Szlak transportowy

Najmniejsza, a zarazem najbardziej wysunięta na północ prowincja Wietrznych Równin. Antai zamieszkiwany jest przez Ród Kaminari i ze względu na swoje położenie, ma idealne warunki do rozwoju wszelakich przedsięwzięć bazujących na żegludze morskiej. Ukształtowanie terenu w przeważającej części jest równinne, i dopiero przy linii brzegowej zauważyć może wszelkie niewysokie, porośnięte trawą wydmy. W południowych sektorach prowincji można zaś znaleźć niewielkie osady Szczepu Kami.
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Szlak transportowy

Post autor: Tsukune »

-Owszem znałem ją. Dlatego spodziewałem się tego co zrobi. Czasem szybkie załatwienie walki nie jest złym pomysłem. Jednak zawsze trzeba mieć coś w zanadrzu. W twoim wypadku to "Zawsze miej na uwadze iż twój przeciwnik może znać również technikę której chcesz użyć". Wydaje się to oczywistym stwierdzeniem prawda? Jednak czy w tamtym momencie zastanowiłaś się nad tym że mogę Znać którąś z technik której chcesz użyć? Zapewne nie przeszło to Tobie na myśl. Może miałaś taką myśl ale szybko się jej pozbyłaś z głowy. Jednak plan jak wspomniałem był bardzo dobry. Chociaż powinienem powiedzieć, że koncepcja planu była dobra. odpowiedziałem Chizuru z lekkim uśmiechem. Jeżeli by chciała mi jeszcze zadać pytanie odnośnie planu wtedy jej mówię to co zapewne nie raz powtarzałem zapewne tutaj zgromadzonym. "Pokonanie przeciwnika to twój główny cel. Do niego prowadzi masa wielkich i mniejszych kroków. Zaś aby dotrzeć do głównego celu musisz mieć wiele różnych możliwości rozwiązań. Wyobraź sobie, że wspinasz się na drzewo bez pomocy chakry. Twój cel do wejście na szczyt. Masz plan jak tam dotrzeć. Kiedy chwytasz jedną z gałęzi ta się łamie. Trzeba mieć rozwiązanie gdy łamie się gdy na niej wisisz całym ciężarem, trzeba mieć plan gdy trzymasz się jej tylko jedną ręką, trzeba mieć plan gdy na niej stoisz, trzeba mieć rozwiązanie gdy łamie się akurat gdy chcesz się od niej odbić by złapać się wyższej gałęzi." Ja nigdy nie potrafiłem dobrze tłumaczyć dlatego postanowiłem gdy mnie zapyta dać właśnie przykład ze wspinaczką.
-Dobrze myślisz. Szarżuje? Masz szansę wygrać jeżeli trafisz. W trakcie natarcia będzie się spodziewał że w niego strzelisz. Musisz pomyśleć co możesz zrobić aby go zaskoczyć. Najprościej byłoby mieć możliwość wystrzelenia dwóch bełtów. Strzelasz w jego pierś. Ma 4 możliwości, Skoczyć, odskoczyć w lewo lub prawo albo pod nią się prześlizgnąć...Może też przyjąć to na klatę lub również odbić.

Zawsze jest wszystko łatwo powiedzieć, a o wiele trudniej zrobić. Mówienie to też swego rodzaju nauka. Jeżeli było się w stanie "powiedzieć coś tak prostego" o czym każdy wie ale tego nie robi. To o czym to świadczy? Że jesteś głupi czy wręcz przeciwnie? Mówienie a przejście do działania jest o wiele trudniejsze...lecz właśnie przejście do działania zawsze zaczyna się od mówienia. Tak jak teraz rozmawiamy. Coś powiesz co wydawałoby się oczywiste a osoba z boku stwierdzi "Przecież to takie proste. Czemu sam na to nie wpadłem".
zacząłem by po krótkim stwierdzeniu przestać dalej nawijać bo mógłbym tak spędzić bardzo dużo czasu.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

Zaśmiałem się lekko na tekst Momijiego -Coś w tym jest, że jestem niespełna rozumu skoro twierdzę iż jestem martwy od momentu gdy skończyłem 12 lat. Poza tym "jeżeli chcesz oszukać wroga, wpierw musisz oszukać przyjaciół. Jeżeli chcesz być niezrozumiały sam musisz siebie nie rozumieć." Taka jest prawda. Przynajmniej moim zdaniem. odpowiedziałem z lekkim uśmiechem
-Poza tym jak coś takiego opracujesz będziesz miał też możliwość zaskoczenia przeciwnika...w końcu kto powiedział iż nie mógłbyś puścić tego cienia np: po drzewie nad przeciwnika a następnie gdy opuścisz go z gałęzi opleść nim gardło napastnika? Jest wiele możliwości. Trzeba wyjść tylko poza schemat i postarać się myśleć w taki sposób jakby wszystko było możliwe. odpowiedziałem co do techniki a na to złe przeczucie wzruszyłem lekko ramionami mówiąc coś w stylu "raczej nie licz na wyjaśnienie/na proste wyjaśnienie".
-Naprawdę?! Uchiha cię do tego zmusili? Już ci pomagam powiedziałem do swojego przeciwnika -Ale pozwól, że zdradzę tobie jedną informację zacząłem z miłym uśmiechem by następnie uśmiechnąć się przerażająco z mordem w oczach
-Nie lubię jak się mnie okłamuje jebana szmato wycedziłem otwierając usta gdzie w trakcie mówienia zbierałem chakrę w ustach by po wypowiedzeniu ostatniego słowa otworzyć szeroko usta i posłać prosto w głowę mojego przeciwnika elektryczną wiązkę. Przygotowując tez od razu swoją laskę i po jej rozłożeniu wbić mu w serce kolec tak dla pewności, że jest martwy. Gdy się upewniłem również za pomocą swojej umiejętności sprawdziłem jak radzą sobie pozostali.
  Ukryty tekst
Przedmiot:
- Laska z ulepszeniem w postaci kolca [czyli cały zestaw]
Nazwa
Kij
Typ
Broń drzewcowa/Stalowa
Styl
Mokuzai
Rozmiary
Rozmiary
Opis Najprostsza broń dostępna w arsenale wojowników, czyli po prostu kij. Z tą różnicą iż ten model został wykonany z Metalu by nadać mu jeszcze większej solidności i wytrzymałości od zwykłych kijów. Metoda walki czymś takim, podobnie jak w przypadku włóczni, to wykorzystanie przewagi zasięgu, nie pozwalając przeciwnikowi na zbliżenie się. Dodatkowo laska ma okute oba końce tworząc na nich lekkie zaokrąglenia. Zaś w tym modelu górną część można nieco wsunąć do środka dzięki czemu przedmiot przypomina zwyczajną laskę a nie broń.
Do istniejącego już projektu laski został dodany drobny element. Po użyciu specjalnego gestu głowni laski zostaje aktywowany wewnętrzny mechanizm wysuwający 10 centymetrowy szpikulec z okutego końca. Ponowna aktywacja chowa ostrze z powrotem wewnątrz laski
Wymagania
Brak
Cena
Link do tematu postaci
Broszę!
Techniki/technika:

Rangi B
Nazwa
Raiton: Gian
Ranga
B
Pieczęci
Wąż
Zasięg Max.
10 metrów
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4%
Statystyki
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Uniwersalna technika ofensywna, mająca w sobie prawie wszystko, czego oczekuje użytkownik Raitonu. Jutsu to bowiem nie wymaga pieczęci, co za tym idzie jest szybkie w swym tworzeniu. Zmieszanie chakry skutkuje wystrzeleniem z ust prostej wiązki elektryczności. Następnie piorun leci po linii w kierunku przeciwnika. Otrzymanie tego uderzenia na ciało może skutkować oparzeniami.

_________________
Wykorzystany EQ podczas walki [w sensie miotnięcie w kogoś itp itd]
- 1 Kunay z notką wybuchową [nie zdetonowany
- 3 kunaye
0 x