Granica z Shinrin

Kolejna prowincja przynależąca do Prastarego Lasu o znacznej powierzchni. Midori zamieszkiwane jest przez Ród Nara i tak jak Shinrin oraz Kaigan, w głównej mierze pokryty jest gęstą puszczą, która słabo przepuszcza promienie słoneczne. Prowincja od wschodu graniczy z Ryuzaku no Taki, od południa z Kaigan, od zachodu z Shinrin oraz od północy z regionem Wietrznych Równin, co pozwala na rozwój handlu oraz żeglugi morskiej.
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Granica z Shinrin

Post autor: Reika »

Po załatwieniu spraw w Yokukage, Reika udała się ponownie w las, aby poszukać bezpiecznego miejsca na obóz. Postanowiła ruszyć pod zachodnią granicę, gdzie Midori sąsiadowało z Shinrin. Teraz była to najbezpieczniejsza opcja, skoro Nara byli w stanie wojny i wszelkie siły gromadzili teraz na wschodzie. Z Senju byli sojusznikami, więc ilość patroli po tej stronie była naprawdę niewielka i dlatego też kunoichi wiedziała, że będzie miała spokój i ciszę do tego co zamierzała zrobić. Musiała tylko się pospieszyć, bo południe było już blisko, a to właśnie o tej porze, gdy słońce stanie w zenicie, miała ewentualnie nawiązać kontakt z Liderem Ranmaru za pomocą techniki komunikacyjnej. Przyspieszyła bieg, skacząc z gałęzi na gałąź, aż w końcu znalazła przyjemne, ustronne miejsce, gdzie mogła na pewien czas rozbić obóz. Sprawdziła jeszcze tylko okolicę, czy nic się tutaj nie czai, ale pobieżnie, bo nie miała na to zbytnio czasu. W końcu usiadła ze skrzyżowanymi nogami złożyła pieczęć Barana i skoncentrowała się tak, jak już wcześniej wiele razy. Tym razem jej projekcja miała trafić do gabinetu Satoshiego, który dokładnie sobie obejrzała, zanim ruszyła w drogę, aby zapamiętać układ pomieszczenia, a raczej balkonu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a Satoshi będzie czatować po drugiej stronie, odbierze połączenie i nawiąże z nią kontakt, a przynajmniej tak się umówili, żeby codziennie w południe poświęcił chwilę na taką koncentrację, albo zlecił to komuś innemu, gdyby sam był zajęty. Teraz wreszcie mogła się odezwać i złożyć raport ze swojej wyprawy do Midori.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Reika »

Kobiecy głos, który odpowiedział jej po kilku minutach, wcale jej nie zaskoczył. Spodziewała się, że Satoshi nie będzie dzień w dzień, w każde południe oczekiwać na sygnał od niej i zleci to komuś innemu, gdy akurat będzie niedostępny. Co więcej, zdawało jej się, że skądś kojarzy ten głos, ale nie mogła sobie przypomnieć skąd dokładnie. Kobieta została zapoznana z sytuacją, więc kazała jej chwilę zaczekać i ponownie zapadła cisza, by w końcu odezwał się wyraźny głos Lidera Ranmaru. Jego słowa wywołały już pewną konsternacje odnośnie faktu, że oddał tej kobiecie gabinet?
- Nie szkodzi. - Zapewniła. - Ominęły mnie zmiany stanowisk?
Mikoto, Mikoto. Coś jej to mówiło. Czy to nie ta kobieta z Gwardii Cesarskiej? Ta co kiedyś przyszła do Shigeru? Ta ładna Yuki? Tak, to chyba ta. Ładny awans dostała, skoro zajmowała teraz gabinet naczelnego szpiega Cesarstwa, ale skoro tak, to jaką rolę pełnił teraz sam Satoshi? No wyżej już chyba się nie dało być, skoro był jednym z Senatu i Shirei-kanem swojego klanu.
- Jak poszło...hmmm... - Nie bardzo wiedziała, jak to ubrać w słowa. - Powiedzmy, że tamten kryzys został zażegnany, ale pojawił się kolejny, równie upierdliwy. Zacznę jednak od początku.
Tak chyba było najlepiej, żeby Satoshi zrozumiał ogólny sens sytuacji i konsekwencji, jakie to wszystko za sobą pociągnęło. Z jednego syfu zrobił się kolejny i zapewne Ranmaru zaciekawią te rewelacje, bo jak sam powiedział, był od tego, żeby wiedzieć, a ona właśnie dostarczała mu informacje z pierwszej ręki, jako naoczny świadek tych wszystkich zdarzeń.
- Gdy przybyłam do obozu, dowiedziałam się, że owe dziwne anomalie mają związek z Iglicą. - Zaczęła raport. - Górą, na granicy trzech prowincji Prastarego Lasu. Podzielono nas na dwie grupy. Jedna miała zrobić wypad prosto do wnętrza góry, zaś druga miała przeprowadzić zwiad wokół niej. Wybrałam oczywiście tą pierwszą, żeby mieć lepszy dostęp do źródła problemu. Co ciekawe, pojawiło się też na miejscu Krwawe Pokolenie. W mojej grupie był Kakuzu Murai i Inuzuka Yoichi, zaś w drugiej Sabaku Ichirou. Dostaliśmy za dowódcę Narę Shikariego i jego towarzysza mnicha, Kaia, którzy już wcześniej próbowali zbadać sytuację, ale nie dali rady, tracąc przy tym towarzyszy.
Taki wstęp organizacyjny, na początek i parę dodatkowych informacji o sławnym Krwawym Pokoleniu, które nadal aktywnie działa na kontynencie, a przynajmniej działało, bo aktywny to został tylko Ichirou, no ale o tym później. Należało przede wszystkim skupić się na istotnych faktach, które miały największe znaczenie dla Satoshiego.
- Gdy weszliśmy do wnętrza góry, przywitało nas istne piekło. - Kontynuowała. - Było tam tak okropnie gorąco i wilgotno, buchały gejzery i wrząca para. W pewnym momencie trafiliśmy na tunel, który nie był dziełem natury. Głębiej znaleźliśmy wyschnięte trupy ze znakiem Aburame i kilka pomieszczeń, w tym bibliotekę. Ruszyłam więc z kilkoma innymi osobami do biblioteki, aby zbadać zgromadzoną tam wiedzę. Znaleźliśmy zapiski odnośnie tego, że była to tajna baza Aburame, którzy sprowadzili tutaj broń i mieli ją uruchomić pod nazwą ''Podmuch'', gdyby polityka nowej Liderki Senju im się nie spodobała. Bronią okazał się być starzec, w którym zapieczętowano Ogoniastą Bestię. Potwierdziła to też Geneza o Mędrcu Sześciu Ścieżek i powstaniu Demonów, którą również tam znaleźliśmy. Wtedy też zdaliśmy sobie sprawę, że tak poważnie wpływające na otoczenie anomalie mogą być sprawką właśnie Ogoniastej Bestii, która została uwolniona. Podczas dalszej wędrówki straciliśmy przez gejzery kilka osób, w tym naszego dowódcę. Dalej znaleźliśmy ciało starca, z pustą pieczęcią na brzuchu. Wyglądało na to, że odszedł ze starości, zanim Aburame zdołali go wykorzystać, jednak to ostatecznie dowodziło, że Demon był na wolności. I znaleźliśmy go. Pięcioogoniastego, śpiącego w wielkiej pieczarze.
I co na to powie Satoshi? Takie piękne rewelacje, a to przecież jeszcze nie koniec raportu. Sam fakt obecności tak potężnego stworzenia, jak Ogoniasta Bestia, był jednak czymś naprawdę nadzwyczajnym i mógł wywrzeć wrażenie na Ranmaru. Zanim zacznie opowiadać dalej, zrobiła tą pauzę też głównie po to, żeby Satoshi mógł zadać pytania o jakieś większe konkrety odnośnie tego, co właśnie usłyszał.
0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Reika »

Kiedy zapadła dość długa cisza po jej pytaniu o zmiany stanowisk, Reika już przeczuwała, że stało się coś złego, jednak nie chciała wciągać coraz to gorszych scenariuszy, czekając cierpliwie na to, co zaraz usłyszy. Statoshi jej ufał, więc zapewne nie będzie przed nią ukrywać ważnych wieści, zwłaszcza gdy częściowo i jej dotyczyły. Pierwsze zdanie nie powiedziało jej nic konkretnego, w końcu z Senatem miała tyle do czynienia, że prawie wcale, z wyjątkiem właśnie Lidera Ranmaru. Kolejne słowa jednak sprawiły, że Reikę zmroziło do szpiku kości, a rozmówcy po tamtej stronie mogli usłyszeć, jak wciąga z zaskoczeniem powietrze. Teraz to po jej stronie zapadła cisza, jakby kunoichi musiała na spokojnie przetrawić te myśli. Oni wiedzieli, że była w bliższych relacjach z Natsume i te wieści nie będą dla niej zbyt przyjemne. Nie były, jednak nie pierwszy raz już to słyszała i wtedy dała się ponieść emocjom, zamiast wierzyć w to, że Yuki jest zbyt silny, żeby tak po prostu dać się zabić. Tym bardziej, że spory czas wcześniej wspominał jej, gdzie mógł się udać.
- Wierzę, że Natsume żyje. - Odezwała się wreszcie. - Już raz zaginął gdzieś na morzu na długi czas, a potem się odnalazł. Wierzę, że teraz też tak będzie. Rozumiem jednak zmiany na stanowiskach, bo Cesarstwo nie może czekać nie wiadomo ile. Gratuluję zarówno Mikoto, jak i Tobie, Satoshi-sama. Jestem przekonana, że dokonano dobrego wyboru.
Gdyby ktoś jej kiedyś powiedział, że będzie miała tak bezpośrednią styczność z dwoma Cesarzami Wysp, nie uwierzyłaby. Cały czas miała miała wpływ na politykę różnych regionów i zawsze znajdowała się bliżej różnych przywódców, niż inni. Może ścieżka polityki była jej w przyszłości przeznaczona? Może powinna zastanowić się, czy nie warto byłoby postarać się o wyższe stanowisko, aby mieć wpływ na coś więcej?
- Może nie tyle pogorszyła, co nadal panuje tam syf. - Uściśliła. - Tylko teraz trochę innego rodzaju.
Jakby nie patrzeć, wojna dwóch klanów na pewno pochłonie sporo ofiar, jednak zapewne nie aż tyle ile mógłby ze sobą zabrać Pięcioogoniasty, gdyby tylko zaczął szaleć po Midori i Shinrin. No ale o tym za chwilę. Dała w tej chwili Satoshiemu czas na przemyślenia i ewentualne pytania. O mało nie parsknęła śmiechem, słysząc wyrażenie, jakim się posłużył obecny Cesarz Wysp.
- Pilnowali go. - Zaznaczyła. - Jak wspomniałam, znaleźliśmy wyschnięte trupy Aburame. Mieszkali w tym podziemnym kompleksie i doglądali Jinchuurikiego, co również było w zapiskach. Chyba spodziewali się, że użyją go, zanim ten im zejdzie, ale przeliczyli się. Gdy Demon się uwolnił, wszyscy tam zginęli. Pięcioogoniasty, oprócz pary, umie też manipulować wrzątkiem i tworzyć śmiercionośne gejzery.
Dała Satoshiemu chwilę, żeby uzupełnił swoje notatki, bo wyglądało na to, że je robił, co wcale jej nie dziwiło. Naczelny Szpieg Cesarstwa był skarbnicą informacji i zapewne dalej nią będzie jako już sam Cesarz. Teraz musiała wrócić do raportu i przedstawić dalszą sytuację. Dobrze, że dowiedziała się wszystkiego, co było możliwe od Asaki, żeby mieć podgląd na to, co się wydarzyło pod jej nieobecność. Dzięki temu, mogła zdać pełną relację Satoshiemu.
- Oczywiście postanowiono, żeby Bestię ponownie zapieczętować, co wywołało spór w naszej grupie odnośnie nowego pojemnika. - Kontynuowała. - Spora część naszej grupy to byli Uchiha, którzy politycznie byli sojusznikami Aburame. Byłam przeciwna temu, żeby ktoś z nich dostał taką moc, bo nie mieliśmy pewności, czy ich klan nie był zamieszany w ten plan. Najlepszym kandydatem był w obecnej chwili Murai, ale zanim doszliśmy do porozumienia, Demon się obudził i zaczął szaleć. Jednym atakiem przeorał górę i zrobił dziurę w suficie na wylot. Nie miałam żadnych technik, które mogłyby pomóc spętać Bestię, z wyjątkiem Dotonu, który mógłby zawalić nam całą jaskinię na głowy, dlatego też zdecydowałam się na razie wycofać i wtapiając się w skały, przeniosłam się prosto ku wylotowi na górze. Tam spotkałam drugą grupę, która ruszyła ze wsparciem dla tych na dole. Wśród tej grupy, oprócz Ichirou, krył się jeszcze jeden z Krwawego Pokolenia. Uchiha Yoshimitsu. Za pomocą swojego Sharingana, przejął kontrolę nad Pięcioogoniastym i chciał go wykorzystać przeciwko nam wszystkim, jednak zmasowany atak obu grup zmusił go do wycofania się i ucieczki. Poleciłam jednej z Uchiha, żeby napomknęła Katsumi o tym, aby wysłać za Yoshimitsu pościg. Jest nieobliczalny i cholernie niebezpieczny, nie powinien być puszczony samopas.
Spodziewała się, że sprawa Yochimitsu zainteresuje Satoshiego, zwłaszcza że w grę w chodził potężny Sharingan, który był w stanie przejąć kontrole nad Ogoniastą Bestią.
0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Reika »

Słowa Satoshiego odnośnie Natsume tylko utwierdziły ją w przekonaniu, że Yuki jest cały i zdrowy, zaś to, co powiedział obecny Cesarz, było tak bardzo w stylu jej przyjaciela. Tak Ranmaru miał okazję dobrze poznać Natsume, skoro wyraził taką opinię o nim. Bardzo trafną. Natsume był człowiekiem czynu i póki dążył do zjednoczenia Cesarstwa, to było w porządku, jednak gdy Cesarstwo trwało, a on musiał siedzieć na tronie i zajmować się nudnymi sprawami, to nic dziwnego, że wolał się ulotnić. Był wojownikiem, nie osobą publiczną. Rozgłos wokół niego tylko go irytował i w końcu postanowił zostawić Wyspy w lepszych rękach, samemu odchodząc. Lepszych, to się jeszcze okaże, bo Satoshi ujawnił też swoje plany na temat rozbudowy Cesarstwa, co można było rozumieć na dwa sposoby.
- Mam nadzieję, że to pokojowa Rozbudowa... - Odezwała się niepewnie. - Natsume nie chciał konfliktu z Kontynentem i robił wszystko, żeby Cesarstwo odzyskało dobre imię po tym, jak zszargała je Rada, zanim przestała istnieć.
Raczej nie uśmiechało jej się, żeby Cesarstwo nagle zmieniło swoje poglądy i postanowiło zdobywać nowe tereny siłą, tym samym niszcząc niewielką nić porozumienia z Kontynentem. Sama nie miała ochoty przykładać do tego swojej ręki, chyba że zostanie do tego zmuszona, a to z kolei zaważy już na wzajemnym szacunku do siebie. Miejmy jednak nadzieję, że Satoshi będzie działać rozważnie, tak jak do tej pory. Wiedza to doprawdy potężna broń, pytanie tylko, jak zostanie wykorzystana.
Informacje na temat Yoshimistsu i Inoue, zdziwił Reikę. Miała okazję chwilę porozmawiać z tą drugą na trybunach i wydawała się naprawdę w porządku. Słysząc jednak o zamordowaniu wszystkich, którzy stali im na drodze podczas Pustynnego Pogromu...tak, to było naprawdę niepokojące. Teraz nie było z Yoshimitsu Inoue, a on wyglądał jak szaleniec i był jeszcze bardziej niebezpieczny, a do tego cholernie silny, skoro był w stanie przejąć kontrolę nad Demonem.
- Nie miałam o tym pojęcia. - Przyznała. - Podczas Pustynnego Pogromu byłam w grupie z Natsume i nie trafiliśmy wtedy na nich. Ta masakra w Sabishi do tej pory śni mi się po nocach.
No to teraz pozostało już tylko dokończyć raport na temat wydarzeń w Midori, jednak zapewne to nie będzie jeszcze koniec ich komunikacji. Reika miała zamiar poprosić o jedną rzecz Satoshiego, ale o tym przyjdzie porozmawiać na sam koniec. Teraz czas skupić się na kolejnych konkretach.
- Pięcioogoniasty został ponownie zapieczętowany. - Oznajmiła. - Nie obyło się jednak bez ofiar. Kilku shinobi straciło życie w tym starciu, a wśród nich Kakuzu Murai. W tym czasie Aburame wtargnęli zbrojnie do Midori, najwyraźniej chcąc odzyskać swoją broń, zaś Nara dowiedzieli się prawdy o tym, co się mieściło pod Iglicą. Właśnie wypowiedziano wojnę i teraz oba klany otwarcie rzuciły się sobie do gardeł. Jeden kryzys zamienił się w drugi.
Wiedziała, że sama informacja o tym, że Demon został zapieczętowany, nie zadowoli nowego Cesarza, dlatego też Reika postanowiła rozwinąć ten temat, ale zgodnie z własnym sumieniem i przekonaniem. Yami musiał pozostać bezpieczny, a to z kolei wiązało się z tym, że klany nie powinny o nim wiedzieć, aby nie wykorzystać go tak, jak Aburame wykorzystali poprzedniego Jinchuuriki.
- Demon trafił w ręce osoby o spokojnym usposobieniu, która raczej nie wykorzysta jego mocy do złych celów. - Wyjaśniła z przekonaniem. - Tożsamość tej osoby musi jednak pozostać tajemnicą ze względów bezpieczeństwa. Nie możemy dopuścił, żeby Pięcioogoniasty został ponownie wykorzystany tak jak teraz przez Aburame, dlatego nie mogę Ci zdradzić więcej. Mogę jednak zapewnić, że jest w dobrych rękach i wyruszył w podróż, aby nauczyć się panować nad drzemiącą w nim Bestią. Pozostaje niezależny.
Miała nadzieję, że chociaż tyle ugłaska rządnego wiedzy Satoshiego. Niektóre rzeczy musiały jednak pozostać tajemnicą dla większego dobra. Nie chciała, żeby Yami był kartą przetargową i narzędziem masowej zagłady dla tych, którzy postanowią dla własnych ambicji pozbyć się rywali.
0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3659
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Papyrus »

0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1015
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Takashi »

0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbank

Obrazek
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1015
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Takashi »

0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbank

Obrazek
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1015
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: Granica z Shinrin

Post autor: Takashi »

0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbank

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Midori”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości