Szlak transportowy

Najmniejsza, a zarazem najbardziej wysunięta na północ prowincja Wietrznych Równin. Antai zamieszkiwany jest przez Ród Kaminari i ze względu na swoje położenie, ma idealne warunki do rozwoju wszelakich przedsięwzięć bazujących na żegludze morskiej. Ukształtowanie terenu w przeważającej części jest równinne, i dopiero przy linii brzegowej zauważyć może wszelkie niewysokie, porośnięte trawą wydmy. W południowych sektorach prowincji można zaś znaleźć niewielkie osady Szczepu Kami.
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 948
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Szlak transportowy

Post autor: Anzou »

Sytuacja była upierdliwa. Młodzieniec doskonale zdawał sobie sprawę z kim walczy. Wiedział co to za techniki, znał ich możliwości. Jedynym wyzwaniem był brak lokalizacji rywala. Pozytyw jedynie był taki, że techniki pobierają Chakrę. A Chakra i Energia to klucz do wygranej. Anzou nie mógł pójść na całość, opuścić grupy. Musiał ich chronić i starać się, aby za dużo włosów nie spadło z ich głowy. To był priorytet. Władca Piorunów miał wytworzoną maksymalną liczbę wiązek i postanowił je dalej wykorzystać. Zostawił sobie 4 na lwy. One zapewne będą nacierać, więc Kaminari sprytnie użyje wiązek aby zniszczyć stworzenia. Miejsce, w którym się pojawiły może być potencjalną lokalizacją przeciwnika.
- Nie bójcie się tych nietoperzy! Wystarczy je uderzyć, nawet dłonią a zmienią się w atrament! Stańcie w grupie i się brońcie!
Krótka dyspozycja, konkretna. Wystarczyło teraz czekać. Nic więcej nie trzeba było robić. Anzou ma jeszcze sporo Chakry i jest w stanie walczyć z tej pozycji. Jest czujny, sam jeżeli zajdzie taka potrzeba zerwie podtrzymywaną pieczęć by dłonią niczym muchę zdzielić nietoperza.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 948
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Szlak transportowy

Post autor: Anzou »

Sytuacja była skomplikowana. W pojedynku 1 na 1 Anzou już dawno rozprawiłby się z każdym latającym ustrojstwem i zneutralizował zagrożenie. Rzeczywistość była jednak zgoła inna. Władca Piorunów musiał powziąć inne działania. Musiał przenieść swoje Reberu na wyższy poziom. Czas zacząć działać. Chłopak postanowił wytworzyć 9 nowych wiązek. Szybszych, bardziej precyzyjnych. 3 od razu powędrowały w kierunku lwów, tym razem powinny być szybsze aniżeli ich możliwości ruchowe. Pozostałe - zbicie 5 nietoperzy. Za wszelką cenę, z tyłu głowy Anzou posiada informację, aby nie atakować swoich towarzyszy. To byłoby totalną porażką.
- Niech kobiety i dzieci położą się na ziemię!
Krótka i konkretna informacja. Młody Kaminari nie zamierzał więcej nic mówić, trzeba było działać. Młodzieniec jak najszybciej musiał rozprawić się z napastnikiem. Porażka nie wchodzi w grę. Władca Piorunów liczy, że jego nowe wiązki załatwią sprawę i w końcu wykurzą rywala z ukrycia. Tylko tchórz się kryje. Hańba.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 948
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Szlak transportowy

Post autor: Anzou »

Ta walka to była dla Anzou lekcja cierpliwości. Chłopak musiał działać szybko i konkretnie, nie miał za wiele czasu na myślenie. Kaminari musiał działać, musiał wykurzyć wilka z lasu. Nie mógł stać w miejscu i nie podejmować żadnych konkretnych działań. Jego przeciwnik siedział w ukryciu i zmuszał do obrony Białowłosego. Kaminari idealnie wie, że najlepszą obroną jest atak.
- Bądźcie ostrożni, wykurzę go lasu!
Powiedział cicho, jednak tak, aby muzycy go usłyszeli. Wtedy młodzieniec ruszył delikatnie do przodu, starał się pominąc te irytujące kwiatki i skierował trzy wiązki w miejsce, z którego pojawiały się stworzenia. To tam było źródło. To tam należy uderzyć. Bez skrupułów. Pozostałe wiązki nastolatek skierował w kierunku idących szczurów, sam jeżeli miał - chciał je zdeptać. Jedna wiązka powinna załatwić więcej niż szczur, powinna zahaczyć o kilka. Władca Piorunów chciał wyciągnąć przeciwnika na szlak, zobaczyć jego twarz i zabić go najszybciej jak to możliwe. Powinien odczuwać problemy z Chakrą. Nikt nie jest nastawiony na długą walkę. Anzou chce wyłapać jakikolwiek ruch, ślad, by tam uderzyć z pełną mocną.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 948
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Szlak transportowy

Post autor: Anzou »

Niby było dobrze, ale nie do końca. Plan Białowłosego częściowo przyniósł oczekiwany efekt. Problemem nadal były kwiatki, które utrudniały celowanie i ograniczały pole widzenia Władcy Piorunów. Ograniczały jego percepcję. Młody Kaminari widząc swojego rywala na przeciwko postanowił zadziałać automatycznie, instynktownie, jak głodne zwierzę. Konsekwentnie. Płatki ograniczają widoczność, ale nie są bezpośrednim zagrożeniem. To właśnie zwierzęta i ten gość nim jest. Co postanowił zrobić młodzieniec? Wystrzelić w linii prostej cztery wiązki na różnej wysokości. Obok siebie, aby zwiększyć zasięg. Chciał posiekać i zadać najwięcej obrażeń. Mordując mężczyznę zapewni sobie spokój ze strony uporczywych zwierząt. Pozostałe cztery wiązki nastolatek skieruje w kierunku ruchu, który zanotował. Liczył, że podobnie jak mężczyznę - uda się kogoś wybawić z krzaków, albo jakkolwiek zranić. Jedną wiązkę pozostawił na wszelki wypadek przy sobie, żeby nie stać w miejscu - przesunął się delikatnie w lewo aby oddalić się nieco od drzew.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 948
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Szlak transportowy

Post autor: Anzou »

Obrona i wyczekiwanie nie jest stylem, który preferuje Białowłosy. On oczekuje zupełnie czegoś innego, on jest gotowy do wymiany ciosów i do wywierania presji. Obrona mu zwyczajnie nie wychodzi. Pomimo utrudnień - udało mu się trafiać swoich rywali, udało mu się wyprowadzić skuteczny kontratak. Chłopak trafiał wiązkami skutecznie przeciwników i zmusił ich do wycofania. Teraz byli na łasce Władcy Piorunów. To był test jego charakteru, test tego, co potrafi. Problem był taki, że zabijał i robił to niejednokrotnie. Nie miał z tym problemu, robił to bez mrugnięcia okiem. Teraz eliminacja dwóch napastników była w jego dłoniach. Młodzieniec był na misji, a jego przeciwnikiem nie byli cywile. To Shinobi, którzy zaatakowali grupę, którą eskortował. Odpowiedź była jasna. Anzou bez zawahania postanowił dobić powstałymi wiązkami trafioną dwójkę. Pozbawić ich życia. Najlepiej uderzyć wiązką w głowę i szybko zakończyć cierpienie. Być humanitarnym w obliczu śmierci. Do czego to doszło. Po skutecznej eliminacji nastolatek wróci do grupy chcąc upewnić się czy wszystko z nimi dobrze. Powinno obejść się bez większych ran, bowiem napastnicy skupili się potem na Anzou. Eliminacja młodzieńca była ich celem, otworzyłaby możliwość porwania artystów. Nastolatek chce jak najszybciej ruszyć do karczmy i dalej do Raigeki. Nie ma czasu do stracenia.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 948
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Szlak transportowy

Post autor: Anzou »

Młodzieniec z klanu Kaminari nie tracił w ogóle czasu. Po udanym okresie przygotowawczym, w swojej najlepszej formie Anzou ruszył na trakt. Postanowił wyruszyć na turniej wcześniej, nieco się zaaklimatyzować na miejscu i kto wie, może spotkać swojego przyjaciela. Uchiha Azuma. W głębi serca Anzou liczył, że jego towarzysz żyje i ma się dobrze. Kto wie, może przyjdzie im walczyć razem w tym samym turnieju. Wiele pytań, bardzo mało odpowiedzi. Wszystko jednak już niedługo się wyklaruje. Nastolatek zabrał wszystko co potrzebne, znał drogę i co najwazniejsze... znał swoją wartość. Wiedział, do czego jest zdolny i co potrafi. Był zmobilizowany i gotowy na walkę ku chwale swojego klanu. Nawet jeżeli nie do końca zgadza się z wartościami, które czasami są prezentowane przez jego rodzinę, to... nadal ich wspiera i jest gotów do poświęceń. Ostatnie dwa zadania, które otrzymał były wymagające, ale pozwoliły poprawić choć trochę świat...

Dokąd: Sogen
Przez: Bezpośrednio
Środek transportu: Piechota
Czas podróży: 30 min
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Hana
Posty: 288
Rejestracja: 6 paź 2021, o 05:51
Wiek postaci: 18
Ranga: Uczeń (Dōkō)
Krótki wygląd: Nałożyła na nogi ciepłe, czarne pończochy, a na to spudniczkę. Założyła zwykłą koszulę, a na ramiona zarzuciła błękitną kurtkę. Włożyła na nogi lekkie obuwie, żeby zawsze być gotową do akcji. Włosy upięła jak zwykle z delikatnym akcentem.
Widoczny ekwipunek: Odznaka shinobi (naszyjnik); Kabura na broń (na prawym udzie), kabura (na lewym udzie), dwie torby z ekwipunkiem (z tyłu na biodrze), ciemne rękawiczki (zwykłe), Ochraniacz na czoło z wygrawerowanym symbolem "Zjednoczonych Sił Sogen" (na lewym ramieniu)
GG/Discord: Hana-chan/sushimaru9208
Multikonta: Tetsu Maji

Re: Szlak transportowy

Post autor: Hana »

Prędko pozostawiła osadę za sobą, a przed nią rozpościerała się kraina, której dotąd nie znała. Gdzieś tam znajdowała się wioska rodzinna jej matki i kusiło żeby wyruszyć w drobną podróż krajoznawczą. Nie mogła jednak tego zrobić. Jeśli coś było święte, to właśnie prawo do zachowania prywatności. NIe mogła zboczyć z kursu, bo wtedy istniało duże prawdopodobieństwo, że zgubi się na amen. A tego by nie chciała. Hana już teraz czuła się wystarczająco onieśmielona, że zrobiła tak poważny krok w swoim życiu. Zmierzała ku totalnie obcym gruntom i była w tym osamotniona. Ostatnimi czasy nigdzie nie mogła znaleźć towarzysza z klanu. Akolita musiał być naprawdę blisko związany z przedstawicielami klanu, że Ci obłożyli go dodatkowymi sprawami. Nic nie mogła na to poradzić. Jej zapis na turniej został nakreślony drobną wzmianką. I tak była zdziwiona, że zostały jej powierzone jakieś obowiązki poza tym, aby nie wchodzić w drogę pretendentowi do wygranej. Tym sposobem mogli upokorzyć Uchiha na ich własnej ziemi i zmyć nieco hańbę za niepowodzenia. Mniejsza o to. Tutaj przede wszystkim chodziło o zaprezentowanie się. Hanie niczego nie brakowało. Może nie była idealna, lecz wyciągnęła z szafy najlepszy strój i założyła go bez wahania. Nałożyła na nogi porządne kozaki, które miały jej pomóc w przeprawie. Miała ciepłe pończochy i brązową spódnicę, na które liczyła, że skryją ją w tłumie. Postawiła na zwykła koszulę, a na ramiona zarzuciła ciepły, biały kożuch. Włosy upięła jak zwykle z delikatnym akcentem. Czas zmierzyć się z tym wielkim światem.

zt. - viewtopic.php?f=240&t=10433&p=193435#p193435

Dokąd: Sogen
Przez: n/d
Środek transportu: Pieszo
Czas podróży: 30 minut
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Szlak transportowy

Post autor: Tsukune »

18/30

-W tym momencie? Zawrócenie to niezbyt dobry pomysł. Nie ze względu na ewentualne ośmieszenie, stratę honoru czy inne bzdety. W tym momencie nie jest to ważne. Honor? Bycie ośmieszonym? Czy to ma znaczenie? Uciekniesz z pola walki. Może to i brak honoru w który ktoś wierzy. Jednak najdłużej przeżywają tchórze. Wiedzą czy są w stanie coś zrobić czy też nie....W aktualnym momencie przy "zawracaniu" najbardziej bałbym się dostać w plecy. Nie od towarzyszy ale od nieprzyjaciół. Widzieli lub nawet wiedzą, że bierzesz w tym udział. Nawet jak powiesz, że zrezygnowałeś zapewne aby nie ryzykować zabiją Ciebie po prostu. Taki czas i taki moment...Po tym co się stanie przemyślcie dokładnie czy ta droga jest dla was... powiedziałem w stronę kusznika by uśmiechnąć się nieco cynicznie -...lub idąc po obecnej drodze przeróbcie ją tak aby była waszą dodałem na tą "krótką" wypowiedź.
-Nie ma sprawy. Więc to wyglądało tak, że ... w tym momencie po krótce ale ze szczegółami zacząłem opowiadać walkę z Chizuru. Podobnie powiedziałem Hidekiemu jakie opcje mu zaproponowałem. tu odpowiedź Hideo na zadane pytanie a tu Moje sugestie co mógłby zrobić.
-W jednym się mylisz Chizuru. Nie ważne z kim walczysz. Nigdy nie jest się w pełni przygotowanym. Powiedzmy, że idziecie na bandytów. Zakładacie z góry, że walka z nimi będzie taka sama jak z poprzednią grupą? Każda walka jest inna. Czy z wrogiem czy treningowa z przyjacielem. Schemat może wydawać się podobny. Jednak wszystko jest zmienne. Jedyne co w wojnach jest niezmienne to cierpienie niewinnych jak i w wielu wypadkach bezsensowna śmierć. odpowiedziałem po krótce to co myślałem. Czy było to dobre podejście czy też nie? Nie mi oceniać. Wszyscy jesteśmy idiotami.
-Tak jedyne co możesz robić to czekać. Ewentualnie jak nie lubisz czekać to starać się stać silniejszą by następnym razem móc w takiej sytuacji sama się ochronić. Wszystko jest zależne od czegoś. Nie chcesz czekać? Stań się silna. Chcesz być silna? Znajdź sobie powód itp itd etc oznajmiłem z lekkim uśmieszkiem. Cóż innego miałem powiedzieć. Wszystko wydawało się proste. Lecz to iż wydaje się to proste nie znaczy iż takowe właśnie też jest.

-Jak to mówią. Przyjaciół trzymaj blisko, zaś wrogów jeszcze bliżej. Poza tym...zdradzam Tobie te informacje właśnie DLATEGO iż SOBIE nie ufam...sam widziałeś w Starym Magazynie jaki potrafię być. I to tyle oznajmiłem. Czy to dziwne iż mówi się o sobie takie informację dlatego, że sobie się nie ufa? Mi się wydaje iż to normalne no ale ja to ja.
-W sumie warto by o czymś takim pomyśleć. Dzięki czemu byłoby to dobre zaskoczenie...ewentualnie stworzyć taki twór stwierdziłem w lekkim zamyśleniu już zastanawiając się nad różnymi możliwościami jakie by to dawało w trakcie walki.
-Mam złe przeczucia. Tak jak zwykle. Swoje domysły powiem później tylko tyle powiedziałem Momijiemu. Nie warto było więcej nic mówić. W pewnym sensie odpowiedziałem na jego pytania.
-Skoro spierdolił nie ma co aktywować tego papierzyska. A nóż zapomni o tym i wtedy go tym jebniemy? usłyszałem w głowie alter ego. W sumie i tak nie miałem zamiaru aktywować notki skoro mój przeciwnik odskoczył. Z jednej strony trochę mi było szkoda jej marnować skoro nic nie zyskam. Na ten moment postanowiłem używać cały czas swojej umiejętności aby wiedzieć czy mój przeciwnik nie zamierza użyć jakichś technik. Zwłaszcza jakby chciał skierować chakrę do swoich oczu. Postanowiłem zrobić coś bardziej nietypowego. Rzuciłem kolejne 3 kunaye lecz tym razem bez notek. W taki sposób aby wbiły się w miarę równej odległości od siebie z czego ostatni rzuciłem w taki sposób jakbym chciał wbić go w nogę przeciwnika [mam na myśli np: 5m ode mnie, kolejny 5m od poprzedniego kunaya itp itd]. A następnie złożyć parę pieczęci i gdy przeciwnik będzie blisko jednego z kunayów aktywować technikę. Jednocześnie biegnąc w drugą stronę [odwrotnie niż mój przeciwnik by zachować w miarę taki sam dystans jaki jest między nami czyli w pewnym sensie ganiamy się w kółko]. Jeżeli mój przeciwnik oberwie tą techniką i wiem że jest osłabiony zbliżam się na odległość 10m aby wykonać inną technikę celując nią prosto w jego głowę używając jednocześnie swojej umiejętności by w razie czego wiedzieć kiedy zamknąć oczy i móc w ten sposób dalej celować w przeciwnika.
  Ukryty tekst
Techniki/technika:
NazwaRaiton: Wana denkou
Dziedzina: Raiton
Ranga: B
Pieczęci: Koń → Smok→ Królik
Zasięg: 30m
Koszt: E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4% [za 2 bronie]
Dodatkowe: Znajomość Raiton: Kaminari Shibari Posiadanie dowolnej metalowej broni
Opis: Wykonanie techniki jest dosyć podobne jak do Kaminari Shibari. Z tą różnicą iż tutaj możemy wykorzystać dowolną wbitą w ziemie broń. Czy to naszą czy cudzą. Polega to na złożeniu paru pieczęci. Następnie przesyłamy chakrę do wybranych przez nas broni [musimy je widzieć lub pamiętać dokładne ich położenie] z której po chwili zaczynają wystrzeliwać w koło błyskawice. Obszar na jakim pojawiają się wyładowania wynosi 4m. [30m jest to zasięg na jaki "przesyłamy" chakrę by móc wykonać technikę a sama technika zajmuje tylko 4m] Otrzymanie wyładowaniem prowadzić może do paraliżu, oparzeń ciała lub miejscowego jak ręka czy noga lub para kończyn.
<- Wybacz że w taki sposób ale nie mam możliwości skopiowania swojej techniki jak powinna wyglądać
Nazwa
Raiton: Gian
Ranga
B
Pieczęci
Wąż
Zasięg Max.
10 metrów
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4%
Statystyki
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Uniwersalna technika ofensywna, mająca w sobie prawie wszystko, czego oczekuje użytkownik Raitonu. Jutsu to bowiem nie wymaga pieczęci, co za tym idzie jest szybkie w swym tworzeniu. Zmieszanie chakry skutkuje wystrzeleniem z ust prostej wiązki elektryczności. Następnie piorun leci po linii w kierunku przeciwnika. Otrzymanie tego uderzenia na ciało może skutkować oparzeniami.
- 1 Kunay z notką wybuchową [nie zdetonowany
- 3 kunaye
0 x