Sklep z wyposażeniem

Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Yamado Kai »

Zwierzaka przy budynku sklepu nie udało mi się znaleźć, ani nic co mogłoby do niego należeć. Jeśli ma smycz na sobie to znaczy ze ciągnie ją za sobą, możliwe że ktoś widział tego psa, ewidentnie w takich przypadkach widać ze się urwał. Osikany murek nie znaczy tego ze akurat ten pies mógł to zrobić, jednak ślady zmierzające do pobliskiej wąskiej uliczki mogą być czymś co zwierze zaciekawiło. Muszę też skupić się na zapachu, możliwe że poczuł się głody i poszedł w jakimś kierunku. Nie mam określonego celu, ani nawet jedzenia dla takiego pupila by chociaż go zwabić do siebie. Muszę tylko uważnie patrzeć, po chwili jednak jeśli zauważę jakaś osobę mam zamiar podejść do niej z zapytaniem - przepraszam, szukam psa, urwał się i najprawdopodobniej biega ze smyczą - powiedziałem po czym dodałem - średniej wielkość czarny burek - powtórzyłem słowa mężczyzny co do opisu zwierzaka. Jednak nie jestem pewny czy ktokolwiek go widział, jednak nawet najmniejsze informacje mogą mnie do niego doprowadzić. Poza tym jakakolwiek pomoc może być mile widziana w życiu w tej osadzie, ale chyba jednak nie powinienem się do niej przywiązywać...
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Yamado Kai »

Niestety ale prosty przechodzień nie był wstanie mi pomóc, w sumie czego mogłem się spodziewać? Przecież zwierzak zniknął kilka minut temu, a osoby które tędy przechodzą mijają się co kilka sekund. Postanowiłem jednak skupić sie na zadaniu i podążyć za śladami najprawdopodobniej smyczy która jest ciągnięta przez zwierzaka. Nachyliłem się lekko i poprawiłem swoje okulary, teraz mogę iść za śladami. W sumie nie jestem pewny czy szybko znajdę tego psa, a ślady jeszcze jakiegoś chyba moczu, nie wróżą dobrze dla tego zwierzaka. Możliwe ze jest chory, skoro tak popuszcza... z resztą mniejsza z tym, teraz najważniejsze jest jego odnalezienie. Dobrze że facet poinformował mnie jako tako o wyglądzie tego psa, bo co by było jakby nawet on sam nie mógłby go określić? Z resztą nie ważne, za dużo dziwnych myśli chodzi mi po głowie gdzie powinienem się skupić na zadaniu. Po chwili jednak zauważyłem sznurek, który się ciągnie. Czyżby to był sznurek od smyczy? Możliwe ze na jego końcu znajdę psa. Przyspieszyłem nieco kroku by szybko odnaleźć zgubę w tym zatłoczonym mieście.
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Yamado Kai »

Jedna i druga strona wydaje się ciekawa, tu słyszę szczekanie, a tam są ślady. Szkoda że nie wiem tak naprawdę w którą stronę mógł pójść pies. Z jednej strony te mokre łapy wydają się trochę dziwne, jakiś zwierzak mógł wejść wcześniej w osikany murek. Albo to to samo zwierze albo inne... niestety nie jestem w stanie tego tak wywnioskować. Czekanie i stanie w miejscu raczej nie da mi konkretów. Postanowiłem jednak szybko pobiec w kierunki szczekających psów. Jeśli to nie będzie żaden z nich mam zamiar szybko wrócić na to rozwidlenie by pójść za śladami łap. Szybka reakcja na to wszystko powinna niezwłocznie rozwiązać tą sprawę. Mimo to że mężczyzna martwi się o swój los, ja chyba powoli martwię się o psa. Nie sądzę by był on przygotowany na to by żyć na ulicy w razie mojego niepowodzenia. Jednak zastanawia mnie fakt, ze nawet wchodząc do sklepu już go nie widziałem, a spędziłem tam kilka minut, wiec może te odciśnięte mokre łapy by wyschły? Niestety nie wiem co mam myśleć, same poszlaki które mam nadzieję doprowadzą mnie do zguby.
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Yamado Kai »

Jednak pójście w lewą stronę nie było dobrym pomysłem. Ujadające na siebie psy które znajdują się na balkonach to błędny trop. jednak szybko bez wahania wróciłem na wcześniejsze rozwidlenie i udałem się w przeciwną stronę, tam gdzie prowadziły ślady. Teraz mogę tylko się domyślać że zwierzak jest gdzieś tam, albo i nie? Zauważyłem kawałek sierści, czarnej, czyżby to była sierść zguby? Muszę przyspieszyć kroku, jeśli coś się stało psu to gościu sobie nie wybaczy, a co dopiero jego kobieta. Nie chciałbym być w jego skórze jeśli jest taka jak powiedział. Zauważyłem gościa który szarpie psa za smycz, a ten nie chce z nim iść. Opis jest taki sam jak pies którego szukał mężczyzna w sklepie. - Ej! - krzyknąłem - co pan robi z tym psem? Jego właściciel zamartwia się o niego - powiedziałem powoli podchodząc do mężczyzny, na odległość ok. 10m. Nie wiem czego mam się spodziewać po reakcji tego gościa. Muszę się przygotować na ewentualny atak z jego strony. - Nie widzi pan że ma on smycz, czyli do kogoś należy? - nie wiem czy takim gadaniem sam nie prowokuje tego gościa.
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yamado Kai
Gracz nieobecny
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwie 2020, o 20:09
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Yamado Kai »

Mężczyzna bez wahania puścił smycz, a pies podbiegł do mnie. Mimo tego że na samym początki leciał, jakby mnie znał to chyba przez tą szarpaninę zwątpił i jest niezbyt ufny wobec mnie - nie bój się - ukucnąłem i powoli staram się przybliżyć rękę do psiaka - choć, no choć - powiedziałem bardziej spokojnym i łagodnym tonem. Może się do mnie zbliży bym sam mógł go chwycić za smycz. Mam tylko nadzieję że mi również nie zacznie się wyrywać. Jeśli mi się to uda, mam zamiar wracać w stronę sklepu, ale zanim to nastanie obrócić się do mężczyzny i skomentować - mam nadzieję że już nigdy nie ukradniesz czyjejś własności - uśmiechnąłem się na tyle szeroko że ponownie moje dziąsła zaczęły pękać, a na zębach pojawiła się krew. Poprawiłem swoje okulary i powolnym krokiem ruszamy w kierunku sklepu gdzie czeka na niego właściciel, chyba. W sumie nie liczę na jakąś nie wiadomo jaką nagrodę, nawet się tym zbytnio nie przejmuje. Jeśli ludzie tutaj są tacy roztargnieni to chyba wolę pójść gdzieś dalej by pomagać tym którzy naprawdę potrzebują pomocy.
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Kyoushi »

Gratuluję ukończenia pierwszej misji D z powodzeniem!
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Matsu
Gracz nieobecny
Posty: 215
Rejestracja: 24 kwie 2020, o 13:42
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
GG/Discord: 706675

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Matsu »

Droga do domu była prosta, jednak Matsu przypomniał sobie, że w wiosce przydałoby się zrobić małe zakupy. Wiedział od razu gdzie się udać. Ludzie krzątali się to tu, to tam, zajmując się swoimi sprawami. Młody przedstawiciel rodziny Hatakeyama nie marnował czasu. Dotarł na miejsce szybko i zaczął zbierać potrzebne rzeczy. Gdy miał już wszystko, co wydawało mu się niezbędne podszedł do lady i nacisnął dzwoneczek, przy przyzwać sprzedawcę. Nie chciał przecież nic ukraść. Wyłożył wszystko na ladzie i wyjął z kieszeni swoją portmonetkę, w której szeleściło Ryo.

- Proszę wszystko co jest tutaj- powiedział wskazując na rzeczy leżące pomiędzy nim a sprzedawcą. Taki rynsztunek na początek wystarczy by poradzić sobie z przeciwnikami, którzy będą mu zagrażać. Przynajmniej miał taką nadzieję.

Spakował wszystko do torby i zamontował ją na pośladku. Kaburę przypiął na prawej nodze i wyszedł ze sklepu. Była już prawie dziewiąta, a więc najwyższy czas udać się do domu. Pożegnał się elegancko, jak na wychowanego dobrze młodzieńca przystało, skinął na psa i ulotnił się ze sklepu. Po drodze nie rozmawiał z nikim. Na razie miał dość misji, chyba, że ktoś przyjdzie do niego w odwiedziny. Póki co, leci coś zjeść no i oczywiście posprzątać.
  Ukryty tekst
z/t
0 x
Obrazek Myśli / Mowa
Awatar użytkownika
Ritsuka
Gracz nieobecny
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2020, o 00:47
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, niebieskie oczy, 155 cm wzrostu, prosta czarna yukata bez żadnych wzorów
Widoczny ekwipunek: Srebrna Odznaka Ninja Klanu Senju zawieszona na szyi jako wisiorek.
Kabura na prawym udzie lekko poniżej yukaty
Plecak
GG/Discord: 71222030

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Ritsuka »

Ritsuka ostatnio zajmowała się pomaganiem lokalnej ludności. Raczej nie było to nic szczególnego, jednak pomagało jej to ocieplić swój wizerunek. Żadne zadanie jednak nie wymagało od niej opuszczenia osady, a jeśli już wymagało to raczej było to na krótki czas więc nigdy o tym nie myślała jednak przechodząc właśnie koło lokalnego sklepu z wyposażeniem naszła ją jedna myśl. Co będzie jak będzie musiała wziąć ze sobą prowiant czy jakieś inne rzeczy? Co prawda mogłaby je zapieczętować w nowym zwoju jednak musiałaby kupić nowy gdyż obecny ma w sobie coś innego. No i odpieczętowywanie może być bardziej problematyczne niż wyciąganie rzeczy z plecaka czy innej torby. Tak więc dziewczyna podjęła decyzje. Musi kupić plecak. Weszła więc do wnętrza pomieszczenia, wzięła jeden z plecaków, zapłaciła i wyszła. Tak jak każdy już pewnie zdążył zobaczyć jej zimno niezbyt pomaga w jej obecnym zadaniu
  Ukryty tekst
z/t dom
0 x
Awatar użytkownika
Tsuyoshi
Gracz nieobecny
Posty: 459
Rejestracja: 25 maja 2020, o 13:18
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, złote oczy; czarne bufiaste spodnie, czarna koszulina, wszystko związane czarnym pasem na wysokości bioder, czarne trzewiki z miękką podeszwą.
Widoczny ekwipunek: •Kabura na prawym udzie,
•Duża torba nad lędźwiami,
•Miecz obosieczny pod dużą torbą,
•Rękawiczki z blaszkami na dłoniach,
•Manierka obok torby,
•Odznaka ninja przyczepiona do koszuli.
GG/Discord: cichuteńko#0324
Multikonta: -

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tsuyoshi »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

|| THEME ||
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hayashimura (Osada Rodu Senju)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Koneko i 1 gość