Port w północnej odnodze prowincji

Największa prowincja Wietrznych Równin zamieszkana przez Ród Inuzuka. Pomimo swoich rozmiarów, prowincja jest zręcznie zarządzana przez Ród, a to dzięki niezwykle efektywnemu przemieszczaniu się członków rodu na swoich psach. Yusetsu od północy sąsiaduje z morzem, od północnego zachodu z prowincjami Karmazynowych Szczytów, od południowego zachodu z prowincjami Samotnych Wydm a z kolei od zachodu z Shigashi no Kibu. Takie umiejscowienie pozwala na rozwój w prowincji zarówno handlu morskiego jak i lądowego. Niektóre osady zamieszkują członkowie podzielonego wewnętrznie Szczepu Terumi.
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Tamaki Hyūga »

Port znajdujący się na najbardziej wysuniętej na północ części Yutetsu. Ten port był morskim łącznikiem prowincji z Teiz a co za tym idzie także niebezpośrednio z Yinzin. Miejsce to było praktycznie zawsze pełne łodzi oraz ludzi. Port żył własnym życiem i nie zważał na to czy na niebie widniał księżyc czy świeciło słońce. Uliczkami przepychali się ludzie, każdy zmierzał w tylko sobie znanym kierunku i gonił za własnymi interesami. Za dnia port był kipiącym energią łącznikiem handlowym a nocą było to miejsce pełne pijanych marynarzy, którzy korzystali ile się dało z tego iż byli w porcie gdzie nie było najmniejszego problemu z zasobami tak jak na morzu.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po długiej podróży udało mi się wreszcie dotrzeć do Yutetsu a dokładniej do północnej odnogi prowincji gdzie po drodze dowiedziałam się że jest port z którego będę miała największą szansę się dowiedzieć jak dostanę się do Yinzin. Spacerowałam porcie, który wydawał się być czymś kompletnie nie z tej ziemi dla mnie, kogoś kto całe życie spędził w Kyuzo, które całkowicie dominuje górzysty krajobraz. Przeszłam pomiędzy budynkami i udało mi się dotrzeć do części gdzie zaczynały się mola wzdłuż których stały rzędy mniejszych lub większych łódek bądź kutrów. Ruszyłam pewnym i żwawym krokiem w kierunku najbliższego mola i weszłam kilka kroków po nim czując się dość niecodziennie będąc tak blisko takich dużych mas wodnych jednak nie było to napewno negatywne uczucie. Wzięłam głęboki oddech i poczułam w nozdrzach słoną bryzę, którą unosił wiatr wiejący z głębi morza.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Harisham »

Tamaki Hyuga misja D
1/15
Tamaki stała na drewnianym molo i napawała się bezkresnym widokiem oraz słonym zapachem morza, została jednak dość szybko zaczepiona przez dziewczynę która podeszła do niej od strony portu.
- A ty co? Będziesz tu tak stała jak słup soli? Jak nie masz nic ciekawszego do roboty to możesz ruszyć swoje cztery litery i mi pomóc. - powiedziała zachrypniętym głosem dziewczyna, która niosła wiklinowy kosz. Nie czekając zbyt długo na odpowiedź młodej kunoichi, dziewczyna przepchnęła się obok Hyuugi i ruszyła szybkim krokiem do jednej z łodzi zacumowanych przy molu. Wskoczyła z koszem na łódź, momentalnie łapiąc równowagę na nieco chwiejnym pokładzie. Zostawiła kosz i ruszyła z powrotem, tą samą drogą co przyszła.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Tamaki Hyūga »

Patrzyłam podekscytowana na grzywy fal, które pojawiały się i znikały na morzu kiedy usłyszałam jakiś zachrypnięty, damski głos za sobą. Nim jeszcze zdążyłam się całkowicie odwrócić, osoba ta już zaczęła się przepychać obok mnie i ruszyła dalej wgłąb mola. Okręciłam się zdziwiona wokół własnej osi i obserwowałam jak dziewczyna zostawia kosz na pokładzie łodzi po czym wskakuje znowu na molo i idzie w moją stronę. Byłam zdziwiona jej bezpośredniością i oschłością. Może każdy tutaj jest taki? Tak czy siak potrzebuję pomocy kogoś z tych stron i kogoś z łodzią, a ta tutaj może być i jednym i drugim.
- Ja chętnie pomogę w zamian za drobną pomoc z twojej strony, co ty na to? - zasugerowałam dziewczynie drobny układ i ruszyłam za nią.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Harisham »

Tamaki Hyuga misja D
3/15
Dziewczyna szła zdecydowanym i żwawym krokiem po pomoście i minęła młodą Hyuugę kiedy ta za nią ruszyła i zaproponowała potencjalną pomoc. Ta się jednak nawet nie odwróciła tylko podeszła do wozu, który stał przed wejściem na molo i wzięła stamtąd kolejny wiklinowy kosz. Odwróciła się żeby spojrzeć na Tamaki, która stała wyczekująco za nią.
- Drobną pomoc huh? Zaskocz mnie, czego takiego możesz potrzebować? - powiedziała nieco rozbawionym tonem kobieta i gestem głowy wskazała młodej kunoichi aby ta również złapała się za kolejny wiklinowy kosz i pomogła jej z noszeniem towaru. - Łap się za koszyk, powiesz mi po drodze. - dodała i ruszyła z koszem w stronę łodzi.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Tamaki Hyūga »

Przeszłam za kobietą do końca molo gdzie stał wóz załadowany takimi samymi wiklinowymi koszami jaki niosła przed chwilą kobieta. Patrzyłam jak ta bierze kolejny taki kosz i odwróciła się do mnie. Nie byłam do końca pewna jak powinnam odebrać jej rozbawienie moją ofertą, jednak stwierdziłam że to zignoruję. Poszłam za przykładem kobiety i także złapałam jeden z koszyków z wozu i podniosłam go. Ten jak się okazało był o wiele cięższy niż by się można spodziewać, jednak po początkowym małym szoku szybko się pozbierałam i dogoniłam kobietę.
- Cóż, tak po prawdzie potrzebuję się dostać do Yinzin, jednak nie jestem stąd, więc potrzebowałabym jedynie informacji odnośnie tego jak się tam dostać... - powiedziałam kobiecie w trakcie jak się zbliżałyśmy do łodzi.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Harisham »

Tamaki Hyuga misja D
5/15
Kobieta zastanowiła się chwilę nad słowami Tamaki. Kiedy obie znalazły się już przy łodzi to wskoczyła ona na pokład aby odstawić kosz na miejsce po czym podeszła aby przejąć kosz od pomagającej jej kunoichi.
- Hmmm, a więc potrzebujesz się dostać do Yinzin. Wiesz tak się akurat składa że jedyne miejsce z którego możesz się dostać do Yinzin to Teiz. A ja właśnie miałam w planach płynąć do Teiz a potem możliwe że właśnie do Yinzin... - powiedziała kobieta i pozwoliła aby jej słowa zawisły w powietrzu jako niema propozycja dla Tamaki. W międzyczasie jak toczyła się rozmowa, dwójka zdążyła zostawić kosze na łodzi i ruszyć z powrotem do wozu po kolejne.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Tamaki Hyūga »

Podałam kobiecie kosz kiedy ta odstawiła swój już na łodzi i zaczekałam aż wejdzie ona z powrotem na molo i ruszyłam za nią kiedy ta zaczęła mi tłumaczyć jak dostać się do Yinzin co zakończyła sugestią że mogłabym z nią popłynąć do odległej prowincji. Zadowolona z przebiegu rozmowy przyśpieszyłam kroku i pomogłam z resztą rozładunku, chcąc jak najszybciej mieć to już za sobą abyśmy mogły wypłynąć z portu do Teiz a później do Yinzin gdzie miał się odbyć Wielki Turniej. W trakcie pomagania kobiecie rozmyślałam o różnych wojownikach, którzy najpewniej stawią się do udziału w turnieju, byłam ciekawa czy w ogóle się załapię na udział czy może przypadnie mi po prostu rola obserwatorki, jednak niezależnie czy będę mogła wziąć udział czy też będę mogła jedynie patrzeć na walki z odległości to i tak byłam niezmiernie podekscytowana całym wydarzeniem. Może uda mi się tam podpatrzeć jakieś ciekawe techniki, które kto wie, może uda mi się odwzorować.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Harisham »

Tamaki Hyuga misja D
7/15
Dwójka szybko sobie poradziła z resztą koszy i zanim się obejrzały, wóz już był pusty. Starsza kobieta dała znać woźnicy że cały towar już został przeniesiony na co ten zareagował jedynie niemym skinieniem i pogonił konie do drogi.
- No dobra, ja jestem Nadeko. Chodźmy już na łódkę i możemy wypływać. Płyniemy prosto do Teiz, tam robimy drobny przystanek i ruszamy do Yinzin, czas nas trochę goni. - powiedziała kobieta w drodze na łódź. Kiedy dotarły to przygotowała wszystko do wypłynięcia z portu i nie zwlekając ani chwili dłużej odbiła od molo, rozglądając się czy jakaś inna łajba przypadkiem również nie opuszcza portu. Kiedy upewniła się że mają bezkolizyjny kurs to wzięła się za wiosło, dając Tamaki znak by złapała za drugie i kiedy ta już była przygotowana to zaczęła wiosłować aby mogły wypłynąć dalej od portu gdzie będzie można już na spokojnie postawić żagle.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Tamaki Hyūga »

Szybko uwinęłyśmy się z rozładunkiem i kobieta odprawiła woźnicę.
- Ja jestem Tamaki. - odpowiedziałam kobiecie i skinęłam głową na znak zgody na jej słowa. Weszłam na pokład łodzi i czekałam na instrukcje od Nadeko.
Kobieta przygotowała łódkę do wypłynięcia i odepchnęła nas od pomostu, kontrolując przy okazji innych uczestników ruchu wodnego w najbliższej okolicy. Zauważyłam jak Nadeko dała mi znak abym jej pomogła z wiosłowaniem, więc czym prędzej złapałam się za drugie wiosło i wzięłam się do roboty. Krótką chwilę mi zajęło zsynchronizowanie się z rytmem kobiety ale już po chwili wydaje mi się że wkręciłam się w niejaki trans i wiosłowałam w zgodzie z jej ruchami. Czułam się nieco dziwnie na kołyszącym się pokładzie łodzi, byłam przyzwyczajona do twardego gruntu, mimo tego wyprawa zapowiadała się żeby być ciekawym przeżyciem.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Port w północnej odnodze prowincji

Post autor: Harisham »

Tamaki Hyuga misja D
9/15
Wspólnie wiosłując dwie dziewczyny wyprowadziły łódkę z portu bez żadnych utrudnień i już chwilę później Nadeko dała znak Tamaki aby złożyć wiosła.
- Trzymaj, odłóż je pod pokład na haki, znajdziesz je bez problemu. Narazie możesz sobie odpocząć, ja rozwinę żagle i płyniemy prosto do Teiz. - powiedziała kobieta podając młodszej swoje wiosło po czym poszła rozwiązać linki zabezpieczające płótno żagli przed samoistnym rozwinięciem się. Kiedy już odbezpieczyła żagle to zablokowała ster tak aby łódź nie zbaczała z wyznaczonego kursu i wzięła się za systematyczne podnoszenie żagli. Wiatr wiał lekko ale stabilnie co dobrze wróżyło podróżniczom.
Po długiej żegludze dało się zobaczyć w oddali majaczącą wyspę.
- Tamaki! Już widać Teiz, tam robimy krótki przystanek, wniesiesz zapasy na pokład a ja pójdę szybko załatwić jedną małą sprawę w porcie i możemy ruszać dalej. - zawołała Nadeko.
z/t
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Yusetsu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość