to niebezpieczne. -
0 x
mowa | myśli | T H E M E | voice
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Yoku
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2021, o 19:53
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Całkiem wysoki, szczupły. Na głowie burza czarnych włosów, a na twarzy wiecznie niezadowolona mina. Ubrany w białe kimono z długimi i luźnymi rękawami przemierza ten padół chwiejnym krokiem.
GG/Discord: narkomar#6368

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Yoku »

Słysząc ckliwą rozmowę pary tylko przewróciłem oczami, poczułem do nich jeszcze tylko większą niechęć. Człowiek chciał się rozerwać, a tutaj sprowadzają mu jakieś tragedie na głowę.
- Kurwa... - warknąłem na tyle głośno żeby facet mnie usłyszał - Tutaj zapada się podłoga, jakikolwiek dodatkowy ciężar może tylko pogorszyć sytuację. ZOSTAŃ TAM GDZIE STOISZ! Jeszcze mi Ciebie brakuje na sumieniu. - zatrzymałem się na krótką chwilę aby upewnić się czy facet na pewno się zatrzyma - Czekaj tam spokojnie, podam Ci Twoje dzieci... - w przypadku gdyby i to nie zadziałało, postanowiłem zagrozić mu w jeszcze jeden sposób - Jeśli mnie nie posłuchasz to zrównam to miejsce z ziemią, ja jestem shinobi i sobie poradzę, a wy... - zapewne był to blef, nie dałbym rady się stąd ewakuować gdyby wszystko nagle zaczęło się sypać. Pewnie w oczach tych dzieci byłem strasznym potworem, na szczęście jakoś nie lubiłem bachorów więc za szczególnie się tym nie przejmowałem, miałem jedynie nadzieję, że nie żywią do mnie aż takiego strachu aby robić jakiekolwiek problemy ze współpracą. Czas uciekał, nie mogłem tracić już kolejnych sekund na przeganianie cywili, miałem złe przeczucia, że zrujnowany budynek może być tykającą bombą. Wziąłem głęboki oddech i zacząłem kumulować chakrę w swoich stopach, mały płaszczyk z bladoniebieskiej energii powinienem pozwolić przyczepić mi się do ściany i jakoś przetransportować pociechy w potrzebie. Musiałem też podjąć dobrą decyzję które z nich wyciągnąć pierwsze, ale skoro chłopak wisiał na ubraniach... Zacząłem ostrożnie kierować się w ich stronę badając przy tym poziomy grunt tak aby nie wpaść w żadną dziurę lub po prostu nie zrobić nowej, no i też trzeba była uważać na przedmioty, jeśli jakieś były.
- Dobra dzieciaki, żarty się skończyły, musimy się stąd ewakuować. Przestańcie się szamotać i kurczowo starajcie się nie spaść... - nie był ze mnie najlepszy motywator, ale robiłem co mogłem - Hej, dziewczynko! Najpierw spróbuje uratować Twojego brata, wygląda na takiego co ma większy problem... Ty musisz chwilę poczekać. - w przypadku gdyby udało mi się dostać do chłopca to ostrożnie sprawdzam czy jestem w stanie przetransportować go do ojca, a potem przyjdzie kolej na dziewczynkę. Przynajmniej ta durna klątwa przestała mnie nawiedzać...



  Ukryty tekst
0 x
mowa | myśli | T H E M E | voice
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Yoku
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2021, o 19:53
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Całkiem wysoki, szczupły. Na głowie burza czarnych włosów, a na twarzy wiecznie niezadowolona mina. Ubrany w białe kimono z długimi i luźnymi rękawami przemierza ten padół chwiejnym krokiem.
GG/Discord: narkomar#6368

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Yoku »

Najpierw jedno, potem drugie... O dziwo wszystko się udało, facet ostatecznie posłuchał się tego co się do niego mówi, a dzieci nie utrudniały mi współpracy. No to teraz wystarczy to wszystko odkręcić, a może po prostu dam nogę, raczej nie powinni mnie tak łatwo złapać... Widząc jednak jak kobieta wraca w towarzystwie dwóch strażników tylko przewróciłem oczami, któryś już tam dziś raz. Yare, yare... Kogo ona tu sprowadza?.. Nerwowo przeczesałem dłonią włosy na głowie i zacząłem na szybko wymyślać jakieś wymówki, do prawdy raczej nie mogłem się przyznać... Krzywdy pewnie by mi nie zrobili, ale takie zachowanie nie przystoi shinobi. Przybrałem jednak obojętną minę gdy zbliżyli się dostatecznie blisko aby porozmawiać. Słysząc jej oskarżenia kiwałem wolno głową troszkę głupkowato uśmiechając się przy tym, ale postanowiłem dać jej skończyć, a nawet więcej, powstrzymałem się od głupich i kąśliwych uwag. Zwróciłem się bezpośrednio do strażnika który kazał mi się wylegitymować
- Ohayō gozaimasu - przywitałem się formalnie kłaniając się przy tym, wiedziałem jak ważna w Sogen była kultura, może chociaż sprawie lepsze wrażenie - Kurozama Yoku przynależący do klanu Uchiha oraz czynny Dōkō w służbie tegoż klanu. - zrobiłem krótką przerwą aby zebrać myśli i jakoś składnie i sensownie przekuć je w słowa - Spacerując po Kōtei zobaczyłem jak ta dwójka dzieci wchodzi do tego zrujnowanego budynku, sama ruina grozi zawaleniem, więc nie było to najlepsze miejsce na zabawę. Swoją drogą kto im pozwolił tutaj wejść?.. - w tym momencie spiorunowałem matkę pociech swoich wyzywającym i aroganckim spojrzeniem - Jasne, zagroziłem porwaniem, ale nie miałem czasu przekonywać nikogo do pozostania na zewnątrz, był to po prostu pierwszy lepszy pomysł który przyszedł mi do głowy. Może nie był zbyt mądry... - delikatnie opuściłem głowę i gwałtowanie potarłem palcami czoła na znak zakłopotania czy też zażenowania, oczywiście fałszywego - Co nie zmienia faktu, że miałem dobre intencję... - w tym momencie zwróciłem się w stronę dzieci, bezradnie rozłożyłem ręce, a na mojej twarzy na krótką chwilę pojawił się delikatny uśmiech - Wybaczcie, że napędziłem wam stracha... -Małe skurczybyki, kto tu kogo wystraszył? przekrzywiłem głowę na bok i pokręciłem nią gwałtownie na znak udawanej skruchy - Nie jestem najlepszy w kontaktach międzyludzkich... Wybaczycie mi? - pytanie skierowane było bezpośrednio do dzieci, niezależnie od ich odpowiedzi postanowiłem kontynuować - Jeżeli naprawdę chciałbym skrzywdzić te dzieci to czy stalibyśmy tutaj wszyscy cali i zdrowi? Z całym szacunkiem, ale ojciec tych pociech raczej nie miałby szans w starciu z shinobi, a dobrze słyszałem kiedy kobieta poszła po pomoc, mogłem najzwyczajniej w świecie dać nogę... - niezależnie od tego czy strażnicy łykną moją bajeczkę to chociaż z jednego mogłem być zadowolony - pozbyłem się swojej klątwy.
0 x
mowa | myśli | T H E M E | voice
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Nana
Posty: 798
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Nana »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 784
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Minoru »



KP przeciwnika
  Ukryty tekst
Użyte techniki
  Ukryty tekst
Poziomy chakry
  Ukryty tekst
0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Nana
Posty: 798
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Nana »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 784
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Opuszczona Tawerna

Post autor: Minoru »



KP przeciwnika
  Ukryty tekst
Użyte techniki
  Ukryty tekst
Poziomy chakry
  Ukryty tekst
Obrażenia
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość