Granica z Kaigan

Kolejna prowincja przynależąca do Prastarego Lasu o znacznej powierzchni. Midori zamieszkiwane jest przez Ród Nara i tak jak Shinrin oraz Kaigan, w głównej mierze pokryty jest gęstą puszczą, która słabo przepuszcza promienie słoneczne. Prowincja od wschodu graniczy z Ryuzaku no Taki, od południa z Kaigan, od zachodu z Shinrin oraz od północy z regionem Wietrznych Równin, co pozwala na rozwój handlu oraz żeglugi morskiej.
Harruchi

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Harruchi »

Wojna to okropne wydarzenia, w trakcie których dzieją się straszne rzeczy. Na przykład dobrzy shinobi są zmuszani do mordowania niewinnych dzieci. Prawdopodobnie już za tydzień, czy dwa nikt nie będzie pamiętał o tym, co się tutaj stało. Nikt, poza najbliższymi dzieciaka oraz mną, prawdopodobnie nie będzie o nim pamiętał. Historia przemilczy jego los, tak samo jak do tej pory zrobiła to z setkami podobnych do niego. Niestety jednak, tak być musi i to musiało się stać. Chłopak miał pecha, a ja nie miałem innego wyboru. W trakcie misji nie jestem człowiekiem. Jestem shinobim. Jestem bronią i narzędziem służącym do wykonywania misji. Nie powinienem czuć w związku z tym żadnych wyrzutów sumienia. Szkoda tylko, że tak to wygląda w teorii. W praktyce rzeczywistość wygląda nieco inaczej.
Pozostawiam jednego łucznika na naszej dotychczasowej pozycji, jako czujkę, a sam z resztą jak najszybciej zbliżam się do magazynu i szukam jakiegoś mniej widocznego wejścia, niż główna brama.
Czakra 68%
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
SIŁA 30
WYTRZYMAŁOŚĆ 40
SZYBKOŚĆ 33
PERCEPCJA 30
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 25
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 133
KONTROLA CHAKRY D
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 104%
MNOŻNIKI:
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
NINJUTSU E
GENJUTSU
STYLE WALKI 0 (dziedzina E)
---
---
---
IRYōJUTSU
FūINJUTSU E
ELEMENTARNE
KATON
SUITON
FUUTON C
DOTON D
RAITON
KLANOWE D
JUTSU:
Ninjutsu:
Bunshin no Jutsu [E]
Henge no Jutsu [E]
Kai [E]
Kawarimi no Jutsu [E]
Kinobori no Waza [E]
Suimen Hoko no Waza [E]
Nawanuke no Jutsu [E]

Fūinjutsu:
Fūin no Jutsu [E]

Shōton:
Shōton no Jutsu: Reberu Di [D]
Shōton: Kuri no Ruhoīru [D]

Fūton:
Fūton: Enshō No Kaze [D]
Fūton: Furai Uchiwa [D]
Fūton: Fūsajin [D]
Fūton: Gōkūhō [D]
Fūton: Komakai Butokai Tatsumaki [C] viewtopic.php?p=119575#p119575
Fūton: Kaiten Shuriken [C] viewtopic.php?p=126976#p126976
Fūton: Reppūshō [C] viewtopic.php?p=127004#p127004
Fūton: Kamaitachi [C] viewtopic.php?p=128490#p128490

Fūton: Daitoppa [C] viewtopic.php?f=87&t=805&p=126784#p126784

Doton:
Doton: Doro Kawarimi no Jutsu [D]
Doton: Moguragakure no Jutsu [D]
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu [D]
Doton: Doryūsō [D]

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- Wielki Wachlarz
- Torba (przypięta do pasa)
- kamizelka shinobi

PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):
- bojowa pigułka żywnościowa
- 2x pigułka ze skrzepniętą krwią
- kunai (w wyrzutni kunai)
- 2x bombka świetlna
- wyrzutnia kunai
- 5 m stalowej żyłki
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Harruchi

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Harruchi »

Nawet nie wiem, czy się cieszyć, czy martwić, że ten jedyny shinobi jaki miał być w tej wiosce trafił się mnie i mojej grupie, a nie Tenshiemu. Jak by nie patrzeć, Tenshi ściera się teraz zapewne z dużo większą grupą żołnierzy i kto wie, czy nie jest w niezłych tarapatach. Shinobi w jego bitwie zdecydowanie nie jest mu potrzebny. Z drugiej jednak strony przez to, moje zadanie zdecydowanie się komplikuje. Muszę się w końcu zmierzyć z innym shinobim. Nici więc z działania po cichu i po kryjomu. Zostaje tylko walka, której wynik dla wszystkich jest zagadką. Nie mam bowiem pojęcia jak silny jest mój przeciwnik. Wiem za to, że sam potrzebuję jeszcze dużo treningu, aby uzyskać zadowalające mnie w pełni siłę i wiedzę.
Dobywam wachlarza i jak najszybciej macham nim używając odpowiedniej techniki, aby odbić wszelkie lecące w moją stronę pociski i jednocześnie zaatakować wroga małym tornadem.
Czakra 68%
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
SIŁA 30
WYTRZYMAŁOŚĆ 40
SZYBKOŚĆ 33
PERCEPCJA 30
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 25
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 133
KONTROLA CHAKRY D
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 104%
MNOŻNIKI:
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
NINJUTSU E
GENJUTSU
STYLE WALKI 0 (dziedzina E)
---
---
---
IRYōJUTSU
FūINJUTSU E
ELEMENTARNE
KATON
SUITON
FUUTON C
DOTON D
RAITON
KLANOWE D
JUTSU:
Ninjutsu:
Bunshin no Jutsu [E]
Henge no Jutsu [E]
Kai [E]
Kawarimi no Jutsu [E]
Kinobori no Waza [E]
Suimen Hoko no Waza [E]
Nawanuke no Jutsu [E]

Fūinjutsu:
Fūin no Jutsu [E]

Shōton:
Shōton no Jutsu: Reberu Di [D]
Shōton: Kuri no Ruhoīru [D]

Fūton:
Fūton: Enshō No Kaze [D]
Fūton: Furai Uchiwa [D]
Fūton: Fūsajin [D]
Fūton: Gōkūhō [D]
Fūton: Komakai Butokai Tatsumaki [C] viewtopic.php?p=119575#p119575
Fūton: Kaiten Shuriken [C] viewtopic.php?p=126976#p126976
Fūton: Reppūshō [C] viewtopic.php?p=127004#p127004
Fūton: Kamaitachi [C] viewtopic.php?p=128490#p128490

Fūton: Daitoppa [C] viewtopic.php?f=87&t=805&p=126784#p126784

Doton:
Doton: Doro Kawarimi no Jutsu [D]
Doton: Moguragakure no Jutsu [D]
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu [D]
Doton: Doryūsō [D]

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- Wielki Wachlarz
- Torba (przypięta do pasa)
- kamizelka shinobi

PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):
- bojowa pigułka żywnościowa
- 2x pigułka ze skrzepniętą krwią
- kunai (w wyrzutni kunai)
- 2x bombka świetlna
- wyrzutnia kunai
- 5 m stalowej żyłki
Nazwa
Fūton: Kamaitachi
Ranga
C
Pieczęci
Brak
Zasięg Max.
15 metrów
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%
Dodatkowe
Do wykonania techniki potrzebny jest wachlarz
Opis Silna technika jak na tę rangę, wymagająca jednak wykorzystania wachlarza w pojedynku. Shinobi przesyła swoją chakrę do wachlarza, po czym wykonuje nim silny zamach. Wytwarza to spore tornado, które zgarnia przeciwnika i wyrzuca wysoko w powietrze. Gdy tam już się znajduje, wykonuje się kolejny zamach, który zamyka przeciwnika wewnątrz tornada. Wiatr ten jest na tyle ostry, że jest w stanie dosyć mocno pociąć ciało przeciwnika.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Harruchi

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Harruchi »

Wygląda na to, że Aburame przygotowali się do tej wojny lepiej niż Nara. Podczas gdy klan moich pracodawców wysłał mnie i dwóch innych raczej niezbyt silnych shinobi wraz z, jak się okazuje, kompletnie nic nie znaczącymi żołnierzami, klan Aburame w tej wiosce posiada tak dużo nieznaczących żołnierzy, że nagle zyskują oni na znaczeniu, a przede wszystkim jest tutaj jeszcze shinobi, który jest przynajmniej tak silny jak ja, a prawdopodobnie nawet silniejszy. No cóż, to oznacza jedno. Walka będzie trudna i ciężka, ale za to dzięki niej nauczę się więcej. Tym bardziej, że jestem przekonany iż nigdy wcześniej nie spotkałem się z przeciwnikiem, który do walki używałby jakichś dziwnych owadów. Czyżby to była specjalna, trzymana w tajemnicy, umiejętność klanu Aburame?
Trzymając wachlarz pod pachą używam Fūton: Enshō No Kaze, aby rozpędzić insekty, po czym tworzę miniaturowe tornado techniką Fūton: Komakai Butokai Tatsumaki, które kieruje w budynek magazynku, próbując go zawalić. Następnie, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, łykam bojową pigułkę żywnościową.
Czakra 68%-18%=50%
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
SIŁA 30
WYTRZYMAŁOŚĆ 40
SZYBKOŚĆ 33
PERCEPCJA 30
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 25
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 133
KONTROLA CHAKRY D
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 104%
MNOŻNIKI:
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
NINJUTSU E
GENJUTSU
STYLE WALKI 0 (dziedzina E)
---
---
---
IRYōJUTSU
FūINJUTSU E
ELEMENTARNE
KATON
SUITON
FUUTON C
DOTON D
RAITON
KLANOWE D
JUTSU:
Ninjutsu:
Bunshin no Jutsu [E]
Henge no Jutsu [E]
Kai [E]
Kawarimi no Jutsu [E]
Kinobori no Waza [E]
Suimen Hoko no Waza [E]
Nawanuke no Jutsu [E]

Fūinjutsu:
Fūin no Jutsu [E]

Shōton:
Shōton no Jutsu: Reberu Di [D]
Shōton: Kuri no Ruhoīru [D]

Fūton:
Fūton: Enshō No Kaze [D]
Fūton: Furai Uchiwa [D]
Fūton: Fūsajin [D]
Fūton: Gōkūhō [D]
Fūton: Komakai Butokai Tatsumaki [C] viewtopic.php?p=119575#p119575
Fūton: Kaiten Shuriken [C] viewtopic.php?p=126976#p126976
Fūton: Reppūshō [C] viewtopic.php?p=127004#p127004
Fūton: Kamaitachi [C] viewtopic.php?p=128490#p128490

Fūton: Daitoppa [C] viewtopic.php?f=87&t=805&p=126784#p126784

Doton:
Doton: Doro Kawarimi no Jutsu [D]
Doton: Moguragakure no Jutsu [D]
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu [D]
Doton: Doryūsō [D]

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- Wielki Wachlarz
- Torba (przypięta do pasa)
- kamizelka shinobi

PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):
- bojowa pigułka żywnościowa
- 2x pigułka ze skrzepniętą krwią
- kunai (w wyrzutni kunai)
- 2x bombka świetlna
- wyrzutnia kunai
- 5 m stalowej żyłki
Nazwa
Fūton: Enshō No Kaze
Ranga
D
Pieczęci
Połowa pieczęci Barana
Zasięg Max.
25 metrów
Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2%
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Jutsu defensywno-ofensywne, najbardziej podstawowa technika Uwolnienia Wiatru. Shinobi składa połowę pieczęci Barana, a następnie wyzwala z swojego ciała silny podmuch wiatru, rozchodzący się na wszystkie jego strony. Uderzenie wiatru jest na tyle silne, że jest w stanie zdmuchnąć lżejszych oponentów, a tych którzy stracili równowagę - po prostu obalić. Dodatkowo w pełni chroni przed wszystkimi pociskami (strzały, bełty) i bronią miotaną.
Nazwa
Fūton: Komakai Butokai Tatsumaki
Ranga
C
Pieczęci
Brak
Zasięg Max.
15 metrów
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Użytkownik tej dosyć silnej techniki musi najpierw przyłożyć rozwartą dłoń kantem do policzka. Następnie wypuszcza on z ust nasączone chakrą powietrze, które zostaje prowadzone po dłoni i wprowadzone w ruch wirowy. Efektem jest stworzenie niewielkiego tornada w kształcie kuli wielkości dwóch pięści. Następnie wypuszcza się je w kierunku przeciwnika. Technika jest w stanie bez problemu zniszczyć spore skały, nie mówiąc o uszkodzeniu przeciwnika. Bardzo silne jak na tą rangę.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Harruchi

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Harruchi »

Niech to szlag. Wszystko po kolei, co dzisiaj robiłem w trakcie tej misji okazało się być błędem. Będąc pewnym swojej siły uznałem, że skradanie się będzie najlepszą opcją. Wierzyłem że każdego przeciwnika dam radę pokonać z zaskoczenia, z ciemności. Tymczasem okazało się, że jestem w stanie walczyć i wygrywać jedynie ze zwykłymi żołnierzami. Pierwszy z brzegu shinobi zrobił ze mną co tylko chciał. Gdybym zachowywał się głośniej, to owszem, musiałbym pokonać więcej żołnierzy, ale przynajmniej ktokolwiek z drugiej grupy miałby szanse wiedzieć gdzie właśnie jestem i być może mnie obserwować i teraz uratować. Przez moje błędy natomiast leżę tutaj sam i sam pewnie za chwilę po cichu zostanę dobity, lub pożarty żywcem przez te robale. Nie zostanę wielkim bohaterem. Żadna książka nie wspomni o mojej chwale i dokonaniach. Zginę jako jedna z wielu ofiar tej wojny. Zginę tak, jak ten chłopiec, którego zabiłem. Zginę jako morderca niewinnych dzieci.
Macam dokoła siebie rękoma, próbując znaleźć pigułkę żywnościową, która wyleciała mi z ręki. Jeśli mi się to uda, próbuję ją natychmiast połknąć.
Czakra 2%
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
SIŁA 30
WYTRZYMAŁOŚĆ 40
SZYBKOŚĆ 33
PERCEPCJA 30
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 25
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 133
KONTROLA CHAKRY D
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 104%
MNOŻNIKI:
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
NINJUTSU E
GENJUTSU
STYLE WALKI 0 (dziedzina E)
---
---
---
IRYōJUTSU
FūINJUTSU E
ELEMENTARNE
KATON
SUITON
FUUTON C
DOTON D
RAITON
KLANOWE D
JUTSU:
Ninjutsu:
Bunshin no Jutsu [E]
Henge no Jutsu [E]
Kai [E]
Kawarimi no Jutsu [E]
Kinobori no Waza [E]
Suimen Hoko no Waza [E]
Nawanuke no Jutsu [E]

Fūinjutsu:
Fūin no Jutsu [E]

Shōton:
Shōton no Jutsu: Reberu Di [D]
Shōton: Kuri no Ruhoīru [D]

Fūton:
Fūton: Enshō No Kaze [D]
Fūton: Furai Uchiwa [D]
Fūton: Fūsajin [D]
Fūton: Gōkūhō [D]
Fūton: Komakai Butokai Tatsumaki [C] viewtopic.php?p=119575#p119575
Fūton: Kaiten Shuriken [C] viewtopic.php?p=126976#p126976
Fūton: Reppūshō [C] viewtopic.php?p=127004#p127004
Fūton: Kamaitachi [C] viewtopic.php?p=128490#p128490

Fūton: Daitoppa [C] viewtopic.php?f=87&t=805&p=126784#p126784

Doton:
Doton: Doro Kawarimi no Jutsu [D]
Doton: Moguragakure no Jutsu [D]
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu [D]
Doton: Doryūsō [D]

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- Wielki Wachlarz
- Torba (przypięta do pasa)
- kamizelka shinobi

PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):
- bojowa pigułka żywnościowa
- 2x pigułka ze skrzepniętą krwią
- kunai (w wyrzutni kunai)
- 2x bombka świetlna
- wyrzutnia kunai
- 5 m stalowej żyłki
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3911
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Ichirou »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Oshi
Martwa postać
Posty: 669
Rejestracja: 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasie.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Multikonta: O.O

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Oshi »

Oshi spokojnie wysłuchał obu strażników, kiedy zdecydowali się uchylić nieco tajemnicy pobranego zadania. Niestety ich informacje były wybiórcze, a wszystkiego miał dowiedzieć się w punkcie wskazanym na kawałku mapy. Senju dobrze znał teren Midori. Jednak sytuacja polityczna w której obecnie znajdowała się kraina, mogła całkowicie zatrzeć szlaki którymi wcześniej się poruszał. Ostatni raz odwracając się stronę strażników podziękował za pomoc, ruszając w dalszą drogę.
Gdy posterunek został daleko za jego plecami, Burū wystawił łeb spod płaszcza.

- Nasi przyjaciele byli mało rozmowni, ciekawe w których miejscach trwają największe zmagania
Jego pytanie uleciało w eter, pozostawione w dalszym stopniu bez odpowiedzi. Dalsza podróż mijała bez słowa, chłopak starał sie być wyczulony na wszelkie niebezpieczeństwa. Znajdując się w samym sercu zmagań, nawet sojusznik mógł go przez przypadek wziąć za wroga. Glejt który otrzymał od strażników, schował do plecaka który zabrał na wyprawę. Zrezygnował jednak z opaski ze znakiem klanu, czując że rozsądniej było w dalszym stopniu pozostać anonimowym.

- Ciekawe co to za misja... Z pewnością nie każą nam zbierać ziółek.
Zaśmiał się do swego towarzysza.
0 x
Towarzysz podróży •<~

Obrazek
•Imię: Burū
•Wiek: 5 lat
•Płeć: Męska
•Wielkość: 80 cm
...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Oshi
Martwa postać
Posty: 669
Rejestracja: 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasie.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Multikonta: O.O

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Oshi »

Oshi ruszył w stronę garnizonu, z kolejną porcją piętrzących się wątpliwości. Właściwie to branie udziału w cudzych wojnach, nigdy nie prowadziło do dobrego. Shirei-kan nie wydała bezpośredniego polecenia, czy nikt poza nim nie widział groźby idącej za tym wydarzeniem?.
Uśmiechając się do swego towarzysza, chłopak przyśpieszył by jak najszybciej przekonać się o zniszczeniach tej wojny. Trakt z Hayashimury do Midori, mimo że widocznie przepełniony obawami rychłego nadejścia zmagań, znacznie różnił się od tego co widział teraz. Mijani cywile patrzyli na wojownika z niepewnością, a czasem i jawną niechęcią... Oshi jednak wciąż podążał przed siebie.
Kilka godzin później znalazł się przed właściwym posterunkiem, ukazując strażniką otrzymany glejt. Doprowadzony w następnej chwili przed oblicze starszych z klanu Nara. Poza standardowym zgromadzeniem ujrzał tam jeszcze kogoś obcego, kto tak jak on stał czekając na dalsze rozkazy...

- Nazywam się Senju Oshi, przybyłem tu raczej z wiadomego powodu... Trzeba zakończyć tą wojnę jak najszybciej
Uśmiechnął się do swego przyjaciela, który w chwili jego odpowiedzi wystawił łeb spod płaszcza. W następnej chwili przeniósł wzrok na obcego, który przedstawił się nazwiskiem klanu o którym chłopak w życiu nie słyszał... No cóż, wojna zbiera najemników z całego świata...

-Przynajmniej wiemy już co trzeba zrobić... Dostać się na miejsce i wszystko zniszczyć... Tego chyba nie można spartolić
Odezwał się do obcego, licząc że ten podzieli chociaż część jego entuzjazmu.
0 x
Towarzysz podróży •<~

Obrazek
•Imię: Burū
•Wiek: 5 lat
•Płeć: Męska
•Wielkość: 80 cm
...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Oshi
Martwa postać
Posty: 669
Rejestracja: 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasie.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Multikonta: O.O

Re: Granica z Kaigan

Post autor: Oshi »

Oshi przywitał się z zebranymi, doczekując się wreszcie potrzebnych informacji. Przywódcy klanu Nara wyjaśnili cel ich zadania, wskazując punkt na rozłożonej mapie. Chłopak wbił wzrok w czarną kropkę, jak gdyby miało się tam kryć rozwiązanie zadania. Po chwili odwrócił się w stronę nowego towarzysza, ustalając to co i tak było oczywiste.

-Aburame zdają sobie sprawę że ktoś wreszcie zaatakuje to stanowisko...
Cała ta misja wiązała się z walką i zniszczeniem. Operując własnymi umiejętnościami, mogli jedynie zminimalizować straty wojny. Chłopak uśmiechnął się szeroko, czując jak Burū zaciska się mocniej na jego piersi... Czyli decyzja zapadła.

-Spokojna wasza głowa! Będzie załatwione
Unosząc prawą dłoń do góry, z ogromnym bananem na twarzy pożegnał wszystkich... Po czym wyszedł nie czekając na nowego towarzysza.
Oshi jako osoba która w stu procentach kminiła cały aspekt powierzonego zadania, czasem zapomniał o świecie i właściwym zachowaniu. Miał w tej chwili już dziesięć gotowych planów, plus kilka w poczekaniu. Właściwie musiał się tam tylko dostać, a reszta się uda albo nie uda. Nie było sensu się teraz tym martwić, więc radosny ruszył przed siebie.
0 x
Towarzysz podróży •<~

Obrazek
•Imię: Burū
•Wiek: 5 lat
•Płeć: Męska
•Wielkość: 80 cm
...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Midori”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości