Ruiny spalonego domu

Najmniejsza, a zarazem najbardziej wysunięta na północ prowincja Wietrznych Równin. Antai zamieszkiwany jest przez Ród Kaminari i ze względu na swoje położenie, ma idealne warunki do rozwoju wszelakich przedsięwzięć bazujących na żegludze morskiej. Ukształtowanie terenu w przeważającej części jest równinne, i dopiero przy linii brzegowej zauważyć może wszelkie niewysokie, porośnięte trawą wydmy. W południowych sektorach prowincji można zaś znaleźć niewielkie osady Szczepu Kami.
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 949
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Anzou »

Gdy młody Kaminari podejrzewał, że wszystko zbliża się ku końcowi, mężczyzna ponownie go zaskoczył. Zaczął go obchodzić, co sprawiło, że Anzou jeszcze bardziej wytężył swoje zmysły i bacznie obserwował każdy kolejny krok. W tej chwili można spodziewać już wszystkiego, włącznie z atakiem. Chłopak wziął głęboki oddech.
-Ja aniołem śmierci? Przestań, nie mam złych zamiarów wobec Ciebie, ani Twoich przyjaciół. Nie jestem złym człowiekiem, uwierz mi. Rozumiem, że wiesz, co każdego czeka. Opowiedz mi o tym, szczegółowo, postaramy się temu zapobiec, razem możemy przecież wiele, prawda? Jestem przekonany, że wspólnie sobie ze wszystkim poradzimy. Pomogę Ci, obiecuję. Nikomu nie stanie się krzywda, zadbamy o to. Jeżeli mamy to zrobić, musimy być ze sobą szczerzy, ja powiedziałem Ci kim jestem i że nie chcę zrobić nikomu krzywdy. Teraz Ty powiedz mi, co widziałeś i co się stanie. To bardzo ważne. Nie chcesz przecież, żeby Twoim towarzyszom stało się cokolwiek złego, prawda?
Powiedział bardzo powoli, wyraźnie i spokojnie Anzou cały czas patrząc w oczy mężczyzny. Chłopak bacznie obserwował jego reakcję starając się uniknąć kolejnego ataku paniki w wydaniu starszego człowieka. Sytuacja nie była wcale zabawna, facet sprawiał wrażenie skorego do ataku, a wtedy sprawy mogą potoczyć się różnie. Młody Kaminari na pewno nie chce go skrzywdzić, walczyć również, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi. Niby w jaki sposób miałby wrócić i ot tak powiedzieć pozostałym, że doszło do potyczki. Nie było takiej opcji, po prostu takie coś nie mogło się wydarzyć.
*Cholera, zimno tu troszkę. Do tego ta cała okolica. Nie znoszę takich miejsc, śmierdzi, a cała sytuacja - niezbyt ciekawa. Teraz się uspokój i grzecznie powiedz, co masz na myśli i kim jest ten cały anioł śmierci. Brzmi groźnie, choć z jego ust troszkę komicznie. Oby nie zrobił nic głupiego, nie mam ochoty za nim ganiać i go szukać. Jeśli tak - będę musiał, dałem słowo, którego muszę dotrzymać...*
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 949
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Anzou »

Cała sytuacja zaczęła przybierać pozytywny obrót. Mężczyzna przestał krążyć jak myśliwy, słowa chłopaka zaczęły w końcu do niego docierać. Nie był to efekt, którego oczekiwał Anzou, jednak zdecydowanie lepsze to niż atak czy kolejny napad lęku u mężczyzny. Teraz należało podjąć odpowiednie środki, by przekonać gościa do powrotu do reszty. Należy odpowiednio dobierać słowa i spokojnie wrócić do grupy. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Anzou też słyszał te głosy, jednak niczego nie dostrzegł. Czy to możliwe, że mężczyzna widzi więcej? Z drugiej strony, jeśli te dźwięki towarzyszą mu dłuższy czas i to zachowanie nie jest mu obce, to czemu nie stała mu się żadna krzywda?
-Nie nawet. Mówię prawdę, nie zamierzam Cię skrzywdzić, jestem dobrym człowiekiem. Zacznijmy od powrotu do reszty, na pewno się o Ciebie martwią. Razem podejmiemy decyzję, obronimy Ciebie i pozostałych. Poradzę sobie z tym, co widzisz. Jak długo widzisz te cienie? Nie uważasz, że skoro nas widzą, a ja ich nie, to już dawno mogłyby się mnie pozbyć? Może nie są wcale takie złe jak się Ci wydaje...
*No to teraz powiedziałeś... albo się uspokoi, albo będzie jeszcze gorzej. Nic, musiałem zaryzykować, mam już dość tego gadania, nie podoba mi się to miejsce, jestem zmęczony i chcę spać. A zamiast siedzieć przy ognisku i słuchać opowieści o murze tkwię tutaj z gościem, który nie widzi rzeczy, których nie ma. Na pewno nie jest to Genjutsu, ponieważ odcinałem dopływ Chakry, nic się nie zmieniło. Też nic nie widzę... Poza tymi dźwiękami nie ma żadnych przesłanek, żeby działo się tutaj coś niespodziewanego. Chyba, że ktoś nas obserwuje i generuje te dźwięki by np. rozdzielić naszą grupę i okraść pozostałych członków. Dlatego tak ważny jest szybki powrót do pozostałych. Muszę o nich zadbać, muszę dowiedzieć się o murze, muszę zdobyć siłę i wiedzę... Muszę być potężny....*
I znowu obsesyjne myśli młodego Kaminari zaczęły brać górę. Chłopak jednak mimo to bacznie obserwował swojego towarzysza i liczył, że grzecznie wróci z nim do reszty i razem przedyskutujemy to całe zajście. Anzou był cały czas czujny, nawet jeśli było to męczące.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 949
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Anzou »

Na całe szczęście trud, który włożył młody Kaminari w przekonanie do siebie mężczyzny nie poszedł na marne. Chłopak osiągnął swój cel, może nie bez trudu, ale cel osiągnięty. Anzou uśmiechnął się szeroko i razem z gościem wrócił do pozostałych. Tam również nie było problemów, bynajmniej tak wydawało się na początku. Kobieta była bardzo zdenerwowana, coś zginęło, po chwili okazało się, że to jakaś skrzynka. Anzou bacznie przyglądał się całej sytuacji, był nieco skołowany, ponieważ nie wiedział co konkretnie może zrobić, żeby pomóc. Trzeba przyznać, że trochę się przywiązał do grupy, a gdy usłyszał propozycję, nie mógł odmówić...
-Jasne! Nie mam żadnych planów, polubiłem Was. Dodatkowo, dalej nie rozpracowałem o co w tym wszystkim chodzi, więc chętnie. Pomogę Wam znaleźć tą skrzynkę. Jest mi bardzo miło. Dziękuję również za pieniądze, na pewno się przydadzą. Może przy okazji dowiem się czegoś więcej o murze? Na samą myśl jestem podekscytowany! Jednak najpierw - skrzynka. Kiedy się zorientowałaś, że jej nie ma? Może te dźwięki są związane ze zniknięciem skrzynki? Odtwórzmy wszystkie ruchy i wtedy na pewno sobie damy z tym radę.
Powiedział niemal jednym tchem młody Kaminari. Trzeba przyznać, był cholernie zadwolony, nie spodziewał się takiej propozycji ze strony kobiety, taka podróż, poszukiwanie skrzynki może być zarówno czymś pożytecznym pod względem finansowym jak i wiedzy, którą może w ten sposób zdobyć. Poza tym, ile można podróżować w samotności, w grupie zawsze raźniej. Przynajmniej tak mu się wydaje.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 949
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Anzou »

Nisha to była potężna kobieta. Ogromna kobieta i cały czas, mimo to, że nie była Kunoichi wzbudzała szacunek Anzou. Była idealnym przykładem tego, że siła nie zawsze oznacza głupotę. Miała poukładana w głowie tak, jak należy, potrafiła panować nad swoją grupą, co nie było wcale łatwe, wystarczyła jedna noc, żeby młody Kaminari spotkał się z problemami, z którymi konfrontuje się na codzień Nisha. Anzou uśmiechnął się szeroko na myśl o przygodzie, która właśnie pisze się na jego oczach.
-Ja również się cieszę, że na Was trafiłem. Mam nadzieję, że uda mi się Wam pomóc. Już biorę się za robotę, szefowo!
*Praca niezbyt ciężka. Załadowanie wozu, nic wybitnego, jednak pieniądz to pieniądz. Do tego wiedza, to, co mogę się dowiedzieć. Kto wie, może zobaczę niedługo mur na własne oczy. Poznam kogoś, kto mnie wtajemniczy, może dołączę do organizacji. O tym będę myślał później, czas załadować towar na wóz. Chociaż ta skrzynka, która zniknęła... Tajemnicze*
Anzou po krótkiej chwili namysłu zabrał się za pakowanie. Brał to, co wolne i układał na wozie tak, by wszystko tworzyło zgraną całość. Skrzynki czy też worki nie były zbyt ciężkie, jednak chłopak przy podnoszeniu starał się kucać i wynosić je do góry z wyprostowanymi plecami tak, by nie obciążać zbytnio kręgosłupa. Młodzieniec spojrzał na Nou, który był obok i również ładował wóz.
-Myślisz, że mi się chce tu być? Też mam dość tego miejsca. Jest dziwne, do tego ta cała aura. Ładujemy wóz i spadamy jak najszybciej. Powiedz mi tylko, co jest celem naszej podróży? Jedziemy z towarem na mur? Muszę Ci powiedzieć, tak szczerze, że jak słyszę to słowo, to mam ciarki na plecach. To szalone, wiem, ale to, co kryje się poza, ta cała wiedza. Cholernie mnie to nakręca...
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 949
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Anzou »

Anzou z uwagą słuchał tego, co ma do powiedzenia Nou. Szczerze, nie przejmował się jego śmiechem, może nawet lekkim szydzeniem. Młody Kaminari chciał zdobyć informacje. Nou mimo wszystko zasługiwał na szacunek, był za murem. Widział miejsce, które na swoje oczy zobaczyło niewielu. Widział ból, cierpienie, z jakim chłopak się jeszcze w życiu nigdy nie spotkał. Doświadczył w swoim życiu praktycznie wszystkiego. Śmieszny jest też fakt, jak boi się Nishy, chociaż z drugiej strony, z wyglądu nie wydaje się być sympatyczną osobą.
-Mur, słynna granica. Chciałbym zobaczyć ludzi, którzy żyją z drugiej strony. Jednak to, co mówisz jest przerażające. Nie rozumiem, czemu nie potrafią się dostosować do nowego porządku. Nic do nich nie dociera? Chciałbym dołączyć do ludzi z muru, jednak sam nie wiem, czy to dobre rozwiązanie. Chcę zdobywać wiedzę, stawać się silniejszym Shinobi. Wiedza zza muru może być po prostu użyteczna.
Anzou kontynuował załadowywanie wozu, dopóki usłyszał komunikat od szefowej grupy, postawnej Nishy. Chłopak po skończeniu pracy usiadł za Nishą. Ma nadzieję, że jej to nie przeszkadza i podejmie z nim jakąś rozmowę. Kto ma wiedzieć tutaj najwięcej, jak nie ona?
-Przepraszam, nie przeszkadzam? Dowodzisz tutaj, jesteś najsilniejsza. Co myślisz o ludziach z Muru? Sam zastanawiam się nad wstąpieniem do tej organizacji, jednak czasami mam na ten temat mieszane myśli. Niby to, co mogę tam spotkać pozwoli mi się rozwinąć, stać silniejszym, ale z drugiej strony, istnieje możliwość zgonu, a do tego bycie postrzeganym przez resztę za osobę dziwną. Taka służba potrafi wyryć skazę na psychice, często na całe życie. Sam juz nie wiem... Co o tym sądzisz? Długa podróż przed nami - powiem Ci w tajemnicy, pierwsza taka w moim życiu...
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Naoki »

  Ukryty tekst
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Akaruidesu Yoake »

0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Shi »

 
0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Ruiny spalonego domu

Post autor: Naoki »

Koniec, macie z/t do wioski :p wynagrodzenie standardowe + bonusy.
Przepraszam za wszelakie me pomyłki i błędy. Nieco zamuliłem w trakcie.
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Antai”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości