Bateimura

Największa prowincja Wietrznych Równin zamieszkana przez Ród Inuzuka. Pomimo swoich rozmiarów, prowincja jest zręcznie zarządzana przez Ród, a to dzięki niezwykle efektywnemu przemieszczaniu się członków rodu na swoich psach. Yusetsu od północy sąsiaduje z morzem, od północnego zachodu z prowincjami Karmazynowych Szczytów, od południowego zachodu z prowincjami Samotnych Wydm a z kolei od zachodu z Shigashi no Kibu. Takie umiejscowienie pozwala na rozwój w prowincji zarówno handlu morskiego jak i lądowego. Niektóre osady zamieszkują członkowie podzielonego wewnętrznie Szczepu Terumi.
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Bateimura

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 140
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Bateimura

Post autor: Zankoku »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Bateimura

Post autor: Yachiru »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Tsuyoshi
Posty: 379
Rejestracja: 23 sty 2023, o 21:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne włosy, często związane w kucyk, czarne oczy, średniego wzrostu, szczupły -> po resztę zapraszam do KP
Widoczny ekwipunek: Torba przy boku
Multikonta: Sashiko

Re: Bateimura

Post autor: Uchiha Tsuyoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Bateimura

Post autor: Azugimoto »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 140
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Bateimura

Post autor: Zankoku »

0 x
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Bateimura

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Bateimura

Post autor: Yachiru »

MisjaWiosna 394r.
Nie wiem czy którekolwiek z nas zastanawiało się, aż tak długo nad tym, że zostawiliśmy właśnie trupa na polanie. Po reakcjach niektórych ludzi w oknach było widać, że to nie pierwszy raz, kiedy coś takiego się tutaj wydarzyło, więc nie zamierzałam zbytnio sama komentować w końcu mi to było jeszcze bardziej obojętne. Więcej powietrza w okolicy dla mnie.
Nie odezwałam się już przez całą tę sytuację i wyjście z osady. Szczególnie unikałam wzroku Misaki. Kto by się spodziewał, że ruszę jej na pomoc? Oby tylko nikomu nie wygadała i się tym nie chwaliła, bo będę musiała się wypierać lub wymyślić, jakąś tanią historyjkę. A nie miałam ochoty teraz nawet o tym myśleć... Co gorsza musieliśmy zostać noc dłużej, bo złapał nas cholerny deszcz... -To nie jest dobry znak...- westchnęłam i ruszyłam za rodzeństwem do tej samej karczmy, w której doszło do dziwnej sytuacji między mną a Zanem. Sama różowowłosa już nie komentowała tego dziwnego czegoś w powietrzu a zajęła się Magu, który dokazywał i radośnie merdał ogonkiem.
Sama zjadłam w ciszy, zwracając szczególną uwagę na wszystkich w okolicy naszego stolika. Wolałam, żeby nie zaatakowali nas koledzy tamtego dziwnego typa, który chciał nas oszukać. Oh, Ruushi... Dlaczego Ciebie teraz z nami nie ma? Ty na pewno byś wiedziała, co się ze mną dzieje! Z utęsknieniem spojrzałam się w stronę okna, chciałabym już być w swoim pokoju...
Wtem zarządzono powrót do pokoju. Posiłek był miałki, nawet Ruushi dałaby sobie lepiej radę. Chyba na ten wieczór wymienili kucharza, co tylko pogorszyło moje samopoczucie i mnie zirytowało. Przynajmniej jedzenie mogło być dobre...
Gdyby tego było mało Magu zaczął dziwnie się zachowywać. Uniosłam wysoko prawą brew i zauważyłam czerwone ślady. Intuicyjnie ustawiłam się za Misaki, zostawiając ją w środku i odwróciłam się do korytarza, którym przeszliśmy. Zan mógł zająć się tym, co było w środku pokoju, Misaki mogła bezpiecznie przedostać się za nim a ja chroniłam ich pleców. Tak jak powiedziałam... Ten deszcz nie był dobrym znakiem... Mogłabym wręcz powiedzieć: A nie mówiłam?
0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Bateimura

Post autor: Azugimoto »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 140
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Bateimura

Post autor: Zankoku »

0 x
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Bateimura

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Bateimura

Post autor: Yachiru »

MisjaWiosna 394r.
No wyglądaliśmy, jak z jakiegoś taniego horroru klasy B idąc ściśnięci w stonodze, ale jak inaczej załatwić mieliśmy taką sprawę, skoro nie wiedzieliśmy, co się dzieje, kto na nas czyha i co się tutaj dokładnie odwala? Już po chwili cała nasza trójka wpatrywała się w ciało, napieprzające okiennice, których liny posiadały dużo samej posoki na sobie. Czy nasz jeden dzień nie mógłby być, jak u innych? "Normalny"? Mam dość czasami naszej normalności, mieliśmy iść spać a nie badać, kto wrzucił nam trupa do łóżka. Czy komuś się klepki przesunęły? Najwyraźniej.
Zan od razu przejął dowodzenie, co było zabawne, bo jego jedynym myśleniem było unoszenie pięści. Był wytrzymały, ale sprawnie fizyczny? Raczej nie. Aż dziwne, że sam rwał się do pościgu znając najlepiej nasze atuty.
Ale niech mu będzie. Wzięłam na ręce Magu, aby nie ubrudził sobie bardziej łapek od krwi. Kto wie, co to za świńska krew. Może był jakiś chory czy coś... Misaki od razu wykonała polecenie brata... Co mnie trochę rozśmieszyło, bo w sumie tego się spodziewałam po jej osobie. Zawsze taka posłuszna...

Gdy tak pyrgała to ciało trupa, bądź nie-trupa, zirytowana oddałam w jej ręce pieska i przerzuciłam ciało jednym sprawnym ruchem a plecy. Przyjrzałam się jego twarzy i trzy razy strzeliłam mu liścia w policzek, jeden i drugi. Reakcja była prosta, nie potrafiliśmy inaczej ocenić czy ten ktoś żyje. Nie posiadałyśmy takiego przeszkolenia jak Ruushi, więc jakieś certolenie się z nim nie było wskazane. Trzeba było szybko mieć odpowiedź i rozejrzeć się po pomieszczeniu, co od razu zrobiłam, gdyby ten nie żył. Oprócz smoka musiało coś tutaj jeszcze być.
Te krwisty smok w sumie mi się podobał, ktoś z szacunkiem podszedł do naszej mafii malując ją w tak brutalny sposób. Jak dla mnie powinien ten ktoś dostać brawa... I nóż pod żebra.

Przez to niedobre jedzenie na dole miałam okrutny humor a cała ta sytuacja tylko potęgowała to uczucie. Chciałam mieć to z głowy, dlatego postanowiłam wyjrzeć zza okno (gdyby Zan wyskoczył za nie <szkoda, że nie na główkę> i ruszył w pościg), szukając jakiś wskazówek na parapecie, samym oknie, linkach, pod oknem. Dużo mogliśmy się przecież z tego dowiedzieć, prawda?
0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Bateimura

Post autor: Azugimoto »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Bateimura

Post autor: Yachiru »

MisjaWiosna 394r.
No ktoś się postarał z tym morderstwem i to bardzo. Rana wyglądała na porządną, mężczyzna na pewno nie przeżył i nie miał prawa, aby dychać... Krew była wszędzie... Poczuła pewien niesmak. Byłam zmęczona i nadal zdenerwowana tym, że nie zjadłam dobrego jedzenia. A teraz musieliśmy uganiać się za tym, kto nam podstawił zwłoki. Westchnęłam patrząc na nóż na korytarzu. Podniosłam go za ostrze i przyjrzałam się śladom na rękojeści - wielkość palców, jak mocny był chwyt, możliwe, że zostawił ślad na samej rękojeści i jej wykonaniu, nie tylko posoki.
Podeszłam do Misaki, która prawdopodobnie ogarnęła znaleziony liścik. A to ciekawe, że komuś się chciało napisać coś na tym liście. Ludzie byli zaskakujący... Wiedzieliśmy teraz czego konkretnie szukamy, prawda?
-Handlarz zboża. Ktoś ukradł diamentowy nóż. Coś widzisz za oknem, Zan?- pytanie padło z moich ust i spojrzałam się w stronę jego pleców. Prawdopodobnie nadal obserwował (o ile nie wyleciał, jak szalony) i rozglądał się po okolicy. Oby nie zareagował w swoim szale i ich dwóch tutaj nie zostawił, bo wtedy będzie trzeba przeprowadzić z nim poważną rozmowę na temat tego, że on nie jest dobrą osobą do obserwacji i gonitw... W końcu miał być tym, co wali pięściami, kiedy trzeba... A nie kiedy mu się chce. Chociaż, możliwe, że przez samo niedobre jedzenie i przesoloną zupę szefa kuchni tej karczmy, mógł być jeszcze bardziej zirytowany niż zazwyczaj.
A myślałam, że to ja jestem tą wiecznie niezadowoloną i chętną do bójek... Podobieństwa się przyciągają, tak to się mówi?
Czekaj...
Co?
Nie, nie o to mi chodziło! Nie, że się przyciągają w jakimś bliższym sensie. Inaczej... Ruushi kiedyś mi powiedziała, że może nie są ze sobą spokrewnieni przez więzy krwi, ale są rodziną z wyboru. Więc to co dzieje się w rodzinie tutaj zostaje. Chwytamy się swoich różnych zachowań i je naśladujemy... Jak ja na przykład. Zaczęłam się malować z ukrycia przyglądając się jak robi to różowowłosa. Więc tak... O takie podobieństwa chodziło! Nie o to, co się wcześniej wydarzyło z ręcznikami i w ogóle!


Wracając do najważniejszej części (chociaż z wielką niechęcią) spojrzałam się na Misaki. -Będzie trzeba się stąd zmywać. Ktoś specjalnie nam go tutaj położył, aby wina spadła na nas. Jeżeli ktoś to odkryje będziemy musieli uciekać, więc trzymaj Magu na rękach, żeby nam nie uciekł. Cholerny deszcz... Mówiłam, że to zły znak.- mówiłam to praktycznie sama do siebie pod nosem, ale tak żeby rodzeństwo to słyszało. Oni zapewne też są niezadowoleni, więc znowu... Ta podróż tylko pokazywała, jak jesteśmy do siebie podobni i ile nas łączy. Chociaż niezadowolenie Zana było inne. Nie mógł wcześniej przyłożyć tamtemu oszustowi a teraz jeszcze musieli martwić się o to, co z psem...
0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 140
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Bateimura

Post autor: Zankoku »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Yusetsu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości