Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Siedziba władzy

Post autor: Anzou »

Władca Piorunów nie tracił czasu. Po pożegnaniu się ze swoją ulubienicą Haną, po wsparciu Strażników w ich codziennych obowiązkach przyszedł czas na nieznane. Z każdym krokiem młodzieniec zbliżał się do celu, do siedziby władzy. Był tutaj już nie raz. To tutaj otrzymał awans i różnorodne zadania. Teraz jednak wszystko było nieco inne. Nikt nigdy nie informował go, że to sam Shirei-kan go wzywa. Białowłosy znał to miejsce, jednak nie miał najmniejszego pojęcia gdzie znajduje się sam przywódca. Anzou wszedł do środka i wzrokiem przejechał po ludziach. Miał nadzieję, że ktoś go pokieruje. Mentlik, który miał w głowie powodował delikatny paraliż i ograniczenie jego percepcji. Jeżeli chłopak otrzyma nowe zadanie to delikatnie bańka pęknie. Może przyszedł czas, że młodzieniec został zauważony, zwłaszcza za jego dokonania wojenne. Anzou wymordował wiele Uchiha na froncie i być może o to w tym wszystkim chodzi. Poza porażką w Ozai raczej same pozytywy. Anzou czekał na kogoś, kto go wyłapie i pokieruje.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3685
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

~ 1/...~Spotkanie z liderem Kaminari Post Fabularny Anzou
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Siedziba władzy

Post autor: Anzou »

Ludzie potrzebują czasami drogowskazu. Podobnie Władca Piorunów, który nie wiedział gdzie ma się stawić. Na całe szczęście ktoś go rozpoznał, dopytał o szczegóły wizyty, a potem było już z górki. Chłopak oddychał powoli i szedł wyprostowany. Upewnił się, że jego ubranie nie jest brudne ani uszkodzone. To sytuacja, która wymaga bycia poważnym. Wymaga odstawienia emocji na bok. Trzeba zachować się należycie, aby móc dalej godnie egzystować w osadzie. Tak samo jak na misji, margines błędu był niewielki. Anzou nie było dane spotkać się twarzą w twarz z przywódcą klanu Kaminari. Słyszał co prawda opowieści, że jest stanowczy i twardo stąpa po ziemi. Nic więcej. Jedna wielka tajemnica. Chłopak wszedł do środka gdy usłyszał komendę, po przekroczeniu progu drzwi i zauważeniu kobiety - doznał szoku. Stanął wyprostowany, spojrzał na nią. Nie wyglądała jak Shirei-kan. Mimo wszystko, Białowłosy nie zamierzał dokonywać żadnych stanowczych ruchów. Trzeba było działać, instynktownie, tak jak zawsze. Z klasą.
- Kaminari Anzou. Miałem się stawić.
Krótka i konkretna wypowiedź, pozbawiona wszelakich emocji. Tuż po niej chłopak się ukłonił oddając szacunek osobie, z którą rozmawia. Kimkolwiek by nie była. Samo przebywanie w tym miejscu znaczy o jej pozycji. Anzou starał się nie zwracać uwagi na jej piękne walory. Był nastolatkiem i od razu w oczy rzuciło mu się jej piękne ciało. To był ten etap w życiu, w którym nastolatek odczuwał popęd do płci przeciwnej. Podobnie było z Haną, która peszyła się tak samo jak on. Teraz jednak Kaminari oddychał spokojnie i jedyne co mógł to czekać. Sprawa zaraz się wyjaśni. Może to techika Shirei-kana? Henge no Jutsu jest popularne, może to swego rodzaju test? Czas pokaże.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3685
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

~ 2/...~Spotkanie z liderem Kaminari Post Fabularny Anzou
Dziewczyna
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Siedziba władzy

Post autor: Anzou »

Cisza była niezręczna. W trakcie jej trwania Anzou niemal błagał, aby w końcu się odezwała i uchyliła rąbka tajemnicy. Nadal nie wiedział dlaczego go wezwano i o co to całe zamieszanie. Młody Kaminari w końcu doczekał się odpowiedzi, która była... specyficzna. Jak sama kobieta. Niedość, że piękna, to bezpośrednia, zdecydowana. Mówi to co czuje, nie bawi się w etykiety. Anzou był w lekkim szoku, gdy usłyszał słowo "stary". Czyżby to była córka samego Shirei-kana? Sprawy były jeszcze bardziej skomplikowane niż Anzou zakładał. Niemniej - nie zamierzał pozostawać w ciszy. Czekał, aż dziewczyna dokończy, aby wtrącić swoje.
- Może i byłem aktywny, ale chyba nie dokonałem niczego spektakularnego. Po prostu eliminowałem cele i starałem się wykonywać powierzone mi zadania.
Władca Piorunów cieszył się, że został zauważony, był to powód do dumy, jednak nie obrósł w piórka. Wiedział, że przed nim jeszcze daleka droga, aby osiągnąć poziom Mistrza, aby zdobyć sławę na skalę globalną, nie tylko w Raigeki czy Antai. Młodzieniec ma ogromne ambicje i wszystko co najlepsze czeka na niego. Los jest w jego rękach. Chłopak skierował wzrok prosto w oczy swojej rozmówczyni.
- Całe życie byłem w Antai. Poświęciłem je treningom. Nadal nie uważam, że jestem kimś ważnym. Jestem po prostu Anzou. I tyle. Samą wojnę nie zacząłem najlepiej, nawaliłem w wiosce Ozai, pomimo wymordowania sporej ilości Uchiha wioska została całkowicie zniszczona. Od tamtej pory karta się odwróciła i w każdym kolejnym zadaniu likwidowałem wroga, jego zaopatrzenie czy niszczyłem infrastrukturę. Porażka wiele mnie nauczyła.
Głos chłopaka był pewny, mówił powoli, wyraźnie, tak, aby każde wypowiedziane przez niego słowo dotarło do kobiety. Anzou czuł, że presja powoli opuszcza jego ciało. Oddał się temu, co się dzieje, dzięki czemu nie przejmował się powagą sytuacji. Nic złego mu się tutaj raczej nie stanie. Wystarczy zachowywać się należycie. Reszta sama się ułoży.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3685
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

~ 3/...~Spotkanie z liderem Kaminari Post Fabularny Anzou
Dziewczyna
Kaminari Ukyo
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Siedziba władzy

Post autor: Anzou »

Anzou po zakończeniu swojej wypowiedzi stał wyprostowany i czekał na to, co się wydarzy. Negocjacje, kobieta, wezwanie przez Shirei-kana. Wiele niejasności. Niemniej, ludzie tacy już są. Pamiętają to co złe, ale tego co dobre... już nie. Jedna nie do końca udana misja i od razu pojawiają się złe skojarzenia. Władca Piorunów nie zamierzał odbijać piłeczki, nie czuł się winny, odpracował swoje i zadał wiele bólu w szeregach Uchiha. Zwłaszcza na ich terenie. Wyłożył wszystkie karty na stół, zachowywał się skromnie. Chciał podtrzymać rozmowę, jednak wtedy pojawił się on. Potężny mężczyzna, który z impetem wszedł do środka. Jego twarz zdradzała wiele emocji, nie do końca były one jednak pozytywne. Młodzieniec starał się twardo stać na nogach. Nie chciał dać po sobie poznać, ale jego plecy przeszedł dreszcz. Ta osoba robiła wrażenie.
- Kaminari Anzou.
Powiedział chłopak i ukłonił się w pas. Szacunek się należy, prawda? Jak miło słyszeć takie słowa od samego Shirei-kana. Jak miło, że wieści o jego dokonaniach dotarły tutaj. Czy to zwiastuje coś pozytywnego? Młodzieniec czekał, aż przywódca klanu skończy swoją wypowiedź, nie przerywał, czekał. Znał swoje miejsce w szeregu. To nie był pierwszy lepszy gość. Jego reakcje... bywają wybuchowe. Trzeba uważać na to, co się mówi i robi.
- Robiłem to, co do mnie należało. Walczyłem dla klanu. Starałem się robić to najlepiej jak potrafię. Nie byłem wybredny w zadaniach, więc chyba było to dzieło przypadku.
Młodzieniec starał się mówić płynnie, bez stresu. Jego głos nie drżał, ale mimo wszystko brzmiał jakby nienaturalnie. Anzou nie chciał być bardzo dumny, wolał zachować pokorę. W ten sposób liczył, że nie rozwścieczy swojego przywódcy, a rozmowa będzie miała całkiem spokojny przebieg. Głowa Białowłosego mogłaby się roztrzaskać podobnie jak drewno z drzwi. Trzeba być ostrożnym, nawet tutaj.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3685
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

~ 4/...~Spotkanie z liderem Kaminari Post Fabularny Anzou
  Ukryty tekst
Dziewczyna
Kaminari Ukyo
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Siedziba władzy

Post autor: Anzou »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3685
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

~ 5/...~Spotkanie z liderem Kaminari Post Fabularny Anzou
  Ukryty tekst
Dziewczyna
Kaminari Ukyo
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Siedziba władzy

Post autor: Anzou »

  Ukryty tekst
z/t
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Siedziba władzy

Post autor: Anzou »

Nastolatek sprawnie przeniósł skrzynki do magazynu. Faktycznie, ich waga nie była zbyt wymagająca, co prawda trzeba się nieco nachodzić, jednak nie była to trudna praca. Przypomniały mu się czasy, gdy wykonywał proste zlecenia, pomagał ludziom w ich codziennych trudnościach, między innymi przenosząc rzeczy z punktu A do punktu B. To były całkiem przyjemne czasy. Młodzieniec przygotował miejsce do wybuchu i wraz z Chino zaczął się kierować w przeciwnym kierunku. Nastolatek nadal nie widział sensu w niszczeniu tak wielkiej ilości zaopatrzenia, która mogłaby posłużyć chociażby jako zaminowanie granicy z Uchiha. Jedynym sensem w takiej eksplozji był sygnał do innych, że z Władzami wioski się nie zadziera. Zwłaszcza z córką Shirei-kana, która jest bezwzględna i nie zawaha się ani na moment. Zniszczy wszystko. Oczywiście nie obyło się bez pstryczka w nos.
- A po co mam zdradzać Ci wszystkie atuty? Cel został osiągnięty, to chyba najważniejsze.
Młody Kaminari mówił pewnie, może lekko irytującym głosem. Przebywanie w jej towarzystwie wymagało grania według jej zasad. Zasad, które sama wytworzyła. Była ironiczna, czasami chamska i bezczelna. Anzou nie przejmował się jej uwagami, nie brał ich do siebie, miał jednak nadzieje, że jego odpowiedzi choć delikatnie ją raniły. W głębi może jest zwyczajną dziewczyną, która stara się wszystkim udowodnić, że jest godna bycia władcą osady? Kto wie, może presja ze strony ojca wywarła na nią tak ogromny wpływ. Dwójka zmierzała w kierunku Siedziby Władzy. Pewnie tam Anzou znowu się nasłucha jaki to on nie jest, czego nie zrobił źle. Miał w końcu po cichu wymordować każdego kto stanie mu na drodze, a finalnie... wywołał zamieszanie. Niemniej... Towar zniszczony, bandyci rozbici. Czy to nie jest istotne? Młodzieniec skinął jedynie głową i wypuścił powietrze ustami. Czas na kolejne spotkanie z Przywódcą.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Siedziba władzy

Post autor: Anzou »

Młody Kaminari ma bystre oko i dostrzegł, jak diametralnie zmienia się zachowanie Chino w momencie konfrontacji z ojcem. Nie miał pojęcia z czego to wynika, jednak to był fakt. Jej ciało to zdradzało, nieważne jaką maskę przybiera na zewnątrz - w środki jest kimś innym. To istotna informacja, którą Białowłosy zakodował głęboko w swojej głowie. On natomiast bez kompleksów wszedł do środka na kolejne spotkanie z przywódcą wioski. Po zdaniu raportu przez Chino sam Shirei-kan się nie zdenerwował, nie rozwalił pięknej głowy Anzou na stole. To dobry prognostyk. Młodzieniec standardowo już stał wyprostowany i uważnie słuchał tego, co ma do powiedzenia Ukyo, który w przeciwieństwie do swojej córki - potrafił się zachowywać jak człowiek. Nawet jeżeli był wybuchowy, to nie docinał, nie był chamski. Przynajmniej Anzou nie odczuł tego jeszcze na własnej skórze.
- Zainteresowany. Z chęcią zaprezentuję swoje umiejętności. Odpowiednio się do turnieju przygotuję. To dla mnie zaszczyt!
Serce Anzou zaczęło bić mocniej. Nigdy nie spodziewał się, że będzie reprezentować cały klan na turnieju. To było coś pięknego. Zwieńczenie całej kariery nastolatka. Przed nim wiele treningów i doskonalenia swoich umiejętności. Chłopak musi stać się silniejszy i w pełni wykorzystać moc ofensywną klanu. Ku chwale.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Raigeki (Osada Rodu Kaminari)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości