Szpital

Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Szpital

Post autor: Yamado Kai »

Kolejny pacjent mi podziękował i wyszedł z gabinetu, ja sam jednak odczułem pewien niesmak. Co on miał na myśli mówiąc szara fala, czy to jakaś grupa? No raczej nie, skoro ugryzło go zwierzę, poza tym muszę jednak chwile odpocząć. Nie chcę myśleć o jakiś konfliktach w tej osadzie, wolałbym być gdzieś poza nimi. Przetarłem pot z czoła i zdjąłem okulary by wytrzeć je o fartuch. W tym samym czasie przyszła kobieta która mnie tu zostawiła, zadając mi kilka pytań - Powiem tak - założyłem okulary - przepadki nie były dość ciężkie, ale i tak mój ubytek chakry dał się zaobserwować - pomyślałem o drobinkach potu na czole - mam nadzieję że zdałem ten test - uśmiechnąłem się lekko, ale dość nieśmiałe. Następnie kobieta powiedziała coś dziwnego a mój uśmiech zniknął z twarzy - Chyba? Jaką prośbę? - zapytałem zaciekawiony, jednak nie chciałbym chyba zostawać tutaj na dłużej. Jeśli zaproponuje mi tu pracę to nie wiem jak się zachowam, chciałem ruszyć dalej a nie pozostać w miejscu. A może sam sie nakręcam, może to nic takiego? Może chodzi o jeszcze jakiegoś pacjenta? Nie dowiem się od póki sama mi tego nie powie.
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2618
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szpital

Post autor: Kyoushi »

Misja rangi D zakończona powodzeniem!
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Szpital

Post autor: Yari »

-Na imię mi Yari i pochodzę z klanu Senju. Jak zdążyłeś zauważyć podczas walki nasze umiejętności polegają w dużej mierze na kontroli drewna - odpowiedział shinobi kiedy razem z chłopakiem szli w kierunku szpitala.
Na szczęście cała reszta drogi odbyła się bez dalszych zbędnych komplikacji i szybko trafili do wspomnianego budynku. Kiedy przed nim stanęli Yari miał zamiar już się rozluźnić kiedy nagle Koichi wyraził prośbę, by nasz shinobi wszedł razem z nim odwiedzić jego matkę.
-Poczekaj chwilę tutaj, muszę najpierw załatwić jedną rzecz - powiedział Yari po czym wszedł do szpitala. Tam podszedł do recepcji i opisał całą historię z chłopakiem podkreślając, by szpital poinformował odpowiednie władze, które powinny zbadać sytuację rodzinną młodego Koichiego. Następnie wrócił do chłopaka. - Dobra wszystko gotowe. Chodźmy do twojej mamy.
0 x
Awatar użytkownika
Hōzuki Wakana
Gracz nieobecny
Posty: 79
Rejestracja: 8 maja 2020, o 11:17
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o długich, rudych włosach i brązowych oczach. Posiada charakterystyczne zęby przypominające uzębienie rekina. Ubrana w jasne, delikatne barwy, najczęściej w zwykłe spodnie, sznurowane buty i top z długim rękawem.
Widoczny ekwipunek: Kij Bō na plecach, torba na biodrze

Re: Szpital

Post autor: Hōzuki Wakana »

Misja zakończona : )
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Szpital

Post autor: Yari »

Chłopak wszedł razem z Koichim do szpitala i udali się do sali matki chłopca. Leżała ona w łóżku i wyglądała na dosyć słabą. Kiedy usłyszała, że Yari pomógł chłopcu w podróży do lasu wyciągnęła w stronę shinobiego pieniądze. Gdyby Yari dostał zadanie od jakiejś osoby, którą było stać na jego pomoc nie omieszkałby wziąć zapłaty ale w tej sytuacji jedynie pokręcił głową.
-Dziękuję ale w obecnej sytuacji myślę, że pieniądze bardziej przydadzą się wam niż mnie. Zresztą nie zrobiłem nic co nie zrobiłby każdy porządny człowiek w takiej sytuacji - odparł. - Nie będę wam już dłużej przeszkadzał. Na pewno sami macie sobie wiele do opowiedzenia. Dobrego dnia.
Yari po tych słowach uśmiechnął się i pomachał do matki i chłopca a następnie odwrócił się i wyszedł z sali szpitalnej. Przygoda, którą przeżył upewniła go w tym, że jest już gotów do wykonania kilku misji ninja na rzecz swojego klanu. Wyszedł na ulicę i spojrzał na słońce. Stało jeszcze wysoko na niebie więc shinobi podgwizdując pod nosem ruszył przed siebie, by odkryć jak może się przydać klanu Senju.

z/t
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szpital

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Szpital

Post autor: Yari »

Miałem tak naprawdę jedynie dwie opcje do wyboru. Albo mogłem się wybrać od razu na poszukiwanie pacjenta i błądzić dosyć długo po rozmaitych salach szpitalnych albo zapytać w rejestracji o jego lokalizację. I chociaż pierwsze rozwiązanie mnie niezwykle kusiło to nie mogłem się go niestety trzymać. Kobieta zlecająca mi zadanie wyraźnie zaznaczyła, że sprawa jest nagląca, gdyż mężczyzna w każdej chwili może uciec i wtedy będę musiał go tropić. A zdolności tropicielskich jak na złość nie posiadałem. Podszedłem więc do recepcji, do której mimo zaproszenia pielęgniarki nikt się nie zbliżał. Ściszyłem głos żeby postronni ludzie jak najmniej mnie słyszeli.
-Dzień dobry. Jestem shinobi z klanu Senju. Przyszedłem tutaj w sprawach służbowych do Tohjiro Daso. Czy może mi pani powiedzieć, w której sali się znajduje?
Następnie stanąłem i czekałem na odpowiedź urzędniczki patrząc jej prosto w oczy jednak moje myśli w rzeczywistości krążyły już wokół tego w jaki to sprytny sposób wymyślić na mężczyźnie przyznanie się do tego, że udaje i zmusić go do podpisania dokumentu.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szpital

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Szpital

Post autor: Yari »

Pielęgniarka podsunęła mi do podpisania jakąś papierkologię i zaczęła udzielać wskazówek gdzie mam się kierować żeby spotkać się z mężczyzną do którego miałem się udać. Od razu podpisałem wskazane przez nią miejsca uprzednio szybko przejrzawszy tekst, chociaż nie przypuszczałem żeby w szpitalu w wiosce należącej do klanu Senju ktoś chciał oszukać członka tegoż właśnie klanu. W zasadzie wcale nie musiałem tego podpisywać ale co by to zmieniło? Raczej nic a nie chciałem żeby klan Senju przez moje zachowanie wyrobił sobie złą opinię.
Kiedy tylko podpisałem papiery podsunięte przez pielęgniarkę ruszyłem szybkim krokiem w kierunku schodów, które mi pokazała. Wspiąłem się nimi na drugie piętro, przeskakując po drodze co drugi schodek i zacząłem poszukiwania sali numer 206, w której to miał leżeć Tohjiro Daso.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szpital

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Szpital

Post autor: Yari »

Kiedy wszedłem do sali okazało się, że w sali jest stosunkowy cicho co od razu podsunęło mi pomysł jak zmusić naszego pacjenta do otworzenia oczu. Z niesmakiem zauważyłem, że jest on przywiązany za nogę do łóżka. A więc próbował uciekać... No cóż teraz już przynajmniej wiedziałem jaki ma stosunek do panującej sytuacji. Najprawdopodobniej gdyby tylko dano mu okazję to wziąłby nogi za pas żeby tylko nie podpisać papierku. Nie widziałem natomiast żadnych oznak wskazujących na to, że był on chory na choroby zakaźne. Może był to kolejny jego wymysł, by powstrzymać osoby postronne od zbliżania się to niego? Niemniej nadszedł czas żebym wcielił mój plan w życie.
Powolnym krokiem zbliżyłem się do łóżka i lekko trąciłem chorego w ramię. Jeśli nie otworzył oczu to się nie zdziwiłem - spodziewałem się takiej reakcji. Złożyłem pieczęć Barana i wykonałem Utsusemi no Jutsu. W domyśle facet leżący w łóżku miał usłyszeć lwa, który donośnie zaryczał tuz przy jego uchu.

//Które z nas odlicza chakrę?
Nazwa
Utsusemi no Jutsu
Ranga
D
Pieczęci
Baran
Zasięg Max.
50 metrów
Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2%
Dodatkowe
Trzeba utrzymywać pieczęć
Opis Prosta technika, z kalibru tych podstawowych, mająca na celu zmylenie, bądź nawiązanie kontaktu z celem. Dzięki tej technice możemy emitować każdego rodzaju odgłos jaki siedzi nam w łbie, czy to ćwierkanie ptaków, wybuchy notek, ryk lew lub innego człeka głos. Dźwięk atakuje dany cel z każdej strony, nie dając mu szansy na zlokalizowanie użytkownika, no chyba że ten stoi na widoku. Dany odgłos jest nadawany cały czas, do momentu kiedy dana pieczęć nie zostanie rozłączona.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szpital

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Szpital

Post autor: Yari »

A więc pierwszą sprawę udało mi się załatwić całkiem sprawnie. Na szczęście podstęp się udał i mogłem z całkowitą pewnością założyć, że nasz pacjent udaje i jest przytomny. Niemniej zostało jeszcze zdobycie jego podpisu. Kobieta zlecająca misję wyraźnie wspomniała żeby nie zrobić pacjentowi krzywdy ale nie mówiła nic o tym, że nie mogę go nastraszyć. Poczekałem aż mężczyzna odzyska oddech i powoli obszedłem jego łóżko. Kucnąłem przy facecie i spojrzałem mu prosto w oczy. Zacmokałem z niesmakiem.
-Udajemy, że śpimy tak? Oj nieładnie, nieładnie - dotknąłem sznurka, który był przywiązany do łóżka. - I jeszcze do tego chcieliśmy uciekać? No jakby to się udało to dopiero byś sobie narobił problemów chłopie. Mam propozycję nie do odrzucenia. Jesteś w wiosce, którą założył mój ród. Dzięki nam masz gdzie jeść, srać i spać. Natomiast ty w zamian obrażasz nasz swoim żałosnym zachowaniem. Podpisz grzecznie ten papierek albo przestanę być taki miły. Mój przyjaciel Puszek, którego słyszałeś jest co prawda na korytarzu ale mogę go w każdej chwili tutaj wezwać.

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szpital

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Szpital

Post autor: Yari »

Okazało się, że facet dał się nabrać i podpisał papierek bez gadania. HA! Sam w to nie wierzyłem ale właśnie tak się stało. Właśnie w myślach przybijałem sam sobie piątkę kiedy do sali weszli medycy. Przez chwile odczułem lekką panikę, gdyż myślałem, że mnie objadą za wywalone łóżko i pacjenta leżącego na ziemi jednak oni tylko zapakowali go na wózek i gdzieś z nim pojechali. Wydedukowałem, że już nie takie rzeczy tutaj się musiały dziać i lekko wzruszyłem ramionami. Postanowiłem chwile odczekać i sam wyjść a następnie udać się po nagrodę za wykonane zadanie. Kiedy chowałem papierek do kieszeni usłyszałem jeszcze pacjenta, który zastanawiał się gdzie podział się lew Puszek. Uśmiechnąłem się pod nosem. Rozejrzałem się ostatni raz po sali, w której leżał pacjent po czym ruszyłem w drogę powrotną, by oddać świstek kobiecie w biurze.

z/t
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hayashimura (Osada Rodu Senju)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość