Bateimura

Największa prowincja Wietrznych Równin zamieszkana przez Ród Inuzuka. Pomimo swoich rozmiarów, prowincja jest zręcznie zarządzana przez Ród, a to dzięki niezwykle efektywnemu przemieszczaniu się członków rodu na swoich psach. Yusetsu od północy sąsiaduje z morzem, od północnego zachodu z prowincjami Karmazynowych Szczytów, od południowego zachodu z prowincjami Samotnych Wydm a z kolei od zachodu z Shigashi no Kibu. Takie umiejscowienie pozwala na rozwój w prowincji zarówno handlu morskiego jak i lądowego. Niektóre osady zamieszkują członkowie podzielonego wewnętrznie Szczepu Terumi.
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Bateimura

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Bateimura

Post autor: Azugimoto »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 141
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Bateimura

Post autor: Zankoku »

0 x
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Bateimura

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Bateimura

Post autor: Yachiru »

MisjaWiosna 394r.
Nie spodziewałam się tego, że Zankoku od razu będzie chciał wyruszyć na zewnątrz samemu posiadając płaszcz. Co za koleś... A my? Helloł? Damy w opałach Ci coś mówią? Mi też nie marzył się spacer w deszczu. A co jak się przeziębimy? Nie mam ochoty słuchać wykładów Ruushi na ten temat... -Nóż wygląda, jakby należał do denata. Strzelam, że dostał informację o nas i przyszedł szukać pomocy. Stąd smok na ścianie. Znak, że wiedział. Ślady na nożu wskazują, ze go trzymał, ale nie zranił nim nikogo. Powinniśmy mieć to na uwadze. Ten ktoś może być zdolny, skoro zabił prawdopodobnie kogoś do nas.- dodałam jakby od niechcenia, z przymusu idąc za Zanem, który nie zamierzał sobie odpuścić. Stanęłam przed wyjściem z karczmy, na błoto i opadające krople. Aż ciarki mnie przeszły. Cholerny Zan... Starałam się wypatrzyć jakieś ślady, coś co mogłoby nas doprowadzić do czegoś... Zastanowił mnie ten wóz... Przeprowadzka w taką pogodę była okropna... Kto by o tym myślał? W dodatku w tym wieku? Śmierdzi mi to na kilometr... Jak się szybko okazały mieli trop. Zan poszedł przodem, wydał rozkaz i sobie od razu zniknął... Co za... Włosy zaczęły lepić mi się do twarzy, po piersiach zimne krople przedostawały się pod kimono... Miałam dość tego wieczoru!
Ruszyłam przodem, nawet nie odzywając się do Misaki. Ktoś powinien dostać w twarz za to, że musiałam tutaj być! Tylna furtka. Lekko przyspieszyłam szukając jakiś kolejnych wskazówek, uważając, aby nikt nas nie zaskoczył. Wtedy atak musiałam w pełni przyjąć na siebie, aby Misaki mogła uchronić Magu... Biedny piesek! Był też cały przemoczony! Parszywa pogoda!
0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Bateimura

Post autor: Azugimoto »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 141
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Bateimura

Post autor: Zankoku »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Bateimura

Post autor: Yachiru »

MisjaWiosna 394r.
Deszcz padał niemiłosiernie a ja już osobiście miałam dość tego wieczoru. Byłam zdecydowanie nastawiona na to, żeby komuś skopać dupsko za to, że musiałam krążyć po tej cholernej wiosce. Traciłam powoli zmysł samozachowawczy i to doprowadzało mnie do stanu, aż zacznę przypominać Zankoku... Kto do cholery chciał okradać Akiyamę? Życie komuś było niemiłe? Nie mogłam w ogóle tego zrozumieć... Za jakiś nóż. Nieważne czy z kamykami, czy też nie... Ale cholera! Zepsuć nam wieczór? W momencie chęci pójścia spać? Jak nie dostaniemy za to dobrej sumy pieniędzy to ja już sama nie wiem, co będzie trzeba zrobić, żeby mnie udobruchać i uspokoić. Poza tym dlaczego to ja musiałam iść z Misaki? Poziom dobroci został u mnie już całkowicie przekroczony!
Ale no nic... Szłam do przodu, aż dotarłyśmy w końcu do miejsca, gdzie ślady się kończyły i wszędzie była krew. Jakieś trociny i ślady grzebania. Odeszłam trochę od siostry i rozejrzałam się po okolicy szukając jeszcze jakiś śladów... -Wszystko jest tutaj jakieś dziwne... Wypatrzyłaś coś jeszcze?- zapytałam się Misaki, która zapewne nie myślała teraz o niczym innym, jak o tym, że jest cała przemoczona... -Ktoś prawdopodobnie wiedział, że ten cały sztylet może być w tych pakach jęczmieniu... W końcu znalazł co chciał i opuścił to miejsce... Ale... Coś mi tu nie pasuje... Coś śmierdzi... Chodźmy zobaczyć, jak idzie Zanowi.- przytrzymałam chwilę mokrą dłonią podbródek zastanawiając się jeszcze chwilę. Nie miałam wszystkich odpowiedzi, pytanie czy Zan dowiedział się czegoś więcej. Teraz wypadało się tylko wymienić informacjami i połączyć wszystkie poszlaki ze sobą... A może już złapał zabójce?
Akurat jak wyszłyśmy widziałyśmy jak Zan pakuje do wozu jakieś przedmioty. Pomagał temu mężczyźnie? Hm, sprytne... Ale zapewne ten spryt był tak prymitywny, że musiał doprowadzić do uderzenia... Mogę nawet zebrać zakłady ile czasu minie, aż ten kark uderzy. Dałam znać dłonią, żeby Misaki z Magu zwolnili, nie musieliśmy się teraz spieszyć. Zanowi dobrze szło, jak na razie. Może znajdziemy jeszcze jakieś ślady... Może coś prowadziło do budynku, przed którym był nasz brat? -Zostań tu z Magu.- cała ta sytuacja nie dawała mi spokoju, dlatego postanowiłam, że skoro Zan zajmuje tego dupka to równie dobrze ja zajmę się środkiem... W końcu mógł trochę olać temat poszlak pochłonięty chęcią łomotu. Dlatego moje nogi skierowały się w ich kierunku i bez zwracania na niego uwagi wlazłam do środka szukając poszlak w postaci krwi lub jęczmienia. Czy bałam się, że rzemieślnik mnie zaatakuje? Tutaj mógł wykazać się Zan, zresztą wątpię, że ten dziadek w ogóle by mnie złapał...
0 x
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Bateimura

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Bateimura

Post autor: Azugimoto »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 141
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Bateimura

Post autor: Zankoku »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Bateimura

Post autor: Yachiru »

MisjaWiosna 394r.
Kolejny raz po prostu mnie zamurowało. Nie wiedziałam skąd Misaki do tego doszła czy może Magu wyszeptał jej to do ucha, ale cholera... Odwróciłam się do niej i złapałam ją za ramiona. -Misaki! Jesteś geniuszem! Biegnij do rzemieślnika i sprawdź czy znajdziesz tam ślady jęczmienia i krwi. Szukaj dalszych śladów. Gdyby coś się działo wołaj Zankoku! Ja biegnę do karczmy! Geniusz! Geniusz!- nie mogłam sama uwierzyć, że na to nie wpadłam, było to szokujące. Misaki będzie należeć się własne łóżko do odpoczynku w nagrodę! Sama za nie zapłacę!
I wtem rzuciłam się cała mokra do karczmy, otworzyłam drzwi z buta i wpadłam na schody do góry. W dupie miałam czy ktoś mnie zatrzymuje czy nie (gdyby tak, dostaje unikam tego i strzelam mu płaskiego w twarz i biegnę dalej). Kieruję się wszystkimi śladami krwi do naszego wynajętego pokoju. Jeszcze raz patrzę na to, gdzie leży nóż, jak był złapany, następnie skierowałam się do pokoju pod okno, krok za krok do krwi. Zamyślam się i podchodzę do ciała. -No gnoju. Narobiłeś nam trochę problemu a ja jestem już wkurwiona na maksa. Pokaż co masz pod swoim cielskiem.- i ostentacyjnie go zrzuciłam z łóżka, aby pokazał co było pod jego ciałem czy znajdę w plamie krwi ozdobny nóż. Jeżeli nie to zabieram się za przeszukiwanie dokładniej jego ciała.
No chyba, że wydarzyłby się cud i nagle ciało by zniknęło. Wtedy bym podbiegła do okna i wrzasnęła do rodzeństwa przez deszcz: -TEGO GNOJA TUTAJ NIE MA!- z pełną dozą irytacji. Ta noc robiła się coraz bardziej irytująca... Chyba tylko Zan miał radość, że oklepał komuś mordę...
0 x
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Bateimura

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Bateimura

Post autor: Azugimoto »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 141
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Bateimura

Post autor: Zankoku »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Yusetsu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości