Muzeum Pamięci

Największa prowincja Wietrznych Równin zamieszkana przez Ród Inuzuka. Pomimo swoich rozmiarów, prowincja jest zręcznie zarządzana przez Ród, a to dzięki niezwykle efektywnemu przemieszczaniu się członków rodu na swoich psach. Yusetsu od północy sąsiaduje z morzem, od północnego zachodu z prowincjami Karmazynowych Szczytów, od południowego zachodu z prowincjami Samotnych Wydm a z kolei od zachodu z Shigashi no Kibu. Takie umiejscowienie pozwala na rozwój w prowincji zarówno handlu morskiego jak i lądowego. Niektóre osady zamieszkują członkowie podzielonego wewnętrznie Szczepu Terumi.
Tsuyoshi

Muzeum Pamięci

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
Tsuyoshi

Re: Muzeum Pamięci

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
Rayne

Re: Muzeum Pamięci

Post autor: Rayne »

Po opuszczeniu pomieszczenia natychmiast skierowałem się do wyjścia z budynku. Gdy już byłem na zewnątrz starałem sobie przypomnieć gdzie znajdowało się muzeum w którym co najlepsze nigdy nie byłem, pomimo że mieszkam w tej wiosce od urodzenia.
-W końcu musi być ten pierwszy raz -Stwierdziłem z lekkim uśmiechem i udałem się ku miejscu docelowemu. Po drodze mijałem wielu ludzi, którzy dopiero wracali do swych rodzin po ciężkim dniu pracy. Po tym jak uświadomiłem sobie że moja praca dopiero się zacznie lekko się załamałem, ale w końcu dotarłem na miejsce. Wszedłem do środka i rozejrzałem się po pomieszczeniu, a wtedy pojawił się kostosz.
-Otrzymałem zadanie pilnowania muzeum podczas dzisiejszej nocy. -Wytłumaczyłem zwięźle i przyjrzałem się obrazom przedstawiającym władców wioski.
0 x
Tsuyoshi

Re: Muzeum Pamięci

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
Rayne

Re: Muzeum Pamięci

Post autor: Rayne »

Po tym jak poinformowałem staruszka o tym po co tu przyszedłem, zostałem bardzo miło przyjęty. Kustosz muzeum oprowadził mnie po nim i opowiadał o wszystkich eksponatach, a także przywódcach wioski. Zapewne ten mężczyzna sam przeżył kilka z omawianych wydarzeń w okolicach i znał nie jedną osobę o której tu mowa. Po tym jak skończyliśmy wycieczkę zostałem poinformowany na czym ma dokładnie polegać moje zadanie. Jako że nie miałem żadnych pytań to jedynie odpowiedziałem.
-Nie mam żadnych pytań, może pan zamykać. Do zobaczenia jutro. -Uśmiechnąłem się do niego i z rękoma w kieszeniach zacząłem zwiedzać muzeum na własną rękę i przy okazji czytałem wszystkie opisy eksponatów, aby jeszcze lepiaj poznać historię miejsca w którym mieszkam. Może nawet kiedyś mi się przyda ta wiedza.
0 x
Tsuyoshi

Re: Muzeum Pamięci

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
Rayne

Re: Muzeum Pamięci

Post autor: Rayne »

Chodziłem sobie po budynku i podziwiałem eksponaty, aż w końcu minęła już trzecia godzina i wtedy usłyszałem dźwięk, którego usłyszeć nie chciałem. Westchnąłem i wstałem na wyprostowane nogi, aż w końcu powolnym krokiem skierowałem się do galoty umiejscowionej w rogu. Starałem się nie wydawać żadnych dźwięków i dostrzec jakikolwiek ruch przy gablocie. Równie dobrze może to być wina zepsutej gabloty, ale nie można wykluczyć tego że jest tu coś na tyle cennego że warto to ukraść.
-A powiedział że powinno być tu spokojnie. Że też muszę mieć takiego pecha.
Jeśli dostrzegę złodzieja to sięgam do kabury i wyjmuje z niej kunai. Najgorsze jest to że muszę ograniczyć zniszczenia, bo jak coś tu ulegnie zniszczeniu to nie wypłacę się do końca życia.
0 x
Tsuyoshi

Re: Muzeum Pamięci

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Yusetsu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość