Strażnica południowa

Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Strażnica południowa

Post autor: Yari »

Po całonocnej wyprawie byłem zmęczony. Najpierw namówienie fałszerza do podrobienia pamiętnika, następnie walka ze strażnikami przy grobie, którzy się podłożyli. No i tutaj kończyła się łatwa część zadania. Później spotkałem złodzieja, który przy próbie oddania pamiętnika starał się mnie zabić. Był lepiej ode mnie wyszkolony i tylko szczęściu zawdzięczałem to, że jeszcze żyłem. Musiałem go zabić mimo, że tego nie chciałem. Potem walka w piwnicy, która skończyła się kolejną śmiercią. No i na koniec to aresztowanie na schodach - przynajmniej tutaj obeszło się bez jakichś dodatkowych awantur i ostatnich dwóch członków gangu zostało przy życiu.
Takie właśnie myśli nachodziły mnie kiedy prowadziłem ich przed sobą do strażnicy. Mogłem zostawić ich strażnikom ale chciałem doprowadzić sprawę do samego końca. Zresztą nie mogłem być pewny, że ludzie kapitana nie są nieprzekupni a z tego co zdążyłem się zorientować mój "zleceniodawca" nie należał do osób biednych. Możliwe, że po zaproponowaniu odpowiedniej sumy przydarzyłby się "wypadek", w wyniku którego zbiegłby on wraz ze swoim wspólnikiem? Ja zaś wolałem tego uniknąć. Nie żebym miał coś do nich osobiście ale chcieli obrabować grób byłego lidera mojego klanu a tej zniewagi nie mogłem puścić płazem.
Kiedy doszliśmy na miejsce udałem się prosto do pokoju kapitana straży. Zapukałem do drzwi, a następnie nie czekając na zaproszenie wpakowałem się do środka wprowadzając przed sobą więźniów.
-To szef szajki odpowiedzialny za zlecenia kradzieży pamiętnika mojego przodka a to jego wspólnik - powiedziałem wskazując odpowiednich mężczyzn. - Niestety ich dwóch współpracowników musiałem zabić.
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Strażnica południowa

Post autor: Uzumaki Hibana »

kapitan
Tori
Fałszerz
Chłopak
barman
"głos"
ochroniarz
0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Strażnica południowa

Post autor: Yari »

Kiedy w końcu misja zakończyła się sukcesem odetchnąłem z ulgą. Wreszcie grób mojego zmarłego krewnego był bezpieczny i mógł on spoczywać w pokoju. Jednocześnie możliwe, że dzięki temu wzrośnie nieco moja rozpoznawalność wśród członków rodu co również przełoży się na przyszły awans. Czy myślałem nad awansem już teraz na poważnie? Raczej nie - była to raczej pieśń przyszłości niemniej jednak kiedyś w końcu osiągnę poziom, który pozwoli mi na wykonywanie misji rangi C bez zagrożeń dla życia mojego oraz osób, które miały zostać przeze mnie złapane. Tym razem nie wszystko udało mi się tak jak planowałem i miałem pełną świadomość, że gdyby moje umiejętności były lepsze to być może przyprowadziłbym tutaj dzisiaj nie dwie ale trzy lub być może nawet cztery osoby. Póki co jednak mogłem jedynie westchnąć i udać się do domu.

[z/t]
0 x
Awatar użytkownika
Kazuma
Posty: 848
Rejestracja: 28 kwie 2021, o 13:23
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
GG/Discord: Avarice#3584
Multikonta: Avarice

Re: Strażnica południowa

Post autor: Kazuma »

0 x
~ Zawsze i wszędzie, reberu j... będzie ~ Obrazek
Henge
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Strażnica południowa

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kazuma
Posty: 848
Rejestracja: 28 kwie 2021, o 13:23
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
GG/Discord: Avarice#3584
Multikonta: Avarice

Re: Strażnica południowa

Post autor: Kazuma »

0 x
~ Zawsze i wszędzie, reberu j... będzie ~ Obrazek
Henge
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Strażnica południowa

Post autor: Kisuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hayashimura (Osada Rodu Senju)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość