Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Aburame Yaichiro
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:05
Wiek postaci: 35
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Niesamowicie wysoki
- Szczupła postura
- Spiczasta broda
Widoczny ekwipunek: - Czarne okulary
- Biały płaszcz do kolan z czarnymi elementami.

Re: Siedziba władzy

Post autor: Aburame Yaichiro »

0 x
Awatar użytkownika
Kutaro
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2020, o 21:35
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody mężczyzna. Czarne ścięte przy czaszce włosy, ciemne okrągłe okulary, kwadratowa szczęka. Popielaty płaszcz do kolan, bez rękawów, ciemne spodnie.
Widoczny ekwipunek: Duży kunai przy pasie, czerwony karwasz na lewej ręce
GG/Discord: Templar#5431
Multikonta: Templar

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kutaro »

Zazwyczaj oczekiwanie na spotkanie to nic przyjemnego, siedzi się, patrzy przed siebie lub na innych nieszczęśników. Możliwe metody zabicia czasu to liczenie palców, albo desek na ścianie. Aburame mieli tu pewną przewagę, gdyż mogli pooglądać cyrk własny Kikaichu. Marsz stawonogów gęsiego, skoki żuków z palca, rozrywki najwyższej jakości. Tak więc Kutaro był wdzięczny, że trafił do lidera stosunkowo szybko. Czasem ludzie kazali czekać przed wejściem tylko po to by udowodnić petentowi, że to nie on ma kontrolę nad sytuacją. Było to działanie na ogół żałosne i świadczyło to maluczkości takiej osoby. Jednakże skoro Benisuke nie został wystawiony na taką próbę to tylko dobrze świadczyło o Shirei-kanie.
Sam pokój do, którego został okularnik zaproszony był surowy w wystroju. Shinobi doszedł do wniosku, że sugerowało to również charakter lidera, a w efekcie oczekiwany sposób przedstawienia raportu - zwięzły, konkretny, bez ubarwień. Co prawda od czasu do czasu Kutaro mógł się stać gadułą, to jednak preferował taką formę meldunku. Tak więc otwarcie zapytany, stanął wyprostowany, chwycił ręce za plecami i bez ogródek zaczął odpowiadać.
- Zaczynając od końca, Uchiha przegrali bitwę o Shi no Geto i nie spełnili swoich celów. - Doszedł do wniosku, że od razu poda najistotniejszą informację i nie będzie budował napięcia bez powodu. - Przyczyną całego konfliktu były dzikie ludy zamieszkujące tereny za Murem. Uchiha chcieli dopuścić do ograniczonego przepływu populacji przez Mur, czemu kategorycznie był przeciwny Protektor Shinsengumi Uchiha Kyuo. Celem Uchiha było zabicie Protektora. Zostałem wcielony w oddziały zajmujące się główniem kontrolą Shi no Geto, więc niestety o samej próbie zamachu nie mogę wiele powiedzieć, poza tym, że się nie powiodła. Akcji towarzyszyły również grupy dywersyjne i z takimi się głównie spotykał mój oddział kierowany przez ninję o imieniu Shirogane Tsuki. Siły obu stron składały się zarówno z typowych przedstawicieli frakcji, ale również wielu najemników. Począwszy od shinobi kontrolujących papier, a kończąc na samurajach. - Kutaro odetchnął na chwilę i zaraz kontynuował.
- Do ciekawszych jednostek jakie spotkałem należał wspomniany wcześniej Shirogane Tsuki. Wojownik shinsengumi o nienaturalnej wytrzymałości i nieprzeciętnej charyzmie. Widziałem jak wyszedł z techniki Katonu wysokiej rangi z błyskawicznie regenerującą się twarzą… i ze spalonymi ubraniami. - Kutaro pozwolił sobie na lekki uśmiech. - Podejrzewam, że mógł być to jakiś przedstawiciel kultu Jashina z Ryuzaku, lecz w tym momencie jego lojalność z całą pewnością stała po stronie muru. Kolejną ciekawą osobą była mniszka o imieniu Azuma. Poza wspomnianą profesją kontrolowała owady przypominające motyle. Możliwe, że był to jakiś odłam naszego rodu. - Urwał na kolejny moment zbierając myśli.
- Jeśli mogę sobie pozwolić na dywagacje to podczas mojego powrotu cały region był niespokojny. Wydaje mi się, że konflikt pomiędzy Uchiha, a Shinsengumi się jeszcze nie zakończył. Tym bardziej, że przejeżdżając przez tereny Ryuzaku dobiegła do mnie wieść, że Sogen zostało zaatakowane przez Antai i Yusetsu. Sytuacja Kotei nie wygląda kolorowo. - Zakończył opinią. Może nie było do końca na nią miejsca, ale Kutaro uważał, że subiektywne odczucia czasem przekazują rzeczy, które mogły zostać pominięte w innym przypadku. Shinobi zakończył swój raport i nie zmieniając postawy. Dalej wyprostowany z rękami za plecami czekał na dalsze pytania.
0 x
"ale odkąd doszedł Templar, stał się wyrocznią na wszystko,
samemu wkładając w cokolwiek minimum pracy i effortu"

Obrazek
Awatar użytkownika
Aburame Yaichiro
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:05
Wiek postaci: 35
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Niesamowicie wysoki
- Szczupła postura
- Spiczasta broda
Widoczny ekwipunek: - Czarne okulary
- Biały płaszcz do kolan z czarnymi elementami.

Re: Siedziba władzy

Post autor: Aburame Yaichiro »

0 x
Awatar użytkownika
Kutaro
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2020, o 21:35
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody mężczyzna. Czarne ścięte przy czaszce włosy, ciemne okrągłe okulary, kwadratowa szczęka. Popielaty płaszcz do kolan, bez rękawów, ciemne spodnie.
Widoczny ekwipunek: Duży kunai przy pasie, czerwony karwasz na lewej ręce
GG/Discord: Templar#5431
Multikonta: Templar

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kutaro »

Krótkie przerwy w monologu Kutaro miały mu pomóc w zebraniu myśli, a także by dać Yachiro szansę by wrzucił jakieś swoje pytania. Te jednak nie padły i Benisuke był za to wdzięczny, gdyż mógł dalej kontynuować swój wywód. W końcu jednak pytania o jakieś konkrety paść musiały, a były one naprawdę celne. Przyświecał im jeden kluczowy cel - jak sytuacja może wpłynąć na Kaigan. Było to słuszne podejście każdego lidera rodu. Same pytania postawiły ninję przed prostym pytaniem co stawia na pierwszym miejscu lojalność wobec rodu czy towarzyszy.
- Nie widziałem żadnej ze znanych mi osób po stronie Shinsengumi. - Urwał na chwilę zastanawiając się jak zgrabnie przedstawić sytuację. - Podczas walk spotkałem Ao, samuraja, którego przypadkiem poznałem jakiś tydzień wcześniej w karczmie. Powiedział mi, że po stronie Uchiha walczył Toshiro, był to jeden z najemników z którymi współpracowałem. Znam tego drugiego już od dłuższego czasu i moim zdaniem był po stronie Uchiha z pobudek czysto oportunistycznych. Mogę za niego poświadczyć, że nie jest zagrożeniem dla Kaigan. Po zdaniu raportu zamierzałem wyruszyć, żeby się z nim spotkać i poznać pełen obraz Bitwy. - Przedstawił swoje plany. Chciał wyruszyć na północ tak szybko jak wypełni swoje obowiązki i sprzedanie tego jako korzyść dla rodziny była kuszącym rozwiązaniem. Przynajmniej w oczach Kutaro.
- Mógłbym napisać uzupełnienie raportu w Daishi i przesłać go kurierem. Następnie ruszyłbym w strefę wojny i kontynuował meldunki. - Zaproponował alternatywną przebieg zlecenia. Co prawda spowodowałoby dosyć duże opóźnienia w raportach z muru, ale znacząco zwiększyłyby potencjalną ilość zdobytych informacji. Zdaniem Kutaro głównie spojrzenie z obu stron konfliktu było atrakcyjnym dodatkiem. Co prawda Kaigan w tym konflikcie pozostawało neutralne, to poznanie motywów obu stron może znacząco wpłynąć na potencjalne oficjalne potępienia lub inne polityczne metody skierowane na którąkolwiek ze stron. Gdyby się zastanowić to od konfliktu Kaigan dzieliły jedynie stosunkowo małe ziemie Ryuzaku, więc jakaś reakcja dyplomatyczna była bardzo prawdopodobna.
Sam fakt stawiania kontrpropozycji przez drobnego Doko, mógł być przez niektórych uznany za delikatnie nie na miejscu. Lecz Kutaro doszedł do wniosku, że ma nieco szerszy pogląd na swoją własną sytuację i zaryzykował proponując jego zdaniem najbardziej korzystny rozwój sytuacji. Skoro dostał propozycję przyszłego zadania, a nie bezpośredni rozkaz to raczej miał nieco autonomii. Zapewne gdyby otrzymał bezpośrednie polecenie to bez wahanie by go wykonał, ale nie do końca tak było.
0 x
"ale odkąd doszedł Templar, stał się wyrocznią na wszystko,
samemu wkładając w cokolwiek minimum pracy i effortu"

Obrazek
Awatar użytkownika
Aburame Yaichiro
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:05
Wiek postaci: 35
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Niesamowicie wysoki
- Szczupła postura
- Spiczasta broda
Widoczny ekwipunek: - Czarne okulary
- Biały płaszcz do kolan z czarnymi elementami.

Re: Siedziba władzy

Post autor: Aburame Yaichiro »

0 x
Awatar użytkownika
Kutaro
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2020, o 21:35
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody mężczyzna. Czarne ścięte przy czaszce włosy, ciemne okrągłe okulary, kwadratowa szczęka. Popielaty płaszcz do kolan, bez rękawów, ciemne spodnie.
Widoczny ekwipunek: Duży kunai przy pasie, czerwony karwasz na lewej ręce
GG/Discord: Templar#5431
Multikonta: Templar

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kutaro »

Najwyraźniej się ryzyko się opłaciło. Lider Yachiru pozytywnie przyjął propozycję Kutaro na temat podróży na północ, widocznie młody ninja był czasem dosyć przekonujący, lub po prostu dobrze sprzedał swoją użyteczność. Wizja awansu na Akoraito była rzeczywiście kuszącą zachętą dla Benisuke. Słysząc więc odpowiedź swojego przełożonego skinął więc entuzjastycznie głową. Oczywiście entuzjastycznie jak na Aburame, czyli dla każdego innego shinobi ledwie zauważalnie.
- Tak zrobię, zbadam nastroje w mieście. - Powtórzył jeszcze raz słowa Shirei-kana, pokazując, że zrozumiał i na wszelki wypadek utrwalając to sobie. Co prawda pierwotnie zamierzał nieco ominąć prowincje objęte wojną podróżując przez tereny Shinrin, ale była to drobna niedogodność i tak podróż do Daishi trwała w cholerę długo, kilka dni w tę czy we w tę, go nie zbawi. Możliwe, że nawet na drogę na północ zaopatrzy się w konia. Zaskakująco było go stać, a w ten sposób mógł zaoszczędzić kilka dni drogi, tym bardziej, że mu się śpieszyło.
- Gdzieś mam się zgłosić po więcej informacji na temat tego zadania? - Z głupia zapytał lidera. Z jednej strony dziwnie się czuł pytając Yachiru o szczegóły drobnej misji, ale trochę wyglądało jakby właśnie na nie wpadł więc raczej wśród oficjalnych zgłoszeń go nie było. - Czy mam szukać jakiś kontakt w Ryuzaku, czy raczej mam wolną rękę w rozpoznaniu? - Próbował przynajmniej poznać zakres swoich obowiązków. Tak czy inaczej przyjął to zadanie i jak dla niego temat wojny i jego w niej roli był dosyć jasny.

- Jest jeszcze jedna rzecz. - Nieco niepewnie zaczął kolejny zagadnienie. - Ciężko mi było to zawrzeć w oficjalnych raportach gdyż były to raczej plotki i same źródło było dosyć niepewne. Jakiś rok temu spotkałem w Antai pewnego opiekuna świątyni o imieniu Kaiko. Wraz ze swoim mistrzem Akahoshim wracali z granicy Daishi z Głębokimi Odnogami. Twierdził, że widzieli tam samego Antykreatora, ogoniastą bestię i jakieś inne potwory. Był to początek mojej kariery shinobi więc nie chciałem wyjść na jakiegoś mąciwodę. Nie wiem ile z tego było prawdą, ale coś na pewno tam się zdarzyło. - Urwał zdając sobie sprawę jak nieprawdopodobnie to brzmi. - Yachiru-san mam nadzieję, że wyszedłem na owego wichrzyciela. Nie wydaje mi się, żeby którykolwiek z nich miał powód do kłamstwa. Dodam tylko, że ten Akahoshi wyglądał na przerażająco potężnego wojownika, a jednak był poraniony jak diabli. - Na koniec Kutaro skłonił się głęboko w przepraszającym geście. Miał nadzieję, że nie zraził do siebie Shirei-kana rozpowszechnianiem pogłosek. Lecz nawet w takich legendach mogło czaić się ziarnko prawdy. Coś w Głębokich Odnogach się odwaliło.
0 x
"ale odkąd doszedł Templar, stał się wyrocznią na wszystko,
samemu wkładając w cokolwiek minimum pracy i effortu"

Obrazek
Awatar użytkownika
Aburame Yaichiro
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:05
Wiek postaci: 35
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Niesamowicie wysoki
- Szczupła postura
- Spiczasta broda
Widoczny ekwipunek: - Czarne okulary
- Biały płaszcz do kolan z czarnymi elementami.

Re: Siedziba władzy

Post autor: Aburame Yaichiro »

0 x
Awatar użytkownika
Kutaro
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2020, o 21:35
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody mężczyzna. Czarne ścięte przy czaszce włosy, ciemne okrągłe okulary, kwadratowa szczęka. Popielaty płaszcz do kolan, bez rękawów, ciemne spodnie.
Widoczny ekwipunek: Duży kunai przy pasie, czerwony karwasz na lewej ręce
GG/Discord: Templar#5431
Multikonta: Templar

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kutaro »

Druga nowinka nie wywołała spektakularnej reakcji Yachiro, ale czego niby miał Kutaro oczekiwać. Raz, że przedstawił ją jako wątpliwą plotkę, a dwa, że w istocie Oniniwa była bardzo odległa od Kaigan. Jeśli shirei-kan miałby się ekscytować każdą pogłoską jaką słyszał to zapewne by umarł na palpitację serca w wieku dwudziestu lat. Beniuske dosyć pozytywnie przyjął mruknięcie o tym, że podobne historie do Gokiburi już trafiły. Skoro były inne głosy popierające jego historię to na pewno nie wyszedł na wichrzyciela. Może młody shinobi był na tym punkcie przewrażliwiony, ale zależało mu na reputacji przed liderem rodu.
Kiedy nie padły dalsze pytania, Kutaro zrozumiał, że nadszedł koniec audiencji. Skłonił się więc i serdecznie podziękował za podarowany czas.
- Dziękuję za wysłuchanie mojego raportu. Nie zawiodę w Ryuzaku. - Zapewnił, a następnie jeszcze raz się ukłonił tym razem na do widzenia i wyszedł z gabinetu Yachiro.
Pozostało tylko odwiedzić szpital by sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku i miał ponownie wyruszyć na szlak. Niezbyt wiele czasu Kutaro spędzał w Gokiburi. Czy to misje czy kolejne podróże, raz do Sogen, raz do Daishi. Jakby porządnie to podliczył to by się okazało, że spędził więcej czasu w trasie, jak w domu. Zapewne taki był urok życia początkującego ninjy. Łapanie dorywczych prac, podróż w stronę ognia zdarzeń, by zaistnieć, by stać się użytecznym członkiem rodu i w efekcie awansować na wyższe stopnie. Beniuske nie ukrywał, że perspektywa tytułu Akoraito była czymś niezmiernie kuszącym. Wraz z nowym stopniem wiązała się duma i rozpoznawalność. Doko było jak mrówek, Akoraito symbolizował kogoś kto coś już osiągnął. Należało się z taką osobą liczyć bo wiadomo, że w kaszę nie da sobie dmuchać.
Kolejne kroki przez siedzibę władzy były bardziej sprężyste, z nowo zdobytą siłą do działania. Możliwe, że dla postronnych Kutaro urósł ze dwa centymetry, tak go rozpierała energia do działania. Przed wyjściem z kompleksu budynków doszedł do wniosku, że wypada przytemperować jednak nieco swoją pychę i na ulice miasta wyszedł już w nieco bardziej opanowany sposób. Wciąż w jego krokach była sprężystość, a na twarzy uśmiech. Jednakże nie był to już uśmiech dziecka, który usłyszał, że za dobre sprawowanie otrzyma prezent. W ten sposób nie zwlekając ruszył w stronę lecznicy.
[z/t]
0 x
"ale odkąd doszedł Templar, stał się wyrocznią na wszystko,
samemu wkładając w cokolwiek minimum pracy i effortu"

Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Aburame Yaichiro
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:05
Wiek postaci: 35
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Niesamowicie wysoki
- Szczupła postura
- Spiczasta broda
Widoczny ekwipunek: - Czarne okulary
- Biały płaszcz do kolan z czarnymi elementami.

Re: Siedziba władzy

Post autor: Aburame Yaichiro »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Aburame Yaichiro
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:05
Wiek postaci: 35
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Niesamowicie wysoki
- Szczupła postura
- Spiczasta broda
Widoczny ekwipunek: - Czarne okulary
- Biały płaszcz do kolan z czarnymi elementami.

Re: Siedziba władzy

Post autor: Aburame Yaichiro »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Aburame Yaichiro
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:05
Wiek postaci: 35
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Niesamowicie wysoki
- Szczupła postura
- Spiczasta broda
Widoczny ekwipunek: - Czarne okulary
- Biały płaszcz do kolan z czarnymi elementami.

Re: Siedziba władzy

Post autor: Aburame Yaichiro »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gokiburi (Osada Rodu Aburame)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość