Siedziba straży

Awatar użytkownika
Shikatsu
Postać porzucona
Posty: 459
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:47
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Shikatsu to tam takie tam, jakaś tam laska. Taka se o, ciemne włosy, niebieskie oczy, kurtka na grzbiecie, znudzona mina.
Widoczny ekwipunek: Torba nad zadkiem. Dwie kabury na udach. Czarny płaszcz. Złożony Fūma Shuriken przytwierdzony nad torbą. Duży Shuriken przytroczony do pleców.
GG/Discord: urb#6156
Multikonta: -

Re: Siedziba straży

Post autor: Shikatsu »

0 x
猪 · 鹿 · 蝶 Obrazek ph · bank · kp · głos
Awatar użytkownika
Inoyū
Postać porzucona
Posty: 469
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:55
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Albinos, brak źrenic, czerwony cień wokół oczu, dość niska, przewieszona zbędnymi wstążkami, talizmanami i ciężką, mosiężną biżuterią; źle jej z oczu patrzy; ubrana w białe keikogi i czerwoną hibakamę.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi u boku, torba na biodrze, dwie kabury na udach, rękawiczki z blaszkami, bordowy płaszcz.
GG/Discord: Vay#6526
Multikonta: nope
Aktualna postać: Mayū

Re: Siedziba straży

Post autor: Inoyū »

0 x
PH BANK GŁOS

Obrazek

· 鹿 ·
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3911
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Siedziba straży

Post autor: Ichirou »

  • Misja zakończona powodzeniem, dajcie jeszcze po odpisie.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Shikatsu
Postać porzucona
Posty: 459
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:47
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Shikatsu to tam takie tam, jakaś tam laska. Taka se o, ciemne włosy, niebieskie oczy, kurtka na grzbiecie, znudzona mina.
Widoczny ekwipunek: Torba nad zadkiem. Dwie kabury na udach. Czarny płaszcz. Złożony Fūma Shuriken przytwierdzony nad torbą. Duży Shuriken przytroczony do pleców.
GG/Discord: urb#6156
Multikonta: -

Re: Siedziba straży

Post autor: Shikatsu »

z/t
0 x
猪 · 鹿 · 蝶 Obrazek ph · bank · kp · głos
Awatar użytkownika
Inoyū
Postać porzucona
Posty: 469
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:55
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Albinos, brak źrenic, czerwony cień wokół oczu, dość niska, przewieszona zbędnymi wstążkami, talizmanami i ciężką, mosiężną biżuterią; źle jej z oczu patrzy; ubrana w białe keikogi i czerwoną hibakamę.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi u boku, torba na biodrze, dwie kabury na udach, rękawiczki z blaszkami, bordowy płaszcz.
GG/Discord: Vay#6526
Multikonta: nope
Aktualna postać: Mayū

Re: Siedziba straży

Post autor: Inoyū »

0 x
PH BANK GŁOS

Obrazek

· 鹿 ·
Harruchi

Re: Siedziba straży

Post autor: Harruchi »

Mimo wszystko muszę przyznać, że propaganda klanu Nara najwidoczniej jest zaskakująco skuteczna. Zdaję sobie sprawę, że to Aburame są w tej wojnie agresorami i sam nie pałam do nich sympatią, po tym, jak chcieli mnie pojmać, jednak w chaosie informacyjnym, jaki wynikł z powodu wybuchu wojny, takie fakty łatwo przeinaczyć. Skoro jednak poza mną jest tu jeszcze tylu potencjalnych najemników, to znaczy, że klanowi Nara udało się przebić ze swoją wersją sprawiedliwej wojny. Z drugiej jednak strony... Nie wiadomo jak wielu shinobich zgłosiło się do klanu Aburame. Niestety będąc w Midori nie mam szans dotrzeć do jakichś obiektywnych informacji. No chyba, że faktycznie na polu bitwy.
- Harruchi Koseki. Specjalizuję się w technikach elemntu wiatru. Znam również podstawy elementu krzyształu oraz ziemi. Współpracowałem już z klanem Nara podczas badania źródeł katastrofy klimatycznej.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Siedziba straży

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Harruchi

Re: Siedziba straży

Post autor: Harruchi »

Konkretny i precyzyjny człowiek, świetnie. Lubię takich. Nie ma nic gorszego niż nieprecyzyjne rozwlekanie się i mącenie tematu, podczas gdy sytuacja wymaga precyzji. Nic natomiast nie wymaga tak dużej precyzji, jak wojna. Cieszę się więc, że trafiłem na takiego człowieka. Wiem, że ignoruje mnie on jako jednostkę ludzką, ale nie tym teraz jestem. Jestem shinobim na wojnie, a więc liczy się jedynie moje zadanie. Jestem wojownikiem, żywą bronią. Nie jestem osobą. Na co dzień może takie podejście się nie sprawdza, ale tutaj pasuje idealnie.
- Tak jest, niedawno służyłem pod sztandarem Nara. Dlatego też wiem, że warto to robić. Wasze warunki są dla mnie satysfakcjonujące i tak, chcę, aby w razie mojej śmierci klan Koseki został o tym niezwłocznie poinformowany.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Siedziba straży

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Harruchi

Re: Siedziba straży

Post autor: Harruchi »

Jak widzę, machina wojenna ruszyła pełna parą. Bardzo mnie cieszy również fakt, że nie zobaczyłem żadnych żołnierzy z klanu Nara. Widziałem jedynie najemników. To oznacza, że pomimo tego, iż najemników biorą jak leci, to nie zdradzają im zbyt wielu tajemnic. To dobrze wróży. W końcu najemnikom nie powinno się zbyt mocno ufać. Sami najemnicy natomiast wyglądają solidnie. Zróżnicowani, specjalizujący się praktycznie w każdej dziedzinie. Krótko mówiąc, solidni. Każdy jednak potrafi brylować na placu treningowym. To misje i place bitew wszystko weryfikują. Obie te rzeczy natomiast najprawdopodobniej czekają mnie już za chwilę.
Zgłaszam się, podchodząc jednocześnie bez słowa do oficera.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Siedziba straży

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Harruchi

Re: Siedziba straży

Post autor: Harruchi »

Chciałoby się powiedzieć, że wszystko wygląda porządnie i profesjonalnie. Pytanie tylko, dlaczego oficer praktycznie ignoruje nieobecność dwóch osób, które najwyraźniej wydają się być ważne i istotne dla misji? Cóż, to tak naprawdę i tak ledwie szczegół. Spodziewałem się bowiem otrzymania przydziału do oddziału złożonego z shinobich, podczas gdy okazuje się, że będę tam jedynym ninja. To źle wróży. Ponadto o ile dobrze rozumiem, to nasza misja zakłada atak na wioskę pełną cywili. Wiem, że na wojnie niby wszelkie chwyty są dozwolone, jednak walka powinna się toczyć pomiędzy żołnierzami i wojownikami, a nie zwykłymi ludźmi.
- Kim są ci Raiden i Madoka? Na kiedy zaplanowany jest atak? Czy dobrze rozumiem, że nasza misja zakłada atak na placówkę cywilną i walkę z cywilami?
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Siedziba straży

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Harruchi

Re: Siedziba straży

Post autor: Harruchi »

Wojna musi się robić zacięta, skoro klan Nara pozwala na taki brak dyscypliny tylko ze względu na siłę wojowników. Takie spóźnienie się na odprawę, powinno być surowo ukarane. Zmilitaryzowanie wioski przez Aburame brzmi jednak sensownie. Całe szczęście, bo już obawiałem się, że wezmę udział w wielkiej zbrodni przeciwko ludzkości, będąc zmuszonym uczestniczyć w wyżynaniu cywili. Misja zatem brzmi prosto. Zniszczyć ile się da oraz zabrać ze sobą ile się da, aby wspomóc oblężenie pobliskiego fortu. Przeciwnikami będzie zapewne garstka zwykłych żołnierzy i pewnie paru shinobi, czyli mniej więcej taka sama siła, jaką dysponujemy my. Trzeba będzie więc działać szybko i wykorzystać element zaskoczenia. Pozostaje jednak jeszcze jedna kwestia do poruszenia na odprawie.
- Kto będzie dowodził naszą misją? - zapytałem głośno, mając nadzieję, że nie będzie to nikt ze spóźnialskich.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Siedziba straży

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
ODPOWIEDZ

Wróć do „Yokukage (Osada Rodu Nara)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość