Tablica Ogłoszeń

Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Renkuro »

Renkuro wyszedł bądź też raczej wywlókł się z karczmy w której nocował. Półtorej tygodnia drogi do Antai, bitwa, i kolejne półtorej tygodnia na powrót. Łącznie nie był w cywilizacji ponad 3 tygodnie, więc nic dziwnego że nie płakał ze szczęścia widząc że jest już pora żeby podjąć się kolejnego zadania jako najemnik. Na plecach niósł jak zwykle niebieską różę, lalkę przedstawiającą niską kobietę w wieku plus minus 20 lat było jego strażnikiem w dzień i w nocy. Była też swego rodzaju charakterystyczną cechą która pozwalała każdemu dojrzeć w nim podróżnika z daleka. Przeczesał włosy, poprawił opaskę z pieczęcią na ręce, ziewnął przeciągle i skierował się do tablicy ogłoszeń przecierając zmęczone oczy. Był prawie że miesiąc bez nowych informacji na temat tego jak wygląda front, ciekawiło go jakie efekty przynosi kampania w której przecież bierze udział. No i takie wieści z okolicy na pewno pomogłyby mu wybrać odpowiedni kierunek w którym ma się udać by oferować swoje skromne usługi dla rodu czerwnoookich.
Na miejscu dojrzał trójkę mężczyzn którzy o czym rozprawiali. Dwójka nastolatków na oko 15 lat i jeden, starszy ponad dwudziestoletni czarnowłosy jegomość. Uzbrojony w katanę oraz płaszcz z wielkim lodem miejscowego klanu. Uśmiechnął się wiedząc że jest to na pewno lepsze źródło informacji niż składanie literek z jakiś ogłoszeń. Chociaż z drugiej strony wymagało to nawiązania rozmowy nie tylko z człowiekiem, ale wręcz całą gromadą. Introwertyczny kuglarz z samotnych wydm nie był wychowywany w kulturze zbytniej wylewności, a biorąc pod uwagę jego osobiste cechy rozmowa z obcymi była dla niego dosyć stresująca. Potarł gardło westchnął i skierował się do najdoroślej wyglądającego człowieka. Żałując że nie kupił sobie maski która pozwalała kryć mu swoją mimikę zdecydował się zagadać. Na jego infantylną dziewczęcą twarz wkroczył łagodny uśmiech i skłonił się przed grupą.
-Dzień dobry, panowie wybaczą ale wróciłem dopiero co z misji w Antai więc jestem odrobinę niedoinformowany. Czy w ostatnich tygodniach coś się zmieniło na froncie? Gdy wyruszałem to wygrywaliśmy z Kaminari i Inuzuka wdzierając się w głąb ich terytorium, a na południu Inuzuka odcięli nas od miasta kupieckiego przejmując okoliczne tereny oraz mocno ufortyfikowane miasto. Mur zaś nie włączał się do walk.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Matsu
Posty: 111
Rejestracja: 2 paź 2021, o 20:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z logiem Uchiha, Katana na plecach, torba na prawym udzie, kabura na każdej z nóg.
Multikonta: Nima

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Uchiha Matsu »

0 x
Obrazek MG SPOT REKLAMOWY:
"Nuży Cię czekanie na Twojego MG? Chcesz solidnej misji z ciekawą fabułą I rozwojem swojej postaci? Może lubisz szybkie odpisy I budząc się z rana siadać sobie z kawką do kolejnego posta? Nie szukaj więcej. MG Uchiha Matsu jest na wyciągnięcie ręki. Napisz PW lub Discord ze swoimi wymaganiami, A ja dostosuje się do Ciebie. Zapraszam serdecznie. Ps. Podmiot nie jest odpowiedzialny za Twoją ewentualną śmierć.
  • Mówię o tak
  • Myślę o tak
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Kamiyo Ori »

0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1006
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Azuma »

Nazwanie relacji łącząca chłopców "znajomością" było dużym niedopowiedzeniem. Spotkali się wcześniej tylko raz, zamieniając może z dwa zdania Nie sprostował jednak Matsu, jedynie wzruszył ramionami, lekko uśmiechając się do Oriego. Czasami tak było prościej. Poza tym, czy to było coś złego? Napewno nie. Ich kolejne spotkanie - dzisiejsze, już do takiego określenia mogło skłaniać.

Chwilę później Azuma dowiedział się, że wyprawa do Waterimano była również dla Oriego pierwszą, tego typu wyprawą. Ponadto jego rówieśnik pochodził z tych stron, ale zamieszkiwał jedno z kupieckich miast. Od Matsu uzyskał też informacje co do ich zażyłości. Z jego słów wynikało, że sami poznali się przed paroma dniami, dość przypadkowo. Ten przypadek był jednak na tyle szczęśliwy, że mogli nawet wspólnie wykonać pozyskane zadanie.

- Szczęśliwy przypadek, prawda? - zauważył, nie kierując tej retorycznej figury do nikogo konkretnego. - Medycy są niesamowicie ważni w takich chwilach, w końcu odpowiadają za nasze zdrowie. Na ostatniej misji współpracowałem z młodszą od siebie kunoichi, też medyczka… albo dopiero aspirująca do tej roli. Niestety nie była to zbyt udana współpraca - zauważył z pewnym zakłopotaniem wspominając jak jej nieudolność zachowania zimnej krwi, doprowadziło do ujawnienia konspiracji, co w efekcie uniemożliwiło uniknięcia pojedynku.

W tym momencie ich rozważania zostały przerwane, bo oto dołączyła do nich kolejna osoba. Mężczyzna o białych włosach i… czerwonych oczach. Po chwili przemówił ujawniając że wraca z Antai. Był ciekawy co od tego momentu się wydarzyło. Starszy Uchiha najwyraźniej nie przejawiał żadnych wątpliwości co do pochodzenia mężczyzny, bo zaraz udzielił właściwej odpowiedzi. Z kolei Azumy pierwsza myśl była taka, że oto mają do czynienia z jakimś Kaminari. Opanował się jednak i nic nie powiedział. Za to Ori walnął coś o albinizmie. Młodszy Uchiha, aż się uśmiechnął. W krótkim czasie tej pogawędki, Azuma wychwycił emblemat Unii na kurtce, a także specyficzne zawiniątko na plecach.

- Kuglarz? - myśl jaka mu przewinęła się przez głowa była dość prawdopodobna. Co prawda Wietrzne Równiny, a szczególnie Sogen było daleko położone od Samotnych Wydm, no ale najemnicy sowicie sobie na tym potem odbijali. Była też inna kwestia. Niedawne wydarzenia na murze… być może to był jeden z tamtejszych uczestników, który postanowił dłużej zostać w tych stronach.

- Uchiha Azuma… - lekko skłonił się względem starszego od siebie rozmówcy - ...eto, przepraszam ale… znasz może Ario-sana? Uchiha miał bliskie spotkanie z potężnym kuglarzem, który w przypływie gniewie… prawie swoimi kukłami rozszarpał chłopca, gdy ten przekazał mu wieści o śmierci jego przyjaciółki.
0 x
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Renkuro »

Renkuro przypałętał się chyba w dobre miejsce. Mężczyzna najstarszy wiekiem i wydający się być tutaj pewnym autorytetem kulturalnie wyjaśnił mu jak się sprawy mają. Lalkarz podrapał się po policzku z wyraźnym zaniepokojeniem na wieść o otwarciu się nowego frontu i porażkach Uchiha na wybrzeżu. Rozumiał jak wielkim problemem mogłoby być walczenie z jeszcze kolejnym klanem, a co dopiero z cesarstwem które było zbitką kilku takowych. A to że fizycznie już tu byli, już wyładowali się na plażę pogarszało i tak złe informacje. Sprawy miały się słabo i mogło być tylko gorzej. Dobrze że tutaj nie mieszkał bo wtedy byłby naprawdę zestresowany. Zaangażowanie cesarstwa było kolejnym dobrym powodem by brać udział w tej wojnie, podkopanie pozycji mocarstwa mogącego równać się siłą z unią samotnych wydm i wytłuczenie jego żołnierzy, było czymś chwalebnym. A na pewno dużo milej widzianym przez liderkę klanu niż samo wybijanie jakiś Kaminari. Rozmówca się przedstawił więc chłopak zrobił to samo ponownie skłaniając się w geście szacunku, rozumiejąc że być może rozmawia z przyszłym zleceniodawcą.
-Witam panie, jestem Renkuro. Renkuro Ayatsuri. Obywatel Unii Samotnych Wydm który przybył tu jakiś czas temu w charakterze najemnika. Walka, zwiady na zlecenie, pieczętowanie, usługi inżynierskie, czego dusza zapragnie. Wróciłem dopiero co z misji pod komendą Sentokiego Akio, gdzie zdobywaliśmy wioskę Kawazoi około trzy dni drogi od Raigeki. Właśnie rozglądałem się za kolejnym ciekawym zleceniem gdzie moje zdolności mogą się komuś przydać. Naprawdę nic więcej nie wiadomo o sytuacji na wybrzeżu? Bardzo chętnie bym sprawdził jak mocni są żeglarze po zejściu na ląd. Zdarzyło mi się już zabić jednego człowieka kierującego lodem, ciekawi mnie co mają jeszcze do zaprezentowania.
Pozostała dwójka nastolatków również włączyła się do rozmowy. Jeden bardzo niepewnie, a drugi wręcz zbyt pewnie pytając go czy nie jest albinosem. Zmierzył go wzrokiem oceniając rzuconego mu przez życie, przed twarz młodego nieokrzesańca. Westchnął słysząc pytanie i pozostawił je bez komentarza. Im jednak też się skłonił w geście szacunku, i udzielił odpowiedzi na zalew pytań. Na głowie jednego z nich rozpoznał ochraniacz z symbolem klanu Uchiha i tak też się przedstawił, ale po drugim próżno było szukać jakichkolwiek oznak przynależności. Nazwisko Orio tez nic mu za bardzo nie mówiło. Nic dziwnego, skoro deklarował się jako obywatel miasta kupieckiego w którym Renkuro nigdy nie był. Znał tylko Shigashi no Kibu, bo w końcu tam pracował jako członek mafii. Ale tym faktem ze swojej kariery nie zamierzał się zbyt chętnie dzielić.
-Miło mi was poznać. Tak kojarzę Ario-sana, ale nie znam go osobiście. Przelotnie widziałem go podczas zbiórki przed atakiem na mur parę miesięcy temu. W trakcie walk i po nich już nie. Nie mam nawet pojęcia czy przeżył. Zwróciłem na niego uwagę tylko dlatego że publicznie przedstawił się jako lalkarz. Czy wiesz może czy jest cały? A to na moich plecach to moja lalka, Ayatsuri korzystają z nich do walki. Ta konkretnie to Niebieska Róża.
Mówiąc ostatnie zdanie zdjął z ramienia marionetkę i chwytając ją za szyje zaprezentował ją Kamiyo w pełnej okazałości. Kukła była stylizowana na nastoletnią kobietę wysokości 160 cm. Proporcje ciała odpowiadały prawdziwemu człowiekowi. Wyróżniała się bardzo zadbaną twarzą która do złudzenia przypominała ludzką. Z cech charakterystycznych można na pewno było wymienić długie niebieskie włosy, szczupłą figurę, oraz fakt że jedno oko było koloru czerwonego drugie niebieskiego. Odziana była w niebiesko szarą sukienkę z futrzastym kołnierzem, oraz rajstopy w kratę. Przy pasie zwisała jej katana. Okręcił ją w różne strony i z powrotem założył na plecy gdy zaspokoił ciekawość medyka. W końcu już się przyzwyczaił że absolutnie wszyscy pytają o jego lalki, nawet Sukuna który przecież urodził się na wydmach, ale szybko je opuścił.




Lalka:
Obrazek
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Kamiyo Ori »

0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Uchiha Matsu
Posty: 111
Rejestracja: 2 paź 2021, o 20:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z logiem Uchiha, Katana na plecach, torba na prawym udzie, kabura na każdej z nóg.
Multikonta: Nima

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Uchiha Matsu »

0 x
Obrazek MG SPOT REKLAMOWY:
"Nuży Cię czekanie na Twojego MG? Chcesz solidnej misji z ciekawą fabułą I rozwojem swojej postaci? Może lubisz szybkie odpisy I budząc się z rana siadać sobie z kawką do kolejnego posta? Nie szukaj więcej. MG Uchiha Matsu jest na wyciągnięcie ręki. Napisz PW lub Discord ze swoimi wymaganiami, A ja dostosuje się do Ciebie. Zapraszam serdecznie. Ps. Podmiot nie jest odpowiedzialny za Twoją ewentualną śmierć.
  • Mówię o tak
  • Myślę o tak
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1006
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Azuma »

Matsu nie tylko szczegółowo opisał nowo przybyłemu mężczyźnie sytuację na froncie, ale również się przedstawił, ujawniając imię wraz z nazwiskiem rodowym. Białowłosy tym samym już wiedział że ma do czynienia z przedstawicielem rodu tutaj panującego. Nie widząc powodu do zwlekania, w ślad za starszym kuzynem, podobnie uczynił Azuma oraz towarzyszący im Ori. Nieznajomy po chwili poszedł w ich ślady. Nie tylko się przedstawił, ale ujawnił szczegóły swojej ostatniej misji. Tym co wyjawił, mocno zaimponował Azumie. Świadomośc, że uczestniczył w akcji partyzanckiej na wrogiej ziemi, nie tylko imponowała, ale jednocześnie dodawało otuchy, że i na swojej ziemi, wróg nie może czuć się bezpiecznie. Czyli właściwie tak jak i oni sami.

- Jak tam jest? Podobno linia walk przesunęła się mocno na zachód. Czy spotkaliście jakichś ludzi… albo doszły was słuchy o niezadowoleniu wśród tamtejszej ludności? - zaciekawiony zapytał Renkuro, biorąc jego wcześniejsze słowa za dobrą stronę monety. - Jakiś czas temu brałem udział w ewakuacji ludności z wioski Renkuro. To dość niedaleko niedaleko granicy z Antai - wyjaśnił, dając równocześnie kuglarzowi do zrozumienia, że pomimo młodego wieku, również brał aktywny udział w kampanii wojennej. Być może jego zadanie nie było tak spektakularne jak te podejmowane przez innych, ale wciąż zaliczało się to do ich sukcesów oraz bądź co bądź, pozwalało uratować coś tak bezcennego, jak ludzkie życie.

Azuma też dość szybko pożałował swojego pytania, dotyczącego Ario. Ayatsuri rzeczywiście był znany dla białowłosego, a nawet był przez niego widziany w trakcie nieudanego przewrotu spod Shi no Geto. Gdy więc Renkuro go spytał, czy coś wie na jego temat, w pierwszej chwili młody Uchiha się zająknął.

- Ja.. niestety nie. Nie było mnie tam wtedy - zauważył, dobrze wiedząc o tym, że było to kłamstwo. Wiedział także, że jego klan całkowicie wyparł się tych zdarzeń, nie przyznając się do działań wymierzonych w Protektora Shinsengumi. Wolał by myślano, że brali w tym udział jedynie najemnicy. - Ale poznałem go przy innej okazji. Wydawał się… bardzo kompetentny… w tej sztuce - dodał, chcąc przenieść zainteresowanie z niewygodnego tematu, na drugi, a więc umiejętności znanego im Sentokiego. - Oczywiście, Ty także! Co Niebieska Róża potrafi? - zapytał wprost, nawet nie próbując ukryć lekkiego zafascynowania kukiełką, która tak naprawde była od niego wyższa. Gdyby coś takiego zarzucił sobie na plecy, zapewne po przejściu kilkunastu metrów, pod jej ciężarem prawdopodobnie by upadł.

Ich rozważania na temat sztuki kuglarskiej, w pewnym momencie przerwał Matsu. Gdy zwrócił ich uwage na sobie, przedstawił odważną koncepcję. Była o tyle zaskakująca, bo uwzględniał w niej również Azumę. Jego i Oriego, a więc dwójkę młodych nastolatków. Było to niezwykle ambitne przedsięwzięcie. Skoro innym shinobim sie nie udało, to czy oni by sobie z tym poradzili? Pomysł wiązał się też z tym o czym Azuma pomyślał na początku - a co jeżeli tak na prawdę włodarze Kotei wiedzą co się dzieje na wybrzeżu, tylko nie chcieli tych informacji podać publicznie do wiadomości?

- To… Dość odważne Matsu-san - spostrzegł cicho, spoglądając to na Renkuro, to na Oriego. Ten pierwszy sam chwilę wcześniej wyraził chęć sprawdzenia się w walce z reprezentantem sił Cesarstwa Morskich Klifów. Czy Ori się podobnie na to zapatrywał? - Myślicie, że mogli zabezpieczyć linię brzegową po to by ściągnąć jeszcze większe siły? - dopytał, choć nie była to odpowiedź na pytanie zadane przez Matsu. Westchnął i spojrzał w innym kierunku, zastanawiając się nad tym co usłyszał. - Jestem Akoraito. Jestem też zdania, że w takiej sytuacji, nie powinniśmy działać na własną rękę. Nieświadomie możemy naszym przywódcom pokrzyżować szyki. Jeżeli naprawdę chcielibyśmy zrobić coś… takiego, to musimy to zgłosić w siedzibie władzy - odpowiedział niebywale poważnie jak na swój wiek.
0 x
Awatar użytkownika
Shinsu
Posty: 811
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 10:40
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: Dwie torby u pasa.
GG/Discord: Shins#7007

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Shinsu »

Poprzedni temat: viewtopic.php?p=188251#p188251
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Kamiyo Ori »

0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Renkuro »

Renkuro uśmiechem podziękował za komplement medyka. Spodobała mu się ta zbieranina, w końcu szanowano tu jego dzieła. Młodszy Uchiha który jak się okazało również brał udział w wojnie i to co więcej przy samym froncie odpowiadając za ludność cywilną. Przytaknął mu z uznaniem. Wieści o Ario niestety nie było. Szkoda, jako sentoki rodu z Sabishi był dosyć ważną personą i lepiej byłoby żeby był cały i zdrowy, a przynajmniej żeby jego zwłoki nie znalazły się w miejscu w którym znaleźć się nie powinny. A takim na pewno był mur gdzie też Renkuro własnoręcznie ubił bestię która zabiła dowódcę wyznaczonego przez Uchiha dla ich oddziału. Nie mógł pozwolić by ktoś z jego rodu zwłaszcza tak wysoko w hierarchii leżał sobie w jakiś lochach czy kostnicy u obcych degeneratów odpowiedzialnych za stworzenie tego czegoś. Ale skoro nie było o nim żadnych wieści no to nic nie mógł więcej zrobić. Wzruszył więc ramionami słysząc Azumę uznając temat Ario za zamknięty. Nie było jego obowiązkiem upewniać się czy ludzie z jego rodu nie potrzebują prowadzenia za rączkę, zwłaszcza gdy ci byli jego bezpośrednimi zwierzchnikami. Za to kolejne pytania o jego lalkę połechtały ego kuglarza. Nie mógł sobie odpuścić prezentowania swoich tworów przed widownią.
-Na froncie jak to na froncie. Zła pogoda bardzo dała się nam we znaki, mieliśmy nawet chorych. Podejrzewam że obydwie strony są w dokładnie takiej samej sytuacji i niezbyt chętnie będą próbować walczyć w zimie. Raczej się umocnią i okopią próbując przeczekać niekorzystny okres oraz zwyczajnie nas zagłodzić przez te blokady dostaw. Nie wiem jak nastroje ludności cywilnej, a zważywszy że zamordowałem rodzinę cywilów wraz z dziećmi żeby móc jednoosobowo rozgromić cały odział strzegący osady i nie narażać towarzyszy na niepotrzebne walki, to wolałem jednak nie bawić się w badanie opinii społecznej. A co do lalki. Róża umie wiele. Stawia dosyć silne bariery osłaniające mnie przed technikami wroga, potrafi miotać bronią, a do tego tu i ówdzie ma różne pomniejsze mechanizmy które pomagają odnaleźć się lalce w każdej sytuacji i dopełnić resztę drużyny.
Mówiąc ostatnie zdanie wskazał kciukiem na tajemniczą pieczęć umieszczoną na nadgarstku lalki. Nie tłumaczył oczywiście po co ono istnieje i jaki jest jej cel bo w końcu nie mógł obcym zdradzać takich rzeczy. Za to rozsiewanie plotek o potędze jego drewnianej kolekcji było zawsze w cenie, ponieważ im bardziej ludzie obawiają się kuglarzy i ich tworów, tym mniejsza szansa że ktoś zdecyduje się podjąć walkę z białowłosym. Dobra historia to podstawa budowania swojego obrazu w społeczeństwie. Chociaż fragment o mordowaniu dzieci i cywili był średnio przyjazny tworzeniu dobrego wizerunku. Zwłaszcza że rozmawiał z nastolatkiem który zajmował się ratowaniem cywili. No cóż, nie zamierzał się wypierać tego co zrobił. W końcu zrobił bardzo widowiskowe i estetyczne buum. To była pewna forma wyrazu artystycznego więc się tego nie wypierał. Fragment szermierza o ruszeniu na wybrzeże w oczywisty sposób zaintrygował czerwonookiego. Wizja podążenia na wybrzeże obecnie opanowane przez przeciwnika i zrobienie zwiadu oraz potencjalnego uszczuplenia sił przeciwnika była bardzo ciekawa. W zwiadzie to się akurat lalkarze nie specjalizowali, ale w starciu z większymi siłami przeciwnika już jak najbardziej. Czyli osłanianie zwiadowców było doskonałym zadaniem które mogło przynieść odpowiednie profity takiej jednostce. Milczał jednak chcąc najpierw zobaczyć reakcje reszty. I ponownie młody Azuma pokazał swoją dojrzałość i zaznaczył że lepiej zrobić to pod kuratelą klanu. Była to oczywiście słuszna decyzja, samowolny zwiad w tak niebezpieczne rejony mógłby skończyć się tragicznie. Przytaknął więc jednak dając do zrozumienia że jako najemnik chętnie przystąpi do takiego zadania, za odpowiednią opłatą oczywiście. Samowolny wypad to również uzależnienie wypłaty od przeżycia kompanów. A atak sfinansowany przez klan, to jednak bądź co bądź zamówienie publiczne i jeśli wróci do stolicy nawet samemu, to i tak pensja zostanie mu wypłacona. To bezpieczniejsza forma transakcji.
Do rozmowy dołączył jeszcze jeden człowiek w tym wypadku przedstawiający się jako Douhito. Było to pewne zaskoczenie, widzieć członka tego wybuchowego klanu tak daleko od domu? Ale cóż, dobrze że spotyka się swoich nawet w takich miejscach. Zwłaszcza biorąc poprawkę na to że Douhito to tez artyści w końcu korzystają z glinianych tworów. A artysta artystę zrozumie. Postanowił więc od razu przywitać gościa.
-Oooo Douhito, witam rodaka z Unii. Jestem Renkuro Ayatsuri z Sabishi. Myślę że duet z pustyni może razem sporo wnieść, więc raczej spokojnie znajdziesz tu zatrudnienie.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1006
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Azuma »

Renkuro nie zwlekał z odpowiedzią na jego pytanie. Wyjawił swoje przypuszczenia, co do przyjętej strategii - co ważne, przez obie strony. Słowom tym trudno było odmówić racji. Uchiha zaatakowani od drugiej strony, musieli dwa a nawet trzy razy przemyśleć każdy ruch. Nierozważne posunięcie mogło kosztować ninja życia, a Ci byli w tej chwili dla klanu na wagę złota. To w nich tkwił szczególnie potężny potencjał bojowy, a ich brak pozwalał całe oddziały zalewać błotem, ogniem albo wodą. - Może to być prawda - wziął ponadto pod uwagę sytuację Kaminari, którzy pod wpływem niesprzyjającej kampanii, zostali mocno odrzuceni od pierwotnej granicy z Sogen. W związku z tym, naturalnym była potrzeba przegrupowania się i oceny stanów ludzkich. Ich kondycji fizycznej, morale, a więc i kondycji psychicznej. Zima mogła tutaj im pomóc.

- Jak... zabójstwo tych osób, pozwoliło pokonać cały oddział? - słowa wypowiedziane przez Renkuro, w tak beznamiętny i lekki sposób, trudno Azumie były przełknąć. A co dopiero zrozumieć. I zaakceptować. Był to jednak najemnik. Już w Shi no Geto słyszał niepochlebne uwagi co do ich postępowania. Dla nich liczyły się tylko pieniądze. To z ich pomocą można było zachować życie. Wygrać bitwę, a nawet wojnę. Bez nich byłeś biedny. Biedny i zdesperowany. I niebezpieczny. Rozluźnił pięści, pozwalając zapanować nad gniewem. Choć jego twarz niespecjalnie uległa zmianie, a głos na szczęście nie zadrżał, w środku wciąż czuł niepokojący żar. Dużo łatwiej było mu gdy skupił się na lalce. Niebieska róża była naprawdę dziełem sztuki. I dziełem zniszczenia - gdy usłyszałeś do czego była zdolna, choć wyglądała tak niepozornie.

Uwaga młodego Uchihy nie została zlana przez obecnych. Odniósł wrażenie, że zarówno Renkuro jak i Ori z aprobatą zareagowali na insynuację, że powinni działać po uzyskaniu zgody włodarzy Kotei, a więc klanu Uchiha. Wzrok Azumy spoczywał w tym momencie jednak na Matsu, bo to on był inicjatorem całego pomysłu i to on mógł stanąć na opak wobec uwagi młodszego kuzyna. Nim jednak Matsu zdołał wyrazić swoją arpbate lub sprzeciw, po raz kolejny ktoś dołączył do ich towarzystwa. Był to kolejny mężczyzna, starszy od Azumy i Oriego. Odziany w dziwny mundur z kapturem, obleczony w dwie pojemne torby, uwagę zebranych zwrócił swoimi dłońmi. Te... miały dziwne otwory. Gdy im się czternastolatek przyjrzał lepiej... poczuł gęsią skórkę. - Cholercia, czy to język?

Shinsu - bo tak nazywał się mężczyzna, przybył dopiero co do Sogen, ale był zainteresowany podjęciem się najemczej pracy. Gdy usłyszał z ust Renkuro, że są właściwie ziomkami z Unii, da młodego Uchihy wcale nie wydało się to zaskakujące. W jego mniemaniu, najemnicy wcześniej czy później musieli się na siebie natknąć. Zwłaszcza gdy wojna tak nielicznie występowała na kontynencie. - Ich szczęście, że po tej samej stronie - pomyślał. Gdy też usłyszał o nazwisku Dohito, szybko skojarzył z człowiekiem o jakich umiejętnościach ma do czynienia. Wiedza o tym klanie, w tych stronach nie była tajemnicą.

- Uchiha Azuma - krótko się przedstawił. Była ich już teraz łącznie pięcioro. Dość liczne grono. - Właśnie rozważamy, czy nie poinformować władz osady o koncepcji, jaką przedstawił Matsu-san - rozpoczął, nie mówiąc jednak dokładnie o co chodzi, pozostawiając w tym względzie wolną rękę starszemu kuzynowi.
0 x
Awatar użytkownika
Shinsu
Posty: 811
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 10:40
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: Dwie torby u pasa.
GG/Discord: Shins#7007

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Shinsu »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Kamiyo Ori »

0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Uchiha Matsu
Posty: 111
Rejestracja: 2 paź 2021, o 20:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z logiem Uchiha, Katana na plecach, torba na prawym udzie, kabura na każdej z nóg.
Multikonta: Nima

Re: Tablica Ogłoszeń

Post autor: Uchiha Matsu »

0 x
Obrazek MG SPOT REKLAMOWY:
"Nuży Cię czekanie na Twojego MG? Chcesz solidnej misji z ciekawą fabułą I rozwojem swojej postaci? Może lubisz szybkie odpisy I budząc się z rana siadać sobie z kawką do kolejnego posta? Nie szukaj więcej. MG Uchiha Matsu jest na wyciągnięcie ręki. Napisz PW lub Discord ze swoimi wymaganiami, A ja dostosuje się do Ciebie. Zapraszam serdecznie. Ps. Podmiot nie jest odpowiedzialny za Twoją ewentualną śmierć.
  • Mówię o tak
  • Myślę o tak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości