Szpital

Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Szpital

Post autor: Kamiyo Ori »

0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Szpital

Post autor: Yamado Kai »

Po udanym odnalezieniu psa postanowiłem przejść się po osadzie. Wszystko tutaj wygląda nieco inaczej niż w małych wioskach, cały czas się zastanawiam czy w ogóle tutaj pasuje. Szukam swojego miejsca na ziemi, ale to chyba nie to miejsce, czuję się tutaj nieswojo. Mięło kilka minut spaceru, a ja dotarłem do kolejnego budynku który mnie zainteresował, wygląda na to że to szpital. Pomaganie ludziom zawsze leżało w mojej naturze mimo że nie przepadam za widokiem krwi, źle mi się ona kojarzy. Kiedyś unikałem takich miejsc, a pomoc jaką niosłem innym była tylko przypadkowa. Może teraz uda mi się zrobić coś na większą skalę? Mimo tego że moje przekonania często się zmieniają to pomoc zawsze w nich zostaje...
Postanowiłem wejść do środka, rozglądając się sprawdzam jak wygląda to wszystko wewnątrz. Szpital, w sumie nigdy w takim miejscu nie byłem, mam jakieś umiejętności, ale czy są wystarczające? Może znajdzie się tutaj ktoś kto mógłby mnie podszkolić, nie wiem czy to co posiadam jest silne i aż tak bardzo pomocne. Udałem się więc do recepcji, w niej powinienem się czegoś dowiedzieć - dzień dobry - powiedziałem lekko się uśmiechając - chciałbym się zapytać czy nie potrzebują państwo pomocy - tu mój głos zabrzmiał bardziej nieśmiale. Przecież nie miałem nigdy styczności z taka placówką. W sumie nie boję się swoich słów, co odmowy... wtedy już będę wiedział że nie mam czego szukać w takich miejscach.
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2620
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szpital

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Szpital

Post autor: Yamado Kai »

Zaskoczył mnie fakt tak szybkiej reakcji recepcjonistki. Wygląda na to że chyba potrzebują rąk do pracy - tak, zgadza się, jestem medykiem - pomyślałem jednak o czymś innym, nie widać tego po moim fartuchu? Może kręci się tu więcej świrów, którzy noszą fartuchy od tak. - Znam się trochę na anatomii jak i na leczniczych jutsu. Jednak nie wiem czy są one na tyle dobre by pracować w szpitalu - powiedziałem drapiąc się placem wskazującym prawej ręki po policzku. Nie wydaje mi się żeby szpital był jakoś mocno przepełniony, jednak chciałbym tu jakoś pomóc, ale wolałbym jako medyk niż pomywacz. Mimo że nawet osoba która zachowuje środki bezpieczeństwa pod względem higieny jest tu bardzo potrzebna. Z tego co się orientuje, każdy zabieg jak i operacja musi być starannie przygotowana, a sprzęt zdezynfekowany. Zaczynam dalej lekko się rozglądać by dokładniej poznać to miejsce. Nie wiem czy będę chciał tu zostać, ale zawsze parę dni mnie nie zbawi.
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2620
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szpital

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Szpital

Post autor: Yamado Kai »

Recepcjonista wygląda na zadowoloną że sie do niej zgłosiłem, jednak nie wiem co dalej będzie. Możliwe że ona się ciszy, ale kolejna osoba może nie być zbyt zadowolona. Może martwię się na zapas? Przecież można powiedzieć że pierwszy etap mam już za sobą, a kolejny przed. - Dobrze, to te drzwi? - zapytałem pokazując palcem, po czum udałem się w ich kierunku. Mam nadzieje że osoba która ma zamiar sprawdzić moje umiejętności nie będzie zbyt ostra. Zapukałem i wszedłem do środka - dzień dobry, miałem się tutaj zgłosić - powiedziałem, po czym zacząłem ponownie rozglądać się po pomieszczeniu. Każdy krok w takich miejscach jest dla mnie czymś wyjątkowym a zarazem strasznym. Kobieta wspomniała o jakiś lekkich zadrapaniach, ale ja również miałem odczynienia z czymś o wiele cięższym. Serce bije mi jak młotem, a stresuje się nie wiem czym, może brakiem akceptacji?
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2620
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szpital

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Szpital

Post autor: Yamado Kai »

Pielęgniarka czy nawet lekarka źle mnie zrozumiała, a z resztą nawet nie powiedziałem jej o co tak na prawdę chodzi. Możliwe że wyglądam na pacjenta, ale nim na pewno nie jestem - przepraszam, źle się wyraziłem. Jestem medykiem i zostałem skierowany do tego pomieszczenia do pomocy przez panią w recepcji - powiedziałem o czym lekko się uśmiechnąłem. Czasami chyba jestem zbyt nieśmiały, bo zamiast powiedzieć od razu w prost o co chodzi, to bawię się z ludźmi myśląc że mogą się domyśleć o co mi chodzi. To chyba też jedna z moich wad, mam nadzieję że ów kobieta mnie nie wyśmieje, może nie wyglądam jak lekarz, ale znam kilka technik medycznych. - Znam kilka jutsu medycznych, ale nie wiem jak silne mogą się tutaj przydać - powiedziałem poprawiając okulary na nosie i lekko spuszczając głowę. Teraz tylko mogę czekać na jej reakcję, mam nadzieję że jeśli przyjmie moją pomoc to się nie rozczaruje.
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2620
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szpital

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Szpital

Post autor: Yamado Kai »

Ponownie poczułem się tak nieco dziwnie, mimo pozytywnej reakcji kobiety na moją propozycję pomocy. Pokazała mi jedno z pomieszczeń obok w którym miałbym pomagać ludziom którzy by wchodzili do mnie. Czyżbym miał chwilowo swój gabinet? Jest to nieco dziwne, chłopak z ulicy trafił do szpitala mając swoje pomieszczenie. Może za dużo sobie wyobrażam, ale dość dziwnie się czuję i ten stan nie mija. Bardziej jest to wszystko nie wiarygodne i jakieś takie nierealne. Z resztą nie mam na chwile czym się przejmować, muszę się skupić bo kobieta wprowadza jakiegoś mężczyznę do mnie. Podszedłem do niego po czym stwierdziłem - wychodzi na to że ma pan wybity bark - popatrzyłem na niego widząc jego minę i to ze ból jest niesamowity. - Przepraszam najmocniej, muszę pana w pewnym miejscu dotknąć na barku, zrobię to delikatnie i proszę mi powiedzieć czy tam również boli. Chodzi mi o stwierdzenie czy zostały uszkodzone więzadła, jeśli nie, to dla pana będzie lepiej - po delikatnym dotknięciu w miejscu więzadeł mogłem stwierdzić co się dzieje. Jednak jednym szybkim ruchem i dość energicznym postanowiłem wbić kość ramienną do stawu barkowego. Gdzie już zgromadziłem charę w dłoniach i użyłem jednej ze swoich technik. - Wiem powinienem ostrzec, ale pan by się spiął i byłoby to większym problemem. Już za chwilkę pana ból minie, ale uprzedzam wybicie barku jest dość częstym przypadkiem i może się powtórzyć za jakiś czas. Proszę i uprzedzam że kolejne większe wysiłki mogą stworzyć nawrót choroby, przez jakiś czas powinien pan odpocząć - powiedziałem doglądając cały czas miejsca leczonego, po czym dodałem - Jeśli ból nie będzie ustawał, albo pana stan się pogorszy to prosiłbym przyjść jeszcze raz do szpitala i poinformować o tym. Pewne mikro urazy pokazują się dopiero po czasie, jednak ja tutaj nie widzę by coś takiego miało miejsce więc będzie pan zdrowy - uśmiechnąłem się lekko dalej wykonując swoją pracę. Popatrzałem jeszcze na kobietę która ze mną była. Nawet przez chwilę zapomniałem o jej obecności.

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2620
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szpital

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Szpital

Post autor: Yamado Kai »

Kobieta chyba nie była zaskoczona tym co zrobiłem, ja w sumie też nie, ale mina mężczyzny który odczuł natychmiastową ulgę jest bezcenna. Następnie zapytała mnie o imię a ja sie trochę zmieszałem - Yyyy Kai.... Yamado Kai - powiedziałem dość niepewnym głosem, bo w sumie po co jej to wiedzieć? Przecież ja tutaj przybyłem tylko na krótki czas, mam nadzieje ze nie chcą mnie tu zostawić na stałe. Zanim zdążyłem cokolwiek do niej powiedzieć, odezwał się mężczyzna z podziękowaniami a ja odrzekłem - nie ma problemu, po to tu jesteśmy - chciałem szybko wrócić do rozmowy z kobietą, ale ta już wyszła, a do pomieszczenia wszedł kolejny mężczyzna, na to wychodzi że teraz muszę się nim zająć. Z kobietą będę musiał porozmawiać później. Widać po nodze pacjenta że coś go zaatakowało, najprawdopodobniej jakieś duże zwierze. Jeśli w pomieszczeniu znajduje się kozetka, informuję go by powoli się na niej położył. - Nie chcę ściągać pańskich spodni by nie podrażnić skóry, będę musiał je rozciąć by dostać się do rany - powiedziałem to po czym zgromadziłem chakre w dwóch palcach prawej ręki, wskazującym i środkowym. Przy użyciu jednej techniki rozciąłem spodnie mężczyzny by tym samym dostać się do rany. Nie wygląda ona zbyt ciekawie, jednak da się coś z nią zrobić. Nie chcę powodować większego bólu pacjenta, dlatego od razu przystąpię do działania. Nie wygląda to tak jakby wdało się jakieś zakażenie, jednak będę to widział podczas tamowania krwawienia. Mimo że nie jest ono rozległe to jednak wole wykorzystać nieco silniejszą technikę do natychmiastowego uleczenia. - za chwilkę poczuje pan lekkie mrowienie, ponieważ noga zacznie się goić - powiedziałem to używając od razu kolejnego jutsu. Jeśli uda mi się w szybkim tempie zagoić rany mężczyzny, tym samym informuje go o czymś jeszcze - proszę chwileczkę poczekać, muszę przyłożyć dłoń do pańskiego czoła by sprawdzić temperaturę - Zewnętrzną częścią prawej dłoni przyłożyłem ja do czoła pacjenta by sprawdzić jego temperatura. Przecież to oczywiste ze podczas takiej rany jego temperatura powinna wzrosnąć, ale po uleczeniu powinna maleć.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2620
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szpital

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Szpital

Post autor: Yamado Kai »

- Proszę jeszcze nie wstawać - ponownie powiedziałem do pacjenta. Sprawdzając że nie ma on aż takiej gorączki kamień spał mi z serca. Jego ciało będzie jeszcze przez jakiś czas odczuwać dyskomfort, no ale może następnym razem będzie bardziej uważał. Jego tkanki nie są za bardzo regenerowane, ale za chwilę powinny być. Dobrze że krwawienie ustało, a ja mogłem nieco poświęcić swojego czasu na pomoc ludziom. Poprawiłem okulary i ponownie zacząłem używać technik medycznych, jednak czuję jak moja chakra za każdym razem maleje, ale nie daję się tak łatwo. Muszę pewnie jeszcze kilku pacjentów patrzeć. - Następnym razem proszę bardziej uważać, czy to pies czy dzikie zwierze nie warto czasami z takim zadzierać. Tak naprawdę miał pan dużo szczęścia, że to zwierze nie przegryzło panu tętnicy, wtedy wątpię że czy dostałby się pan tutaj - zrobiłem lekko zniesmaczoną minę, by stwierdził że nie kłamię. Mam nadzieję że będą na siebie bardziej uważać jak ten gość z wybitym barkiem. - Natomiast co do temperatury to nie czułem by była mocno podwyższona, więc wychodzi na to że nie wdało się zakażenie. Zaraz będzie mógł pan wrócić do domu, w razie czego, jeśli będzie się pan źle czuł. Odczuwał jakiś ból w okolicy łydki proszę się ponownie zgłosić. Przetarłem ręką pot z czoła, mimo ze to tylko dwóch pacjentów to i tak odczuwam silny ubytek chakry. Techniki których użyłem nie są wcale takie słabe. Dobrze by było jakby kobieta za chwilę tu wróciła, bo nie chciałbym paść z wyczerpania, poza tym ilu jeszcze pacjentów czeka w kolejce? Może teraz będą jakieś lekkie przypadki... mam nadzieję...

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2620
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szpital

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hayashimura (Osada Rodu Senju)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość